• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 16:30:35

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


New age "tiesa" kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia

Pradėjo Donatas Banaitis, balandžio 09, 2016, 09:19:03

0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Donatas Banaitis

Citata iš: Kaštonas  balandžio 12, 2016, 16:36:29
,Jeigu laikei šunį tai suprasi mano papasakojimą. Jeigu šuniukais pridirba namie balą, tai vienas iš auklėjimo būdų įkišti į balą jo nosį. Bet tą privaloma padaryti tuoj pat, kai jis tai padaro; nes jeigu vėliau,,,

Šuniuko gaila :(

Baudimas sukelią traumą kuri sukelia baimę baudėjui. Verčiau suprasti kad taip nutiko, nes įvyko nesusišnekėjimas tarp šuniuko ir šeimininko ir išmokti šuniukui parodyti, kad savo reikalus reikia atlikti laukę jį kas kartą pagiriant jog jis teisingai elgiasi kai tai daro lauke

p.s. Šuniuką reikia bausti yra geras kaip aš vadinu "dievo baudėjo" pavyzdys, kuriuo aš neskatinu sekti. Nes tai provokuoja Karmos valdovus ir šie paskiau tau pabaigus gyvenimą tave pasitinka ir sako va žiūrėk ką prisidirbai dabar grišk ir išsisrėbk savo košę. Ir taip karmos ratas vis eina ir eina, nes kas kartą apie viską pamirštame. Žinau kad jūs tuo netikite, bet tai yra ką aš sužinojau kai nusprendžiau pamatyti kas vyksta tarp gyvenimų. Šiuos parazitus reikia sutvarkyti, nes jau per ilgai siūbavo čia. O buvo kažkada nuostabūs angelai, kol nepuolė. Beje tai kad siela yra čia irgi nebuvo jokia bausmė, tai buvo pačių sielų sprendimas, nes reikėjo pasirinkti leisti šiam pasauliui pražūti ar eiti savo noru, nors ir žinant kad bus sunku, bet bandyti atitaisyti šią padėti. Sielos meilė yra tikrai bekraštė užtat ji ir nusprendė ateiti šio pasaulio gelbėti. Tiek kad niekas neįsivaizdavo kad bus taip sunku.

kukulis

Esant tokiam požiūrių skirtumui, nematau prasmės toliau diskutuoti :)

Nors šiaip fantastinę literatūrą mėgstu; tai nebent šioje perspektyvoje galime bendrauti.

Kaštonas

Nežinau kaip ten su tuo bendravimu ir fantastika.
Pvz. tu Kukuli, savo vidujei kuo jautiesi. Vyras ar moteris?

vida

O linksma diskusija, manau patekusi ne į katalikų forumą , o tikrų ufonautų. Man regis diskusija nuvažiavo į lankas.
Pagarbiai

Diak. Tomas M.

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 12, 2016, 13:57:24
Mano duomenimis ir kiek Kristų prisimenu jis visada buvo mūsų komandoje, gavau asmeniškus iš jo patvirtinimus, per ženklus (žinoma kurie daugeliui gali pasirodyti ginčytini, bet tai buvo skirta man, tad aš ir tegalėjau tai suprasti) tad neesu vienas, toli gražu ne vienas, visi šviesos meistrai yra toje pačioje komandoje tiek Krishna kuris pasikartosiu pagal mano duomenis buvo ne kas kita kaip ta pati siela kaip ir Kristus tik skirtinguose kūnuose.

Kitą kartą, kai sutiksi tą kristų (iš mažosios raidės), paprašyk, kad jis tau parodytų savo žaizdas, spėju, kad negalės... Arba paprašyk, kad pilnai pasakytų maldą:

GARBĖ DIEVUI – Tėvui ir Sūnui, ir Šventajai Dvasiai.
Kaip buvo pradžioje, dabar ir visados, ir per amžius. Amen.


O jei pas tave dabar ateitų prie durų koks nors žmogelis ir prisistatytų Napoleonu, tu irgi patikėtum?  :-\

Diak. Tomas M.

Citata iš: vida  balandžio 13, 2016, 04:04:10
O linksma diskusija, manau patekusi ne į katalikų forumą , o tikrų ufonautų. Man regis diskusija nuvažiavo į lankas.
Pagarbiai

Tai pasilinksminsim ir ištrinsim ;)

Kaštonas

"Man regis diskusija nuvažiavo į lankas. "
Et.
Realybėje turiu tokį žmogų. Jam apytiksliai 50.
Po metų prakalbo apie ką nori kalbėti.

vida


Kaštonas


Andrius4

Donatai B. Visa tai man yra panašu kažką iš ezoterinio mokimo, bet neteigiu, nes gerai to neišmanau. Minėjai, kad nemažai metu jau giliniesi į tai, ką dabar pasakoji. Apie karmas ir reinkarnacijas. Tai ką noriu parašyti greičiausiai tai nebus, nei argumentai, nei faktai. Tai tik mano supratimas apie dvasinį pasaulį, tamsųjį dvasinį pasaulį.
Iš Biblijos yra žinoma, kad demonai gali apsigyventi žmoguje. Dabar, kas būna, kai žmogus miršta, kuris turėjo netyrų dvasių? Netyros dvasios ima klaidžioti ir ieškoti, kur vėl galėtu apsigyventi, ieško kitu namų(kitos aukos). Tos dvasios per tūkstančius metų eina iš žmogaus į žmogų. Ir kokiuose žmonėse jos tik nėra buvusios per tuos tūkstančius metų ir karaliuose ir indu šokėjuose ir pan. Nežinau, kokiu būdu? kokiu keliu? Ką tu praktikuoji? Bet panašu, kad galėjai gauti viena iš jų. Na nebūtinai gavai, gal užtenka pakankamai priartėti prie jų. Štai ir tavo šaltiniai. Tos dvasios tau iki tiksliu detaliu gali nurodyti apie tuos žmonės kurie kažkada gyveno, kas jie buvo,  jų vardus, kur gyveno ir kur palaidoti. Nes daug žmonių tvirtina, kad jie jau yra kažkuo buvę ir tiksliai nusako, kuo, kur gyveno, kada gyveno ir kur palaidoti. Galimas dalykas, kad iš tokiu patyrimų  ir išėjo mokimas apie reinkarnaciją. Bet tai tik demonu klaidinimai. Ir netiesa, kad Kristus yra vienoje komandoje, kuria išvardinai. Nes tada Kristus butu apie tai mokines, apie karmas ir reinkarnacijas. Bet Jisai to nemokino.

Silvija

Citata iš: Tomas M.  balandžio 13, 2016, 04:06:31
Citata iš: vida  balandžio 13, 2016, 04:04:10
O linksma diskusija, manau patekusi ne į katalikų forumą , o tikrų ufonautų. Man regis diskusija nuvažiavo į lankas.
Pagarbiai

Tai pasilinksminsim ir ištrinsim ;)

Jei Donatas B. tikrai tuo gyvena, apie ką kalba, tai čia nėra juokai. Daugel žmonių patyrė tos ribos į anapusinį pasaulį peržengimą, KB tokie mistikai buvo labai nuodugniai tikrinami psichiatrų ir dvasininkų, turinčių tame patirtį. Tūkstančių metų patirtimi turtinga Bažnyčia atskiria dvasias, kurios klaidina, nuo Dievui tarnaujančių angelų ar Šv. Dvasios vedimo. Kas būdinga New age - tai, kad leidžiama viskas, žmogus renkasi kaip tinkamas, ir tai yra labai pavojinga!

Donatai, prašau, apsvarstyk galimybę, kad esi suklaidintas. Vardan Dievo meilės, kuris klaidintoją pavadino vilku avinėlio kailyje, t.y. tuo, kuris idėjas skleidžia lyg ir gražias, bet patikėjus jo nekaltumu, pats gali būti prarytas.

Dar norėjau paklausti, ar esi krikštytas?

Donatas Banaitis

Tomas M.
"Kitą kartą, kai sutiksi tą kristų (iš mažosios raidės), paprašyk, kad jis tau parodytų savo žaizdas, spėju, kad negalės.."
jie gali parodyti viską, daug ko prisižiūrėjau.

"O jei pas tave dabar ateitų prie durų koks nors žmogelis ir prisistatytų Napoleonu, tu irgi patikėtum?"
Turiu asmeninius metodus atskirti tiesą nuo melo panaudojant Šviesą, Dievą, bei Kristaus vardą.

Andrius4
"Iš Biblijos yra žinoma, kad demonai gali apsigyventi žmoguje"
Sutinku

"kokiu būdu? kokiu keliu? Ką tu praktikuoji?"
Praktikuoju meilę, bei šviesą

"Galimas dalykas, kad iš tokiu patyrimų  ir išėjo mokimas apie reinkarnaciją"
Mokymas apie reinkarnacijas buvo užrašytas Indijoje Vedose panašiai prieš 5000m.

"Tos dvasios tau iki tiksliu detaliu gali nurodyti"
Niekas man nieko nenurodo, aš tą patiriu savo siela.

"Nes tada Kristus butu apie tai mokines, apie karmas ir reinkarnacijas. Bet Jisai to nemokino."
Čia drįstu nesutikti, mano "sąmokslo teorija" teigia kad ši dalis jūsų turimoje biblijos versijoje yra pakeista intenciškai.

p.s. kaip kukulis teigė, informacija kuri patenka jums į rankas yra apsprendžiama Vatikano komiteto, vat šiuo komitetu aš ir nepasitikiu, nes tai ką jūs gaunate, kaip kukulis patvirtino nėra grynai iš Dievo jums į rankas, bet iš komiteto. Nes tas pats komitetas ir organizuodavo Kryžiaus karus, ko aš niekaip nepateisinu.

Silvija
"Donatai, prašau, apsvarstyk galimybę, kad esi suklaidintas"
Ties tuo dirbu kasdien, kad atskirti kas tikra, o kas ne. Kai man kažkas sako jog Afrika turi būti izoliuota ir kentėti neturėdama geriamo vandens, nes kitaip Europai neužtektų išteklių išgyventi, tai man nesvarbu kieno vardu jis tai daro, bei kokiai tikėjimo sistemai tas žmogus atstovauja. Toks žmogus yra melagis.

"tokie mistikai buvo labai nuodugniai tikrinami psichiatrų ir dvasininkų, turinčių tame patirtį"
Šiais komiteto nariais irgi nepasitikiu.

"Dar norėjau paklausti, ar esi krikštytas?"
Esu mažas krikštytas, vėliau gavau antro vardo suteikimą. Tai kaip ir "teoriškai" esu irgi krikščionis.

Tomas M.
"Man regis diskusija nuvažiavo į lankas. Tai pasilinksminsim ir ištrinsim"
Jūsų forumas, elkitės kaip suprantat, aš čia tik svečias. Ačiū kad išklausėt ir leidot tiek ilgai čia pabūt.

Silvija

Dar vienas klausimas, jei galima. O ar priklausai kokiai nors organizacijai, ar veiki vienas?

Donatas Banaitis

Priklausau Dievo organizacijai:) ir tikrai neesu vienas, bet kartais toks pasijuntu kai pamėginu apie savo poziciją padiskutuoti su aplinkiniais.

Silvija

Turėjau omeny žemiškąsias organizacijas :)

(necituok klausiančiojo kai iškart po juo atsakinėji, nes ir taip aišku ;) diskusija "apsikrauna" nereikalingomis citatomis).

kukulis

Dėl Vatikano komiteto. Niekur tokio neminėjau. Yra dviejų tūkstantmečių filosofų, mistikų ir šventųjų patirtis.

Dievas pats sau neprieštarauja. O jeigu mūsų požiūriai taip radikaliai skiriasi - vadinasi kažkuris iš mūsų klysta.

Varlė keliauninkė

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 12, 2016, 16:32:24
...turėjau šimtus šioje planetoje
...ne šioje planetoje n inkarnacijų
...buvo įdomu pamatyti kaip ta siela atsirado iš Dievo
Tai nėra atsakymai. Arba labai abstraktūs. Vidurinėje gautum du. Beto, klausiau konkrečiai.
Ir iš viso, tavo pasisakymuose jokio konkretumo, nieko. Yra toks forumas anomalija.lt, gal ten sutiksi bendraminčių :) Kažkaip visi kiti klausimai savaime atkrito. Sėkmės ieškojimuose.

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 13, 2016, 05:43:39
Priklausau Dievo organizacijai:)
Dievo organizacija yra Kristaus kūnas - Bažnyčia ir ji pastatyta ant Kristaus pamato. Ir jei tu nesi joje, tai ir esi "nešamas vėjo, kaip pelai".

Donatas Banaitis

"Tai nėra atsakymai. Arba labai abstraktūs. Vidurinėje gautum du. Beto, klausiau konkrečiai."

Kada padarysiu apie tai dokumentiką, tuomet bus daugiau konkretumo.

"Yra toks forumas anomalija.lt"

Lankiausi, ten radau daugiau bendraminčių:) Bet ačiū kad ir pas save priėmėte.


Silvija

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 10, 2016, 05:19:02
Taip, turiu vieną klausimą jums forumiečiams. Kaip manote, kokie turėtų būti mūsų individualūs bei kolektyviniai konkretūs veiksmai kad pasaulis susivienytų ir gyventų taikoje bei harmonijoje?

Pirmiausia, patikėti, kad ne žvaigždžių vaikai esame, o Dievo. Tada atsiversti į Kristų ir, sekant Jo mokymu, harmonizuoti gyvenimą žemėje. Kristus - Galva, krikščionys - Kūnas. Tik kai visi taps Viena, bus įmanoma pilnutinė taika ir harmonija. To pasiekti žmogui pačiam, be Dievo, neįmanoma.

Varlė keliauninkė