• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 18:05:41

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Kančios prasmė

Pradėjo kukulis, balandžio 16, 2016, 05:59:40

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Eugenijus

Čia ne nuomonė, o faktai apie morfijaus naudojimą. O kančios garbintojų reikia paklausti - ar sutiktumėt dantis taisyti be anestezijos? O dar geriau, operuotis tulžies pūslę ar kelio sąnarį be jokios anestezijos? Va ten tai bent kančiutė būtų. Ir kur tada ta riba, kur reikėtų kančias (skausmą) mažinti, ir kur nereikėtų mažinti, paliekant žmogų kankintis.?

Varlė keliauninkė

Norinenori reikia sutikti su Eugenijum, nes ir Pradžios knygoje Viešpats užmigdė Adomą kietu miegu, norėdamas išimti jo šonkaulį ir padaryti iš jo moterį - kitaip tariant, atliko operaciją su narkoze :D
Pr 2, 21

Silvija

O ar kuris iš mūsų sakė, kad prieštarauja narkozei kaipo tokiai? :)

sandraa

Citata iš: Eugenijus  rugsėjo 06, 2017, 06:51:30Ir kur tada ta riba, kur reikėtų kančias (skausmą) mažinti, ir kur nereikėtų mažinti, paliekant žmogų kankintis.?


Ją reikia pajausti. Kiekvienas žmogus skausmą pakelia skirtingai.

kukulis

Labai Sandrai pritariu.
Nei vienas iš mūsų negalime duoti kitam tokios naštos, kurią galime patys panešti, vien dėl to kad taip galiu padaryti AŠ.

Kitas gali būti silpnesnis.
Bet jei kitas silnesnis už mane vienoje srityje, gal jis stipresnis kitoje?


Taip pat ir kančios labai skirtingos, gal vienas gali pakęsti stiprią bet trumpalaikę kančią, o silpnos, bet ilgai besitęsiančios - ne?