• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 28, 2024, 12:26:21

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Naujos pokalbių knygos su kun. Antanu Saulaičiu pristatymas (Vilnius, Kaunas)

Pradėjo Diak. Tomas M., kovo 04, 2013, 00:57:50

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.

"Slenkstis" - antroji pokalbių knyga su žymiu dvasininku, pedagogu, ištikimu skautų, kelių knygų autoriumi, universitetinės sielovados ir įvairių kitų dvasinės pagalbos centrų žmonėms Lietuvoje steigėjų t. Antanu Saulaičiu, kurią parengė katalikų radijo "Mažosios studijos" bendradarbė, nacionalinės M. K.Čiurlionio menų mokyklos koncertmeisterė Jūratė Kuodytė.

Šie pokalbiai yra pasidalijimas tuo, ką pastebime savo gyvenamoje aplinkoje ir kaip tai veikia žmogaus dvasią.

Kas aš esu? Mokytojas, tėvas, kasininkė, lietuvis, kunigas, politikas, pensininkė...O gal pirmiausia žmogus? Laikau save krikščioniu, bet ką reiškia juo būti kiekvieną dieną? Ar prostitutė turi teisę būti bažnyčioje? O kunigas, kuris paliko savo tarnystę ir tapo bankininku? Ar moralu negydyti, o tik slaugyti? Kodėl ne visos "žvaigždės" spindi ir kaip gyventi nesibaiminant dėl rytojaus?

Tai klausimai, kuriuos keliame sau ir kitiems kasdien, o atsakymų į juos kviečia drauge ieškoti t. Antanas Saulaitis SJ.

Kovo 6 d. 18:30 val.
Šv. Kryžiaus namų salėje (ses. Vargdienių vienuolyne)
S. Daukanto a. 1, 01122 Vilnius

Kovo 10 d. 11 val.
Šv. Jonų bažnyčioje
Šv. Mišios ir naujos pokalbių knygos su kun. Antanu Saulaičiu, SJ pristatymas

Kovo 13 d. 17 val.
Maironio muziejuje Kaune
Rotušės aikštė 13, Kaunas