• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 19:25:15

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


''Žvelgiant į ateitį'' - knyga apie tikėjimą horoskopais, būrimais, astrologijomis ir pan.

Pradėjo Augucka, gegužės 19, 2013, 12:21:54

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Augucka

Aš norėčiau pasidalinti savo turima knygele, kurią nuskenavau ir įkėliau į elektroninę erdvę parsisiuntimui. Ji vadinasi ''Žvelgiant į ateitį'' - apie tikėjimą horoskopais, būrimais, astrologijomis ir pan. Kaip nepakliūti į nelabojo pinkles per klaidingą tikėjimą.
Parsisiųsti galima iš čia: https://www.box.com/s/6bce13e7ee130bfb6114

Diak. Tomas M.

Dėkui, Augucka, labai svarbi tema  :thumbup:

Nors atrodo jau tiek Lietuvos dvasininkai skiria tam dėmesio, bet nuo žmonių visi tie įspėjimai - kaip nuo žąsies vanduo  ::)

Ir kun. Arnoldas Valkauskas kiekviena proga stengiasi tai paminėti, nes tokie "nekalti žaidimai" gali daug bėdų žmogui pridaryti...

Augucka

Dar vieną savo turimą knygelę dalinuosi į tą pačią temą (atsiprašau, ji parašyta protestanto, bet labai tinkama šiai temai):
Ray Patterson 'Nuostabus statinys'
https://www.box.com/s/5ed3766cd2908342a4cb

Tikrai labai verta paskaityti, rekomenduoju. Apie okultizmo pavojingumą, piktąsias jėgas ir kaip nuo jų apsisaugoti.

Silvija

Taip, tikrai reiktų atkreipt dėmesį, kad kai kuriais atvejais mokymas yra kiek klaidinantis. Nespėjau paskaityt visko, bet užkliuvo akis už termino 'Vėlinės' vartojimo, apibrėžiant šios šventės šventimą kaip halloween'o. Bet juk katalikai Vėlines švenčia be kaukių, sumaišties ir baimės, o melsdamiesi ir tylioj rimtyje. O kas link datų, iš tiesų dažnai jos sutampa su pagoniškom ir šitaip perkeičiama įvykio esmė.

Siūlau skaitant radus neatitikimų su katalikybe, diskutuot. Šitaip atskirsim pelus nuo grūdų, nes kitaip, ypač jaunesniam katalikui, pavojinga būtų paniotis tarp gerų dalykų ir nelabai.

Augucka

Gali būti, kad autorius turėjo omenyje Hallovyną, kuris Amerikoje labai populiarus. Nežinau, kodėl ši šventė sutapatinta su Vėlinėmis, nes net ir datos skiriasi. Galbūt tai knygos vertėjo klaida  :-\

Anglijoje Halouvynas irgi populiarus. Niekada nešvenčiau ir savo vaikams neleidžiu švęsti. Velniai ir piktieji mano namuose ir mano šeimoje aukštinami tikrai nebus.  :no-no:  :armor:

O Vėlinės yra Vėlinės. Tai rimties ir susikaupimo metas, malda ir kapų lankymas. Tai skirtingi dalykai.