• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
gegužės 05, 2024, 18:00:41

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Apie Kolumbo Riterius

Pradėjo Diak. Tomas M., lapkričio 08, 2013, 21:26:46

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Augustas

CitataKatinas gaudo pelę. Pelė tai gali interpretuoti įvairiai: kaip dialogą, kaip žaidimą, kaip kovą už būvį, kaip diplomatiją ir t.t., bet tai nekeičia fakto - katinas gaudo pelę. Kad masonai sėkmingai siekia savo tikslų puikiai iliustruoja didieji Bažnyčios skandalai ir puolimai, realūs faktai, parodantys masonų ir homoseksualizmo klano atstovų buvimą aukščiausiuose Bažnyčios sluoksniuose ir ne pavieniais, bet (jau) galingomis ir organizuotomis grupuotėmis.

Katinas - tai velnias, pelė - masonų ložių ir LGBT nariai bei jų šalininkai (kaip, beje, ir katalikai, ir kiti krikščionys bei nekrikščionys).  :) Jeigu, Tomai, kalbi apie tai, tada sutinku - jiems (peliukams) realiai gresia pražūtis katino (t.y. velnio) letenose. Aš nesutinku tik tokiu atveju, jei kalbėtum apie masonus kaip katiną o RKB narius vadintum peliukais. Visi mes (t.y., ir masonų ložių nariai, ir LGBT nariai, ir jų šalininkai, ir RKB nariai) esame peliukai, kuriuos medžioja velniškasis katinas. Kai ką iš mūsų, matyt, sėkmingai sumedžioja, sprendžiant iš skandalų RKB viduje ir išorinių RKB puldinėjimų. Ir ne esmė, kas tasai sumedžiotasis yra - ar RKB narys, ar masonas, ar LGBT judėjimo šalininkas, ar dar kas nors kitas.

CitataAš neturiu jokių baimių, aš analizuoju informaciją ir matau vyksmą, kuris nepriklauso nuo to, ar žmonės pasisako už dialogą su blogiu ar prieš.

:-\ Man atrodo, kad Tavo problema yra ta, kad Tu painioji blogį su žmonėmis. Blogis yra velnias, o ne žmonės, kuriuos velniui pavyksta suvilioti ir sumedžioti. Šituos žmones mes ir turime ištraukti iš velnio žabangų. O kaip juos ištraukti, jei jie įsitikinę, kad blogio jėga yra RKB (štai kaip velnias sugeba viską aukštyn kojom apversti), o ne tikrasis blogio kūrėjas - velnias?