• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 18:33:39

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Ieškau knygos

Pradėjo Elena, lapkričio 25, 2013, 06:37:11

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Elena

Sveiki,
labai ieškau knygos šv. Teresėlės ,,Žengiu į gyvenimą". Gal kas žinote kur gauti, o gal turite perskaitę ir jums nereikia, mielai įsigyčiau :).

Lauksiu žinių


Donatas

Gal kas turite ?
"Didžiosios skyrybos", bandžiau skaityti anglišką elektroninį variantą, bet pernelyg paviršutiniškai gavosi.
Galima būtų laikinai apsikeisti knygomis. Galiu pasiūlyti "Tiesiog krikščionybė", "Kipšo laiškai", "Dora lyderystė" arba "joga astrologija homeopatiniai žirniukai".
Dar klausimas nevisai į temą ar kas nors naudojatės Kauno vieša biblioteka ir ar ten galima tokią knygą pasiskolinti į namus ?

Giedrė

Kauno viešąja biblioteka naudojuosi. Reikia nueiti, užsiregistruoti, gausite tokią spec. kortelę ir galėsite pasiimti norimą knygą į namus porai ar trims savaitėms. Jei negrąžinate laiku, kaupiasi delspinigiai. Jei labai ilgai negrąžinate - bauda. Bet visada galima terminą grąžinimo laikui artėjant prasitęsti ir tada jokių baudų ir delspinigių nebus. Visko galima klausti bibliotekininkės. Kai kurios knygos išduodamos skaityti tik skaitykloje. Šv. Teresėlės ir Lewis knygų neturiu - tik "Tiesiog krikščionybė" kažkas man padovanojo. "Didžiąsias skyrybas" pati skolinausi iš draugės, bet gal bibliotekoje rasite.

kukulis

Aš pirkau prieš metus ar dvejus. Daviau savo mamai paskaityti. Reiks atsiimti iš jos :)

Beje, yra online rusų kalba. Pamenu Sigis buvo nuorodą įdėjęs ( o gal kitame forume ... ) paieškojus būtų galima rasti :)

Kaštonas

Radau Donatai knygą. Nepasimetė :)
Mainai netinka.
Sąlyga, knygą turėsi gražinti atgal.
Huski@super.lt

Pilgrim

Ieškau:

Kopimas į Karmelio kalną. Smulkieji raštai.
Kryžiaus Jonas

Diak. Tomas M.

Man Silvija tokią prieš išvažiuojant padovanojo :)

Aš maniau, kad Šv. Kazimiero knygyne tikrai turėtų būti, ar jos deficitinės?

Varlė keliauninkė


Pilgrim

Keliauninke derėkimės  :) reikalinga studijoms jei kažkuriam laikui galėčiau pasiskolinti
likčiau ilgai skolingas, kitas klausimas kur ir kada  :-\

Varlė keliauninkė

Laisvai paskolinsiu

Tomai, yra ir Kazimiero knygyne, tik kaip knyga ji yra per brangi eiliniam pirkėjui. Aš pernai Vilniaus knygų mugėj pirkau

Pilgrim

 :celebrate:
lieka klausimas kur ir kada ?

Varlė keliauninkė

Šiandien, nuo 18.00 būsiu namie. Jeigu netinka, yra el. paštas, telefonas, dar galima oro balionu praskrist virš Žaliakalnio.. :)