• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 03:48:27

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Seminaras „SEKULIARAUS PASAULIO GRĖSMIŲ AKIVAIZDOJE“ Kaune

Pradėjo vida, lapkričio 21, 2014, 01:37:03

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

vida

Kviečiame į seminarą su egzorcistais kun. dr. Kęstučiu Dailyde ir kun. dr. Arnoldu Valkausku ,,SEKULIARAUS PASAULIO GRĖSMIŲ AKIVAIZDOJE"


2014 m. lapkričio 29 d. (šeštadienį), 11-17 val. Kaune, Kolpingo kolegijos salėje, A. Jakšto g. 6.

Būtina registracija iki lapkričio 26 d. internetiniame puslapyje: www.gailestingumo versmė.lt

Gal kas dalyvausite? Žadu važiuoti. Būtų smagu pasimatyti, jei kas iš forumiečių dalyvaus.  :)

Silvija

Važiuosim su maldos grupe. Susitikti galim tartis nebent per pertrauką, pasibaigus pirmai seminaro daliai, pavyzdžiui prie salės durų (išorėje), bandysiu pastūguriuot kokia 10 min., gal atpažinsi? :)

vida

Manau , kad pažinsiu , būtinai pasižvalgysiu, būtų labai malonu susitikti.

Silvija


vida


vida

Silvija, taip ir nesusitikom. Ieškojau akimis moters gražiais veido bruožais , keletos net paklausiau - ar Jūs ne Silvija? Po to susitikau Giedrę. Ji sakė, kad manęs ieškojot, deja, nepasimatėm. Pagalvojau - bus tų susitikimų, tikiuosi .
Kokie įspūdžiai iš seminaro?

Silvija

Aš taip pat vienos klausiau, ar jūs ne Vida :D, atleisk, netikęs buvo mano pasiūlymas šitaip tiktis.

Su Giedre jau dalinomės įspūdžiais, tai pasikartosiu: asmeniškai aš nieko naujo neišgirdau, bet buvo gera praleisti laiką su Dievo tauta :happy: Kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad kiekvienas toks malonus pasibuvimas stipriai įpareigoja dalintis tuo, ką gauname su tais, kurie negirdėjo. Mūsų, kaišiadoriečių, buvo visa grupė, tai dėliojamės dabar tas patirtis.

vida

Iš Klaipėdos važiavom 19 žmonių. Su mumis buvo daktarė, tai pasidalino , kad didelio aiškumo įnešė paaiškinimas dėl hameopatinių vaistų. Jai tai labai aktualu darbe. Aš irgi džiaugiausi praleidus dieną su Dievo žmonėmis.

Silvija

Tiesa, keli įdomesni momentai: buvo trumpai stabtelta ties tokiu išplitusiu reiškiniu kaip tatuiruotės, mes savo forume apie tai irgi atrodo dar nediskutavome. Taigi, buvo pasakyta, kad net krikščioniško simbolio nedera tatuiruotis. Tiesa, prisiminti Egipto koptai, kurie ištatuiruotu krikščionišku ženklu žymi savo identitetą, bet jie - išimtis krikščionių tarpe.

Paties žodžio tatau etimologija reiškia - piešinys po oda, atliktas dvasios. Šiuolaikiniai besitatuiruojantys kūną žmonės dažnai turi psichologinę problemą - korpofobiją (kūno baimė) ir darydami vieną po kitos tatuiruotes, net įpuola į priklausomybę.

Kalbant apie pagalbą įvairiomis priklausomybėmis sergantiems, priminta psichoterapeutų pagalbos svarba. Tačiau atkreiptas dėmesys, kad šiais laikais ir psichoterapeutą rinktis reikia atsargiai. Nes pavyzdžiui tokia naudojama praktika kaip hipnozė yra kilusi iš spiritizmo ir okultizmo, todėl yra negalima, nes ji palaužia žmogaus laisvą valią.