• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 16:30:11

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Natūralus šeimos planavimas

Pradėjo Teofilė, liepos 05, 2012, 11:30:47

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Varlė keliauninkė

o koks šiuo S. Neries atveju "blogas" tikslas?
Čia jos rašyta, kai dar buvo netekėjusi.
Nors iš esmės ir nšp galima naudoti kaip kontracepciją ir ramiai bei saugiai sau jaustis.

Sigitas

Geriausias šeimos planavimas yra pats paprasčiausias, nes paprastume slypi genialumas: ,,davė Dievas dantis, duos ir duonos"!  :thumbup:

Diak. Tomas M.

Varlyte, tai tą ir norėjau pasakyti, kad NŠP gali būti naudojama kaip kontracepcija.

Augucka

Citata iš: Augucka  spalio 20, 2014, 07:55:42Nuoširdžiai dėkoju, Pligrim, už visą informaciją  [-O<
Bandau skaityti ir suprasti tą NŠP, kuom jis toks ypatingas, tik nematau nieko teigiamo. To "šalutinio" poveikio - nėštumo nenoriu labiausiai ir čia Dievu pasitikėti nesugebu ir negalėsiu, ko gero, niekada.
Esu egoistė, nes nenoriu daugiau pastot ir gimdyt. Jaučiuosi jau tam per sena ir nusiteikusi daugiau nebegimdyti, nors žinau, kad gimdo ir daug vyresnės, tačiau aš jau nusiteikiau, kad man vaikų daugiau nebereikia. O jei bus lemta turėti dar vieną atžalą, tai, manau, kad Dievulis ją gali duoti ir taip, nes nei vienas apsaugos būdas negarantuoja 100%. Visada lieka vietos Dievo planui, nes aš kažkaip nejaučiu, kad jį griaučiau  ;D Dievo niekas negali sustabdyti, jei tik bus tokia Jo valia, tai taip ir įvyks.
Taip, kad ar naudosiu NŠP ar kitą būdą - Dievo valia įvyks bet kuriuo atveju ir nei bažnyčia nei žmogaus sukurtos nuostatos ir taisyklės Dievo nesustabdys.
Čia tokia mano išprotauta filosofija, galit dabar bartis ant manęs  :D

Cituoju pati save. Stai ir ivyko Dievo humoras. Mazajai jau metai ir sesi menesiai  :D Dievo valia, ne mano

Donatas

Tikrai pamokanti ir linksma istorija  :thumbup: 

Diak. Tomas M.

Kaip kažkas yra pasakęs: "Kiekviena nauja gyvybė yra Dievo ženklas, kad Jis dar neprarado vilties dėl mūsų pasaulio".  :D