• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 07:39:37

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 27, 2012, 13:13:44

0 Nariai ir 6 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

arabele

Ačiū už palaikymą, kad čia atsidūriau neatsitiktinai čia faktas tik buvau truputi išsigandus bet manau Dievulis veda ten kur reikia tai lieku ir bandau mokytis iš kitų.

Egidija

Sveiki, esu Egidija iš Klaipėdos. Šiuo metu studijuoju tapybos magistrą Šiauliose, dirbu ir pedagoginį darbą ir dar  floriste. Retkarčiais turiu užsiėmimus vaikų namuose. Tapau paveikslus, dekoruoju žvakes, darau progines atvirutes ir.tt. Žodžiu barbė devindarbė  :D

Kokiu tikėjimo kelio etapu šiuo metu žengiu?
Prieš porą metų iš naujo atradau tikėjimą :) 

Kaip atradote mūsų bendruomenę?
Google ieškojau kokių nors įdomesnių ir lengvų maldų ir radau Jus  :D

Ko labiausiai tikitės iš šios bendruomenės, kuo norėtumėt prie jos prisidėti?
Tikiuosi surasti BENDRAMINČIŲ  :celebrate: 

Trumpai tiek  :celebrate:

Diak. Tomas M.

Sveika prisijungus, Egidija!

Kadangi dauguma mūsų esame tokie devyndarbiai, tai tikrai bendraminčių bus ;)

Linalina

Sveiki :). Esu Lina. Dirbu mokykloje su vaikais. Laisvalaikiu mėgstu sportuoti, keliauti su dviračiu, lankytis renginiuose. Esu tikinti. Tikiuosi susipažinti, padiskutuoti ir susirasti bendraminčių. Džiaugiuosi, kad pavyko užsiregistruoti Jūsų svetainėje.

Pilgrim

Mums irgi malonu  :)
lauksim tavo minčių, įžvalgų, pasidalinimų

Silvija


Giedrė


arabele

Sveika prisijungus, galėsim visi melstis kartu, kuo daugiau tuo smagiau :thumbup:

Sigitas

Tebūna pagarbintas mūsų Viešpats Jėzus Kristus!

Esu Sigitas iš Klaipėdos švento Juozapo Darbininko parapijos. Mano tikėjimo kelionė prasidėjo sugriuvus TSRS. Kai išaiškėjo visas tas melas, kuriuo dangstėsi komunistai, senelių kaimo pečiuje sudeginau karinį ir komjaunuolio bilietą. Pradėjau ieškoti tiesos ir Dievas man ją atskleidė. Pradžioje buvau pas brolius protestantus, bet laikui bėgant Šventas Raštas ir Dievoieška mane parvedė atgal, namo pas katalikus. Taip ir pasilikau. Baigiau Klaipėdos universiteto pedagogikos fakultetą tikybos mokytojo specializacija, vėliau ten pat studijavau magistrantūrą religinio ugdymo specialybe. Magistrantūros nebaigiau, nebemačiau tikslo rašyti magistrinį, nes nebetekau mėgiamo tikybos mokytojo darbo. Yra tekę dirbti patį įvairiausią darbą. Dabar esu bedarbis, invalidas, gyvenu iš Dievo ir valdžios malonės. Man 45 metai, išsiskyręs, sūnui 20, paskutinį kartą jį mačiau poros metelių. Kadangi savo šeimos netekau, gyvenu su tėvais.

Tikėjimo dalykas vystomas charizmatinėje bendruomenėje "Žemės druska". Greitai bus 20 metų, kaip esu Jėzaus Kristaus mokinys. Neseniai atradau tikėjimo sienoje skylių. Puolimas piktojo savo padarė - buvau stipriai nusidėjęs, į sunkią nuodėmę įklimpęs. Išgelbėjo broliai Kristuje Jėzuje. Stiprina sakramentai ir reguliari malda.

Šį internetinį forumą, deja, radau vėlokai.  ::) Nežinau, kodėl ankščiau jūsų nerasdavau? Šįkartą internete ieškojau medžiagos apie masonus. Ir va taip aptikau jūsų forumą, apie kurį nieko iki tol nebuvau girdėjęs. Labai džiaugiuosi radęs bendraminčių bendruomenę.

CitataKo labiausiai tikitės iš šios bendruomenės, kuo norėtumėt prie jos prisidėti?
Bendrauti su broliais ir sesėmis Jėzuje Kristuje yra nuostabus dalykas! Skaityti bendraminčių pasisakymus yra labai naudingas dalykas. Dar geriau - dalyvauti diskusijose ir augti tikėjime. Galiu pasitarnauti kitiem savo religijos žiniomis, bei patirtimi, liudijimais. ,,Karaliaus paslaptį dera užslėpti, bet Dievo darbus reikia apreikšti su derama pagarba" (Tob.12,11b). Taigi, neslėpkime Dievo darbų mūsų gyvenime!  :thumbup:

Silvija

Manau laikas keisti, Sigitai, avatarą, nes mums svarbu Tavo vardas ;) Sveikas gyvas prisijungęs! :high-five:

Giedrė


Augucka


kukulis

Sveiki,

šiandien pirmą kartą prisijungiau prie šio forumo.
Man 36 metai. Esu vedęs, turiu dvi dukras.

Darbas: programuotojas.
Pomėgiai: stalo žaidimai, grojimas lūpine armonikėle.
Bendruomenė: Marijos Legionas
Atsiverčiau prieš 4 metus beklausydamas rožinio maldų per Marijos radiją :)

Mano slapyvardis nėra mano nei tikras vardas nei pavardė.

Ar šiame forume aktyviai dalyvauja daug žmonių? Kokias temas paskutiniu metu nagrinėjate? :)

linkėjimai
Kukulis


Sigitas

Sveikas, broli Kristuje Jėzuje!  :high-five:
Keisti tie Dievo planai, ar ne?
Kaip ten Army777 begyvena? Perduok visiems armiečiams linkėjimų nuo manęs. Džiugu tave čia sutikti  :celebrate:
Šiame forume diskusijos, kiek spėjau suprasti, gyvos. Pats neseniai tik prisijungiau, esu čia dar naujokėlis.

kukulis

Man irgi smagu tave sutikti :)

Nuo army777 kol kas ilsiuosi ;)

Augucka

Smagu, kad mūsų vis daugėja  :thumbup: Kaip sakoma: Welcome!  :celebrate:

Diak. Tomas M.

Sveikas, prisijungęs!  :thumbup:

Galvoju, kažkur jau esame virtualiai susitikę  :-\ Gal Vilucko blogo komentaruose, kažkur interneto platybėse...

Mūsų bendruomenė nėra didelė - ji yra "paslaptis" - mus randa tik tie, kurie labai ieško ;D

Kauniečių susitikimai dabar potencialiai turės dar vieną dalyvį!

Silvija

Garbė Jėzui Kristui! Kokia įdomi atsivertimo istorija, nesu girdėjusi, kad šitaip kas  :)

Sakyčiau verta iškelti vėl skaistumo temą, kurią tik tik pradėjome gvildenti (Valentino diena ant nosies), o į tavo klausimą apie Melchizedeka vargu ar kas imsis atsakyti, neturime forume tikro dvasininko, Pilgrim pas mus arčiausiai altoriaus, kiek suprantu :)

Aktyviai dalyvaujančių gal koks desėtkas.

kukulis

Ačiū už tokį šiltą sutikimą :)

O dėl slaptumo, tai man forumo linką parapijos klebonas davė  :thumbup:

Diak. Tomas M.

Malonu, kad kunigas rekomendavo  :thumbup:

Tačiau jūs jam perduokite, kad tegu ir jis prisijungia, ir  bent retkarčiais pas mus atsilanko ;)

Taip pat labai būtų gerai, jei savo atsivertimo istoriją kiek plačiau papasakotum temoje "Kodėl esu katalikas":

http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,23.20.html