TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas

Bendros temos => Bendros diskusijos => Temą pradėjo: Diak. Tomas M. birželio 27, 2012, 13:13:44

Antraštė: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. birželio 27, 2012, 13:13:44
Kad ši virtuali katalikų bendruomenė kiek įmanoma daugiau primintų tikrą, siūlau visiems parašyti bent keletą žodžių apie save. Tokiu būdu geriau pažinsime vienas kitą ir todėl tikiuosi geriau vienas kitą suprasime ;) Pvz.:


Bendruomenės nariai, šioje skiltyje turintys savo trumpą aprašymą, šalia savo avataro turės ir nuorodą "Apie mane", tad skaitytojams bus labai patogu geriau susipažinti su žinučių autoriumi. Mes greitai pastebėjome, kad geriau pažindami žmogų, geriau suprantame ir jos mintis.

Taip pat visi savo profilio paveiksliuku pasirinkime savo nuotrauką. Tuomet tikrai jausimės kaip draugų rate ir visi, susitikę realiame pasaulyje, neturėsime per naują pažindintis  :D
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. birželio 27, 2012, 13:41:45
Pradėsiu nuo savęs :D

Šiuo metu gyvenu už balos - Čikagoje. Priklausau Lemonto Pal. J.Matulaičio Misijos parapijai. Dirbu vėžinių susirgimų tyrimų srityje informacinių technologijų specialistu. Laisvalaikiu mėgstu keliauti, kopti į kalnus. Kadangi iš prigimties esu karys, tai pamosikuoju kartais ir kalaviju, atkuriant senosios Europos riterių kovos meną. Su žmona šokame ir padedame mokyti argentiniečių tango.

Norėdamas pilniau panaudoti savo profesinius sugebėjimus, nemažai laisvalaikio skiriu įvairių ne pelno siekiančių projektų kūrimui ir administravimui. TavoRankose.org - vienas iš jų. Bandau labiau įsilieti į savo parapijos veiklą, ypač domina šeimos evangelizacijos sritis.

Mano tikėjimas, kaip tie kalnai, į kuriuos kopiu... nemažai laiko pravaikštinėjęs kloniais ir šešėliais, dabar pradėjau kopti viršun. Visko būna, kartais ir ant ledo paslystu ar koks akmuo iš nežinia kur atskriejęs guzą užstato... Tačiau žinau, kad toks jau yra tas dvasinis alpinizmas - jei bijai paslysti, neik į kalnus  :D
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija birželio 27, 2012, 17:54:48
Na ką gi, kad jau Tomas šitaip negailestingai provokuoja, tenka ieškoti kažko foto archyve. Žilų plaukų galvoje dabar jau daugiau, nei šioje nuotraukoje, bet šypsena autentiška :)

Mano vardas Silvija, gyvenu vidurio Lietuvoje, Kaišiadoryse. Esu keturių vaikų mama, bebaigianti karjerą architektė (mat kartu su vyru žadame greitu laiku miestą iškeist į kaimą, auginti ekologiškas daržoves ir avis).

Mano meilė – muzika ir knygos, tiesa, pastaruoju metu, viena - Knygų Knyga - nukonkuravo visas likusias. Bemaž dešimtmetį lankau parapijos maldos grupę. Beieškodama ko nors apie užtarimo maldą ir užtikau internete svetainę ,,TavoRankose".

Jei visiškai neapaksiu nuo šito šviečiančio padaro, į kurį dabar žiūriu, bandysiu čia "įsikurt" ilgesniam, galbūt ir jums kuo nors pasitarnauti :)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Giedrė liepos 20, 2012, 08:37:04
Apie mane:

Šiuo metu esu VDU doktorantė diplomatijos srityje.

Vytauto Didžiojo universitete, esu baigusi Anglų filologijos bakalauro ir magistro studijas. Dar studijuodama, pradėjau dirbti vertėja įvairiose įmonėse, o baigusi studijas, dvejus savo gyvenimo metus praleidau Briuselyje, kur dirbau vertėja – administratore. Vėliau nusprendžiau sugrįžti į Lietuvą ir gilinti savo žinias Tarptautinių santykių ir diplomatijos magistrantūroje Vytauto Didžiojo universitete. Studijų laikotarpiu stažavausi Bergeno universitete Norvegijoje pagal ,,Erasmus" programą ir gilinausi į JAV politiką. Magistrantūros pabaigoje, parengiau magistro darbą  apie Dž. Bušo jaunesniojo karinę doktriną. Doktorantūros studijų metu stažavausi ,,Kultūrinės diplomatijos institute", Berlyne, Vokietijoje .Neseniai stažavausi Sorbonos universitete, Paryžiuje. Seniai bendradarbiauju ir spausdinu straipsnius portale Bernardinai.lt, "Valstybėje", "Kultūros baruose". Dabar paskendusi disertacijos rašyme.

Nežinau, ar reikia pasakyti iš anksto, bet turiu fizinę negalią. Judu neįgaliojo rateliais, nes suparalyžuotos kojos. Parašau apie tai, kad nekiltų nesusipratimų, nes yra žmonių, kurie to bijo arba yra kupini nenoro bendrauti dėl tos priežasties. Kitokių fizinių problemų neturiu.

Turbūt pastebėjote, esu tiesaus būdo. Nemėgstu keleto dalykų: dviveidiškumo, melo, perdėto saldumo žmonėse ir dejavimo, kaip viskas blogai ir baisu. Mėgstu bendrauti, keliauti, mažoms gyventi netrukdančioms žmonių silpnybėms esu atlaidi. Esu tikinti  - ieškau Dievo nuolatos. Tai tiek...
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: zulija lapkričio 02, 2012, 13:11:54
Sveiki, esu Zana, Baigiau vidurine, ir igyjau barmenes specialybe, siuo metu neuzsiimu jokia veikla. Esu istekejusi galima sakyti namu seimininke.

Ieskau tikro tikejimo, tikiu i Dieva, bet kartais ir kyla pyktis ant jo :) bet Jis daugeliuose dalyku man yra padejes. Siuo metu jauciu dvasini skausma, ir esu dvasiniame aklume, mano sirdis lyg nuoskaudu, pykcio, pagiezos saugykla, sergu depresija, bet niekam savo liudnos mimikos nerodau. Radau atsitiktinai si puslapi, nes vidinis balsas mane paskatino atleisti savo skriaudejams ir melstis uz kitus uz artimuosius ir savo priesus, todel as cia. Skaitau Sventaji Rasta, bet kol kas jame as nieko nesuprantu. Turiu savo maldele. Is sios bendruomenes tikiuosi palaikymo, uztarimo maldos tuo paciu analizuoti Biblija, issklaidyti abejones ir atgauti tvirta tikejima!!! Megstu megzti, bendrauti, gaminti, begioti, vazineti dviraciu, kvepuoti tyru oru, skaityti knygas. ;)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. lapkričio 02, 2012, 15:06:02
Sveika, Žana, tikiuosi, kad rasi pas mus ko ieškai ;)

Noriu tave paguosti, kad mes visi vienaip ar kitaip einame savo keliu ir dažnai tenka truputį pasikankinti... tai kaip ir tobulėjimo proceso dalis, kaip ir jauti raumenų skausmą, gerai pasportavęs - tada žinai, kad po kelių dienų tavo raumenys jau bus žymiai tvirtesni. Taip ir su tikėjimu. Kaip negalima praleisti sporto treniruočių, jei nori neprarasti geros formos, taip ir negalima nutraukti dvasinių pratybų - tada nors ir po milimetrą, bet slinksimės į priekį. O ar tavo treniruotė yra kažkas sudėtingo ar tik trumpa maldelė, tai neturi didelės reikšmės :)

Taip jau gavosi, kad aš irgi esu nesudėtingų maldelių gerbėjas, šiuo metu stengiuosi praktikuoti "Jėzaus maldą", kurią mintyse galima kartoti ištisą dieną. Ji veikia tiek kaip ramybės, susitaikymo ir apsaugos priemonė. Čia yra įdomi straipsnių serija apie ją, gal ir tau patiks:

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2007-12-09-kun-ramunas-mizgiris-ofm-jezaus-malda-i/8759

O jei supranti rusiškai, tai čia labai geras video apie tai:

http://youtu.be/mRAJh5oLUnM

CitataSkaitau Sventaji Rasta, bet kol kas jame as nieko nesuprantu.

Tikriausiai yra nemažai šventųjų, kurie net nemokėjo skaityti, ką jau kalbėti apie teologinį išmanymą. Tu pati esi labai gražus pavyzdys, kad tą Šv. Rašto išmintį Dievas gali įdėti tiesiai į širdį, na o po to ir skaitydama po truputį pradėsi matyti tuos dalykus, ką jau jauti savo viduje  :pentecostal:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Ginta lapkričio 26, 2012, 19:08:33
Sveiki,

As siuo metu 24/7 dirbu mama. Turiu suneli, labai graziu-Nojaus vardu ir dukrele Emilija. Mano suneliui pries kelis metus buvo pripazintas autizmo spektro sutrikimas. Tad jis pas mus yra ypatingas vaikas. Turim problemu su bendravimu,nes kalba veluoja, nelabai mokam bendrauti...Bet su Dievo pagalba viskas sparciai keiciasi. Musu mazoji yra saules spindulelis, labai komunikabili ir besisypsanti mergyte.

Tad siuo metu esu primirsus karjera,nes noriu savo berniuka apgaubt ypatingu rupesciu. Stengiames suzinoti visas imanomas lavinimo naujoves ir pritaikyt savo gyvenime. Turejom problemu su mokykla,bet sia savaite ivyko stebuklas-vaikas nori eiti i mokykla! Garbe Dievui! Nes pradzia buvo labai sunki...Gyvenom strese visi kartu su vaiku. Kiekviena ryta ir vakara vaikas asarodavo vien pamates uniforma  :(

Tikejimas mano ne visada buvo tvirtas, jis svyruodavo... Daug ko matyt nesupratau... Trys metai atgal isvykus i uzsieni Dievas tapo mano paguoda. Po truputi mano gyvenime pirma vieta tapo skirta Dievui, paskui jau vaikai, sutuoktinis, tevai ir draugai... Nevisada deja taip buvo... Ir dabar dar kiekviena diena kovoju su nuodeme... Taciau savo gyvenima noriu pasvesti musu Viespaciui. Kiek vaikai leidzia tiek meldziuosi, skaitau religinio turinio knygas, ypac megstu Sventuju gyvenimus. Taip pat ir Sventaji Rasta stengiuosi ne tik skaityt,bet studijuoti...

Labai tikiuosi,kad pavyks eiti sventejimo keliu ir sulaukt Sventosios Dvasios dovanu. Tikiuosi,kad mano vaikai uzaugs dorais katalikais.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. lapkričio 27, 2012, 01:37:19
Ginta, sveika prisijungusi!

Mes visi esame iš to pačio molio, tad su nuodėme tenka kovoti visiems be išimties. Tačiau ta kova tai ir yra mūsų kelias į šventumą. Vien tai, kaip tu gražiai rūpiniesi savo sūneliu yra gražiausia Dievo meilės išraiška.

Toks trumpas pasisveikinimas ir susitiksime kitose diskusijose ;)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Arnoldas gruodžio 08, 2012, 07:27:31
Sveiki visi :)

Mano vardas Arnoldas. Man 21-eri. Nors daug kur esu gyvenves, bet siuo metu gyvenu Alytuje. Kadangi mokytis man nelabai gavosi, esu darbo zmogus, nors ateityje dar zadu kibti i knygas.

Tikiu i Dieva nuo pat mazu dienu, ir dar dabar atsimenu kaip mama mokino zegnotis ir kalbeti maldas :)

Mano tikejimas niekada nesvyruoja, visada Dievas yra su manimi, bet kuriame zingsnyje.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija gruodžio 08, 2012, 12:48:22
Grįžau iš kelionės, o čia - naujas narys! Pradžiuginai :), sveikas prisijungęs ir kviečiam išsakyt savo nuomonę tau rūpimomis temomis.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. gruodžio 09, 2012, 22:07:12
Sveikas, Arnoldai!

Smagu, kad prisijungei  :thumbup:

Nežinau kodėl, bet man kažkaip jaukiau dabar bus, nes nedaug mūsų vyriškių dar turime ;)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Arnoldas gruodžio 11, 2012, 15:10:51
Aciu,man irgi malonu :)
Nepykite uz klaidas rasyboje,mano kompiuteris pirktas ne Lietuvoje,tai yra kliuciu biskuti :)
Na,o tikiuosi kaip naujoko labai neskriausite :D
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Vilma gruodžio 15, 2012, 17:30:23
Laba diena. Aš - Vilma. Man 39. Esu trijų vaikų (jau suaugusių) mama. Išsilavinimas - religijos mokslų magistrė. Gyvenu Kaune. Daugybę metų dirbau katalikiškame darželyje-mokykloje, bet pasikeitus vadovui, likau be darbo...Šiuo metu, trims mėnesiams, esu atvykusi tarnystei į JAV, o koks Dievo planas toliau-bus matyti...

Džiūgauju atradusi Jūsų bendruomenę!!! Gyvuokit!
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. gruodžio 15, 2012, 18:03:39
Sveika prisijungusi, Vilma!

Man - tokiam savamoksliui, tikrai smagu, kad bus iš ko pasimokyti!  :thumbup:  Kuo daugiau sukaupsime bendro patirties bagažo, tuo įdomesnės bus mūsų diskusijos.

Jei būsi Čikagoje, tai būtinai susimatysime ;)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Vilma gruodžio 15, 2012, 20:18:55
Ačiū, Tomai!!! Linkiu džiugaus Viešpaties laukimo!!!  :angel-2:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija gruodžio 16, 2012, 00:49:46
Citata iš: Vilma  gruodžio 15, 2012, 17:30:23
Džiūgauju atradusi Jūsų bendruomenę!!! Gyvuokit!

Gyvuokim kartu!  :)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: zulija sausio 08, 2013, 14:08:20
Sveiki,kaip smagu,kad daugeja musu :thumbup:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: romis sausio 13, 2013, 13:13:08
Sveiki.  Labai apsidžiaugiau atsitiktinai surades šį tinklalapį. Nespėjau dar susipažinti su šio tinklalapio medžiaga, bet širdimi pajutau, kad čia mano vieta. Man gyvybiškai labai reikia bendrakeleivių katalikiško tikėjimo keliu. Aš nieko prieš neturiu prieš kitus bet pasirinkau katalikišką būdą.

   Esu paprastas eilinis tikintis, norintis gilinti ir rasti artimesnį ryšį su Dievu. TSRS (sovietų) laikais buvau ateistas, dalyvavau ateistinėje veikloje, kategoriškai neigiau Dievą, tačiau įvyko protu nesuvokiamas  stebuklingas atsivertimas ir nuo 1996 metų tapau kataliku. Gyvenime patyriau tragiškų įvykių, ir tik Dievo dėka likau gyvas, sveikas ir šiuo metu esu  pilnavertis žmogus. Aš buvau visiškai žuvęs ir dvasiškai ir fiziškai, bet Dievas padarė stebuklą......

Čia prisistatymas, bet ne liudijimas, jei bus galimybė ir kam įdomu, galėsiu paliudyti neįtikėtinus Dievo darbus mano gyvenime.
  Dirbu ūkvedžiu bei darbų saugos specialistu Kaune, sūnus jau turi šeimą, o mano dukrai dar 14 metų.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija sausio 13, 2013, 13:30:19
Sveikas atvykęs broli Kristuje! Smagu, kad auga mūsų būrys, apšilk ir apsiprask, o tada jau lauksim Tavo minčių ir pasidalinimų :)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. sausio 13, 2013, 23:49:56
Sveikas, Romi, labai smagu, kad prisijungei!  :thumbup:

Be abejonės, gyvenimiški liudijimai kartais būna pats stipriausias ginklas prieš sustingusias sąžines ir nepatiklius protus. Mes visi turėtume peržvelgti savo gyvenimus ir paieškoti tų nepastebėtų stebuklų, tada geriau suprastume, kokia yra stipri ir besąlygiška Dievo meilė mums.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kristina vasario 01, 2013, 16:45:25
Sveiki mieli forumo lankytojai,  :)

Aš esu Kristina, gyvenu Telšiuose. Mokausi Vincento Borisevičiaus gimnazijoje, šiuo metu baigiu dvyliktą klasę.

Apie tikėjimą galiu pasakyti tik tiek, kad keletą kartų buvau išklydusi iš tikėjimo kelio, bet vis ta pati jėga mane traukė atgal. Rodos, tik visai neseniai pajutau tame dvasinę ramybę.

Kadangi, pati esu katalikė, nusprendžiau paieškoti bendraminčių. Taigi, radau šį forumą internete. Šiame forume aš tikiuosi atrasti tikėjimą stiprinančią atramą.

Nes, kartais, atrodo reikia tiek nedaug, kad žmogus pasielgtų teisingai.  :)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. vasario 01, 2013, 17:19:19
Sveika, Kristina, smagu, kad prisijungei!

Mes visi čia ieškantys, puolantys, besikeliantys, taip kad nesijausk vieniša savam kely ;)

Tikiuosi, kad pateisinsim tavo viltis ir lauksim prisijungiant prie diskusijų!
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija vasario 02, 2013, 02:35:48
Mane žavi jauni žmonės, kurie ieško bendraminčių pagal tikėjimo vertybes, manau Tu žymiai daugiau gali papasakot apie savo tikėjimą ;) 

Taigi, junkis prie mūsų!
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kristina vasario 02, 2013, 10:47:39
Taip, galėčiau paliudyti iš savo gyvenimo. Labai smagu, kad sulaukiau šilto priėmimo.  :happy: Džiaugiuosi jumis  :)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augucka gegužės 17, 2013, 13:37:35
Sveiki gyvi broliai ir sesės! Norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti.
Šiuo metu gyvenu Londone su savo šeimyna. Turiu tris vaikučiu. Du iš jų yra mano, trečias - gyvanašlaitis - mano sūnėnas. Paliktas tėvų.
Dirbu sau, esu šiokia tokia nedidukė verslininkė. Tiesiog nusprendžiau daryti tai, ką moku geriausiai. Dievas mane veda tuo keliu, kuris yra pats tinkamiausias ir geriausias ir man ir Jam. Aš Juo pasitikiu. Kiekviename žingsnyje Jį jaučiu. Noriu kiekvieną savo darbą daryti Dievo labui. Neseniai turėjau tokią maldą ir Dievas mane atvedė į katalikišką gospel chorą. Tai angliška Romos katalikų bažnyčia.
Niekada nebuvau praktikuojanti uoli katalikė, o su choro pagalba ir naujais sutiktais žmonėmis turiu progą dalyvauti ir giedoti mišiose, per vestuves bažnyčioje ir kitas šventes. Esu laimiga ir be galo dėkinga Viešpačiui. Aleliuja!
Esu linkusi pasitarnauti, jei tik ko reikės - kreipkitės - padėsiu kiek galėsiu.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija gegužės 17, 2013, 14:00:11
Na tikrai Tavo entuziazmas užkrečiantis, o ir vardas toks linksmas :), iškart jau norėtųsi šio bei to paklaust.

Bet geriau gal bus, jei pati pavartysi mūsų diskusijas, pažinsi mus per mūsų pasidalinimus, o mes labai lauksime Tavo minčių ir pastebėjimų  ;)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: ritajuo gegužės 18, 2013, 17:15:42
Sveiki,

esu Rita, 49m, dirbanti mama-močiutė  :) ... tikriausiai esu Tikėjimo kelio pradžioj, nors visad buvau praktikuojanti katalikė (Kūčios, Kalėdos, Velykos, atlaidai - tai atmenu nuo vaikystės), tačiau Dievą ištiesų pradėjau pažinti susidūrusi su sūnaus liga, per ligą ėjome tryse (Kristus visad buvo šalia manęs ir sūnaus)... Sūnaus liga ir mirtis nepraėjo be pasekmių, pati išgirdau diagnozę: vėžys... Ne veltui sakoma, kad Dievo šaukiamės, kai sunku... Supratau, kad turiu kažką keist savo gyvenime, išbandžiau daug ką, pasilikau prie Tikėjimo... šįmet pirmą kartą išsiruošiau į piligriminę kelionę - į Medžiugorję, sutikau daug nuostabių žmonių... Tikiuosi, priimsit į savo kompaniją  :)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija gegužės 19, 2013, 00:37:41
Mums skirti išbandymai kartais būna labai dideli, bet palaimintas, kas nepasipiktina, o per tai atranda Dievą - Jis išves iš bet kurios situacijos.

Junkis prie mūsų, Rita! :)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. gegužės 19, 2013, 02:12:50
Sveikos, Augucka ir Rita, labai malonu, kad prisijungėte!

Iš esmės mes nesiūlome nieko daugiau, kaip erdvę būti kartu, o kas iš to išeis ir kaip mes tą erdvę panaudosime - tai priklauso nuo mūsų visų ;)

Rita, aš pats dirbu onkologijos srityje, tad susiduriu su tūkstančiais žmonių, paliestų sunkios ligos. Kaskart pagalvoju: "Dieve, palaimink visus žmones, sergančius sunkiomis ligomis, kad Tavyje jie atrastų nusiraminimą, paguodą ir savo kančios prasmę, kad jų liga taptų jų atsiteisimu ir keliu į šventumą".

Tikiuosi, kad Tavo tikėjimas padės tau pakelti visus vargus, o gal net ir pasveikti! Mes turime ir atskirą maldos intenciją: http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,62.0.html
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augucka gegužės 19, 2013, 11:13:10
Labas Rita,
Nelengva jūsų gyvenimo kelionė, daug skausmo ištverta :hug: Pasitikėkite Dievu, Jo planas tobulas. Net ir visas skausmas Jums duotas - ne bereikalo. Jis turi Jums paruošęs nepaprastų dovanų...  :angel-2: Likite stipri ir nepalenkiama kaip uola savo tikėjimu  :bible:

Atsargiai su Medžiugorje, nes Vatikanas šios vietos nepripažįsta, kaip stebuklingos ir šventos ir nemano, kad Marijos apsireiškimai ten tikri. Galite sulaukti prieštaringų vertinimų iš katalikų pusės.

Aš asmeniškai tikiu ta vieta ir manau, kad ten tikrai vyksta kažkas nepaprasto. Galbūt reikia tik laiko, kol Vatikanas patvirtins tą vietą, kaip Marijos apreiškimų vietą.  ::)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: ritajuo gegužės 19, 2013, 12:56:40
 :) ačiū už mintis ir patarimus...
dėl Medžiugorjės: šįmet atsistatidinęs popiežius Benediktas XVI savo atsisveikinimo kalbą, kuria kreipėsi į tikinčiuosius, sakė keliomis kalbomis (buvau tada toj aikštėj  :) ) ir PIRMOJI (po italų) buvo kroatų, kalba, kuria kalbama Medžiugojėje. Tai buvo neofialus Medžiugorjės pripažinimas, bet ar Popiežius neatstovaują Vatikano?

Ir dar trumpa informacija: šiandien 8.00val Kryžių kalne (Lietuva, Šiauliai) startavo piligriminė kelionė pėsčiomis su kryžiumi Kryžių kalnas - Gvadelupė. Kelionės pabaiga: 2013-10-31 Gvadelupėje (Meksika).
Džiaugiuosi, kad pirmus 10km ir aš prisidėjau prie piligrimų ir liūdnoka prisiminus, kad iš Šiaulių link Šiluvos pajudėjo nelabai gausus lietuvaičių būrys.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: editatide birželio 04, 2013, 06:33:49
Edita is Klaipedos. Man 40 metu. Esu baigusi Telsiu aukstesniaja taikomosios dailes mokykla, turiu mezgejos modeliuotojos specialybe. Desimt metu gyvenau Vilniuje, dirbau keramike. Baigiau Stasio Salkauskio kolegija Kaune, igijau tikybos mokytojos specialybe, taciau mokykloje dirbau tik puse metu. Veliau teko persikraustyti i Klaipeda, cia dirbu paprasta darbeli ligonineje su neigaliais vaikais, taciau turiu daug laiko vaikisku drabuzeliu kurimui ir mezgimui, bandau save realizuoti sioje srityje. Priklausau Klaipedos Juozapo Darbininko parapijai, skaitau dvasine literatura, turiu prikaupusi siek tiek knygeliu. Esu nasle, siuo metu gyvenu viena. Dziaugiuosi, kad radau sia bendruomene.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija birželio 04, 2013, 08:24:32
Ačiū, Edita, kad leidi mums pažvelgt į savo gyvenimą šiais keliais trumpais sakiniais. Tikiu, kad juose telpa labai daug patirties ir išminties, kuria galbūt dar vėliau pasidalinsi  O:-)?

(Labai įdomūs Tavo užsiėmimai, aš irgi visokių rankdarbių mėgėja, tik ne profesionalė ;))
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augustas birželio 17, 2013, 13:00:32
Sveiki, visi forumiečiai.  :D Džiugu, kad vis dar atsiranda puikių katalikiškų forumų, kuriuose galima susipažinti su kitais bendraminčiais katalikais.  Aš pats esu 37 metų konvertitas, atsivertęs į katalikybę maždaug prieš 17 metų. Šiuo metu priklausau RKB charizminiam judėjimui. Šiaip mėgstu padiskutuoti ir su oponentais, ir su kitais katalikais religinėmis temomis. :)  Tikiuosi rasti ir čia bendraminčių.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija birželio 17, 2013, 15:19:21
:D o aš maniau...

Galiu Tavęs paprašyt vieno dalyko?  O:-)

Viena iš pirmųjų temų forume buvo "Kodėl aš esu katalikas?" (http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,23.0.html) Gal galėtum kelis žodžius apie tai?
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Snieguolė liepos 01, 2013, 14:50:05
Sveiki visi, kaip dažnai mėgstu sakyti apie save esu "pagyvenęs jaunimas" :). Labai apsidžiaugiau radusi šį forumą. Kažkada pasvajodavau, kaip būtų gerai, kad atsirastų toks forumas. Ir štai matau, kad tai tapo realybe. Ačiū Dievui ir visiems prisidėjusiems prie šio forumo atsiradimo. Šiuo metu gyvenu "super kaime", neturiu maldos grupės ar bendruomenės. Kartais pasijaučiu kaip dykumoje, visiškai viena, kai nėra bendraminčių arba jie yra toli. Labai tikuosi čia sutikti bendraminčių ir augti Dievuje.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija liepos 01, 2013, 14:53:47
Sveika! Gerai, kad "super kaime" yra internetas  :thumbup:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Snieguolė liepos 02, 2013, 14:51:11
Nors ir labai lėtas, bet yra tas internetas :) Labai norėčiau prisijungti prie maldos šiame forume  [-O<, tikiuosi pavyks.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Jazminas liepos 03, 2013, 13:59:52
Sveiki :)

Esu Janina, gyvenu šiaurės vakarų Lietuvos mieste. Dirbu sveikatos apsaugos sistemoje. Priklausau Romos Katalikų Bažnyčiai. Mano tikėjimo kelionėje buvo visko - abejonių, sunkumų, sėkmingų ir nesėkmingų ieškojimų, nuklydimų ir atradimų. Šiuo metu lankau parapijos užtarimo maldos grupelę.

Mėgstu gamtą, sportą, meną, muziką, knygas ir filmus, domiuosi daugeliu dalykų, labiausiai medicina.

Tavorankose svetainę atradau panašiai kaip Silvija, ieškodama kažko apie užtarimo maldą. Galvodama, kad jus suradau neatsitiktinai, užsiregistravau forume. Esu labiau klausytoja nei kalbėtoja, tačiau tikiuosi po truputį įsijungti į šią bendruomenę.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. liepos 03, 2013, 23:21:41
Janina, ačiū, kad esi su mumis! Tu esi tikra ilgaamžė mūsų vis dar jauname forume ;)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: romis liepos 26, 2013, 03:41:34
Sveiki.  Labai apsidžiaugiau atsitiktinai surades šį tinklalapį. Nespėjau dar susipažinti su šio tinklalapio medžiaga, bet širdimi pajutau, kad čia mano vieta. Man gyvybiškai labai reikia bendrakeleivių katalikiško tikėjimo keliu. Aš nieko prieš neturiu prieš kitus bet pasirinkau katalikišką būdą.

Esu paprastas eilinis tikintis, norintis gilinti ir rasti artimesnį ryšį su Dievu. TSRS (sovietų) laikais buvau ateistas, dalyvavau ateistinėje veikloje, kategoriškai neigiau Dievą, tačiau įvyko protu nesuvokiamas  stebuklingas atsivertimas ir nuo 1996 metų tapau kataliku. Gyvenime patyriau tragiškų įvykių, ir tik Dievo dėka likau gyvas, sveikas ir šiuo metu esu  pilnavertis žmogus. Aš buvau visiškai žuvęs ir dvasiškai ir fiziškai, bet Dievas padarė stebuklą......

Čia prisistatymas, bet ne liudijimas, jei bus galimybė ir kam įdomu, galėsiu paliudyti neįtikėtinus Dievo darbus mano gyvenime.

Dirbu ūkvedžiu bei darbų saugos specialistu Kaune, sūnus jau turi šeimą, o mano dukrai dar 14 metų.
Sveiki mieli bendraminčiai. Ir vėl kaip naujokas pradedu iš naujo. Labai dažnai neprisiregistraves (paslapčia) užeinu į čia paskaitinėju Jūsų diskusijas,apsilankau pagal nuorodas, "pasikraunu" ir patenkintas nueinu. Tačiau jaučiuosiu lyg.....vagis, imu ir nieko neduodu, naudojuosi Jūsų gėriu. o pats nesidalinu, ir bijau kad jau tolstu nuo praktikuojančio kataliko, grižtu prie.....drungno, pasyvaus kataliko. Turiu drungno kataliko unikalios patirties, kur jau senai turėjau palikti šią planetą. Esu skolingas už Dievo pratęstą gyvenimą, ir jaučiu širdimi, kad mano vieta šiame nuostabiame forume, kad man gyvybiškai reikia Jūsų pagalbos, Jūsų maldos, mokymosi iš Jūsų.

Turiu daug kompleksų: bijau nusišnekėti, bijau kvailai, nerišliai dėstomų minčių ir t.t.  Bijau, atidėlioju...o kitas balsas sako: nebijok, dalyvauk, dalinkis, juk tai Dievo darbai mano gyvenime, mano čia nieko nėra.....

Nežinau kaip elgtis, trūksta drąsos, ryžto, jaučiu esu kitoks, buvau žuvęs, miręs dvasia ir fiziškai, kaip artimieji išsireiškia: vaikščiojantis stebuklas. Ir bažnyčioje kaip muitininkas tyliai kamputyje meldžiuosi ir visur išgyvenu nevertumo būseną...

Atleiskit, perdaug atsiveriu...... Gyvenu tarp drungnų arba netikinčių ir neturiu kur atsiverti, anksčiau aktyviau lankiausi katalikiškuose renginiuose, o dabar nutolau.... Darosi labai neramu, kainą jau žinau....  Noriu glaustis prie Jūsų, bet jaučiuosiu kaip raupsuotasis.....
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augucka liepos 26, 2013, 04:39:45
Labas Romi, smagu, kad prisijungei prie mūsų  :thumbup: Labai tavimi džiaugiamės ir neliūdėk, kad gyvenimas nesiklostė, bet už tai kiek turi gyvenimiškos patirties! Esi turtingas tuo ir galėsi pasidalinti su kitais ;) Esame draugiški ir mielai priimam tave į savo šeimą  [-o<

Gyvenime ne tik tenka kovoti už savo materialų gerbūvį, bet dar didesnė kova vyksta dvasiniame lygmenyje, todėl nenusimink, juk mes visi tą išgyvenam. ;) Svarbiausia, kad Dievas tavęs nepalieka, o kviečiasi sekti Juo, vadinasi esi teisingame kelyje  :thumbup:

Mes forume turime narių dienoraščius, jei tik norėsi išsilieti savo mintis, gali tą padaryti savo asmeninėje temoje ;) Jei tik ko reikės - drąsiai kreipkis  :happy:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Giedrė liepos 26, 2013, 05:52:54
Romi, kuo daugiau mūsų, tuo smagiau. :D  Baimės nereikia, ji tik žlugdo ir paralyžiuoja sielą. Nėra čia tobulų, mokomės vieni iš kitų, bendraujame, tobulėjame. Drąsiai  prisijunk.  :thumbup:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija liepos 26, 2013, 07:26:55
Citata iš: romis  liepos 26, 2013, 03:41:34
Sveiki mieli bendraminčiai. Ir vėl kaip naujokas pradedu iš naujo.

Tu ne naujokas, prisimenam tave nuo prisijungimo dienos, kaip gerai, kad prabilai :thumbup:

Citata iš: romis  liepos 26, 2013, 03:41:34
...o kitas balsas sako: nebijok, dalyvauk, dalinkis, juk tai Dievo darbai mano gyvenime, mano čia nieko nėra.....

Labai dėkui, kad paklausei šio balso, mums tu taip pat reikalingas, kaip ir mes tau. Taip jau yra - tik santykyje vieni su kitais pamatome save pačius ir galime pradėti keistis. O likę vieni vėl susergam savo ligom. Man lygiai tas pat, o mano artimieji į mane irgi kartais žiūri kaip į kitos planetos gyventoją ;D

Ir nereikia bijot pasakyti ką nors ne taip, (aš irgi labai moku nusišnekėt  :), kai pasiseka ką nors protingo paskelbt, tai pati nustembu), nes tu teisingai sakai - "tai Dievo darbai mano gyvenime". Beje, labai gražiai reiški savo mintis, man patiko :thumbup:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: romis liepos 26, 2013, 14:13:35
Nuoširdus ačiū Jums už palaikymą. Tikrai jaučiuosiu kaip baukštus paukštelis, ne tik kad nusišnekėti galiu, bet kad ko nors neįžeisti, netyčia neužgauti. Man Jūs tokie brangūs, man tikrai reikia ir patarimo ir pabarimo, ir kritikos nebijau, tam kad mokyčiaus, tobulėčiau, eičiau paskui Jėzų......
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: ritajuo rugpjūčio 22, 2013, 15:10:22
labas visiems  :D kaip gera čia, kur visi tokie pat, kur nesijauti balta varna  :celebrate: SUPER  :)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Povilas spalio 02, 2013, 10:47:26
Sveiki, mano vardas Povilas. Siuo metu gyvenu Tenerifes saloje. I foruma uzsukau atsitiktinai, nors taip aisku nebuna :)  Buvo malonu skaityti sviesiu ir tikinciu zmoniu mintis, kai kurios temos ypatingai sudomino, kilo noras uzduoti papildomu klausimu ...

I katalikybe griztu po ilgu klajoniu ir paiesku. Manau, kad  griztu sutvirtejas, uzsigrudines. Tikejimas virto zinojimu, o zinojimas -  tikejimu  :). Manau, kad broliai ir seserys savo mintimis ir buvimu sustiprins mano tikejima. Aciu visems !
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija spalio 02, 2013, 13:58:10
Vis plečiasi mūsų geografija, liksma ir graudu tuo pat metu - šitaip išblaškyti mes, lietuviai, esame...

Ačiū Tau, Povilai, kad prisijungei :thumbup:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: tomulina spalio 05, 2013, 05:58:14
Sveiki, visi :)

Esu Toma iš Biržų. Baigusi verslo administravimo Bakalaurą. Bet mano gyvenimas pakrypo kita linkme ir jau keturis metu esu masažuotoja.
Nuo pat mažų dienų netikinčioje šeimoje išsiskyriau savo tikėjimu, viltimi ir svajonėmis.
Sunku net pasakyti ką aš apie tikėjimą galvoju: žinau tik tiek, kad Dievas ar kas ten bebūtų tikrai yra, jis visada šalia ir pasiruošęs padėti mums bet kurią akimirką, tik mes dažnai to iš jo nepriimame. Žinau, kad Dievas sutvarko viską kaip geriausia ir pačiu lengviausiu keliu, kokiu tik įmanoma (nors mums kartais atrodo, kad taip nesąžininga arba labai stipriai skauda). Bet vis tiek tikėjimo aš neperprantu. Esu ieškojimuose ir domiuosi ne tik krikščionybe, bet ir Krišnaitų, Budizmo tikėjimu.

Šį forumą radau netikėtai ieškodama informacijos apie vaisingumą ir esu labai tuo patenkinta. Žiūriu, kad čia įdomių temų yra. Ypač domina vaisingumo, ir mačiau šeimos ir porų klubas yra. Su vyru ieškome bendraminčių žmonių - draugų, nes mūsų rate tokių kaip mes (turiu omenyje negeriame, nerūkome, turime savo nuomonę apie tikėjimą ir pan.) mažai yra.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Dovile.Sk spalio 05, 2013, 07:59:40
Garbė Jėzui Kristui!

Mano vardas Dovilė, šiaip esu Panevėžietė, tačiau studijuoju (ir studentauju) Kaune. Katalikų teologija - III kursas.
O Jus radau labai, tikrai labai netikėtai - gūglinausi apie šventuosius globėjus (tiksliau, norėjau rasti sau konkrečiai tinkamą pagal veiklą :)), ir pataikiau čia. Pataikiau netyčia, ir nusprendžiau pasilikti. Panašiai buvo ir su pačia Bažnyčia. Tačiau nenoriu plėstis, jei ko nesusakiau, paklauskite. :)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Giedrė spalio 05, 2013, 10:40:13
Sveikos, Dovile ir Tomulina, smagu, kad prisijungėte ir mūsų jau daugiau.  :thumbup:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augucka spalio 05, 2013, 11:46:53
Sveikinu naujas nares, labai smagu, kad mūsų būrys didėja, ypatingai džiaugiamės aktyviais nariais  :celebrate:

Toma, mes nedidelis šio katalikiško forumo būrelis labai tikimės, kad indų ''dievai'' ir Rytų filosofijos jūsų širdies nepavergs amžiams. Būtinai paskaitykite mūsų forumo temas ir išsakytas mintis apie sinkretizmą katalikų bažnyčioje  ;)

http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,418.0.html
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija spalio 05, 2013, 17:25:44
Smagu, lauksim judviejų diskusijose :D
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Ramybe spalio 09, 2013, 16:12:06
Asta. Du nuostabus sūnus 14 ir 2.5. Pastarieji keli metai atsiuntė daug išbandymu: onkologija, sunkus gydymas, vyro santuokine neistikimybe, smurtas... Jūsų svetaine atradau atsitiktinai, ieškojau maldos, kuri galetu man padeti atleisti ir suteiktų dvasiniu jėgų viską pakelti. Tikiu, kad jus tapsite mano tikėjimo ir mano maldos broliais ir seserimis. Ačiū jums uz tai kad esate ir te laiminga jus Dievas.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: arabele spalio 26, 2013, 01:54:28
Garbė Jėzui Kristui
Esu Mažeikietė, man 35. auginu dukrytę Smiltę(7) ir Sūnelį Kasparą(2). Dirbu sporto mokykloje mokinu vaikus plaukti. Didžiąją gyvenimo dalį praleidau sportuodama, paskui bandžiau sukurti idealią šeimą deja nepavyko, matyt nebuvau gera žmona todėl vyras pabėgo. Šiuo metu išgyvenu sunkų skyrybų procesą ir jame palaikymo semiuosi tikėjime.

Tikiu nuo mažens, nors šeima nebuvo labai tikinti, daug gavau iš močiutės kurią visada matydavau su maldaknyge. Labai didelį spaudą mano tikėjime paliko mano tikybos mokytoja su kuria bendrauju iki šiol ji mano vedlys tikėjimo keliu. Bet matyt atėjo laikas kai norisi vis daugiau ir nebeužtenka būti tik lankančia bažnyčia, noriu dalyvauti ir tobulėti. Priklausau gyvojo rožinio grupelei. Noriu augti tikėjime ir taip pat auginti jame vaikus.

Forumo ieškojau specialiai mėgstu dalyvauti forumuose mėgstu daug pliurpti, todėl ieškojau kur galėčiau rast daugiau apie tikėjimą apie dieva ir šiuo metu ypač reikia bendraminčių nes jaučiuos viena ir nenormali.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija spalio 26, 2013, 02:43:04
Per amžius!

Dėkui, kad patikejai savo istoriją mums, taigi keliaukim kartu  :)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: arabele spalio 26, 2013, 03:32:12
Kol kas tik susipažįstu su forumo temomis ir jaučiuosi labai vaikiška, o čia diskutuojama tokiom rimtom temom. Gal per laika daaugsiu iki jūsų ir galėsiu ką nors pasakyti.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: nf spalio 26, 2013, 04:09:10
Citata iš: arabele  spalio 26, 2013, 03:32:12
... čia diskutuojama tokiom rimtom temom. Gal per laika daugsiu iki jūsų ir galėsiu ką nors pasakyti
Sveika arabele, aš ir panašiai jaučiuosi, todėl mažai dalyvauju diskusijose, nors kitų diskusijas skaitau dažnai.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: arabele spalio 27, 2013, 00:44:00
smagu kad ne aš viena tokia :ashamed:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augucka spalio 27, 2013, 07:52:59
Sveikinu prisijungus  :thumbup: Žinant, kad niekas nevyksta be mūsų Viešpaties valios, tai tikėk, kad Jis tave čia ir atvedė  ;) Jis žino, ko tavo sielai reikia labiausiai  :pentecostal:

Labai dažnai ir aš neturiu ką pasakyti šiame forume, bet stengiuosi prisijungti prie diskusijų kad ir savo menkomis žiniomis. Juk mes visi čia mokomės vieni iš kitų ir visažinių čia nėra anei vieno. Yra gal tik labiau apsiskaičiusių. Aišku, mes visi stengiamės gyventi katalikišką gyvenimą ir pašvenčiame save tarnauti Viešpačiui. Tarnystė prasideda jau čia, forume.  ;)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: arabele spalio 28, 2013, 01:09:18
Ačiū už palaikymą, kad čia atsidūriau neatsitiktinai čia faktas tik buvau truputi išsigandus bet manau Dievulis veda ten kur reikia tai lieku ir bandau mokytis iš kitų.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Egidija lapkričio 23, 2013, 13:51:59
Sveiki, esu Egidija iš Klaipėdos. Šiuo metu studijuoju tapybos magistrą Šiauliose, dirbu ir pedagoginį darbą ir dar  floriste. Retkarčiais turiu užsiėmimus vaikų namuose. Tapau paveikslus, dekoruoju žvakes, darau progines atvirutes ir.tt. Žodžiu barbė devindarbė  :D

Kokiu tikėjimo kelio etapu šiuo metu žengiu?
Prieš porą metų iš naujo atradau tikėjimą :) 

Kaip atradote mūsų bendruomenę?
Google ieškojau kokių nors įdomesnių ir lengvų maldų ir radau Jus  :D

Ko labiausiai tikitės iš šios bendruomenės, kuo norėtumėt prie jos prisidėti?
Tikiuosi surasti BENDRAMINČIŲ  :celebrate: 

Trumpai tiek  :celebrate:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. lapkričio 23, 2013, 16:37:38
Sveika prisijungus, Egidija!

Kadangi dauguma mūsų esame tokie devyndarbiai, tai tikrai bendraminčių bus ;)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Linalina gruodžio 09, 2013, 13:10:02
Sveiki :). Esu Lina. Dirbu mokykloje su vaikais. Laisvalaikiu mėgstu sportuoti, keliauti su dviračiu, lankytis renginiuose. Esu tikinti. Tikiuosi susipažinti, padiskutuoti ir susirasti bendraminčių. Džiaugiuosi, kad pavyko užsiregistruoti Jūsų svetainėje.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Pilgrim gruodžio 09, 2013, 14:44:46
Mums irgi malonu  :)
lauksim tavo minčių, įžvalgų, pasidalinimų
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija gruodžio 10, 2013, 01:12:22
Sveika :waving:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Giedrė gruodžio 10, 2013, 13:31:17
Labukas  :D, Lina.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: arabele gruodžio 10, 2013, 23:50:23
Sveika prisijungus, galėsim visi melstis kartu, kuo daugiau tuo smagiau :thumbup:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Sigitas sausio 29, 2014, 06:04:15
Tebūna pagarbintas mūsų Viešpats Jėzus Kristus!

Esu Sigitas iš Klaipėdos švento Juozapo Darbininko parapijos. Mano tikėjimo kelionė prasidėjo sugriuvus TSRS. Kai išaiškėjo visas tas melas, kuriuo dangstėsi komunistai, senelių kaimo pečiuje sudeginau karinį ir komjaunuolio bilietą. Pradėjau ieškoti tiesos ir Dievas man ją atskleidė. Pradžioje buvau pas brolius protestantus, bet laikui bėgant Šventas Raštas ir Dievoieška mane parvedė atgal, namo pas katalikus. Taip ir pasilikau. Baigiau Klaipėdos universiteto pedagogikos fakultetą tikybos mokytojo specializacija, vėliau ten pat studijavau magistrantūrą religinio ugdymo specialybe. Magistrantūros nebaigiau, nebemačiau tikslo rašyti magistrinį, nes nebetekau mėgiamo tikybos mokytojo darbo. Yra tekę dirbti patį įvairiausią darbą. Dabar esu bedarbis, invalidas, gyvenu iš Dievo ir valdžios malonės. Man 45 metai, išsiskyręs, sūnui 20, paskutinį kartą jį mačiau poros metelių. Kadangi savo šeimos netekau, gyvenu su tėvais.

Tikėjimo dalykas vystomas charizmatinėje bendruomenėje "Žemės druska". Greitai bus 20 metų, kaip esu Jėzaus Kristaus mokinys. Neseniai atradau tikėjimo sienoje skylių. Puolimas piktojo savo padarė - buvau stipriai nusidėjęs, į sunkią nuodėmę įklimpęs. Išgelbėjo broliai Kristuje Jėzuje. Stiprina sakramentai ir reguliari malda.

Šį internetinį forumą, deja, radau vėlokai.  ::) Nežinau, kodėl ankščiau jūsų nerasdavau? Šįkartą internete ieškojau medžiagos apie masonus. Ir va taip aptikau jūsų forumą, apie kurį nieko iki tol nebuvau girdėjęs. Labai džiaugiuosi radęs bendraminčių bendruomenę.

CitataKo labiausiai tikitės iš šios bendruomenės, kuo norėtumėt prie jos prisidėti?
Bendrauti su broliais ir sesėmis Jėzuje Kristuje yra nuostabus dalykas! Skaityti bendraminčių pasisakymus yra labai naudingas dalykas. Dar geriau - dalyvauti diskusijose ir augti tikėjime. Galiu pasitarnauti kitiem savo religijos žiniomis, bei patirtimi, liudijimais. ,,Karaliaus paslaptį dera užslėpti, bet Dievo darbus reikia apreikšti su derama pagarba" (Tob.12,11b). Taigi, neslėpkime Dievo darbų mūsų gyvenime!  :thumbup:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija sausio 29, 2014, 07:04:23
Manau laikas keisti, Sigitai, avatarą, nes mums svarbu Tavo vardas ;) Sveikas gyvas prisijungęs! :high-five:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Giedrė sausio 29, 2014, 07:10:34
Smagu, kad mūsų daugėja  :thumbup: Sveikas gyvas, Sigitai.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augucka sausio 29, 2014, 08:14:29
Smagu, kad prisijungei, Sigitai  :thumbup:
Antraštė: kukulio prisistatymas
Parašė: kukulis sausio 30, 2014, 04:32:25
Sveiki,

šiandien pirmą kartą prisijungiau prie šio forumo.
Man 36 metai. Esu vedęs, turiu dvi dukras.

Darbas: programuotojas.
Pomėgiai: stalo žaidimai, grojimas lūpine armonikėle.
Bendruomenė: Marijos Legionas
Atsiverčiau prieš 4 metus beklausydamas rožinio maldų per Marijos radiją :)

Mano slapyvardis nėra mano nei tikras vardas nei pavardė.

Ar šiame forume aktyviai dalyvauja daug žmonių? Kokias temas paskutiniu metu nagrinėjate? :)

linkėjimai
Kukulis

Antraštė: Re: kukulio prisistatymas
Parašė: Sigitas sausio 30, 2014, 07:01:59
Sveikas, broli Kristuje Jėzuje!  :high-five:
Keisti tie Dievo planai, ar ne?
Kaip ten Army777 begyvena? Perduok visiems armiečiams linkėjimų nuo manęs. Džiugu tave čia sutikti  :celebrate:
Šiame forume diskusijos, kiek spėjau suprasti, gyvos. Pats neseniai tik prisijungiau, esu čia dar naujokėlis.
Antraštė: Re: kukulio prisistatymas
Parašė: kukulis sausio 30, 2014, 07:12:54
Man irgi smagu tave sutikti :)

Nuo army777 kol kas ilsiuosi ;)
Antraštė: Re: kukulio prisistatymas
Parašė: Augucka sausio 30, 2014, 08:10:46
Smagu, kad mūsų vis daugėja  :thumbup: Kaip sakoma: Welcome!  :celebrate:
Antraštė: Re: kukulio prisistatymas
Parašė: Diak. Tomas M. sausio 30, 2014, 12:44:28
Sveikas, prisijungęs!  :thumbup:

Galvoju, kažkur jau esame virtualiai susitikę  :-\ Gal Vilucko blogo komentaruose, kažkur interneto platybėse...

Mūsų bendruomenė nėra didelė - ji yra "paslaptis" - mus randa tik tie, kurie labai ieško ;D

Kauniečių susitikimai dabar potencialiai turės dar vieną dalyvį!
Antraštė: Re: kukulio prisistatymas
Parašė: Silvija sausio 31, 2014, 02:10:00
Garbė Jėzui Kristui! Kokia įdomi atsivertimo istorija, nesu girdėjusi, kad šitaip kas  :)

Sakyčiau verta iškelti vėl skaistumo (http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,617.0.html) temą, kurią tik tik pradėjome gvildenti (Valentino diena ant nosies), o į tavo klausimą apie Melchizedeka vargu ar kas imsis atsakyti, neturime forume tikro dvasininko, Pilgrim pas mus arčiausiai altoriaus, kiek suprantu :)

Aktyviai dalyvaujančių gal koks desėtkas.
Antraštė: Re: kukulio prisistatymas
Parašė: kukulis sausio 31, 2014, 03:58:03
Ačiū už tokį šiltą sutikimą :)

O dėl slaptumo, tai man forumo linką parapijos klebonas davė  :thumbup:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. sausio 31, 2014, 16:25:17
Malonu, kad kunigas rekomendavo  :thumbup:

Tačiau jūs jam perduokite, kad tegu ir jis prisijungia, ir  bent retkarčiais pas mus atsilanko ;)

Taip pat labai būtų gerai, jei savo atsivertimo istoriją kiek plačiau papasakotum temoje "Kodėl esu katalikas":

http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,23.20.html
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis sausio 31, 2014, 16:52:58
Citata iš: Tomas M.  sausio 31, 2014, 16:25:17
Taip pat labai būtų gerai, jei savo atsivertimo istoriją kiek plačiau papasakotum temoje "Kodėl esu katalikas":

http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,23.20.html

O jei nepapasakosiu tai bus blogai?  ;D

Gerai gerai, papasakosiu, tik, žinai, tiek jau kartų pasakojau kitose situacijose ir su dideliu įkvėpimu, tai tas įkvėpimas dabar jau beveik išsisėmė  :D. Tik ... nieko ypatingo ir nepapasakočiau, bet gal vėliau, kai ateis įkvėpimas ;)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Pilgrim sausio 31, 2014, 17:08:20
O gal tu tada paimk gitarą  ;) ... paskui nuorodą įdėsi ...
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Arnoldas† sausio 31, 2014, 17:27:08
Sveiki esu naujas narys todel tikiuosi su naujokais elgiates mandagiai. Zodziu esu is SIlales-Mazas miestelis vidury zemaitijos. Man 18 metu (zinau jaunas, bet tikejimui manau niekas negime per jaunas) mokausi Silales Simono Gaudesiaus gimnazijoje, esu 12-tokas. Savo tikejima laikau labai nuosirdziu ir stipriu... cia tikiuosi sutikti tolerantisku ir mandagiu tikinciuju, su kuriais galeciai diskutuoti apie tikejima, mat mano amziaus zmones nera labai tikintys teko ieskot bendra tikiu interneta, tikiuosi nesigailesiu.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augucka sausio 31, 2014, 17:36:40
Labas Arnoldai  ;)

Sako, siela nėra nei jauna, nei sena. Ji neturi konkretaus amžiaus. Dievo akyse mes visi esame vienodi ir vieno amžiaus. Tik žmogiška būtis ir žemiška patirtis mus daro jaunais ar senais. O mes čia daugiau bendraujame siela, savo širdimi, todėl visi esame vienodi, mus sieja bendras kelias - kelias link Dievo.
Smagu, kad prisijungei  :thumbup:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Giedrė vasario 01, 2014, 06:08:51
Labai smagu, kad atsiranda naujų narių. Sveikas prisijungęs, Arnoldai.  :) Sveikas būk ir tu, kukuli. Labai linksmas pseudonimas  :D.
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis vasario 01, 2014, 13:44:59
Citata iš: Arnoldas†  sausio 31, 2014, 17:27:08
Sveiki esu naujas narys todel tikiuosi su naujokais elgiates mandagiai. Zodziu esu is SIlales-Mazas miestelis vidury zemaitijos. Man 18 metu (zinau jaunas, bet tikejimui manau niekas negime per jaunas) mokausi Silales Simono Gaudesiaus gimnazijoje, esu 12-tokas. Savo tikejima laikau labai nuosirdziu ir stipriu... cia tikiuosi sutikti tolerantisku ir mandagiu tikinciuju, su kuriais galeciai diskutuoti apie tikejima, mat mano amziaus zmones nera labai tikintys teko ieskot bendra tikiu interneta, tikiuosi nesigailesiu.

Dėl jaunumo, tai pvz. Kaune yra tavo amžiaus jaunimo grupės, renkasi šlovinimui, bendrai maldai ir t.t. . Taip kad, tokių kaip tu, tikrai yra :)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Vaira vasario 08, 2014, 10:16:09
Sveiki. Aš naujas narys. Gal kas galite supažindinti su šiuo puslapiu ir papasakoti kaip čia kas čia kur čia vyksta... Nelabai suprantu. Ačiū  ::)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija vasario 08, 2014, 11:50:13
Sveika :D

Taaaip. Na, kad čia vyksta diskusijos, tai visiems aišku :). Bet pagrindinė šito susirinkimo priežastis matyt, kad buvo malda, kas ir matosi pagrindiniame psl, pačiam viršuje. Visų mūsų intencijas sudedame į Rožinio maldą (http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,599.0.html) (pageidautina būtų, kad tie, kas ją meldžiasi pasižymėtų dėl bendros tvarkos paspaudžiant klavišiuką "atsakyti"). Taip pat yra galimybė paskelbti savo asmenines intencijas visiems matomu arba nematomu būdu (tik prisijungus). Prisijungus taip pat atsidaro ir dar kai kurie langai, kurių šiaip nesimato.

Esame gan demokratinė bendruomenė ta prasme, kad sukurti naują temą, užduoti klausimus gali kiekvienas, bet yra kai kurios taisyklės, kurių turime laikytis ir kurias rasi geriau paieškojus ;) Per tuos porą mūsų gyvavimo metų jau nemažai temų sukurta, todėl patartina būtų pirmiausia susipažinti su jomis. Norint aptarti kokią nors problemą galima pabandyti eiti ir per paieškos langelį, ten įvedant raktinius žodžius - šitaip lengviau bus rasti temas, kuriomis jau buvo apie tai kalbėta.

Stengiamės judėti laike kartu su visa KB, todėl dedame aktualią info (tiek kiek užgriebiam, kiek patiems įdomu, nes neesam kieno nors įpareigoti tai daryti, išskyrus Viešpatį :angel-2:).

Taigi, sėkmės tau! Greitai priprasi ir viskas pasidarys aišku ;).   
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Sigitas vasario 08, 2014, 12:48:25
Citata iš: Vaira  vasario 08, 2014, 10:16:09
Sveiki. Aš naujas narys. Gal kas galite supažindinti su šiuo puslapiu ir papasakoti kaip čia kas čia kur čia vyksta... Nelabai suprantu. Ačiū  ::)
Tai gal čia vaikinas, jei rašo "naujas narys"? ???
Bet kuriuo atveju - sveika (-s) prisijungus (-ęs)!

Šeip viskas čia gan paprasta, o ir norinčių padėti daug.
Aktualios temos matosi paryškintos apačioje. Patarčiau pradėti nuo jų, o tik vėliau jau link archyvo judėt.  (http://shared.live.com/nwzz!7qlCjWDT3SRuW3s9g/emoticons/smile_wink.gif)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Vėtra kovo 18, 2014, 20:54:46
Sveiki, ar priimsite naują narę? Į jūsų puslapį užklydau ieškodama užtarimo maldos. Labai apsidžiaugiau radusi tiek iniciatyvių, geranoriškų žmonių.

Esu vilnietė ( o širdyje ir savaitgaliais - tikra kaimietė iš Rytų Aukštaitijos). Auginu 10 m. sūnų. Puikiai su juo sutariam, esu labai laiminga ir dėkinga Dievui, kad jį turiu. Laisvalaikiu mėgstu skaityti, filmus, teatrą, šiek tiek domiuosi sodininkyste, pagal galimybes keliauju.

Paskaičius keletą forumo temų, išsigandau, kad per aukštai taikau, nes atrodo, kad dauguma iš jūsų jau yra nuėję nemažą pažinties su Dievu kelią, esate tikri katalikai. Tuo tarpu aš jaučiuosi kiek butaforinė, visiška beraštė kas liečia katalikų tikėjimą...

Taigi, esu iš tų, kuriuos mūsų bažnyčios klebonas labai taikliai apibūdino - proginė katalikė. Moku pagrindines maldas, žinau kada reikia klauptis ar stotis per mišias, ką reikia atsakyti...   Mano tikėjimo žinios yra labai paviršutinės - daug kas iškalta, išberta kaip žirniai į sieną, daug kas pamiršta, daug kur neįsigilinta, suabejota, prieštarauta ....

Dievą prisimenu tik kai prispaudžia bėda, kai gręsia nemalonumai, kai atrodo nieks daugiau negali padėti. Nepaisant viso to, Dievas mane visada išgirsta ir padeda ir tuomet visos abejonės išnyksta. Bet tada apninka kitos - o ką Dievui duodu aš? Ar esu nusipelniusi Dievo malonės, ar esu jam dėkinga?

Be to, nelaikau savęs pilnaverte Bažnyčios nare, nes jau daug metų neinu išpažinties ir komunijos.  Kiekvienąkart užplūdus abejonėms apima kaltės jausmas, kad išduodu savo tikėjimą.

Todėl tik dabar, sulaukusi 37 metų, pradėjau labiau gilintis į mūsų tikėjimą - ėmiau klausytis Naujojo Testamento įrašų, paskaitau straipsnius Bernardinuose, nusipirkau keletą knygų, radau nemažai naudingų nuorodų jūsų forume. Ir kuo toliau, tuo labiau suprantu, kiek daug nežinau apie mūsų tikėjimą, kad tai tik kelio pradžia kelionėje pas Dievą.

Taigi, jei labai neišgąsdinau savo prisistatymu, tai pažadu pradžiai bent jau nuoširdžiomis maldomis prisidėti prie užtarimo maldų grupės.

Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. kovo 18, 2014, 21:35:14
Sveika prisijungusi, Vėtra!

Ką galiu pasakyti  :-\ tik tiek, kad mes visi ne taip jau seniai buvome "proginiai", bet vienas kitą palaikome, sudraudžiame, paskatiname ir taip po žingsnelį kopiame į savo tikėjimo kalnus ;)

Šiuo metu tikriausiai tau yra apmąstymų laikotarpis ir Pilgrim visai gerą idėją sugalvojo - privačias rekolekcijas internetu (http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,363.msg7154.html#msg7154), tad būtinai sudalyvauk, tikiuosi, kad jų metu atsakysi ne į vieną svarbų klausimą!

P.S. tikiuosi, nenuneši mūsų internetinės triobelės stogo :D
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija kovo 19, 2014, 01:38:54
Sveika ir ačiū už tokį gražų tavo prisistatymą :) (tikiuos neįsižeisi, čia mes vieni kitus vadiname tu, kad jaustumėmės tikrais broliais/seserimis)
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis kovo 19, 2014, 08:49:17
Mano visos išmoktos žinios apie krikščionybę įgytos per paskutinius 4 metus.
Svarbiausia motyvacija  :thumbup:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Vaivorykste kovo 19, 2014, 15:59:20
Sveiki  ;). As esu Samanta, man yra 17 metu ( tiksliau greitai greitai bus), mokausi vienuoliktoje klaseje. Esu tikinti, baznycia yra mano gyvenimo dalis, taciau apie dalykus susijusius su tikejimu ir baznycia galiu labai mazai su kuo pasikalbeti, nes beveik niekam yra neidomu. Jusu bendruomene atradau visai  netycia, lyg ir facebook'e buvo kazkokia nuoroda. Tikiuosi busiu cia suprasta ir galesiu su jumis pasidalinti savo mintimis :) ( Atsiprasau uz nelietuviskas raides, mano kompiuteryje ju nera).
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. kovo 19, 2014, 19:35:05
Sveika, Samanta,

džiugu, kad prisijungei!  :thumbup: Tikiuosi, kad visi galėsime turiningai bendrauti ir vieni kitus praturtinti :)

Kaip ir visus, kviečiu tave prisijungti prie naujausio mūsų eksperimento -  privačių rekolekcijų internete (http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,363.msg7154.html#msg7154).
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis kovo 20, 2014, 04:27:05
Ačiū kad prisijungei Samanta!  :thumbup:

Mes visi čia dalijamės ir žiniomis ir patirtimi  :read: :) .
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augucka kovo 20, 2014, 04:38:12
Smagu, kad prisijungėt  :waving:
Antraštė: Re: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Vaivorykste kovo 20, 2014, 12:08:13
ACIU! Uz toki silta sutikima  ;)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Prudencija gegužės 21, 2014, 05:47:57
Sveiki :)

Esu naujokė, kuri nebijo drąsių temų.
O čia atėjau padiskutuoti.

Man 26 metai, mokausi psichologiją, dirbu finansininke.

Tikėjimą atradau būdama 17 metų ir perėjau visą eilę skirtingų laikotarpių. Kalbu atvirai ir nepykit, jei nuomonės išsiskirs.
Bet kuriuo atveju, esu išties draugiška ir paprasta :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija gegužės 21, 2014, 06:15:22
Paprastai jau taip ir būna, kad mūsų, netobulujų, nuomonės išsiskiria :), nes mes savo tiesose teisūs esame tik tiek, kiek jos sutampa su vienintele Tiesa, kurios ieškom. Sprasdami tai, diskusijose stengiames būti tais ieškotojais ir manau mūsų stiprioji pusė yra ta, kad nebijome pripažinti klydę. Taigi, mes irgi esame drąsūs ir vertinam vieni kitų atvirumą :thumbup:

Sveika, prisijungusi, lauksime Tavo minčių!  :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augucka gegužės 21, 2014, 06:36:13
Sveika, Prudencija  :waving:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Prudencija gegužės 21, 2014, 06:38:45
Labas merginos :)

Kažkada seniai dalyvavau viename ekumeniškame forume (kai forumai buvo populiarus dalykas, nebuvo nei facebooko nei pan.). Pasiilgau tų įvairiapusių diskusijų :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis gegužės 21, 2014, 08:02:57
Labas,
graži nuotrauka  :thumbup:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: vilmute birželio 11, 2014, 08:29:58
Sveiki,

Esu nauja Jūsų bendruomenės narė. Ačiū už suteiktą galimybę prisijungti prie rato žmonių mylinčių Jėzų :)

Trumpai apie mane: po studijų Vilniuje, išvykau studijuoti į Švediją, po mokslų ir darbo praktikos, trukusių pustrečių metų, štai aš vėl namuose - Lietuvoje. Pasitikėjimas Jėzumi leidžia suprasti ir pamatyti, jog su Jo pagalba galiu susikurti gražią ir jaukią aplinką net ir kiek pesimistiškesnėje, bet MANO, šalyje :) Tačiau nors ir Švedijoje neturėjau galimybės bendrauti su katalikiškomis bendruomenėmis ar dažniau apsilankyti Dievo namuose (to labai ilgejausi) esu tikra, jog buvimas toje šalyje buvo taip pat Dievo planas man. Igautų žinių ir praktikos dėka šiuo metu dirbu labai mėgstamą darbą. O to laikotarpio skaudinančios patirtys padėjo man atrasti tai, kas neįkainojama - dėkingumą, tikėjimą, ramybę ir meilę Jėzui. :)

Tikiu, jog žmogaus asmenybę formuoja jo aplinka, tačiau žmogus taip pat turi visus ''pajėgumus'' formuoti savo aplinką, todėl, kaip ir minėjau, noriu ją susikurti tokią, kuri man teikia džiaugsmą. Taigi džiaugiuosi atradusi Jūsų, tikinčių ir veiklių žmonių bendruomenę. :)

Nuoširdžiai,
Vilma :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija birželio 11, 2014, 08:41:54
Malonu susipažinti :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis birželio 11, 2014, 09:29:42
Sveikutė :)

Tik neprisipažink kad klausai metalą, nes nuo Tomo gausi baną  :P

O jeigu rimtai, tai senai atradai gyvą tikėjimą, ar nuo vaikystės tu tokia? :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: vilmute birželio 11, 2014, 09:51:53
Malonu ir man, Silvija :)

Nea, kukuli, užtenka, kas ir be metalo išūžia galvą :)) yra kur kas gražesnės muzikos :)

Na, Dievu visada tikėjau, nuo mažens mokėjau persižegnoti, maldelę sukalbėti kai kada prieš miegą, ar paprašyti Dievulio, kad tėveliai laimingai iš kelionės grįžtų (čia atskira tema :)) ). Tačiau tą, kaip sakai, gyvąjį tikėjimą atradau prieš keletą metų, kai reikėjo sunkius sprendimus ir pasirinkimus daryti. O juos, su gerų žmonių ir Dievo pagalba, įgyvendinusi, supratau, kad dabar norėdama eiti į prieki turiu visa širdimi remtis į Jėzų. Tai vat, už poros savaičių bus metai, kai stengiuosi remtis į Jį su dideliu džiaugsmu, kartais skausmu, nusivylimu ir vėl džiaugsmu... bet galiausiai - su begaliniu dėkingumu. :)

Tik vat labai norėtųsi, kad mane suptų daugiau žmonių tai suprantančių ir panašiai mąstančių :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. birželio 11, 2014, 10:15:13
O pas Kukulį nuo pat ryto poetinė nuotaika, kad net eilėmis pradėjo rašyti :D

Sveika, Vilmute! Labai gražiai parašei.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: vilmute birželio 11, 2014, 10:18:22
Labas, Tomai, ačiū už šiltą priėmimą :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis birželio 11, 2014, 15:27:49
Laimute, tavo taip pat labai graži nuotrauka  :thumbup:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Varlė keliauninkė birželio 11, 2014, 15:43:16
Labas, Vilmute :-)
O kas ta Laimute, kukuli ? :-)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis birželio 11, 2014, 17:32:24
Ai pas mano klaviatūra matyt kažkaip blogai suveikė ;)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. birželio 11, 2014, 18:00:32
Labai jau daug klavišų tavo klaviatūroj blogai veikia ;D
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: arabele birželio 12, 2014, 00:55:58
Sveika prisijungusi,
Labai šiltas ir smagus prisistatymas.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: vilmute birželio 12, 2014, 03:03:16
Sveiki dar kartelį! Smagu sulaukti tokio džiugaus priėmimo :) dar vis bandau susivokti, kaip čia viskas pas jus veikia ir ką toliau daryti :))
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. birželio 12, 2014, 03:07:29
Gal pradėk nuo maldos? ;) Pas mus vienu metu vyksta bent keletas maldos/dvasingumo iniciatyvų, gal rasi kažką priimtino?

http://tavorankose.org/forumas/index.php/board,4.0.html
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis birželio 12, 2014, 03:20:03
Aš kai prisijungiu, tai visad spaudžiu oranžinį mygtuką "Pradžia", tada nuskrolinu į puslapio apačią. Puslapio apačioje yra naujausi pranešimai; tai va pagal juos ir orientuojuosi :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: vilmute birželio 12, 2014, 04:35:57
Ačiū, Tomai! Labai naudingas buvo ir kukulio tip'sas :) maldos tema daugiau pasiskaitinėsiu po darbo, kiek užmečiau akį - manau rasiu sau vietelę ir ten :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: pijuss liepos 28, 2014, 16:52:08
Sveiki. Širdimi jaučiu, pataikiau kur man gyvybiškai labai svarbu. Jau kurį laiką vis paskaitydavau ir jūsų mintys, diskusijos labai padėdavo. Nuspręndžiau užsiregistruoti, pavyko, ačiū kad priėmėte. Man labai reikia maldos, labai noriu pats melstis, deja......nesugebu. Gal kad esu drungnas katalikas, gal kad neturiu dvasinio palydėtojo, gal dar n priežasčių. Iš pažiūros esu normalus, stiprus vyras, deja vidus...kenčiantis, Tik Jėzus mato ir žino beviltiškas pastangas, jėgas kovai prieš nuodėmes, kančias darant nuodėmes. Turiu gėdingą, nenugalimą siaubingą priklausomybę, daugybė metų kovoju, kovoju ir niekaip. I rankas nuleidžiu, ir Dievu netikėti norisi, ir tik išpažintis palaiko mano Viltį.....ir vėl tūkstantajį kartą pažadu: NEPASIDUOSIU.
  Ateinu pas Jus su troškimu prisijungti prie bendros maldos,melstis ne kada nors ateityje, kai bus daugiau laiko ir pan., bet pradėti melstis su jumis ir kuo greičiau, kol ne vėlu, ateinu kaip beviltiškas nepataisomas nusidėjėlis, nes vienam vaduotis iš baisios nuodėmės jau tapo neįmanoma.
Atleiskite, perdaug išsiplėčiau.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. liepos 28, 2014, 17:27:35
Sveikas, Pijau,

na tikriausiai pataikei ten... nes manau visi mes kentėme ar kenčiame nuo įvairių baisių nuodėmių, o juk nėra skirtumo, kokia konkrečiai yra nuodėmė, juk kiekviena jų Kristų žeidžia ir mus atskiria nuo Jo. Kaip pats supratai - svarbiausiai nepasiduoti, nes net ta kančia, kai niekaip negali nugalėti juk irgi moko, leidžia suprasti, kad mes be Dievo - niekur... pats Apaštalas Paulius juk rašė, kad noriu daryti gera o negaliu, nenoriu daryti bloga, o darau...

Kai mane viltis pradeda apleisti, vis prisimenu dažnai šventųjų gyvenimuose pasitaikančią mintį: "ir kai malda atrodė beviltiška, jie dar nuoširdžiau ir stipriau melsdavosi". Bet jei nori laimėti mūšį, reikia kelių dalykų: gero vado, gerų sąjungininkų, gerų ginklų, patirties ir pan.

Tad dabar greitas receptas tau. Prisimenu vieną egzorcisto kun. Arnoldo Valkausko paskaitą, kurioje jis pasakojo, kad paaukojo visiškai užvaldytą demono žmogų Švč. Jėzaus Širdžiai, o demonas baisiu balsu per žmogų rėkė - "kodėl tu atimi jį iš manęs!".

Taigi, tavo vadas yra Švč. Jėzaus Širdis, bet tu turi tai įrodyti - kiekvieną rytą, vakarą ir kai puola blogis, tu meldiesi šią maldelę:

Viešpatie Jėzau Kristau, aš vienijuosi su ta šlovinimo auka, kurią Tavo Švenčiausioji Širdis kadaise skyrė Dievui ir kurią ligi pasaulio pabaigos visur žemėje aukos Eucharistijos Sakramente. Visą šią dieną aš trokštu sekti Nekaltąja Švenčiausiosios Mergelės Marijos Širdimi, todėl laisva valia aukoju Tau visus savo ketinimus ir mintis, visus jausmus ir norus, visus darbus ir žodžius. Amen.

Turi vadą, o su juo ateina visi sąjungininkai, pradedant Švč. Mergele Marija, kuri sutraiškė didžiosios gyvatės galvą ir Arkangelu Mykolu, kurio vien vardo paminėjimas priverčia demonus slėptis po stalu (iš kun. A. Valkausko pasakojimų).

O ginklai? Tu jau naudojiesi Išpažinties ir tikriausiai kitais sakramentais, bet pridėk Rudąjį Škaplierių su Rožančiumi ir švęstu vandeniu, ir per Dievo malonės veikimą tu praktiškai būsi nenugalimas ;)

Bet nesitikėk lengvos pergalės - kovok kaip atrodytų, kad ši diena paskutinė!  :armor:

Beje, jei reikės labiau panagrinėti asmenines problemas, sukurk temą Asmeninėse intencijose (http://tavorankose.org/forumas/index.php/board,3.0.html), nes ten tik forumo nariai prie jos prieina.Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija liepos 29, 2014, 00:55:08
Sveikinu tave, brolau, nuostabu yra matyti kaip Dievo tauta kyla  :pentecostal: Jėzus Kristus - Viešpats ir Jis nugalėjo! Žiūrėdami į Jį kaip į tikslą, mokydamiesi iš Jo Evangelijos, stiprindamiesi Sakramentais ir malda, pasiramsciuodami vieni į kitus ir mes kaip nors įveiksime šią "trasą", kuri vadinasi gyvenimas  ;)

Pasimelsiu už tave, o tu pasimelsk už mane, nusidėjėlę  +
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Pilgrim liepos 29, 2014, 07:22:39
Pijau,
visi kovojam su savo paklydimais ir parpuolimais. Gal pagelbės tokia mintis.
Visi mes ugdome vienokią ar kitokią dvasinę savybę. Tarkim toks pavyzdys.
Iš prigimties žmogus turi savybę nepykti. Labai sunku yra jį užpykdyti, jam beveik savaime gaunasi nepykti. Todėl žmogus nekreipia didelio dėmesio į pyktį. Apleidžia tobulėjimą pakantume. Tačiau turi savybę meluoti. Na ir čia nuolatinis vyksta darbas tam, kad sakyti tiesą. Dedamos visos pastangos, naudojamos visos priemonės, kad išsiugdyti tiesos sakymo dorybę. Ir ... ši dorybė yra labai išugdyta, nes daug įdėta pastangų jai tobulinti ugdyti, tik dėl ypatingo puolimo ji nėra taip lengvai matoma. Galbūt priklausomybė slepia mano išugdytą dorybę, kuri deja dėl ypatingų kliūčių dar nepastebėta.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis liepos 30, 2014, 07:36:43
Gal būt variantas būtų susirasti kunigą, kuriam galėtum išpažinti tai ko niekam nesakai; manau padėtų.
Bažnyčios tėvai teigia, kad jeigu išpažinties metu jauti didelę gėdą ir vis viena atlieki išpažintį, tuomet ta gėda tarsi ugnis nudegina piktąjį ir jį nuveja.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: pijuss rugpjūčio 03, 2014, 23:41:14
Nuoširdžiai dėkoju už priėmimą, patarimus, o Tomo M. atsispausdinau ir taikysiu praktikoje. Tris kartus bandžiau rašyti čia, atsiverti, bet matomai piktasis siautėja, vis neleido pasiskelbti, tai internetas nutrūko, tai iš artimųjų sutrukdė, o dabar gal nesutrukdys.
  Jūs esate paskutinė mano Viltis gelbėjimuisi.......Pagal rekomendaciją pereinu į asm. intencijas.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Gubijaus vilkas rugsėjo 23, 2014, 07:39:39
Garbė Kristui Jėzui!
Tiesiog prisistatau, kad prisijungiau, apie save gal vėliau kad prie progos parašysiu, darbe nėr kaip labai plėstis, antra vertus virtualioj erdvėj kažkaip to privatumo išsaugot norisi.
Ahoy, bendraukim.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis rugsėjo 23, 2014, 08:55:05
Sveikas!

Bendraukim :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. rugsėjo 23, 2014, 10:57:43
Sveikas, Pilki, lauksime prisijungiant prie diskusijų ;)

Kas liečia prisistatymą, tai nebūtina žerti privatumo. Mums taip pat įdomu, kodėl žmonės prisijungė, kaip surado mūsų forumą, kas jame patraukė juos, ko jie tikisi ir pan.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Pilgrim rugsėjo 23, 2014, 15:32:16
Tai kas sutramdė tamstą ar tas pats Pranciškus ?  :D
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Gubijaus vilkas rugsėjo 24, 2014, 06:14:15
Citata iš: Tomas M.  rugsėjo 23, 2014, 10:57:43
Sveikas, Pilki, lauksime prisijungiant prie diskusijų ;)

Kas liečia prisistatymą, tai nebūtina žerti privatumo. Mums taip pat įdomu, kodėl žmonės prisijungė, kaip surado mūsų forumą, kas jame patraukė juos, ko jie tikisi ir pan.

Prisijungiau, nes mačiau artimą žmogų naršant po šitą forumą, traukt tai nieks netraukė.
O tikiuosi ko? apie dvasinius dalykus paplepėt, biski nuo šio Pasaulio Kuigaikščio atitrūkt :)

Citata iš: Pilgrim  rugsėjo 23, 2014, 15:32:16
Tai kas sutramdė tamstą ar tas pats Pranciškus ?  :D

:D dar tebetramdo...
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Eugenijus lapkričio 26, 2014, 15:40:41
Į šį forumą mane atvijo sunki žmonos onkologinė liga. Ieškojau "Atleidimo maldos", ir patekau į "Tavo rankose". Esu 56 metų, medikas. Mane truputį baugina, kad šiame forume vien jaunimas. Ar senukus priimate?
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija lapkričio 26, 2014, 16:34:35
Mes čia susirinkome ne pagal amžiaus kriterijų, o pagal tikėjimo. Ir labai dažnai pasitaiko, kad žmogaus amžius tikėjime skiriasi nuo jo biologinio amžiaus. Vienas gali būti jau ir žilas, bet šviežiai atsivertęs ir daug kur neturintis žinių bei patirties, tuo tarpu kitas, tikėjimo keliu ėjęs nuo jaunystės, jam gali tikti į dvasios tėvus. Taip, kad... :)

Beje, Eugenijau, aš esu tik keliais metais už tave jaunesnė, viskas gerai žinok ;)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augucka lapkričio 27, 2014, 04:15:10
Labai pritariu Silvijai  :thumbup: jinai išsakė lygiai tą patį, ką ir aš galvoju  :happy:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis lapkričio 27, 2014, 04:33:52
Citata iš: Eugenijus  lapkričio 26, 2014, 15:40:41
Į šį forumą mane atvijo sunki žmonos onkologinė liga. Ieškojau "Atleidimo maldos", ir patekau į "Tavo rankose". Esu 56 metų, medikas. Mane truputį baugina, kad šiame forume vien jaunimas. Ar senukus priimate?

Forumo dalyvių amžiaus vidurkis svyruoja ties 40m.  Tam tikra prasme galima pasakyti kad vis vien jaunimas :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: geliupieva kovo 27, 2015, 19:44:36
Sveiki ir su Dievu,

Esu naujas sio forumo dalyvis is Vilniaus rajono. Virs 40, gimes ir auges sostineje. Seima zmona ir 2 vaikai, dar yra suauges vaikas is zmonos pirmos santuokos. Dirbu jau  beveik 20 m finansu srity tarptautineje imoneje.

Del tikejimo esu pasisakes  vienoje forumo temoje apie komunija 2a karta susituokusiems :-)
O rimtai tai pasikartosiu, kad esu kiles is rimtai netikinciu, nes jie, matyt, saugojo save, kad neprarastu sovietinio partinio valdzios pasitikejimo ar tiesiog darbo. Prie tikinciu priskirciau savo mociute, dar tolimoj gimines sakoj yra smetonos laiku archivyskupas. Pats ilga laika buvau kaip jus vadinate proginis katalikas. Mano tikejimo kelias prasidejo per kelis impulsus: vaiku krikstas, artima broliu pranciskonu veikla, artimo pazystamo zmonos netiketa mirtis, tiesiog kitoks Dievo veikimas. Didziausias postumis - alfa kursai, kur susipazinau su savo tikejimo broliais ir seserims, puikiais pranciskonais ir, vel, Dievo veikimu. Nors ir esu beveik tikejimo diletantas, bet tikiu 100%, kad turiu savo katalikiska misija, kurios dar ieskau. Bent siuo metu isitikines, kad misijos del pagalbos stokojantiems bei parama baznyciai - tai ka reikia daryti. Nors del tam tikros situacijos, negaliu priimti keliu sakramentu (sutvirtinimo, komunijos), bet jau dabar jauciuosi zymiai tvirciau baznycioje, galu gale seimoj.

Siuometu dalyvauju beta kursuose, Bernardinu parapijos biblijos skaitymo grupej, nuteistu iki gyvos galvos kaliniu lankyme. Daug skaitau - Anselm Grün, CS Lewis, Tomas Kempietis ir pan. Tiek prisistatymui.

Irgi issipleciauAntraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. kovo 27, 2015, 20:57:31
Sveikas! Nors save laikai "tikėjimo diletantu", tavo krikščioniškos misijos ieškojimas manau mums visiems yra bendras.

Juk Dievas mus atsiuntė visus į šią žemę su unikalia misija. Atrodo kiek daug žmonių pasaulyje, bet juk aš ir tu dar prieš gimdami gavome iš Dievo "pergamentą" su misija, kurią turime atlikti. Bendras misijos aspektas - tapti šventu ir Dievo šviesa, meile sklindančia iš mūsų, padaryti šventesnį mus supantį pasaulį, žmones, situacijas...

Dešimtmečiai bėga, bet rodos vis dar pats ieškau tos misijos... randi pergamento gabalėlius su žodžių nuotrupomis, bandai sudėti tarsi mozaiką, kad pamatytum visą tekstą...
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija kovo 28, 2015, 01:58:38
Malonus siurprizas, geliupieva, ačiū už prisistatymą! :) Labai lauksim Tavo įžvalgų ir minčių.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis balandžio 26, 2015, 06:57:00
Kaštone, gal galėtum daugiau apie save parašyti? Maždaug kokio amžiaus? Prieš kiek laiko atsivertei?  Kokia profesija? Kokia šeimyninė padėtis? Pomėgiai, bendruomenė, kuriai priklausai? :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Raimondas rugpjūčio 06, 2015, 14:20:14
Sveiki visi. Esu čia naujokas. Seniai ieškojau kažko panašaus , kaip jūsų forumas. Tikėjime žengiu pirmus žingsnius, bet Dievas tiek daug dėl manęs jau padarė ir tikiu , kad daug dar Jis yra paruošęs ateityje. Pradžiai gal tiek
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. rugpjūčio 06, 2015, 15:51:43
Sveikas, atvykęs!  :D

Lauksime prisijungiant prie diskusijų ;)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Žuvis rugpjūčio 10, 2015, 23:16:37
Sveiki, mielieji!

Pagaliau ir aš po metų priplaukiau prisistatymo uostā. Esu Žuvis iš įvairių vandenų... Gėlo ežerėlio, sraunių upių... Kartais per daug įnirtingai plaukiau prieš srovę... kartais pernelyg lengvai ir pasroviui. Teko kurì laikā plūduriuoti užsistovėjusioj pelkėj, tačiau atsivėrus šaltiniui įgavau gyvasties!  Ir atgimiau. Dėkoju už šiā svetainę, kuri lyg saugus prieglobstis konfesijų persipynime.  [-O<
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija rugpjūčio 11, 2015, 03:53:28
Sveika atplaukus iš sostinės :) Smagu, kad mūsų geografija apima visą Lietuvą ir net daugiau, nors forumo narių (dalyvaujančių) tarpe ir dominuoja Kauno regionas, bet būtų labai smagu, kad kas nors dažniau nušviestų rytų Lietuvos nuotaikas, kaip kad retkarčiais tą padaro mūsų "vakariečiai" Sigitas ir Vida iš Klaipėdos. Tokiu atveju būtum Augusto komandoj :).
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis rugpjūčio 11, 2015, 16:27:09
Kaip smagu skaityti lietuvišką tekstą su latviškomis raidėmis :D :thumbup:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kornelijus P. rugpjūčio 18, 2015, 08:58:32
Sveiki, esu Kornelijus Pukinskis, 18m. studentas. Šiuo metu mokausi Vilniaus konservatorijoje. Savo gyvenimo be Dievo, draugės ir laisvojo džiazo muzikos visiškai neįsivaizduoju... :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis rugpjūčio 18, 2015, 10:02:50
Citata iš: Kornelijus P.  rugpjūčio 18, 2015, 08:58:32
Sveiki, esu Kornelijus Pukinskis, 18m. studentas. Šiuo metu mokausi Vilniaus konservatorijoje. Savo gyvenimo be Dievo, draugės ir laisvojo džiazo muzikos visiškai neįsivaizduoju... :)

Super! :thumbup:

Sveikas prisijungęs! :D
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Andrius4 rugpjūčio 21, 2015, 11:05:50
Sveiki,

Aš esu Andrius man 38 metai. Gimiau ir augau Lietuvoje, Kėdainiuose. Šiuo metu gyvenu Dubline, Airija. Esu išsiskyręs ir vedęs antra karta. Iš pirmos santuokos vaiku neturiu. Šiuo metu su žmona auginam bendra 1,5 metuku dukryte. Taip pat esu patėvis savo žmonos pirmam vaikui, kuriam jau tuoj bus 18 m. Nesu baigęs aukštu mokslu, esu suvirintojas. Taipogi darantis daug gramatiniu klaidu, todėl rašau su Microsoft Word programos pagalba. Rašau visa tai nes nenoriu, kad butu kasnors nuo jūsų paslėpta. Atsivėriau Dievui priės trys metus. Visada tikėjau i Dievą bet niekada Jo nepažinojau taip kaip dabar. Vaikščiojau nusigręžęs nuo Jo pats to nežinodamas, vaikščiojau savo užsispyrimuose ir sumanymuose. Gyvenau pasaulija ir jo nuodėmėse. Ir nepažinodamas Dievo pykau ant Jo. Bet prieš trys metus viskas pasikeitė. Kai Dievas parode man savo šlove ir Jo galybe. Ir Jo žodžio tikruma ir teisumą. Ir nuo tada man atsivėrė akys ir dabar stengiuosi nenukrypti nuo jo žodžio, nei i kaire, nei i dešine, kaip ir rašo Biblija.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija rugpjūčio 21, 2015, 11:22:59
Ačiū, Andriau, už tokį pasitikėjimą! :)

Minėjai, kad esi antroje santuokoje. Mes čia nemažai esam kalbėję dėl Komunijos davimo antrąkart susituokusiems. Ką pats manai? Iš šalies žiūrint į tavo atvejį atrodo, kad sąmoningu tikinčiuoju galima tave laikyti tik nuo 2012-tu metų?

Čia ta tema:

http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,700.msg7166.html#msg7166
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kornelijus P. rugpjūčio 21, 2015, 12:35:19
Labai smagu, Andriau, kad prisijungei. Dievas niekada nenusisuks nuo tavęs, kol jį savo širdį nešiosi... ;) Sveikas atvykęs! :celebrate:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: luneta rugpjūčio 29, 2015, 15:06:36
GJK,
nors forume aktyviai dalyvauju (skaitydama  :ashamed:), gerokai daugiau nei metus, prisistatyti išdrįsau tik dabar.
Šį puslapį atradau, kai ieškojau informacijos apie žegnojimąsi.
Mano tikėjimas iki atsivertimo buvo drungnas. Melsdavausi tik tada kai būdavo sunku, visas tikėjimas buvo pilnas prietarų, o patarimo ieškojau horoskopuose, pas būrėjas ir energetikus.
Atsiverčiau prieš 3 m. Dievas mane pakvietė kai buvau labai pasimetusi gyvenimo kelyje. Jo gailestingumas buvo beribis kuris padovanojo man sūnų.
Esu 35 m., dviejų vaikų mama, dukrai 11 m., sūnui  beveik 3 m. Šiais metai šventėme 15-tas santuokos metines.
Forume pasisakyti neišdrįstu, o tiksliau neturiu ir ką, nes mano žinios dar tokios menkos, todėl esu labai dėkinga aktyviems forumiečiams, kurie padeda gilintis į tikėjimą. Telaimina mus Dievas.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija rugpjūčio 29, 2015, 15:45:51
Sveika gyva :), esame vienąkart persimetę pastebėjimais (http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,256.msg10109.html#msg10109) apie muziką, tai man tu nebenaujokė. Malonu iš arčiau susipažinti!

O čia tavo nuotrauka? Tokia, sakyčiau...  O:-)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: luneta rugpjūčio 29, 2015, 16:36:25
 ;) aciū Silvija už pastabą, kai kuriau profilį įėliau ką turėjau telefone, kad nesimatytu veido. Po to bandžiau keisti, bet neradau kaip. Na bet paskatinai mane ir gavosi  :thumbup:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. rugpjūčio 29, 2015, 16:53:04
Luneta, visada malonu žinoti, kad kažkam tos diskusijos naudingos ;)

O plepėti tai ir nėra didžiausias darbas, yra kelios narės, kurios labiau prisideda maldos klube, manyčiau jos daug daugiau nuveikia Dievo garbei, nei mes, minkydami klavišais :D
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis rugpjūčio 30, 2015, 06:19:39
Jėga.  :pentecostal:

Dar kartą sveiktinu Lunetą ir Andrių4, prisijungus prie forumo.  :thumbup:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Eugenijus rugpjūčio 30, 2015, 14:39:02
Šiek tiek nustebau, kiek šitame forume buvusių paklydėlių ir paskui atsivertusių į doros kelią. Turiu nuvilti visus, kad labai smarkiai paklydęs nebuvau, nors ir prie pavyzdingų save nepriskirčiau.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis rugpjūčio 30, 2015, 14:55:07
Citata iš: Eugenijus  rugpjūčio 30, 2015, 14:39:02
Šiek tiek nustebau, kiek šitame forume buvusių paklydėlių ir paskui atsivertusių į doros kelią. Turiu nuvilti visus, kad labai smarkiai paklydęs nebuvau, nors ir prie pavyzdingų save nepriskirčiau.

Va gi kaip... :D

Sako vienas iš atsivertimų požymių, tai savo nuodėmingumo supratimas ;)
Kažkada pasijuokiau iš tavo posto, kur tu rašei apie lašinius ir lavonus. Tikiuosi labai neįsižeidei ::)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: VilmaT rugsėjo 28, 2015, 16:57:25
Sveiki, esu 36 metų vilnietė, auginu tris dukras. Dirbu valstybės tarnyboje, metų pabaigoje ginsiuos disertaciją literatūrologijos srityje. Nuo kovo mėnesio savanoriauju Maltos ordino pagalbos tarnyboje. Šiuo metu esu intensyviose  artumo su Dievu paieškose. Meldžiuosi, kad atsiverstų mano vyras ir galėtume visa šeima kartu eiti tikėjimo ir tarnystės Dievui keliu. Šį forumą atradau internete ieškodama užtarimo maldos ir labai apsidžiaugiau, kad esama tokios bendruomenės. Čia tikiuosi rasti dvasinę bendrystę. Trumpai tiek :).
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Žuvis rugsėjo 28, 2015, 17:44:06
Sveika, Vilma!

Malonu susipažinti. Esu irgi šio miesto  :D
Džiugu jog atradai interneto vandenyne šį uostā. Linkiu įdomių skaitinių ir dalyvavimo!
Dievo palaimos ir globos.

Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. rugsėjo 28, 2015, 23:06:10
Sveika, Vilma, tikimės prisijungiant prie mūsų pašnekesių!
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: VilmaT rugsėjo 29, 2015, 03:28:36
Ačiū, šis forumas tikra atgaiva dvasiai kasdienėje rutinoje  :celebrate:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Merūnas spalio 02, 2015, 10:39:00
Sveiki. Esu Merūnas.Katalikas. Marijos Legiono vicepirmininkas.Džiaugiuosi Jus suradęs.Esu naujas kūrinys Jėzuje Kristuje. Kiekvieną dieną pradedu rožinio malda ir meldžiuosi Katedroje. Už viską dėkoju Dievui ir šv.Marijai,nes pakeitė mano gyvenimą. Buvau alkogolikas ir ateistas. Kiekvieną dieną regiu Dievo stebūklus.Esu dailininkas,tai tuos stebūklus ir atvaizduoju. Norėčiau su Jumis susidraugauti.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Žuvis spalio 02, 2015, 16:23:46
Sveikas, atvykęs! Kaip gražiai prisistatei - didžių dalykų Tau padarė Viešpats! Linkiu prasmingo dalyvavimo ir naujų pažinćių!
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. spalio 10, 2015, 17:28:19
Sveikas, Merūnai, malonu kad prisijungei, dabar mūsų bendruomenėje bus du Marijos Legiono nariai  :thumbup:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Merūnas spalio 31, 2015, 17:07:39
Malonu būtų susipažinti su antruoju Marijos Legiono nariu.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis lapkričio 01, 2015, 14:38:28
Tai aš :)

Jeigu tu tas augalotas vyrukas, kur netoli katedros vedi susirinkimus, tai mes jau pažįstami :) (truputį ;) )
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Merūnas lapkričio 06, 2015, 00:46:15
Aš priklausau Petrašiūnų Marijos legionui.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis lapkričio 06, 2015, 03:11:23
Aa , tada suklydau, atsiprašau :)

P.S.
Aš tai šv. Kryžiaus parapijoje. (Toje, kur prie Akropolio su dviem bokštais :) )
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Aukse1 gegužės 02, 2016, 14:01:03
Labas vakaras ,esu Aukse šį foruma atradau atsitiktinai ,nes ieškau dvasinės ir vidines ramybes kurios negaliu rasti,meldžiuosi ,bet vistiek sunku.Mano gyvenimo istorija skausminga ne tik man ,bet ir mano artimiesiems .Sutikau savo kelyje nesažininga žmogų kuris pasinaudojes mano patiklumu ir saziningumu nori atimti iš manes namus ,o mane palikti gatveje.Vyksta teismai ,o aš kovoju už savo ir vaiku gerove .Pavargau nuo visko .Prašau pasimelskit už mane ,kad teisybe teismuose laimėtu,už mano neigalia mergaite ir už mane ,kad neparklupciau ,suraciau sielos ramybe ir daugiau pasitikečiau savimi ir atsitiečiau iš sunkios šios situacijos aciu
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Sigitas gegužės 02, 2016, 14:24:31
Sveika atvykusi ir prisijungusi, sese Kristuje Jėzuje, Aukse!
Džiaugiuosi, jog radai šį forumą. Liūdna dėl situacijos namuose, tačiau juk nėra to blogo, kas neišeitų į gerą!  :thumbup:
Kad Jėzaus Kristaus ramybė gyventų, tekėtų tavo viduje, turi atleisti savo skriaudikams. Net ir sau. Lengva melstis už geradarius, bet mūsų Viešpats nori, jog melstumėmės ir linkėtume gera tiems, kurie mus skriaudžia. Ypač, jei nepelnytai. Tik tada ateis Kristaus ramybė.  :angel-2:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. gegužės 02, 2016, 16:20:39
Sveika, Aukse,

dabar skaitau Sigito atsakymą ir galvoju, kad jis gali pasirodyti šiek tiek kietas... bet iš tiesų Sigitas duoda labai gera patarimą. Ir kartais nesigauna iškart taip imti ir atleisti, bet iš vienos istorijos pamenu, kad tas žmogus tuomet meldėsi, kad Dievas nuramintų jo širdį, kad suteiktų norą atleisti. Na o tuomet, kai buvo suteiktas noras, su Dievo pagalba ir atleidimas atėjo. Iš atminties tą istoriją pasakoju, tai gali būti netikslumų, bet manau esmė panaši.

Svarbiausiai žinok, kad net sunkiausiomis akimirkomis Dievas ir jo Motina Švč. Mergelė Marija yra čia pat šalia tavęs, ir kažkiek tikrai palengvės  :hug:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Aukse1 gegužės 03, 2016, 00:25:17
Ačiū Sigitai ,aciu Tomai už palaikyma,kiekviena diena skaitau atleidimo malda tikiuosi tam žmogui sugebėsiu atleisti.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis gegužės 03, 2016, 03:02:50
Jeigu tas žmogus nori atimti neįgalią mergaitę, tuomet tikrai ją myli. Nes neįgalų vaiką mylėti iš egoizmo ar dėl pinigų daug sunkiau nei sveiką.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kaštonas gegužės 03, 2016, 05:39:08
Mylėti tai dovanoti.
Savintis tai egoizmas.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Aukse1 gegužės 03, 2016, 08:52:41
Neigalia mergaite nori išmesti į gatve ,o nepasiimti ,mano draugas jos visai nemylėjo ja mėsą vadino ,ten žmogus be sąžinės ,dažnai muštavosi nieko nemylėjo tik įskaudino ,žemini ir dar skolu pridare ,
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis gegužės 03, 2016, 09:14:04
Niekšas.
Kilo mintis, kaip iš karto nepasimatė, kad jis toks .. bet meilė kartais būna akla.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Aukse1 gegužės 03, 2016, 12:40:43
Meilė akla ,problema ta ,kad labai prisirišu greitai prie žmonių po to labai nusiviliu.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: vida gegužės 04, 2016, 05:32:06
Sveika, ačiū, kad pasidalinai savo skausmu.Kai , atrodo , kad Dievas mus apleido, iš tiesų jis mus neša ant rankų. Patarimų neduosiu jokių,tiesiog melsiuosi už tavo situaciją. Dievo palaimos Tau.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Aukse1 gegužės 04, 2016, 05:42:37
Ačiū Vidute
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Tikintysis gegužės 18, 2016, 11:26:49
Sveiki broliai ir seserys (kaip pasakytų Liuteris Kingas).
Man tarp 30 ir 40, randuosi Lietuvoje, dirbu, bet visų pirma - esu tikintis. Gal net ne tai, kad tikintis, bet gyvenantis su tikėjimu... Vaikštau į bažnyčią, bet nelabai mėgstu susibūrimus žmonių, todėl stengiuosi eiti anksti ryte, kai žmonių mažiau. Kaip atradau tikėjimą... Kažkaip visada nuo mažens tikėjau, augau pas senelius iki paauglystės, o jie buvo tikintys - senelis kiekvieną sekmadienį eidavo į bažnyčią ir man liepdavo kartais išpažinties eiti. Aš gal kiek kitoks tikintis kaip sakau pats - ne tai, kad kažkaip netyčia man čia "atsivėrė akys" beklausant  ir panašiai - aš visada Dievo ieškojau. Ieškojau kur Jis čia pasislėpęs ir kiek dar čia tąsys mane savo slėpynėmis :D
Aptikau Jus ieškodamas informacijos apie Devintines. Jau ne pirmi metai jaučiu širdyje pareigą sukalbėti tuos 9 tūkst. Sveika Marija, bet taip ir nerandu kokiom dienom tai reikia atlikti.
Tikiuosi, kad šiame forume nukreipsite mane į tą pusę ir paaiškinsite kaip ir kada reikia melstis. Patinka sukalbėti rožinį, bet kartais patingiu...
Manau, kad man patiks čia paskaitinėti įvairias temas, o gal kartais ir pačiam ką nors brūkštelti.

Tai jei kartais kas susidūrę su tokia gausybe Rožinių per 9 dienas - malonėkite parašyti, kada reikia melstis - kuriom dienom. Nes aš kažkaip galvojau, kad prieš Devintines devynias dienas, bet randu informacijos, kad po Velykų, nuo Didžiojo Penktadienio... Šiandien kaip tik per Marijos Radiją 15:20, Faustinos dienoraščio skaityme kalbėjo apie tai, kad pradėtų melstis nuo Didžiojo Penktadienio... Tai nieko nebesuprantu...
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augustas gegužės 18, 2016, 13:32:56
Sveikas, Tikintysis, tikrai gerai, kad prisijungei. :) Čia mes visi - paprasti žmonės, ir taip paprastai diskutuojam įvairiom, mums rūpimomis temomis. Lauksime ir Tavo nuomonės, nesikuklink labai. :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis gegužės 18, 2016, 15:09:36
Sveikas,

malonu pamatyti forume naujų žmonių :)

Kaip rašė amžiną atilsį Trimakas, kiekvieno žmogaus tikėjimo kelias susideda iš etapų:
Vaikiškas, Tradicinis, Protesto, Asmeninis, Bendruomeninis, (paskutinio neatsimenu).

Kaip supratau, dabar tau yra asmeninis etapas, bet gal klystu. Ar praėjai protesto amžių? ;)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. gegužės 18, 2016, 23:37:55
Sveikas! Rodos Augucka kažką panašiai rašė, bet man atrodo ten kalba ėjo apie 1000 Sveika Marija maldų, na o 9K tai čia jau kosmosas :D Žiūrėk čia:

Novena: tūkstantis Ave Maria (http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,843.0.html)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija gegužės 19, 2016, 02:14:10
Tikintis broli, ačiū, kad "pakėlei" šią temą, berods apie Devintinių (http://www.vievioparapija.eu/devintines/devintines-svenciausiojo-kristaus-kuno-ir-kraujo-iskilme) šventę forume išvis nebuvo diskutuota, taigi, gera proga naujam pokalbiui!  :)

Kas link praktikos, kurią laikai pareiga atlikti, tai matyt ji yra visiškai apmirusi ir šiuolaikinė Bažnyčia nekviečia to daryti dėl įvairių priežasčių. Kokios Tavo priežastys, kad tokia pareiga beldžiasi į širdį? Juk žinai, kad ne nuo maldų skaičiaus priklauso malonė...
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Tikintysis gegužės 19, 2016, 13:09:28
Citata iš: Augustas  gegužės 18, 2016, 13:32:56
Sveikas, Tikintysis, tikrai gerai, kad prisijungei. :) Čia mes visi - paprasti žmonės, ir taip paprastai diskutuojam įvairiom, mums rūpimomis temomis. Lauksime ir Tavo nuomonės, nesikuklink labai. :)


Citata iš: kukulis  gegužės 18, 2016, 15:09:36
Sveikas,

malonu pamatyti forume naujų žmonių :)

Kaip rašė amžiną atilsį Trimakas, kiekvieno žmogaus tikėjimo kelias susideda iš etapų:
Vaikiškas, Tradicinis, Protesto, Asmeninis, Bendruomeninis, (paskutinio neatsimenu).

Kaip supratau, dabar tau yra asmeninis etapas, bet gal klystu. Ar praėjai protesto amžių? ;)

Paguodei mane su tom stadijom. Reikės pasiskaitinėti tą Trimako straipsnį (http://laiskailietuviams.lt/index.php/2000m-2-vasaris/8904-nuo-ateistes-spaliukes-iki-teologijos-studentes). Kol kas pagal tai ką parašei - galbūt protesto/asmeninio miksas :D
Man labai tinka vakar girdėta - Mk 9, 38–40 ,,Kas ne prieš mus, tas už mus!"

Citata iš: Tomas M.  gegužės 18, 2016, 23:37:55
Sveikas! Rodos Augucka kažką panašiai rašė, bet man atrodo ten kalba ėjo apie 1000 Sveika Marija maldų, na o 9K tai čia jau kosmosas :D Žiūrėk čia:

Novena: tūkstantis Ave Maria (http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,843.0.html)

Dėkui už info. Vat kaip tik šitą buvau radęs ir dar vieną apie Faustiną, kur kažkas buvo užsiminęs, lyg norėtų, o gal klausė ar kas bandė (neberandu dabar).

Citata iš: Silvija  gegužės 19, 2016, 02:14:10
Tikintis broli, ačiū, kad "pakėlei" šią temą, berods apie Devintinių (http://www.vievioparapija.eu/devintines/devintines-svenciausiojo-kristaus-kuno-ir-kraujo-iskilme) šventę forume išvis nebuvo diskutuota, taigi, gera proga naujam pokalbiui!  :)

Kas link praktikos, kurią laikai pareiga atlikti, tai matyt ji yra visiškai apmirusi ir šiuolaikinė Bažnyčia nekviečia to daryti dėl įvairių priežasčių. Kokios Tavo priežastys, kad tokia pareiga beldžiasi į širdį? Juk žinai, kad ne nuo maldų skaičiaus priklauso malonė...

Galvoju, kad seserys vienuolės, bent jau iš pagarbos Faustinai pasimeldžia tas 9 dienas...
Aj šiaip kažkas "pirštu braižo" ją :D Gal prisidėjo tai, kad stengiuosi visada paklausyti Marijos Radijos Faustino dienoraščius.
Nežinau apie kokias malones kalbate - aš kai meldžiuosi, tai malonės neprašau. Dažniausiai pasimeldžiu kaip "atlikdamas darbą" ar pareigą - nieko neprašydamas. Na kartais įterpiu, ką nors tokio paprasto, kad neapleistų, ir kad tiesiog viskas gerai būtų... Prašau melsdamasis už kitus, kad tiesiog jiems padėtų... Žinau kuo skiriasi statistinis Rožinis nuo karštos ir gilios Rožinio maldos (šitas pasitaiko labai retai).
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija gegužės 19, 2016, 13:14:48
o kuo gi?

P.s. turėjau mintyje malonę būti arti ar net vienybėje su Dievu, bet ne prašymų išpildymą :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Tikintysis gegužės 19, 2016, 13:29:33
Citata iš: Silvija  gegužės 19, 2016, 13:14:48
o kuo gi?

P.s. turėjau mintyje malonę būti arti ar net vienybėje su Dievu, bet ne prašymų išpildymą :)

Na Jums malonė tokia, o kitam, gal malonė, kai Dievas kančią palengvina...
O iš kitos pusės, gal ir kančia lengvesnė, kai esi arčiau Jo.
Kai kuriuose tekstuose kalbama taip - "...pažadėjo suteikti gausias malonės...". Galbūt nusidėjeliui malonė yra nuodemių atleidimas.
Žodžiu kiekvienam pagal patirtį :D
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Tikintysis gegužės 22, 2016, 07:21:37
Citata iš: kukulis  gegužės 18, 2016, 15:09:36
Sveikas,

malonu pamatyti forume naujų žmonių :)

Kaip rašė amžiną atilsį Trimakas, kiekvieno žmogaus tikėjimo kelias susideda iš etapų:
Vaikiškas, Tradicinis, Protesto, Asmeninis, Bendruomeninis, (paskutinio neatsimenu).

Kaip supratau, dabar tau yra asmeninis etapas, bet gal klystu. Ar praėjai protesto amžių? ;)

Stadijos yra įdomu pasitikslinimui ir pan., ypač kai aplinkoje nėra panašių žmonių arba kai aplinkiniai gėdijasi kalbėti apie Religiją ir Dievą. Perskaičiau tą straipsnį Trimako, bet ten labiau apie vaikyste ir tradicijas, o daugiau neradau. Darau tokią išvadą, jog etapai yra labiau kaip vietos iš kurių tu žiūri į Jį. Tai tuo pačiu ir gražu, bet tuo pačiu ir klaidina. Manyčiau, jog daug svarbiau yra iki kiek tu seki Jį ir iki kiek dar esi pasiryžęs žengti, kad matytum Jį dar geriau ir aiškiau, bei iki kiek pasiruošęs Jį prisileisti. Sakyčiau tai nėra vien tai, kad tik tu artiniesi prie Jo - Jis taip pat artinasi link tavęs. Kartais Jis gali ateiti iš visų pusių...
Čia tinka Icarusas - kuo arčiau saulės, tuo labiau ji kaitina...
Tai jei šito klausei - pakaitina kaip reikiant (bet čia tik tarp mūsų - niekam nesakyk)  :ashamed:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kaštonas gegužės 22, 2016, 07:43:17
Stadijos yra įdomu pasitikslinimui ir pan., ypač kai aplinkoje nėra panašių žmonių arba kai aplinkiniai gėdijasi kalbėti apie Religiją ir Dievą. "

Mano situacija buvo panaši.  Tarp mūsų šis tas bendro :)
Esu iš Šiaulių, kuris dažnai trankosi po Lt.
Tiesiu draugystės ranką.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Tikintysis gegužės 22, 2016, 08:05:50
Valio, džiugu iš Tamstos išgirsti ir malonių komentarų  :thumbup:
Spaudžiu dešinę :D
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kaštonas gegužės 22, 2016, 08:10:22
8.683.67682
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Tikintysis gegužės 22, 2016, 08:34:08
   Įvarei į kampą mane :D Esu toks snobas, mėgstu būti vienas, kaip tas katinas - kur vaikščiojo vienas ir kartojo - kur noriu ten einu... Galvojau pabūsiu religiniame forume anonimu, pasižiūrėsiu kaip ten kas... Gaila nėra galimybės forume privačiai rašyti žinutes (arba kaip naujokui tokia teisė nesuteikta dar).
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Donatas gegužės 22, 2016, 09:13:19
O kam būti anonimu?  Juk gyvas bendravimas labai reikalingas ir naudingas. Pavyzdžiui man maldos grupė labai padeda. Gaila, kad nepavyko sudalyvauti nei vienam renginyje kurį organizuoja šio forumo dalyviai, tikiuosi dar pavyks  :pentecostal:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kaštonas gegužės 22, 2016, 09:38:53
"Juk gyvas bendravimas labai reikalingas ir naudingas. Pavyzdžiui man maldos grupė labai padeda."

O.
Nustebinai Donatai.
Kai mudu buvome susitikę tu neminėjai grupelės.
Ar tai reiškia, kad mano atmintis prastėja? :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Donatas gegužės 22, 2016, 10:00:38
Tai reiškia senai buvom susitikę  :D
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kaštonas gegužės 22, 2016, 10:06:30
Mjo.
Ir tikrai, kaip greitai bėga laikas.

Džiaugiuosi už tave.
Birž. 10-11. būsiu Kaune  ::)
Smagu būtu pamatyti tave.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Donatas gegužės 22, 2016, 11:20:34
Puiku, susitiksim, jei išeis. :thumbup:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: es_pada birželio 19, 2016, 09:58:03
Esu čia naujokė,Malgožata iš Vilniaus. Šiemet sukako 25.  ::)
Turiu vidurinį išsilavinimą,šiuo metu ieškau darbo.
Šį puslapį radau atsitiktinai. Labai norėčiau pabendrauti su bendraminčiais. ::)
Turiu šiek tiek pažįstamų,bet laiką dažniausiai leidžiu viena,nors tiesą sakant norėčiau tai pakeisti.
Dievą atradau prieš kelis metus,sielvarty,prieš patį norą nusižudyti. 
Būtų malonu susipažinti. :celebrate:
Ad gloriam. :bible:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. birželio 20, 2016, 00:13:36
Sveika, prisijungus!

Tikiuosi, kad bendravimas forume tau ir mums bus prasmingas ;)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augustas birželio 20, 2016, 04:28:05
Smagu, kad prisijungei, Es-pada. :D Aš irgi tikiuosi to paties kaip ir Tomas. :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis birželio 20, 2016, 05:17:45
Man visad malonu pabendrauti su naujais žmonėmis  :celebrate:

Es_pada, ar seniai tapai sąmoninga Kristaus sekėja? :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: es_pada birželio 20, 2016, 08:17:21
Atsiverčiau Kristui prieš porą metų. Tiksliai sakant,pagalbos prašiau kai turėjau 21,Šventąją Dvasią gavau po metų rodos.
Jeigu ne Kristus,nusižudyčiau. Bandžiau šokti iš balkono.. :ashamed:
Mano gyvenimas neturėjo jokios prasmės,jokių tikrų draugų,šeimos palaikymo,nieko. Labai nepasitikėjau žmonėmis,pykau ant visų,kad manęs nesupranta.
Galima sakyti jog gimiau ne tame amžiuje.  ::)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis birželio 20, 2016, 10:39:52
Oho.

Vakar klausiau tokią paskaitą. Atseit toks dialogas.

- Ar jūs krikšytas kai buvote kūdikis?
- Ne. Noriu dabar krikštytis.
- Tai grįžkite tada, kai norėsite nusižudyti.

Paaiškinimas: Po krikšto miršta senasis "aš" ir gimsta nauja asmenybė. T.y. kai žmogui galiausiai atsipyksta jis pats, ir nebegali tokio savęs pakęsti, tai eina krikšytis :D

Šiame forume buvo diskusija (ar panaši ), ar ta transformacija įvyksta ir tada, kai žmogus atsiverčia vyresniame amžiuje, nors krikštytas buvo dar kūdikio amžiuje.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. birželio 20, 2016, 11:04:35
Kun. A. Valkauskas labai tvirtai vis primena, kad Krikšto metu žmogus gauną Šventąją Dvasią, tad katalikams nereikia "atgimti iš aukšto", ar kaip ten broliai protestantai vadina. Dėl tos priežasties jis ir charizmatikus kritikuoja, kad jie kažkuria prasme skleidžia tokias mintis.

Es_pada atveju, vėlgi, nežinia, kada ji krikštijosi, bet kiek skaičiau, tai jei žmogus negyvena pagal Dievo valią, tai tas Šventosios Dvasios poveikis tarsi užsilaiko ir kai žmogus pasiryžta sekti Kristumi, tuomet visa tai, kas buvo susikaupę (Šv. Dvasios palaiminimai ir dovanos tiek Krikšto, tiek Sutvirtinimo ir kitų sakramentų) išsilieja į jo širdį ir tuomet tam žmogui atrodo, kad dabar kažkas įvyko, bet iš tiesų įvyko labai seniai, bet tik dabar žmogus sugebėjo priimti tai, kas jam buvo duota.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kaštonas birželio 20, 2016, 11:19:33
Tomai, jau buvo diskusija apie Šventosios Dvasios" krikšta. Manau nereik kartotis.
Kaip aš suprantu tavą pasakymą ""atgimti iš aukšto" ty  gyvenimas "pagal Dievo valią,".

Iš 32 19 Kai prisiartino prie stovyklos ir pamatė veršį bei šokius, Mozė įniršo. Jis metė lenteles iš rankų ir sudaužė kalno papėdėje.
Eilutėje sakoma, kad Mozė sudaužo lentutes ant kurių buvo parašytas įstatymas. Po to seka nuotykis...

Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Sigitas birželio 20, 2016, 12:13:34
Sveika prisijungus, sese Kristuje Jėzuje, Malgožata!
Nežinau, ar man vienam neaišku, ar kiti tiesiog labiau susivaldo, tiesiog noriu paklausti ką reiškia tas toks slėpiningas užvardijimas: ,,es_pada"? ???
Nemoku nė lotyniškai nė graikiškai, tad dar vieną klausimą turiu: ką reiškia tavo parašas
Citata iš: es_pada  birželio 19, 2016, 09:58:03Ad gloriam. :bible:
Skamba ir atrodo gražiai!  :thumbup:

Dėkoju už paliudijimą savo dievoieškos patirtimi! Tikiuosi, jog bus ir daugiau.  :D
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: es_pada birželio 20, 2016, 14:19:41
Esu pakrikštyta kai buvau vaiku,tai nepamenu tikrai to. :D
Dėl mano es_pada tai tiesiog pavadinimas iš anime personažų ir tiek.. :P
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: es_pada birželio 20, 2016, 14:23:10
Ad gloriam reiškia 'garbei'. Dievo garbei aišku.. [-O<
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija birželio 21, 2016, 02:45:42
Kitaip tariant, trumpinys trumpinio A.M.D.G. (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ad_maiorem_Dei_gloriam) ;)

Sveika prisijungusi prie mūsų!  :thumbup:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Saulius rugpjūčio 13, 2016, 18:50:54
Ieškodami su žmona daugiau informacijos apie Trečią Fatimos paslaptį atradome šią katalikišką diskusijų bendruomenę.  Ne visada gilinausi į tikėjimo klausimus, nemažas paviršutiniškai nugyvento gyvenimo laikotarpis su daugybę klaidų ir nusivylimų ir nepakeliamos vienatvės. Atsivertimas įvyko prieš 25 metus, bet iš karto niekas nesikeitė, kančios tik padidėjo, nesupratau - kodėl taip beviltiškai esu įklimpęs gyvenimo rutinoje. Skaičiau ir girdėjau daugybę laimingų atsivertimo istorijų, bet atrodė, kad pro mane Dievas praeina, tarsi pro šalį, ir niekas mano gyvenime nesikeičia. Tačiau, po kelių metų maldos, staiga ima viskas piltis tarsi iš gausybės rago, gyvenimas ima keistis, dabar jau savo gyvenime matau, kad stebuklai tikri ir jie vyksta: pagal prigimtį esu menininkas, studijavau dailę ŠU, ten pat sėkmingai apgyniau grafikos magistratūros diplomą. Abu su žmona gyvename jau savo rankomis nusilipdytame name iš šiaudų kitkų. Beveik kasdien patiriame Dievo gailestingumą ir malonę. Rašau ikonas. 
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augustas rugpjūčio 14, 2016, 05:47:33
Smagu, kad prisijungei, Sauliau. :) Yra mūsų forume ir ikonų tema. ;)  Tad manau, kad tikrai surasi galimybę pasireikšti, padiskutuoti. :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kaštonas rugpjūčio 15, 2016, 06:57:10
Labas Sauliau.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Saulius rugpjūčio 15, 2016, 08:36:55
Sveiki visi, jaučiuosi tarsi namo sugrįžęs - tikiuosi tai ne iliuzija  :celebrate:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kaštonas rugpjūčio 15, 2016, 08:48:58
Ne iliuzija. Tuoj. Pakviesiu tave i grupelę, bus tau namai, iliuzija...
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija rugpjūčio 16, 2016, 03:33:33
Sauliau, mes šitam forume bandom kiek įmanoma būti tikrais žmonėmis, bet, žinai, virtualumas vaizdą vistiek iškreipia. Štai, pvz, Kaštonas pirmąkart pasirodė labai jau spygliuotas :), neapsiėjome ir be šito:  :fencing:, taip kad sveikas atvykęs į internetinę katalikų bendruomenę, kurioje kviečiame liudyti Viešpatį Jėzų Kristų, esantį tarp mūsų!
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Saulius rugpjūčio 17, 2016, 19:23:28
ačiū Silvija, - prisipažįstu: šiek tiek ir aš mėginau "provokuoti", bet galiu tik pasikartoti: jausmas, kaip SUGRĮŽUS Į tikrus NAMUS, ir labai liūdna, kad daug artimiausio rato žmonių apie tai nežino, ir padėti niekuo negali... Žmogus turi didelę Dievo dovaną - laisvą valią, todėl pats renkasi ėjimo kryptį, tad belieka melsti sau kantrybės malonės.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija rugpjūčio 18, 2016, 02:18:09
Taip. Bet galime tik įsivaizduoti, kaip liūdna dėl mūsų ir mūsų artimųjų Pačiam Jėzui - Jis dėl mūsų numirė, prisikėlė, ir vis tiek žmogus liko labiau linkęs į žemišką prigimtį. Vakar kaip tik kalbėjom šeimoje apie tai, kaip visi tapom priklausomi nuo patogumų, visokių modernių išradimų, kai kurie ir gyvena vien dėl to, kad visa tai turėti...

Citata iš: Saulius  rugpjūčio 13, 2016, 18:50:54
Abu su žmona gyvename jau savo rankomis nusilipdytame name iš šiaudų kitkų. Beveik kasdien patiriame Dievo gailestingumą ir malonę. Rašau ikonas. 

Labai įdomu būtų pamatyti tavo namą ir ikonas. Gal kai kuriuos darbus gali parodyti čia?
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Varlė keliauninkė rugpjūčio 18, 2016, 09:53:28
aha, būtų nepaprastai įdomu.. ypač ikonas. Čia tik prašymas :)
Sveikas, Sauliau
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Balted rugpjūčio 18, 2016, 14:30:49
Sveiki! Esu studentė Edita iš Kauno :) Darbuojuosi savo parapijoje, savanoriauju įvairiuose renginiuose, o į tikėjimą atėjau prieš šešis metus. Šį puslapį atradau ieškodama katalikiškų pažinčių svetainių, nes turiu troškimą praplėsti bendraminčių ratą. Labai apsidžiaugiau radusi šį forumą, nes seniau labai mėgau forumus. Tikiuosi, bus gera grįžti prie senų pomėgių :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. rugpjūčio 18, 2016, 14:53:33
Sveika prisijungusi! Kauniečių grupelė vis auga :D
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija rugpjūčio 19, 2016, 01:19:16
Smagu! :) Ką studijuoji, jei ne paslaptis?
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Sigitas rugpjūčio 19, 2016, 07:32:23
Sveika prisijungusi, sese kristuje Jėzuje!  :celebrate:
Smalsu - ką reiškia toks keistas ir, mano akiai, vyriškas, slapyvardis "Balted"?
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis rugpjūčio 19, 2016, 15:25:52
Pamėginsiu būti Šerloku :D

Balt - pavardės pirmos keturios raidės, ed - vardo pirmos dvi raidės :D
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kaštonas rugsėjo 12, 2016, 09:41:05
Sauliau,
Noriu tave pakalbinti privačiai
8 6 8 3 6 7 6 8 2
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: monikamarija lapkričio 04, 2016, 20:03:06
Sveiki! Taigi, esu naujokė vardu Monika, mano sutvirtinimo vardas Marija. Na ir keli faktai apie mane:
*Prisijungiau prie šios svetainės, jog galėčiau gauti atsakymų (klausimų dar neturiu😀)
*Taip pat susikūriau tam, kad rasčiau bendraminčių, panašaus požiūrio kaip aš. Patinka žmonės, kurie yra už blaivybę, nes apsidairius aplinkui tai siaubas net paima kas vyksta... Ba ir taip smagu būtų jaunimą skatinti eiti šviesiu keliu
*Gana dažnai dalyvauju katalikiškuose renginiuose, tuomet, kai galiu. Manoji geografinė padėtis nelabai leidžia, kadangi gyvenu ne didmiestyje.
*Neseniai pradėjau skaityti knygas (gal prieš 5 mėnesius)
*Esu praktikuojanti katalikė
*Savo artimoje aplinkoje neturiu bendraminčių, iš tikrųjų sunku bendrauti su bendraamžiais, kuomet jie kalba apie penktadienio nuotykius ir t.t.
*Esu nepilnametė
*Patinka klausyti kalbančio asmens
*Šiuo metu turėčiau eiti miegoti
*Myliu gyvenimą
*Esu laiminga, kad gimiau ne sovietų okupuotoje valstybėje
Turbūt privėliau gramatinių klaidų- rašiau su telefonu. Ačiū už puikią svetainę įkūrėjams!
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. lapkričio 04, 2016, 21:39:42
Sveika, Monika!

Lauksime prisijungiant prie diskusijų ;)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kaštonas lapkričio 05, 2016, 05:48:03
O avatare mažasis princas!!!
:celebrate:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augustas lapkričio 05, 2016, 07:34:52
Sveikinu prisijungusią prie šio forumo.  :thumbup: Tikiuosi pavyks atrasti kai kuriuos atsakymus net į dar neturimus klausimus.  ;) O šiaip laukiam prisijungiant prie diskusijų. :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija lapkričio 06, 2016, 04:28:55
Sveikinu :)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Aukstmiskis kovo 17, 2017, 15:11:09
Įlindau į šį forumą neprisistačiusi :) Nuo mažens esu tikinti :) Turiu kai kurių klausimų, tikiuosi juos čia rasti :) :bible:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis kovo 18, 2017, 14:20:30
Sveikinam :)

Kokie tie klausimai?
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Sir@cid gegužės 26, 2017, 20:48:01
Sveiki, sesės ir broliai Kristuje,
kadangi išlindau iš forumo stebėtojų tarpo ir pirmąja žinute tapau dalyviu, šiek tiek papasakosiu apie save.
Man 29 m., gyvenu ir dirbu Anglijoje. Forumą atradau begūglindamas internete, patiko, užsiregistravau, sekiau diskusijas, bet reikštis pats nedrįsau  :) Tikiuos tapt aktyvesniu dalyvių ir galbūt susirasti tikinčių draugų bei bendraminčių tiek Anglijoj, tiek Lietuvoj  :thumbup:

Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija gegužės 27, 2017, 03:36:52
Labas, Sir@cid :) gražus nic'as  :thumbup:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: sandraa rugpjūčio 30, 2017, 16:51:11
Sveiki,

Mano vardas Sandra. Šiuo metu gyvenu Vokietijoje ir ieškau savo tikrojo kelio. Ilgą laiką klaidžiojau visuomeninėje veikloje ir bandžiau ten surasti save, tačiau nesėkmingai. Priėjau tašką, kuomet visas gyvenimas tapo vien beprasmybė. Todėl šiandien esu vienatvėje ir paieškose.

Kaip žmogus, esu labiau intravertė, rimta, bet ne niūri. Mėgstu pasyvesnę veiklą, kaip literatūrą ir pan.

Galima sakyti, kad daug laiko pragyvenau nepažinodama nei savęs, nei Dievo. Ankščiau tikėjau į Dievą, bet jo nepažinojau. Vėliau bandžiau paneigti Jį, kol galiausiai vėl pas Jį sugrįžau. Tik šį kartą su visa širdimi, protu, kūnu ir siela.

Mano  dvasinė kelionė prasidėjusi, bet dar neįsitrvirtinusi. Kviečiu į savo gyvenimą Jėzų, bet manyje dar Jis negyvena. Einu Dievo keliu, kur kas dieną, turiu susidurti su savo tamsybėmis, kurios buvo užvaldžiusios mane ir veikė mano gyvenimą. Labai sunku eiti šiuo keliu, bet žinau, kad šį kartą einu teisingu keliu.

Gyvenu su žmonėmis, kurie netiki į Dievą ir beveik nebendrauju su tikinčiaisiais dėl galimybės stokos,  tad labai trūksta man krikščioniškos bendruomenės. Manęs beveik nesupa panašaus požiūrio, mąstymo ar tikėjimo žmonės, tad norisi rasti bendraminčių. Šios grupės ieškojau specialiai, google paieškoje.

Taigi, pasiklydusi avelė, bando grįžti atgal pas savo ganytoją ir savas aveles :))

Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija rugpjūčio 31, 2017, 00:58:26
Sveika, Sandra :) Seniai jau sveikinomės su naujai prisistatančiu žmogumi, labai smagu! :)

Pasidairyk mūsų temų įvairovėje, manau tikrai rasi naudingų ir dalyvauk!
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. rugpjūčio 31, 2017, 04:45:47
Sveika, Sandra, nors tau nesijaučia, kad Jėzus gyvena tavyje, tačiau jei vertai Jį priimi Šv. Komunijoje ir kovoji prieš nuodėmes, tuomet Jis tikrai gyvena tavyje! Sako, kad naktis yra tamsiausia prieš pat aušrą, tad neprarask vilties, juk radai čia bendruomenę ;)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: sandraa rugsėjo 02, 2017, 06:30:39
Labai smagu, kad galėjau prisijungti prie Jūsų bendruomenės ir ačiū už draugišką priėmimą bei paskatinimus. ;)
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis gegužės 30, 2018, 10:42:58
Tai ką, niekas nieko nerašo kurį laiką?
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Viktoras birželio 02, 2018, 12:22:58
Sveiki visi!
Gyvenu Airojoje.
Dirbu fabrike.
Noreciau padiskutuoti apie tikejima.
Esu paprastas darbininkas todel ir diskutuoti noreciau labai paprastai.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augustas birželio 02, 2018, 13:27:56
Malonu, Viktorai, kad užsukote pas mus. O tai šis forumas truputį aprimęs. :D
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augucka rugsėjo 01, 2018, 06:26:07
Sveiki visi forumieciai. Po ilgos pertraukos bandau vel jungtis prie jusu. Esu tikra, kad bury bendraminciu daug smagiau.
Prabego keli metai, vis uzsukdavau paskaitineti, ka rasote, kuo gyvenate. Pastebejau, kad Giedre nebeuzsuka jau?
Per tuos kelis metus, kol nebendravau su jumis, ivyko daug ivairiu dalyku mano tikejimo kely. Daug abejoniu, svarstymu, paklydimu ir vel sugrizimu ir t.t. Sunku. Tai kaip kopimas i kalna. Bet niekas ir nesako, kad yra lengva tikejimo kely. Ta suprantu.
Reikia jusu palaikymo ir maldos  [-O<
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Varlė keliauninkė rugsėjo 01, 2018, 09:52:39
Geras!
Kad grįžai :)

+
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augustas rugsėjo 02, 2018, 08:33:36
Citata iš: Augucka  rugsėjo 01, 2018, 06:26:07Reikia jusu palaikymo ir maldos  [-O< 

Būtinai, Augucka. Jungiu savo maldas prie Tavųjų.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augucka rugsėjo 03, 2018, 15:45:09
Citata iš: Varlė keliauninkė  rugsėjo 01, 2018, 09:52:39Geras!
Kad grįžai :)

+
Citata iš: Augustas  rugsėjo 02, 2018, 08:33:36
Citata iš: Augucka  rugsėjo 01, 2018, 06:26:07Reikia jusu palaikymo ir maldos  [-O< 

Būtinai, Augucka. Jungiu savo maldas prie Tavųjų.


Aciu jums labai uz jusu maldas.  [-O<
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: kukulis rugsėjo 04, 2018, 14:48:29
Malonu tave skaityti Augucka  :thumbup:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augucka spalio 09, 2018, 08:03:49
Aciu visiems, kad priimat sita paklydele :D

Tik gaila, kad sis forumas patiria kazkokia prismirtine agonija. Kur dingo Tomas, Silvija? Kas nutiko? Ar tikejimas apleido? Ar tiek uzsiverte buitimi ir darbais, kad nera kada net apie krikscioniska bendryste pagalvoti?
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Donatas spalio 09, 2018, 14:34:47
Spalio mėnesį visi rožinį meldžiasi, nelabai yra kada rašyti  :read:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Silvija spalio 12, 2018, 16:12:45
Sveiki :) Augucka, gyvenimas eina į priekį, forumas iš tiesų praranda tą žavesį, kurį turėjo. Susirašom su kai kuriais žmonėmis kitais būdais, ne viešai, su kai kuo net palaikom artimą ryšį. Viskas tvarkoj su ta krikščioniška bendryste ;)

Donatai, Rumšiškėse nuo spalio 20 d. startuos Gerojo Ganytojo Katechezė 3-6 metukų vaikams. Nežinau kokio amžiaus Tavo vaikučiai, jei domina, rašyk.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Eugenijus gruodžio 01, 2018, 13:48:44
Kur visi dingo? ar bambizais pavirto?
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. gruodžio 01, 2018, 23:57:44
Gal išėjome į dykumą? Kas žino, ateis laikas, grįšime iš dykumos...

Man forumas yra kaip kokia vieta, kur žmonės gali susitikti, kaip klasiokai, kad ir po 10 metų, ar kaip muškietininkai, kad ir po 25-erių 🙂

Šaunu, kai yra ta vieta, kur ateini, gali palikti raštelį, kaip Jeruzalės Šventyklos sienoje... ir jį tikriausiai ras tas, kuriam palikai...

Man kažkaip būdavo liūdna, nes aš kaip tas kareivis iš vakarų fronto... ateinu su liūdnom naujienom ir rodos vis liūdinu kitus, o kiti nesupranta, kodėl aš taip elgiuosi. Na, gal dabartiniai įvykiai JAV ir kitur kažkiek nušviečia esamą padėtį...

Vakarų fronte nieko naujo...
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Ezra gegužės 27, 2019, 09:25:23
Citata iš: kukulis  sausio 30, 2014, 04:32:25Bendruomenė: Marijos Legionas

linkėjimai
Kukulis


Gerbiamas Kukuli, žinau Jūsų žymius pasiekimus. Kaip ir go, taip ir IT srityje.
Jūs skelbėtės, kad priklausote ,,Marijos legionui". Aš taip pat jam priklausau.
Supratau, kad atkuriate Marijos Legiono svetainę. Gal galėčiau kuo padėti? Esu tokius dalykus daręs.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Augucka birželio 10, 2019, 05:34:50
Citata iš: Tomas M.  gruodžio 01, 2018, 23:57:44Gal išėjome į dykumą? Kas žino, ateis laikas, grįšime iš dykumos...


Aš išėjus į dykumą buvau dvejiems, o gal ir ilgiau, metams...
Širdy buvo tuštuma, abejonė, nepasitikėjimas ir kiti dalykai... Kažkaip iš lėto bandau sugrįžti į savo dvasinį pasaulėlį.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. birželio 14, 2019, 04:05:50
Geriau vėliau, negu niekad ;) Kas mūsų neužmuša, padaro mus stipresniais  :armor:
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Lukas kovo 13, 2021, 04:57:00
Laba diena,labas vakaras.
Esu vienišas katalikas tarp drungnų arba netikinčių asmenų. Liūdna,kad neturiu giliai tikinčių,arba bent kurie domisi,kad turėčiau su kuo bent retkarčiais pabendrauti.
  Visas mano asmeninis ryšys su Dievu ir su tikinčiaisiais yra tik per Marijos radiją arba internetas: youtube ir kiti internetiniai resursai. Gyvo bendravimo neturiu. Čia su jumis bus toks pat virtualus ryšys. Bet man labai reikia tikėjimo žinių, taikių diskusijų, gilinimosi į tikėjimo Tiesas. Čia yra ir mano daug kaltės, kadangi dirbu keliuose darbuose, turiu pareigą išlaikyti šeimą, dukra studentė Vilniuje ir 9 metų sūnus.Nemažai turiu įsipareigojimų, bet su Dievo pagalba viskas vyksta sklandžiai.
 Šiuo metu esu gerbėjas (fanas) Marijos Valtortos regėjimais. Taip pat esu fanas s. Faustinos, šv.Pijaus iš Petrielčinos ir daug kitų Dievui pasišventusių žmonių. Pavyzdžių kuo sekti turiu pakankamai.
 Tai toks bus trumpas mano prisistatymas. Norėčiau prie jūsų prisijungti, kaip prie bendraminčių bendrijos, kad nesijausti vienišas, užsidaręs su savo pamąstymais krikščionis.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Kaštonas kovo 14, 2021, 16:31:07
Labas, prisijungęs.
Antraštė: Ats: Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais
Parašė: Diak. Tomas M. balandžio 24, 2021, 02:34:21
Sveikas, Lukai, smagu kad prisijungei :thumbup:

Nors šis forumas pastaraisiais metais labai pritilo, bet nemažai žmonių palieka didžiuosius socialinius tinklus dėl privatumo sumetimų, tad gal ateis naujas forumų "aukso amžius" :)