• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 19:45:01

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 27, 2012, 13:13:44

0 Nariai ir 6 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Kristina

Sveiki mieli forumo lankytojai,  :)

Aš esu Kristina, gyvenu Telšiuose. Mokausi Vincento Borisevičiaus gimnazijoje, šiuo metu baigiu dvyliktą klasę.

Apie tikėjimą galiu pasakyti tik tiek, kad keletą kartų buvau išklydusi iš tikėjimo kelio, bet vis ta pati jėga mane traukė atgal. Rodos, tik visai neseniai pajutau tame dvasinę ramybę.

Kadangi, pati esu katalikė, nusprendžiau paieškoti bendraminčių. Taigi, radau šį forumą internete. Šiame forume aš tikiuosi atrasti tikėjimą stiprinančią atramą.

Nes, kartais, atrodo reikia tiek nedaug, kad žmogus pasielgtų teisingai.  :)

Diak. Tomas M.

Sveika, Kristina, smagu, kad prisijungei!

Mes visi čia ieškantys, puolantys, besikeliantys, taip kad nesijausk vieniša savam kely ;)

Tikiuosi, kad pateisinsim tavo viltis ir lauksim prisijungiant prie diskusijų!

Silvija

Mane žavi jauni žmonės, kurie ieško bendraminčių pagal tikėjimo vertybes, manau Tu žymiai daugiau gali papasakot apie savo tikėjimą ;) 

Taigi, junkis prie mūsų!

Kristina

Taip, galėčiau paliudyti iš savo gyvenimo. Labai smagu, kad sulaukiau šilto priėmimo.  :happy: Džiaugiuosi jumis  :)

Augucka

Sveiki gyvi broliai ir sesės! Norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti.
Šiuo metu gyvenu Londone su savo šeimyna. Turiu tris vaikučiu. Du iš jų yra mano, trečias - gyvanašlaitis - mano sūnėnas. Paliktas tėvų.
Dirbu sau, esu šiokia tokia nedidukė verslininkė. Tiesiog nusprendžiau daryti tai, ką moku geriausiai. Dievas mane veda tuo keliu, kuris yra pats tinkamiausias ir geriausias ir man ir Jam. Aš Juo pasitikiu. Kiekviename žingsnyje Jį jaučiu. Noriu kiekvieną savo darbą daryti Dievo labui. Neseniai turėjau tokią maldą ir Dievas mane atvedė į katalikišką gospel chorą. Tai angliška Romos katalikų bažnyčia.
Niekada nebuvau praktikuojanti uoli katalikė, o su choro pagalba ir naujais sutiktais žmonėmis turiu progą dalyvauti ir giedoti mišiose, per vestuves bažnyčioje ir kitas šventes. Esu laimiga ir be galo dėkinga Viešpačiui. Aleliuja!
Esu linkusi pasitarnauti, jei tik ko reikės - kreipkitės - padėsiu kiek galėsiu.

Silvija

Na tikrai Tavo entuziazmas užkrečiantis, o ir vardas toks linksmas :), iškart jau norėtųsi šio bei to paklaust.

Bet geriau gal bus, jei pati pavartysi mūsų diskusijas, pažinsi mus per mūsų pasidalinimus, o mes labai lauksime Tavo minčių ir pastebėjimų  ;)

ritajuo

Sveiki,

esu Rita, 49m, dirbanti mama-močiutė  :) ... tikriausiai esu Tikėjimo kelio pradžioj, nors visad buvau praktikuojanti katalikė (Kūčios, Kalėdos, Velykos, atlaidai - tai atmenu nuo vaikystės), tačiau Dievą ištiesų pradėjau pažinti susidūrusi su sūnaus liga, per ligą ėjome tryse (Kristus visad buvo šalia manęs ir sūnaus)... Sūnaus liga ir mirtis nepraėjo be pasekmių, pati išgirdau diagnozę: vėžys... Ne veltui sakoma, kad Dievo šaukiamės, kai sunku... Supratau, kad turiu kažką keist savo gyvenime, išbandžiau daug ką, pasilikau prie Tikėjimo... šįmet pirmą kartą išsiruošiau į piligriminę kelionę - į Medžiugorję, sutikau daug nuostabių žmonių... Tikiuosi, priimsit į savo kompaniją  :)

Silvija

Mums skirti išbandymai kartais būna labai dideli, bet palaimintas, kas nepasipiktina, o per tai atranda Dievą - Jis išves iš bet kurios situacijos.

Junkis prie mūsų, Rita! :)

Diak. Tomas M.

Sveikos, Augucka ir Rita, labai malonu, kad prisijungėte!

Iš esmės mes nesiūlome nieko daugiau, kaip erdvę būti kartu, o kas iš to išeis ir kaip mes tą erdvę panaudosime - tai priklauso nuo mūsų visų ;)

Rita, aš pats dirbu onkologijos srityje, tad susiduriu su tūkstančiais žmonių, paliestų sunkios ligos. Kaskart pagalvoju: "Dieve, palaimink visus žmones, sergančius sunkiomis ligomis, kad Tavyje jie atrastų nusiraminimą, paguodą ir savo kančios prasmę, kad jų liga taptų jų atsiteisimu ir keliu į šventumą".

Tikiuosi, kad Tavo tikėjimas padės tau pakelti visus vargus, o gal net ir pasveikti! Mes turime ir atskirą maldos intenciją: http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,62.0.html

Augucka

Labas Rita,
Nelengva jūsų gyvenimo kelionė, daug skausmo ištverta :hug: Pasitikėkite Dievu, Jo planas tobulas. Net ir visas skausmas Jums duotas - ne bereikalo. Jis turi Jums paruošęs nepaprastų dovanų...  :angel-2: Likite stipri ir nepalenkiama kaip uola savo tikėjimu  :bible:

Atsargiai su Medžiugorje, nes Vatikanas šios vietos nepripažįsta, kaip stebuklingos ir šventos ir nemano, kad Marijos apsireiškimai ten tikri. Galite sulaukti prieštaringų vertinimų iš katalikų pusės.

Aš asmeniškai tikiu ta vieta ir manau, kad ten tikrai vyksta kažkas nepaprasto. Galbūt reikia tik laiko, kol Vatikanas patvirtins tą vietą, kaip Marijos apreiškimų vietą.  ::)

ritajuo

 :) ačiū už mintis ir patarimus...
dėl Medžiugorjės: šįmet atsistatidinęs popiežius Benediktas XVI savo atsisveikinimo kalbą, kuria kreipėsi į tikinčiuosius, sakė keliomis kalbomis (buvau tada toj aikštėj  :) ) ir PIRMOJI (po italų) buvo kroatų, kalba, kuria kalbama Medžiugojėje. Tai buvo neofialus Medžiugorjės pripažinimas, bet ar Popiežius neatstovaują Vatikano?

Ir dar trumpa informacija: šiandien 8.00val Kryžių kalne (Lietuva, Šiauliai) startavo piligriminė kelionė pėsčiomis su kryžiumi Kryžių kalnas - Gvadelupė. Kelionės pabaiga: 2013-10-31 Gvadelupėje (Meksika).
Džiaugiuosi, kad pirmus 10km ir aš prisidėjau prie piligrimų ir liūdnoka prisiminus, kad iš Šiaulių link Šiluvos pajudėjo nelabai gausus lietuvaičių būrys.

editatide

Edita is Klaipedos. Man 40 metu. Esu baigusi Telsiu aukstesniaja taikomosios dailes mokykla, turiu mezgejos modeliuotojos specialybe. Desimt metu gyvenau Vilniuje, dirbau keramike. Baigiau Stasio Salkauskio kolegija Kaune, igijau tikybos mokytojos specialybe, taciau mokykloje dirbau tik puse metu. Veliau teko persikraustyti i Klaipeda, cia dirbu paprasta darbeli ligonineje su neigaliais vaikais, taciau turiu daug laiko vaikisku drabuzeliu kurimui ir mezgimui, bandau save realizuoti sioje srityje. Priklausau Klaipedos Juozapo Darbininko parapijai, skaitau dvasine literatura, turiu prikaupusi siek tiek knygeliu. Esu nasle, siuo metu gyvenu viena. Dziaugiuosi, kad radau sia bendruomene.

Silvija

Ačiū, Edita, kad leidi mums pažvelgt į savo gyvenimą šiais keliais trumpais sakiniais. Tikiu, kad juose telpa labai daug patirties ir išminties, kuria galbūt dar vėliau pasidalinsi  O:-)?

(Labai įdomūs Tavo užsiėmimai, aš irgi visokių rankdarbių mėgėja, tik ne profesionalė ;))

Augustas

Sveiki, visi forumiečiai.  :D Džiugu, kad vis dar atsiranda puikių katalikiškų forumų, kuriuose galima susipažinti su kitais bendraminčiais katalikais.  Aš pats esu 37 metų konvertitas, atsivertęs į katalikybę maždaug prieš 17 metų. Šiuo metu priklausau RKB charizminiam judėjimui. Šiaip mėgstu padiskutuoti ir su oponentais, ir su kitais katalikais religinėmis temomis. :)  Tikiuosi rasti ir čia bendraminčių.

Silvija

:D o aš maniau...

Galiu Tavęs paprašyt vieno dalyko?  O:-)

Viena iš pirmųjų temų forume buvo "Kodėl aš esu katalikas?" Gal galėtum kelis žodžius apie tai?

Snieguolė

Sveiki visi, kaip dažnai mėgstu sakyti apie save esu "pagyvenęs jaunimas" :). Labai apsidžiaugiau radusi šį forumą. Kažkada pasvajodavau, kaip būtų gerai, kad atsirastų toks forumas. Ir štai matau, kad tai tapo realybe. Ačiū Dievui ir visiems prisidėjusiems prie šio forumo atsiradimo. Šiuo metu gyvenu "super kaime", neturiu maldos grupės ar bendruomenės. Kartais pasijaučiu kaip dykumoje, visiškai viena, kai nėra bendraminčių arba jie yra toli. Labai tikuosi čia sutikti bendraminčių ir augti Dievuje.

Silvija


Snieguolė

Nors ir labai lėtas, bet yra tas internetas :) Labai norėčiau prisijungti prie maldos šiame forume  [-O<, tikiuosi pavyks.

Jazminas

Sveiki :)

Esu Janina, gyvenu šiaurės vakarų Lietuvos mieste. Dirbu sveikatos apsaugos sistemoje. Priklausau Romos Katalikų Bažnyčiai. Mano tikėjimo kelionėje buvo visko - abejonių, sunkumų, sėkmingų ir nesėkmingų ieškojimų, nuklydimų ir atradimų. Šiuo metu lankau parapijos užtarimo maldos grupelę.

Mėgstu gamtą, sportą, meną, muziką, knygas ir filmus, domiuosi daugeliu dalykų, labiausiai medicina.

Tavorankose svetainę atradau panašiai kaip Silvija, ieškodama kažko apie užtarimo maldą. Galvodama, kad jus suradau neatsitiktinai, užsiregistravau forume. Esu labiau klausytoja nei kalbėtoja, tačiau tikiuosi po truputį įsijungti į šią bendruomenę.

Diak. Tomas M.

Janina, ačiū, kad esi su mumis! Tu esi tikra ilgaamžė mūsų vis dar jauname forume ;)