• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 20:40:39

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 27, 2012, 13:13:44

0 Nariai ir 5 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

kukulis

Citata iš: Tomas M.  sausio 31, 2014, 16:25:17
Taip pat labai būtų gerai, jei savo atsivertimo istoriją kiek plačiau papasakotum temoje "Kodėl esu katalikas":

http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,23.20.html

O jei nepapasakosiu tai bus blogai?  ;D

Gerai gerai, papasakosiu, tik, žinai, tiek jau kartų pasakojau kitose situacijose ir su dideliu įkvėpimu, tai tas įkvėpimas dabar jau beveik išsisėmė  :D. Tik ... nieko ypatingo ir nepapasakočiau, bet gal vėliau, kai ateis įkvėpimas ;)

Pilgrim

O gal tu tada paimk gitarą  ;) ... paskui nuorodą įdėsi ...

Arnoldas†

Sveiki esu naujas narys todel tikiuosi su naujokais elgiates mandagiai. Zodziu esu is SIlales-Mazas miestelis vidury zemaitijos. Man 18 metu (zinau jaunas, bet tikejimui manau niekas negime per jaunas) mokausi Silales Simono Gaudesiaus gimnazijoje, esu 12-tokas. Savo tikejima laikau labai nuosirdziu ir stipriu... cia tikiuosi sutikti tolerantisku ir mandagiu tikinciuju, su kuriais galeciai diskutuoti apie tikejima, mat mano amziaus zmones nera labai tikintys teko ieskot bendra tikiu interneta, tikiuosi nesigailesiu.

Augucka

Labas Arnoldai  ;)

Sako, siela nėra nei jauna, nei sena. Ji neturi konkretaus amžiaus. Dievo akyse mes visi esame vienodi ir vieno amžiaus. Tik žmogiška būtis ir žemiška patirtis mus daro jaunais ar senais. O mes čia daugiau bendraujame siela, savo širdimi, todėl visi esame vienodi, mus sieja bendras kelias - kelias link Dievo.
Smagu, kad prisijungei  :thumbup:

Giedrė

Labai smagu, kad atsiranda naujų narių. Sveikas prisijungęs, Arnoldai.  :) Sveikas būk ir tu, kukuli. Labai linksmas pseudonimas  :D.

kukulis

Citata iš: Arnoldas†  sausio 31, 2014, 17:27:08
Sveiki esu naujas narys todel tikiuosi su naujokais elgiates mandagiai. Zodziu esu is SIlales-Mazas miestelis vidury zemaitijos. Man 18 metu (zinau jaunas, bet tikejimui manau niekas negime per jaunas) mokausi Silales Simono Gaudesiaus gimnazijoje, esu 12-tokas. Savo tikejima laikau labai nuosirdziu ir stipriu... cia tikiuosi sutikti tolerantisku ir mandagiu tikinciuju, su kuriais galeciai diskutuoti apie tikejima, mat mano amziaus zmones nera labai tikintys teko ieskot bendra tikiu interneta, tikiuosi nesigailesiu.

Dėl jaunumo, tai pvz. Kaune yra tavo amžiaus jaunimo grupės, renkasi šlovinimui, bendrai maldai ir t.t. . Taip kad, tokių kaip tu, tikrai yra :)

Vaira

Sveiki. Aš naujas narys. Gal kas galite supažindinti su šiuo puslapiu ir papasakoti kaip čia kas čia kur čia vyksta... Nelabai suprantu. Ačiū  ::)

Silvija

Sveika :D

Taaaip. Na, kad čia vyksta diskusijos, tai visiems aišku :). Bet pagrindinė šito susirinkimo priežastis matyt, kad buvo malda, kas ir matosi pagrindiniame psl, pačiam viršuje. Visų mūsų intencijas sudedame į Rožinio maldą (pageidautina būtų, kad tie, kas ją meldžiasi pasižymėtų dėl bendros tvarkos paspaudžiant klavišiuką "atsakyti"). Taip pat yra galimybė paskelbti savo asmenines intencijas visiems matomu arba nematomu būdu (tik prisijungus). Prisijungus taip pat atsidaro ir dar kai kurie langai, kurių šiaip nesimato.

Esame gan demokratinė bendruomenė ta prasme, kad sukurti naują temą, užduoti klausimus gali kiekvienas, bet yra kai kurios taisyklės, kurių turime laikytis ir kurias rasi geriau paieškojus ;) Per tuos porą mūsų gyvavimo metų jau nemažai temų sukurta, todėl patartina būtų pirmiausia susipažinti su jomis. Norint aptarti kokią nors problemą galima pabandyti eiti ir per paieškos langelį, ten įvedant raktinius žodžius - šitaip lengviau bus rasti temas, kuriomis jau buvo apie tai kalbėta.

Stengiamės judėti laike kartu su visa KB, todėl dedame aktualią info (tiek kiek užgriebiam, kiek patiems įdomu, nes neesam kieno nors įpareigoti tai daryti, išskyrus Viešpatį :angel-2:).

Taigi, sėkmės tau! Greitai priprasi ir viskas pasidarys aišku ;).   

Sigitas

Citata iš: Vaira  vasario 08, 2014, 10:16:09
Sveiki. Aš naujas narys. Gal kas galite supažindinti su šiuo puslapiu ir papasakoti kaip čia kas čia kur čia vyksta... Nelabai suprantu. Ačiū  ::)
Tai gal čia vaikinas, jei rašo "naujas narys"? ???
Bet kuriuo atveju - sveika (-s) prisijungus (-ęs)!

Šeip viskas čia gan paprasta, o ir norinčių padėti daug.
Aktualios temos matosi paryškintos apačioje. Patarčiau pradėti nuo jų, o tik vėliau jau link archyvo judėt. 

Vėtra

Sveiki, ar priimsite naują narę? Į jūsų puslapį užklydau ieškodama užtarimo maldos. Labai apsidžiaugiau radusi tiek iniciatyvių, geranoriškų žmonių.

Esu vilnietė ( o širdyje ir savaitgaliais - tikra kaimietė iš Rytų Aukštaitijos). Auginu 10 m. sūnų. Puikiai su juo sutariam, esu labai laiminga ir dėkinga Dievui, kad jį turiu. Laisvalaikiu mėgstu skaityti, filmus, teatrą, šiek tiek domiuosi sodininkyste, pagal galimybes keliauju.

Paskaičius keletą forumo temų, išsigandau, kad per aukštai taikau, nes atrodo, kad dauguma iš jūsų jau yra nuėję nemažą pažinties su Dievu kelią, esate tikri katalikai. Tuo tarpu aš jaučiuosi kiek butaforinė, visiška beraštė kas liečia katalikų tikėjimą...

Taigi, esu iš tų, kuriuos mūsų bažnyčios klebonas labai taikliai apibūdino - proginė katalikė. Moku pagrindines maldas, žinau kada reikia klauptis ar stotis per mišias, ką reikia atsakyti...   Mano tikėjimo žinios yra labai paviršutinės - daug kas iškalta, išberta kaip žirniai į sieną, daug kas pamiršta, daug kur neįsigilinta, suabejota, prieštarauta ....

Dievą prisimenu tik kai prispaudžia bėda, kai gręsia nemalonumai, kai atrodo nieks daugiau negali padėti. Nepaisant viso to, Dievas mane visada išgirsta ir padeda ir tuomet visos abejonės išnyksta. Bet tada apninka kitos - o ką Dievui duodu aš? Ar esu nusipelniusi Dievo malonės, ar esu jam dėkinga?

Be to, nelaikau savęs pilnaverte Bažnyčios nare, nes jau daug metų neinu išpažinties ir komunijos.  Kiekvienąkart užplūdus abejonėms apima kaltės jausmas, kad išduodu savo tikėjimą.

Todėl tik dabar, sulaukusi 37 metų, pradėjau labiau gilintis į mūsų tikėjimą - ėmiau klausytis Naujojo Testamento įrašų, paskaitau straipsnius Bernardinuose, nusipirkau keletą knygų, radau nemažai naudingų nuorodų jūsų forume. Ir kuo toliau, tuo labiau suprantu, kiek daug nežinau apie mūsų tikėjimą, kad tai tik kelio pradžia kelionėje pas Dievą.

Taigi, jei labai neišgąsdinau savo prisistatymu, tai pažadu pradžiai bent jau nuoširdžiomis maldomis prisidėti prie užtarimo maldų grupės.


Diak. Tomas M.

Sveika prisijungusi, Vėtra!

Ką galiu pasakyti  :-\ tik tiek, kad mes visi ne taip jau seniai buvome "proginiai", bet vienas kitą palaikome, sudraudžiame, paskatiname ir taip po žingsnelį kopiame į savo tikėjimo kalnus ;)

Šiuo metu tikriausiai tau yra apmąstymų laikotarpis ir Pilgrim visai gerą idėją sugalvojo - privačias rekolekcijas internetu, tad būtinai sudalyvauk, tikiuosi, kad jų metu atsakysi ne į vieną svarbų klausimą!

P.S. tikiuosi, nenuneši mūsų internetinės triobelės stogo :D

Silvija

Sveika ir ačiū už tokį gražų tavo prisistatymą :) (tikiuos neįsižeisi, čia mes vieni kitus vadiname tu, kad jaustumėmės tikrais broliais/seserimis)

kukulis

Mano visos išmoktos žinios apie krikščionybę įgytos per paskutinius 4 metus.
Svarbiausia motyvacija  :thumbup:

Vaivorykste

Sveiki  ;). As esu Samanta, man yra 17 metu ( tiksliau greitai greitai bus), mokausi vienuoliktoje klaseje. Esu tikinti, baznycia yra mano gyvenimo dalis, taciau apie dalykus susijusius su tikejimu ir baznycia galiu labai mazai su kuo pasikalbeti, nes beveik niekam yra neidomu. Jusu bendruomene atradau visai  netycia, lyg ir facebook'e buvo kazkokia nuoroda. Tikiuosi busiu cia suprasta ir galesiu su jumis pasidalinti savo mintimis :) ( Atsiprasau uz nelietuviskas raides, mano kompiuteryje ju nera).

Diak. Tomas M.

Sveika, Samanta,

džiugu, kad prisijungei!  :thumbup: Tikiuosi, kad visi galėsime turiningai bendrauti ir vieni kitus praturtinti :)

Kaip ir visus, kviečiu tave prisijungti prie naujausio mūsų eksperimento -  privačių rekolekcijų internete.

kukulis

Ačiū kad prisijungei Samanta!  :thumbup:

Mes visi čia dalijamės ir žiniomis ir patirtimi  :read: :) .

Augucka


Vaivorykste


Prudencija

Sveiki :)

Esu naujokė, kuri nebijo drąsių temų.
O čia atėjau padiskutuoti.

Man 26 metai, mokausi psichologiją, dirbu finansininke.

Tikėjimą atradau būdama 17 metų ir perėjau visą eilę skirtingų laikotarpių. Kalbu atvirai ir nepykit, jei nuomonės išsiskirs.
Bet kuriuo atveju, esu išties draugiška ir paprasta :)

Silvija

Paprastai jau taip ir būna, kad mūsų, netobulujų, nuomonės išsiskiria :), nes mes savo tiesose teisūs esame tik tiek, kiek jos sutampa su vienintele Tiesa, kurios ieškom. Sprasdami tai, diskusijose stengiames būti tais ieškotojais ir manau mūsų stiprioji pusė yra ta, kad nebijome pripažinti klydę. Taigi, mes irgi esame drąsūs ir vertinam vieni kitų atvirumą :thumbup:

Sveika, prisijungusi, lauksime Tavo minčių!  :)