• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 29, 2024, 12:34:43

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 27, 2012, 13:13:44

0 Nariai ir 12 Svečiai peržiūrinėja šią temą.


Prudencija

Labas merginos :)

Kažkada seniai dalyvavau viename ekumeniškame forume (kai forumai buvo populiarus dalykas, nebuvo nei facebooko nei pan.). Pasiilgau tų įvairiapusių diskusijų :)

kukulis


vilmute

Sveiki,

Esu nauja Jūsų bendruomenės narė. Ačiū už suteiktą galimybę prisijungti prie rato žmonių mylinčių Jėzų :)

Trumpai apie mane: po studijų Vilniuje, išvykau studijuoti į Švediją, po mokslų ir darbo praktikos, trukusių pustrečių metų, štai aš vėl namuose - Lietuvoje. Pasitikėjimas Jėzumi leidžia suprasti ir pamatyti, jog su Jo pagalba galiu susikurti gražią ir jaukią aplinką net ir kiek pesimistiškesnėje, bet MANO, šalyje :) Tačiau nors ir Švedijoje neturėjau galimybės bendrauti su katalikiškomis bendruomenėmis ar dažniau apsilankyti Dievo namuose (to labai ilgejausi) esu tikra, jog buvimas toje šalyje buvo taip pat Dievo planas man. Igautų žinių ir praktikos dėka šiuo metu dirbu labai mėgstamą darbą. O to laikotarpio skaudinančios patirtys padėjo man atrasti tai, kas neįkainojama - dėkingumą, tikėjimą, ramybę ir meilę Jėzui. :)

Tikiu, jog žmogaus asmenybę formuoja jo aplinka, tačiau žmogus taip pat turi visus ''pajėgumus'' formuoti savo aplinką, todėl, kaip ir minėjau, noriu ją susikurti tokią, kuri man teikia džiaugsmą. Taigi džiaugiuosi atradusi Jūsų, tikinčių ir veiklių žmonių bendruomenę. :)

Nuoširdžiai,
Vilma :)

Silvija


kukulis

Sveikutė :)

Tik neprisipažink kad klausai metalą, nes nuo Tomo gausi baną  :P

O jeigu rimtai, tai senai atradai gyvą tikėjimą, ar nuo vaikystės tu tokia? :)

vilmute

Malonu ir man, Silvija :)

Nea, kukuli, užtenka, kas ir be metalo išūžia galvą :)) yra kur kas gražesnės muzikos :)

Na, Dievu visada tikėjau, nuo mažens mokėjau persižegnoti, maldelę sukalbėti kai kada prieš miegą, ar paprašyti Dievulio, kad tėveliai laimingai iš kelionės grįžtų (čia atskira tema :)) ). Tačiau tą, kaip sakai, gyvąjį tikėjimą atradau prieš keletą metų, kai reikėjo sunkius sprendimus ir pasirinkimus daryti. O juos, su gerų žmonių ir Dievo pagalba, įgyvendinusi, supratau, kad dabar norėdama eiti į prieki turiu visa širdimi remtis į Jėzų. Tai vat, už poros savaičių bus metai, kai stengiuosi remtis į Jį su dideliu džiaugsmu, kartais skausmu, nusivylimu ir vėl džiaugsmu... bet galiausiai - su begaliniu dėkingumu. :)

Tik vat labai norėtųsi, kad mane suptų daugiau žmonių tai suprantančių ir panašiai mąstančių :)

Diak. Tomas M.

O pas Kukulį nuo pat ryto poetinė nuotaika, kad net eilėmis pradėjo rašyti :D

Sveika, Vilmute! Labai gražiai parašei.

vilmute


kukulis


Varlė keliauninkė


kukulis


Diak. Tomas M.

Labai jau daug klavišų tavo klaviatūroj blogai veikia ;D

arabele

Sveika prisijungusi,
Labai šiltas ir smagus prisistatymas.

vilmute

Sveiki dar kartelį! Smagu sulaukti tokio džiugaus priėmimo :) dar vis bandau susivokti, kaip čia viskas pas jus veikia ir ką toliau daryti :))

Diak. Tomas M.

Gal pradėk nuo maldos? ;) Pas mus vienu metu vyksta bent keletas maldos/dvasingumo iniciatyvų, gal rasi kažką priimtino?

http://tavorankose.org/forumas/index.php/board,4.0.html

kukulis

Aš kai prisijungiu, tai visad spaudžiu oranžinį mygtuką "Pradžia", tada nuskrolinu į puslapio apačią. Puslapio apačioje yra naujausi pranešimai; tai va pagal juos ir orientuojuosi :)

vilmute

Ačiū, Tomai! Labai naudingas buvo ir kukulio tip'sas :) maldos tema daugiau pasiskaitinėsiu po darbo, kiek užmečiau akį - manau rasiu sau vietelę ir ten :)

pijuss

Sveiki. Širdimi jaučiu, pataikiau kur man gyvybiškai labai svarbu. Jau kurį laiką vis paskaitydavau ir jūsų mintys, diskusijos labai padėdavo. Nuspręndžiau užsiregistruoti, pavyko, ačiū kad priėmėte. Man labai reikia maldos, labai noriu pats melstis, deja......nesugebu. Gal kad esu drungnas katalikas, gal kad neturiu dvasinio palydėtojo, gal dar n priežasčių. Iš pažiūros esu normalus, stiprus vyras, deja vidus...kenčiantis, Tik Jėzus mato ir žino beviltiškas pastangas, jėgas kovai prieš nuodėmes, kančias darant nuodėmes. Turiu gėdingą, nenugalimą siaubingą priklausomybę, daugybė metų kovoju, kovoju ir niekaip. I rankas nuleidžiu, ir Dievu netikėti norisi, ir tik išpažintis palaiko mano Viltį.....ir vėl tūkstantajį kartą pažadu: NEPASIDUOSIU.
  Ateinu pas Jus su troškimu prisijungti prie bendros maldos,melstis ne kada nors ateityje, kai bus daugiau laiko ir pan., bet pradėti melstis su jumis ir kuo greičiau, kol ne vėlu, ateinu kaip beviltiškas nepataisomas nusidėjėlis, nes vienam vaduotis iš baisios nuodėmės jau tapo neįmanoma.
Atleiskite, perdaug išsiplėčiau.

Diak. Tomas M.

Sveikas, Pijau,

na tikriausiai pataikei ten... nes manau visi mes kentėme ar kenčiame nuo įvairių baisių nuodėmių, o juk nėra skirtumo, kokia konkrečiai yra nuodėmė, juk kiekviena jų Kristų žeidžia ir mus atskiria nuo Jo. Kaip pats supratai - svarbiausiai nepasiduoti, nes net ta kančia, kai niekaip negali nugalėti juk irgi moko, leidžia suprasti, kad mes be Dievo - niekur... pats Apaštalas Paulius juk rašė, kad noriu daryti gera o negaliu, nenoriu daryti bloga, o darau...

Kai mane viltis pradeda apleisti, vis prisimenu dažnai šventųjų gyvenimuose pasitaikančią mintį: "ir kai malda atrodė beviltiška, jie dar nuoširdžiau ir stipriau melsdavosi". Bet jei nori laimėti mūšį, reikia kelių dalykų: gero vado, gerų sąjungininkų, gerų ginklų, patirties ir pan.

Tad dabar greitas receptas tau. Prisimenu vieną egzorcisto kun. Arnoldo Valkausko paskaitą, kurioje jis pasakojo, kad paaukojo visiškai užvaldytą demono žmogų Švč. Jėzaus Širdžiai, o demonas baisiu balsu per žmogų rėkė - "kodėl tu atimi jį iš manęs!".

Taigi, tavo vadas yra Švč. Jėzaus Širdis, bet tu turi tai įrodyti - kiekvieną rytą, vakarą ir kai puola blogis, tu meldiesi šią maldelę:

Viešpatie Jėzau Kristau, aš vienijuosi su ta šlovinimo auka, kurią Tavo Švenčiausioji Širdis kadaise skyrė Dievui ir kurią ligi pasaulio pabaigos visur žemėje aukos Eucharistijos Sakramente. Visą šią dieną aš trokštu sekti Nekaltąja Švenčiausiosios Mergelės Marijos Širdimi, todėl laisva valia aukoju Tau visus savo ketinimus ir mintis, visus jausmus ir norus, visus darbus ir žodžius. Amen.

Turi vadą, o su juo ateina visi sąjungininkai, pradedant Švč. Mergele Marija, kuri sutraiškė didžiosios gyvatės galvą ir Arkangelu Mykolu, kurio vien vardo paminėjimas priverčia demonus slėptis po stalu (iš kun. A. Valkausko pasakojimų).

O ginklai? Tu jau naudojiesi Išpažinties ir tikriausiai kitais sakramentais, bet pridėk Rudąjį Škaplierių su Rožančiumi ir švęstu vandeniu, ir per Dievo malonės veikimą tu praktiškai būsi nenugalimas ;)

Bet nesitikėk lengvos pergalės - kovok kaip atrodytų, kad ši diena paskutinė!  :armor:

Beje, jei reikės labiau panagrinėti asmenines problemas, sukurk temą Asmeninėse intencijose, nes ten tik forumo nariai prie jos prieina.