• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
gegužės 19, 2024, 15:59:41

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 27, 2012, 13:13:44

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.

Kad ši virtuali katalikų bendruomenė kiek įmanoma daugiau primintų tikrą, siūlau visiems parašyti bent keletą žodžių apie save. Tokiu būdu geriau pažinsime vienas kitą ir todėl tikiuosi geriau vienas kitą suprasime ;) Pvz.:


  • Kur gyvenate, mokotės, ką veikiate šiame gyvenimo tarpsnyje?
  • Kokiu tikėjimo kelio etapu šiuo metu žengiate? (tik atradote tikėjimą; esate savo tikėjimo zenite; o gal einate labai sunkiu išbandymų keliu)
  • Kaip atradote mūsų bendruomenę?
  • Ko labiausiai tikitės iš šios bendruomenės, kuo norėtumėt prie jos prisidėti?

Bendruomenės nariai, šioje skiltyje turintys savo trumpą aprašymą, šalia savo avataro turės ir nuorodą "Apie mane", tad skaitytojams bus labai patogu geriau susipažinti su žinučių autoriumi. Mes greitai pastebėjome, kad geriau pažindami žmogų, geriau suprantame ir jos mintis.

Taip pat visi savo profilio paveiksliuku pasirinkime savo nuotrauką. Tuomet tikrai jausimės kaip draugų rate ir visi, susitikę realiame pasaulyje, neturėsime per naują pažindintis  :D

Diak. Tomas M.

Pradėsiu nuo savęs :D

Šiuo metu gyvenu už balos - Čikagoje. Priklausau Lemonto Pal. J.Matulaičio Misijos parapijai. Dirbu vėžinių susirgimų tyrimų srityje informacinių technologijų specialistu. Laisvalaikiu mėgstu keliauti, kopti į kalnus. Kadangi iš prigimties esu karys, tai pamosikuoju kartais ir kalaviju, atkuriant senosios Europos riterių kovos meną. Su žmona šokame ir padedame mokyti argentiniečių tango.

Norėdamas pilniau panaudoti savo profesinius sugebėjimus, nemažai laisvalaikio skiriu įvairių ne pelno siekiančių projektų kūrimui ir administravimui. TavoRankose.org - vienas iš jų. Bandau labiau įsilieti į savo parapijos veiklą, ypač domina šeimos evangelizacijos sritis.

Mano tikėjimas, kaip tie kalnai, į kuriuos kopiu... nemažai laiko pravaikštinėjęs kloniais ir šešėliais, dabar pradėjau kopti viršun. Visko būna, kartais ir ant ledo paslystu ar koks akmuo iš nežinia kur atskriejęs guzą užstato... Tačiau žinau, kad toks jau yra tas dvasinis alpinizmas - jei bijai paslysti, neik į kalnus  :D

Silvija

Na ką gi, kad jau Tomas šitaip negailestingai provokuoja, tenka ieškoti kažko foto archyve. Žilų plaukų galvoje dabar jau daugiau, nei šioje nuotraukoje, bet šypsena autentiška :)

Mano vardas Silvija, gyvenu vidurio Lietuvoje, Kaišiadoryse. Esu keturių vaikų mama, bebaigianti karjerą architektė (mat kartu su vyru žadame greitu laiku miestą iškeist į kaimą, auginti ekologiškas daržoves ir avis).

Mano meilė – muzika ir knygos, tiesa, pastaruoju metu, viena - Knygų Knyga - nukonkuravo visas likusias. Bemaž dešimtmetį lankau parapijos maldos grupę. Beieškodama ko nors apie užtarimo maldą ir užtikau internete svetainę ,,TavoRankose".

Jei visiškai neapaksiu nuo šito šviečiančio padaro, į kurį dabar žiūriu, bandysiu čia "įsikurt" ilgesniam, galbūt ir jums kuo nors pasitarnauti :)

Giedrė

Apie mane:

Šiuo metu esu VDU doktorantė diplomatijos srityje.

Vytauto Didžiojo universitete, esu baigusi Anglų filologijos bakalauro ir magistro studijas. Dar studijuodama, pradėjau dirbti vertėja įvairiose įmonėse, o baigusi studijas, dvejus savo gyvenimo metus praleidau Briuselyje, kur dirbau vertėja – administratore. Vėliau nusprendžiau sugrįžti į Lietuvą ir gilinti savo žinias Tarptautinių santykių ir diplomatijos magistrantūroje Vytauto Didžiojo universitete. Studijų laikotarpiu stažavausi Bergeno universitete Norvegijoje pagal ,,Erasmus" programą ir gilinausi į JAV politiką. Magistrantūros pabaigoje, parengiau magistro darbą  apie Dž. Bušo jaunesniojo karinę doktriną. Doktorantūros studijų metu stažavausi ,,Kultūrinės diplomatijos institute", Berlyne, Vokietijoje .Neseniai stažavausi Sorbonos universitete, Paryžiuje. Seniai bendradarbiauju ir spausdinu straipsnius portale Bernardinai.lt, "Valstybėje", "Kultūros baruose". Dabar paskendusi disertacijos rašyme.

Nežinau, ar reikia pasakyti iš anksto, bet turiu fizinę negalią. Judu neįgaliojo rateliais, nes suparalyžuotos kojos. Parašau apie tai, kad nekiltų nesusipratimų, nes yra žmonių, kurie to bijo arba yra kupini nenoro bendrauti dėl tos priežasties. Kitokių fizinių problemų neturiu.

Turbūt pastebėjote, esu tiesaus būdo. Nemėgstu keleto dalykų: dviveidiškumo, melo, perdėto saldumo žmonėse ir dejavimo, kaip viskas blogai ir baisu. Mėgstu bendrauti, keliauti, mažoms gyventi netrukdančioms žmonių silpnybėms esu atlaidi. Esu tikinti  - ieškau Dievo nuolatos. Tai tiek...

zulija

Sveiki, esu Zana, Baigiau vidurine, ir igyjau barmenes specialybe, siuo metu neuzsiimu jokia veikla. Esu istekejusi galima sakyti namu seimininke.

Ieskau tikro tikejimo, tikiu i Dieva, bet kartais ir kyla pyktis ant jo :) bet Jis daugeliuose dalyku man yra padejes. Siuo metu jauciu dvasini skausma, ir esu dvasiniame aklume, mano sirdis lyg nuoskaudu, pykcio, pagiezos saugykla, sergu depresija, bet niekam savo liudnos mimikos nerodau. Radau atsitiktinai si puslapi, nes vidinis balsas mane paskatino atleisti savo skriaudejams ir melstis uz kitus uz artimuosius ir savo priesus, todel as cia. Skaitau Sventaji Rasta, bet kol kas jame as nieko nesuprantu. Turiu savo maldele. Is sios bendruomenes tikiuosi palaikymo, uztarimo maldos tuo paciu analizuoti Biblija, issklaidyti abejones ir atgauti tvirta tikejima!!! Megstu megzti, bendrauti, gaminti, begioti, vazineti dviraciu, kvepuoti tyru oru, skaityti knygas. ;)

Diak. Tomas M.

Sveika, Žana, tikiuosi, kad rasi pas mus ko ieškai ;)

Noriu tave paguosti, kad mes visi vienaip ar kitaip einame savo keliu ir dažnai tenka truputį pasikankinti... tai kaip ir tobulėjimo proceso dalis, kaip ir jauti raumenų skausmą, gerai pasportavęs - tada žinai, kad po kelių dienų tavo raumenys jau bus žymiai tvirtesni. Taip ir su tikėjimu. Kaip negalima praleisti sporto treniruočių, jei nori neprarasti geros formos, taip ir negalima nutraukti dvasinių pratybų - tada nors ir po milimetrą, bet slinksimės į priekį. O ar tavo treniruotė yra kažkas sudėtingo ar tik trumpa maldelė, tai neturi didelės reikšmės :)

Taip jau gavosi, kad aš irgi esu nesudėtingų maldelių gerbėjas, šiuo metu stengiuosi praktikuoti "Jėzaus maldą", kurią mintyse galima kartoti ištisą dieną. Ji veikia tiek kaip ramybės, susitaikymo ir apsaugos priemonė. Čia yra įdomi straipsnių serija apie ją, gal ir tau patiks:

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2007-12-09-kun-ramunas-mizgiris-ofm-jezaus-malda-i/8759

O jei supranti rusiškai, tai čia labai geras video apie tai:


http://youtu.be/mRAJh5oLUnM

CitataSkaitau Sventaji Rasta, bet kol kas jame as nieko nesuprantu.

Tikriausiai yra nemažai šventųjų, kurie net nemokėjo skaityti, ką jau kalbėti apie teologinį išmanymą. Tu pati esi labai gražus pavyzdys, kad tą Šv. Rašto išmintį Dievas gali įdėti tiesiai į širdį, na o po to ir skaitydama po truputį pradėsi matyti tuos dalykus, ką jau jauti savo viduje  :pentecostal:

Ginta

Sveiki,

As siuo metu 24/7 dirbu mama. Turiu suneli, labai graziu-Nojaus vardu ir dukrele Emilija. Mano suneliui pries kelis metus buvo pripazintas autizmo spektro sutrikimas. Tad jis pas mus yra ypatingas vaikas. Turim problemu su bendravimu,nes kalba veluoja, nelabai mokam bendrauti...Bet su Dievo pagalba viskas sparciai keiciasi. Musu mazoji yra saules spindulelis, labai komunikabili ir besisypsanti mergyte.

Tad siuo metu esu primirsus karjera,nes noriu savo berniuka apgaubt ypatingu rupesciu. Stengiames suzinoti visas imanomas lavinimo naujoves ir pritaikyt savo gyvenime. Turejom problemu su mokykla,bet sia savaite ivyko stebuklas-vaikas nori eiti i mokykla! Garbe Dievui! Nes pradzia buvo labai sunki...Gyvenom strese visi kartu su vaiku. Kiekviena ryta ir vakara vaikas asarodavo vien pamates uniforma  :(

Tikejimas mano ne visada buvo tvirtas, jis svyruodavo... Daug ko matyt nesupratau... Trys metai atgal isvykus i uzsieni Dievas tapo mano paguoda. Po truputi mano gyvenime pirma vieta tapo skirta Dievui, paskui jau vaikai, sutuoktinis, tevai ir draugai... Nevisada deja taip buvo... Ir dabar dar kiekviena diena kovoju su nuodeme... Taciau savo gyvenima noriu pasvesti musu Viespaciui. Kiek vaikai leidzia tiek meldziuosi, skaitau religinio turinio knygas, ypac megstu Sventuju gyvenimus. Taip pat ir Sventaji Rasta stengiuosi ne tik skaityt,bet studijuoti...

Labai tikiuosi,kad pavyks eiti sventejimo keliu ir sulaukt Sventosios Dvasios dovanu. Tikiuosi,kad mano vaikai uzaugs dorais katalikais.

Diak. Tomas M.

Ginta, sveika prisijungusi!

Mes visi esame iš to pačio molio, tad su nuodėme tenka kovoti visiems be išimties. Tačiau ta kova tai ir yra mūsų kelias į šventumą. Vien tai, kaip tu gražiai rūpiniesi savo sūneliu yra gražiausia Dievo meilės išraiška.

Toks trumpas pasisveikinimas ir susitiksime kitose diskusijose ;)

Arnoldas

Sveiki visi :)

Mano vardas Arnoldas. Man 21-eri. Nors daug kur esu gyvenves, bet siuo metu gyvenu Alytuje. Kadangi mokytis man nelabai gavosi, esu darbo zmogus, nors ateityje dar zadu kibti i knygas.

Tikiu i Dieva nuo pat mazu dienu, ir dar dabar atsimenu kaip mama mokino zegnotis ir kalbeti maldas :)

Mano tikejimas niekada nesvyruoja, visada Dievas yra su manimi, bet kuriame zingsnyje.

Silvija

Grįžau iš kelionės, o čia - naujas narys! Pradžiuginai :), sveikas prisijungęs ir kviečiam išsakyt savo nuomonę tau rūpimomis temomis.

Diak. Tomas M.

Sveikas, Arnoldai!

Smagu, kad prisijungei  :thumbup:

Nežinau kodėl, bet man kažkaip jaukiau dabar bus, nes nedaug mūsų vyriškių dar turime ;)

Arnoldas

Aciu,man irgi malonu :)
Nepykite uz klaidas rasyboje,mano kompiuteris pirktas ne Lietuvoje,tai yra kliuciu biskuti :)
Na,o tikiuosi kaip naujoko labai neskriausite :D

Vilma

Laba diena. Aš - Vilma. Man 39. Esu trijų vaikų (jau suaugusių) mama. Išsilavinimas - religijos mokslų magistrė. Gyvenu Kaune. Daugybę metų dirbau katalikiškame darželyje-mokykloje, bet pasikeitus vadovui, likau be darbo...Šiuo metu, trims mėnesiams, esu atvykusi tarnystei į JAV, o koks Dievo planas toliau-bus matyti...

Džiūgauju atradusi Jūsų bendruomenę!!! Gyvuokit!

Diak. Tomas M.

Sveika prisijungusi, Vilma!

Man - tokiam savamoksliui, tikrai smagu, kad bus iš ko pasimokyti!  :thumbup:  Kuo daugiau sukaupsime bendro patirties bagažo, tuo įdomesnės bus mūsų diskusijos.

Jei būsi Čikagoje, tai būtinai susimatysime ;)

Vilma

Ačiū, Tomai!!! Linkiu džiugaus Viešpaties laukimo!!!  :angel-2:

Silvija


zulija


romis

Sveiki.  Labai apsidžiaugiau atsitiktinai surades šį tinklalapį. Nespėjau dar susipažinti su šio tinklalapio medžiaga, bet širdimi pajutau, kad čia mano vieta. Man gyvybiškai labai reikia bendrakeleivių katalikiško tikėjimo keliu. Aš nieko prieš neturiu prieš kitus bet pasirinkau katalikišką būdą.

   Esu paprastas eilinis tikintis, norintis gilinti ir rasti artimesnį ryšį su Dievu. TSRS (sovietų) laikais buvau ateistas, dalyvavau ateistinėje veikloje, kategoriškai neigiau Dievą, tačiau įvyko protu nesuvokiamas  stebuklingas atsivertimas ir nuo 1996 metų tapau kataliku. Gyvenime patyriau tragiškų įvykių, ir tik Dievo dėka likau gyvas, sveikas ir šiuo metu esu  pilnavertis žmogus. Aš buvau visiškai žuvęs ir dvasiškai ir fiziškai, bet Dievas padarė stebuklą......

Čia prisistatymas, bet ne liudijimas, jei bus galimybė ir kam įdomu, galėsiu paliudyti neįtikėtinus Dievo darbus mano gyvenime.
  Dirbu ūkvedžiu bei darbų saugos specialistu Kaune, sūnus jau turi šeimą, o mano dukrai dar 14 metų.

Silvija

Sveikas atvykęs broli Kristuje! Smagu, kad auga mūsų būrys, apšilk ir apsiprask, o tada jau lauksim Tavo minčių ir pasidalinimų :)

Diak. Tomas M.

Sveikas, Romi, labai smagu, kad prisijungei!  :thumbup:

Be abejonės, gyvenimiški liudijimai kartais būna pats stipriausias ginklas prieš sustingusias sąžines ir nepatiklius protus. Mes visi turėtume peržvelgti savo gyvenimus ir paieškoti tų nepastebėtų stebuklų, tada geriau suprastume, kokia yra stipri ir besąlygiška Dievo meilė mums.