• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 09:50:15

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Ar katalikų krikštas vardan Tėvo, Sūnaus ir Šv. Dvasios yra galiojantis?

Pradėjo Diak. Tomas M., gruodžio 20, 2015, 23:10:14

0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Pilgrim


Andrius4

Pilgrim, čia jau ne man spręsti, nes nesvarbu ką ir kuo aš laikau. Svarbu kuo Dievas jus laiko. Todėl į šitą klausymą nesitikėk atsakymo "taip arba ne".

Aplamai šitas mano pasisakymas yra paskutinis ir manau daugeliui gali pasirodyti absurdiškas. Bet jaučiu, kad turiu tuo pasidalinti.

Trumpai priminsiu, nuo kuo prasidėjo mano dalyvavimas čia. Nes kai išgyvenau asmeninį susitikimą su Jėzumi, aš atsiverčiau ir įtikėjau į gyvąjį Dievo Žodį ir Jį priėmiau. Pamačiau Tiesą, pamačiau Dvasios dovanas, ėmiau skirti dvasias, matyti jas (ne tiesiogiai, bet per jų darbus) ir atpažinti jas. Ėmiau  suprasti visus savo gyvenime įvykius, kodėl jie buvo ir ka negerai dariau. Man buvo atverta visa žmonijos istorija ir jos galas, bet jokiu budu ne pabaiga, nes pabaigos amžinybėje nėra. Bet visgi kažkas turės ir pabaigą, kažkas neišvis amžinybės.

Todėl man kilo nenuvaldomas noras tuo dalintis, kad ir kiti tai pamatytu. Ėmiau ieškoti krikščioniškų forumų, kad kalbėti apie Dievą ir pasidalinti viskuo kas man buvo duota pamatyti. Bet tais metais nieko neradau. Po metu noras kažką surasti tiktai dar sustiprėjo ir vėl sėdau prie kompiuterio ir vėl ėmiau ieškoti. Ir štai radau, radau šitą forumą. Tikrai apsidžiaugiau ir įsitraukiau į bendravimą. Ir prisimenu, kad labai jaudinausi, bet noras viskuo pasidalinti buvo stipresnis ir rašiau toliau. Bet buvau stipriai nustebintas tokiu dideliu netikėjimu į Dievo žodį ir vietoj didelio noro ir troškimo pasidalinti viskuo, teko tiesiog kautis už kiekvieną išsakytą minti. Tad mano didelis džiaugsmas pavirto nebedžiaugsmu. Aš pamačiau ir supratau, kad aš negaliu nieko įrodyti, nes juk apreiškimo neįrodysi, jis turi būti išgyventas. Ir tik per tikėjimą galima tai pamatyti.

Aš jaučiau, kad turėjau vedimą susirasti krikščionišką forumą ir jame kalbėti apie Dievo žodį. Bet vienu momentu ėmiau abejoti. Nes jūsų spaudimas buvo didžiulis man vienam pakelti. Todėl stengiausi visada prieš rašant melstis. Ir vieno meldimosi metu aš įėjau į regėjimą ir Dievas man kai ka parodė ir tuo pačiu tai sustiprino manę ir aš supratau, kad tai tikrai buvo Dievo vedimas. Bet nepaisant to laikui bėgant netyros dvasios jos vis labiau ir labiau atakavo ir tai vėl susilpnino mane. Bet dabar aš jau turėjau atsakomybė dėl to, ką man parodė Dievas regėjime.

Žinoma, aš bendraudamas šitame forume daug ko išmokau, tai pakankamai daug subrandino mane. Ir aš jaučiau, kad viskas eina jau į galine stotele, o ir aš negaliu čia amžinai rašyti, nes nėra tikslo, kai visada viskas ima virsti kovojimu. Tik laukiau Dievo vedimo. Ir besiklostantiems įvykiams aš ėmiau jausti, kad tai šalia. Ir šiandien man be medituojant apie Dievo žodį, tikiu, kad nužengė Šventoji Dvasia ir aš įėjau į stiprią maldą. Ir toje maldoje pajutau kai ka. Nes man buvo kai kas duota regėjime ankščiau, kaip ir minėjau. Man buvo duota žinoti dėl trijų sielų kurios yra išrinktos Dievo dar prieš pasaulio sukūrimą, kurios yra šitam forume. Ir toje šiandienos maldoje aš pajutau, kad iš jūsų kurie taip aktyviai ar net aršiai diskutavote su manimi, iš jūsų yra viena, gal dvi, o gal visos trys tos sielos kurios tai pamatys, pamatys viska ką kalbėjau, o ir dar daugiau.

Ir štai dabar aš esu ramus ir štai galiu ramiai pasitraukti. Nes dabar toliau viska padarys Šventoji Dvasia. Kaip Jį padarys? Aš nežinau. Ir kas būtent tos sielos? Irgi man nėra duota žinoti. Bet aš dabar esu ramus ir žinau, kad tai įvyks. Šventoji Dvasia nužengs ir viska atvers. Ir tuomet jus žinosite, kad tai nuo Dievo. Nes viskas katik buvo duota jums žinoti.