• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 29, 2024, 09:53:57

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Pasninkaukime kartu

Pradėjo Augucka, liepos 31, 2013, 19:36:25

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

kukulis

Na dabar adventas, ir reikia penktadieniais mėsos nevalgyt, o kai kurie vyrai atejistai savo žmonas per prievartą mėsa šeria ;D

Sigitas

Tikrai nepamatuojami, nesuvokiami Dievo keliai ir sprendimai.  :thumbup:

Yra ryškus skirtumas tarp pasninko ir paprasto susilaikymo, arba "iškrovos" dienos. Man teko patirti tą savo kailiu. Išoriškai lyg ir tas pats - nevalgai to ir ano, nedarai vieno ar kito veiksmo, tarkim tiesiog neįjungi tą parą kompo ar tėliko, bet dvasioje yra didžiulis diskomfortas, jei tai atliekama su pasninko intencija, tarkim tiesiog tą pačią intenciją kaip popiežius, arba spec intencija už savo bendruomenę. Dvasinė kova yra kur kas didesnė, nei fizinė pagunda pavalgyti, įsijungti kompiką ... .

Pasninkas, kitaip nei ten kokios dietos ar iškrovos dienos turi tą labai jautrią dvasinę giją, tampriai susijusią su mūsų malda ir Švento Rašto skaitymu.

vida

Kukuli, aš įsitikinus, kad tu labai geras žmogus, bet kažkodėl jaučiu priešiškumą mano asmeniui. Ką beparašyčiau- nieko nesupranti. Atsiprašau, jeigu klystu.

kukulis

Nejaučiu priešiškumo Vidos asmeniui. Tiesiog kai ko nors nesuprantu, tai mane pradeda nervint  :ashamed:

Tai vis dėl to, kaip nemanote, Vida? Nes aš ten parašiau, kad vienas atvejis, kai įtikima po santuokos, ir tuomet nešamas netikinčio sutuoktinio prieštaravimų kryžius.
Kitas atvejis, kai prieš santuoką jau yra didelis vertybių nesutapimas, tuomet yra patariama nesituokti.

Tad apie kurį atvejį manote kitaip?

kukulis

Praėjo daugiau nei pusė gavėnios laiko.
Kaip sekasi nuo kažko susilaikyti, pasninkauti?  ::)

Silvija

Turbūt visi susilaiko nuo kompo ;)

kukulis