• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 16, 2024, 10:32:27

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Prašau maldos

Pradėjo Saulė, sausio 16, 2014, 12:57:31

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.

Varlyte, tavo vyras tikrai padarė gerą savo laiko ir jėgų investiciją, nes dabar žmona meldžiasi už jį "nuo pakaušio iki pirštų galiukų" ;)

Tikriausiai panašiai būna ir meldžiantis už skaistyklos sielas, kai jos patenka į Dangų ir padeda mums.

O kad sausai netaukšti...  [-o<

kukulis

Gal galėtumėt už mane asmeniškai pasimelsti.
Nežinau ar čia man įsikalbėjimas ar šiaip sveikata nelaiko, ar čia kažkoks gundymas...
Negaliu susikaupti darbe. Vos susikaupiu, pradeda širdis makaluotis. Aš prie kito įdomaus projekto kai dirbu tai nieko, bet prie šito neįdomaus save šiek tiek prievartauju... ir net fiziškai sunku save priversti.. O šitą neįdomų dabar labai svarbu greit pabaigt.

Kituose darbuose tas pats būdavo, dažnai keisdavau darbus, nes ilgiau padirbus, darbas atsibosdavo ... tai vėliau pradėdavo atsiliepti fiziškai ... nebelaikydavo sveikata.

Ir dabar nesuprantu kas man darosi... Galėčiau save apkaltinti, kad čia aš tinginys, bet vos pradedu prieš savo tinginystę kovoti, prasideda negalavimai iki fizinio skausmo ...

Nesuprantu, ar čia aš kaltas ar kas ...
nedirbti irgi negaliu, nes ir taip šeimoj pinigų trūksta. Bet kaip prisiversti, ir nepakratyti kojų nežinau :D

Pilgrim

Buvau atsidūręs labai panašioje padėtyje. Tai mane gelbėjo du dalykai. Pirmas buvo rožinio malda ta intencija pakeliui į darbą arba iš jo. Kitas dalykas tai periodiškai daromos pertraukos darbe, pvz po valandos, dviejų, trijų valandų bent 5 - 10 - 15 min. atsiriboji totaliai nuo visko ir tos pauzės metu meldiesi, pakanka trumpos maldos. Ir padėjo  :)

Silvija

Citata iš: kukulis  kovo 06, 2014, 08:21:02
Gal galėtumėt už mane asmeniškai pasimelsti.

Gal pavyzdžiui galėtum du dalykus suderinti - dirbant nemalonų darbą daryti tai dėl savo žmonos, nuolat ją prisimenant ir aukojant save kaip auką dėl jos atsivertimo :-\

O sveikatą ar seniai tikrinais? ;)

[-O<

kukulis

Prieš pora mėn tikrinausi.
Gydytoja pasakė: "esi sveikas kaip vyras" ;)
Jaučiu reiks vėl eit pasitikrint ... bet jaučiu kai pas gydytoją nueisiu, vėl gerai jausiuosi ir vėl nieko neras ;)

arabele

meldžiuos už jus visus ir jūsų intencijas [-O<

Diak. Tomas M.

Kukuli, man tavo aprašymas primena Panic attack, lietuviškai tikriausiai būtų "panikos priepuolis".

Mano geram draugui taip buvo nutikę. Viskas buvo maždaug taip. Tuo metu jo gyvenime labai daug įtampos buvo - ir darbe, ir šeimoje. Važiavo mašina namo ir taip suėmė širdį, kad galvojo jog infarktas, sakė sėdėjo ir negalėjo pajudėti. Iškart nuvažiavo į ligoninę, nes tikrai manė, kad širdies smūgis. Ten jį perkratė visą, krūvą tyrimų atliko ir sako - tau nieko nėra, važiuok namo, tau buvo panikos priepuolis. Draugas buvo maždaug  :o

Nemažai sveikatos sutrikimų yra psicho-somatiniai, t.y. psichologinis žmogaus stovis įtakoja patį kūną.

Augucka

Šį rytą ligoninėje mirė mano patėvis Rimas, todėl visų labai prašau, kas galite pasimelskite už jo sielą.
Man labai gaila jo sielos, nes jis buvo netikintis ir dažnai keisnodavo prieš Dievą. Tegul Viešpats jam būna gailestingas, nes jis nesuvokė pats, ką darė blogai. Užaugo vaikų namuose, be tėvų ir be artimųjų, todėl jam nuo vaikystės buvo skiepijamas ateizmas ir kad Dievo nėra.
Viešpatie, būk jam gailestingas...
Švč. Mergele ir visi šventieji, melskite už jo sielą...

kukulis

Stiprybės tau! +

Sakoma, kai už mirusį aukojamos mišios ir už jį meldžiamasi, tai tarsi jis pats dalyvautų tose mišiose ir melstųsi. Tai jeigu pakankamai atsimeldžiama už jį iki paskutinio teismo, tai gautųsi tarsi jis nugyveno gan pamaldų gyvenimą :) . Nežinau kiek teologiškai tas teisinga, bet gal padės ..

P.S.
Nes po mirties būna pirmasis teismas, o pasaulio pabaigoje bus paskutinis. :)

Silvija

Ši intencija, Augucka, buvo tarp kitų šiandien mūsų maldos grupės susirinkime.  [-O<

Varlė keliauninkė

Pabandysiu. Nors mano balsas sian i dangu neina.. +

Diak. Tomas M.

Keliauninke, iš kur taip tiksliai žinai? Girdėjau, kad šunų balsai neina, bet varlyčių naktinis kurkimas gal ir prasimuša? :D

Skaičiau, kad Šv. Tėvas Pijus buvo paklaustas, kodėl jis vis meldžiasi už laimingą savo senelio mirtį, kuris jau seniai numiręs... Tėvas Pijus atsakė, kad Dievui nėra praeities, jis yra amžinybėje... čia ne tiksli citata, bet maždaug taip prisimenu. Įdomi mintis, o juk Tėvas Pijus buvo iš tų, kurie daug prisilietė prie dvasinio pasaulio terpės  :-\

+ AA  [-o<

Augucka

Labai jums visiems ačiū už jūsų maldas. Kažkaip į vakarą pagaliau pajaučiau ramybę ir vos tik dabar pamąstau apie jį, pasidaro ramu ir šilta. Tikiu, kad mūsų maldos buvo išklausytos ir jo sielai pasidarė šilčiau. Nuoširdžiai ačiū  [-O<

Jazminas

Augucka, stiprybės jums  :hug:
[-O<

P. S. Taipogi meldžiuosi visomis aukščiau paminėtomis intencijomis.
(Kai taip retai prisijungiu, nors dabar atsižymėsiu  :ashamed: )
[-O<

Augustas

Citata iš: Augucka  kovo 24, 2014, 08:59:30
Šį rytą ligoninėje mirė mano patėvis Rimas, todėl visų labai prašau, kas galite pasimelskite už jo sielą.
Man labai gaila jo sielos, nes jis buvo netikintis ir dažnai keisnodavo prieš Dievą. Tegul Viešpats jam būna gailestingas, nes jis nesuvokė pats, ką darė blogai. Užaugo vaikų namuose, be tėvų ir be artimųjų, todėl jam nuo vaikystės buvo skiepijamas ateizmas ir kad Dievo nėra.
Viešpatie, būk jam gailestingas...
Švč. Mergele ir visi šventieji, melskite už jo sielą...

Nors ir vėluoju, bet vis tiek, Augucka, mano užuojauta Tau  :hug:  ir užtarimo malda už Tave, Tavo artimuosius ir mirusįjį Tavo patėvį Rimą.  [-o<

Augucka

Labai ačiū, Augustai. Jūsų visų maldos sušildo  [-O<
Šiandien jį palaidojo :(

Varlė keliauninkė

Citata iš: Tomas M.  kovo 24, 2014, 18:17:28
Keliauninke, iš kur taip tiksliai žinai? Girdėjau, kad šunų balsai neina, bet varlyčių naktinis kurkimas gal ir prasimuša? :D

Tiksliai, prasimuša net varlyčių. Ir būtinai naktinis  :pentecostal:
http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,687.msg7315/topicseen.html#msg7315

rad.rimantas

Prašau Mielieji pasimelsti už mano sūnų Paulių  19 metų kuris netikėtai buvo paguldytas į ligoninę dėl neaiškios infekcijos .
Būkit palaiminti

Augucka


kukulis