• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 10:37:56

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Prašau maldos

Pradėjo Saulė, sausio 16, 2014, 12:57:31

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.


arabele


Jazminas


Pilgrim

Prašau maldos, kad socialinio projekto renginys šį ketvirtadienį pavyktų, nežiūrint į tai, jog kliūčių begalės ir tai būtų didesnei Dievo garbei.
Palydėkit maldoje visus tuos žmones: ir tuos kurie dalyvaus, ir tuos kurie savanoriškai prisideda, ir tuos kurie organizuoja, ir tuos kuriems tai yra darbas.

Silvija


Diak. Tomas M.


luneta


Varlė keliauninkė


arabele

 [-O< tikiuosi kad renginys pavyko

Gubijaus vilkas

Prašau pamurmėti už vyrų maldos grupelę. Šiandien 19:00 renkamės, bandysim tęsti tai ką pradėjom vasarą. Veni Sancte Spiritus!

kukulis

Kaip vadinasi jūsų grupelė, jei ne paslaptis?

Gubijaus vilkas

Citata iš: kukulis  spalio 10, 2014, 07:32:52
Kaip vadinasi jūsų grupelė, jei ne paslaptis?

Ne paslaptis: niekaip. Kol kas jokių formalumų, dar net apie tai negalvojom. Anksti dar manau. Tirsim ar kas čia mus veda :)

kukulis

Gal norėtumėt aktyvios veiklos?

Gubijaus vilkas

Citata iš: kukulis  spalio 10, 2014, 11:13:09
Gal norėtumėt aktyvios veiklos?
Atleisk, nujaučiu ką siūlysi. Gal ne šį kart. Tiesiog maldos, norėčiau  [-o<

kukulis

Kad viskas neužsibaigtų vien nuojautomis, tai parašysiu: būčiau siūlęs ligonius lankyti.

Prisiminsiu maldoje.

Gubijaus vilkas


kukulis

Gal galėtumėte už mane pasimelsti, nes labai blogai jaučiuosi.
Niekas neįdomu.
Tarsi maudžia rankas ir kojas, bet kai pagalvoju ar tikrai maudžia, tai jau ir nebemaudžia. Lyg noriu miego, bet vakare neužmiegu. Pats nežinau kas man darosi.
Viskas nervuoja.

Varlė keliauninkė

Aš nežinau, ar gali tokiu atveju padėti užtarimo malda.. nors charizmatikai labai mėgsta  - biškį kas, iškart prašyti užtarimo.. Gal būtent, kai nesupranti, kas vyksta, esi pats kviečiamas maldai ir tylai? Į save.

Kukuli +

Silvija

Būtinai, kukuli.

Gal pabandyk suformuluoti labai tikslų klausimą Jėzui ir nueik į adoraciją (ar šiaip kur, pvz į gamtą, na, kur tau tinka kalbėtis su Viešpačiu) ir lauk atsakymo. Klausk ir lauk. Galbūt atėjo laikas kažką keisti... aš nežinau. O gal tau tiesiog pasidarė per sunki tavo našta ir tu pavargai?

Prašau dabar Jėzaus malonės būti šalia tavęs, šiuo metu, ir atsakyti tau į tavo klausimus [-O<

Silvija

O gal tau tereikia pasikalbėti gyvai su kuom nors, kas Kristuje? Tai atgaivins. :)