• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 09:15:01

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Įrodymas, kad Rožinis yra tikrai vyriška malda

Pradėjo Diak. Tomas M., gruodžio 02, 2013, 22:38:35

0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

kukulis

Arnoldai, jeigu domina, yra forumas army777.lt skirtas visų denominacijų krikščionims. Aš asmeniškai pavargau jame ginčytis su protestantais ir neformalais, bet gal tau jis tiks, nes man irgi kurį laiką irgi tiko :)

Diak. Tomas M.


Diak. Tomas M.


Diak. Tomas M.


Diak. Tomas M.

Net japonų samurajus meldėsi Rožinį, ar dar reikia geresnio įrodymo, kad Rožinis - vyriška malda :D

Greitai šventuoju bus paskelbtas pirmasis samurajus Takayama Ukon (高山右近) ar dar žinomas kaip Dom Justo Takayama  :o Sprendžiant iš dokumentinio filmo apie jį anonso, jis taip pat meldėsi Rožinio malda  :thumbup:


The story of the Japanese samurai who could be declared a saint

Diak. Tomas M.

Jėzus apsireiškė vienam Nigerijos vyskupui, kai jis meldėsi Rožinį priešais Švč. Sakramentą. Jėzus rankose laikė kardą. Ištiesęs rankas, Jis padavė kardą vyskupui. Kai tik vyskupas jį priėmė, kardas pavirto į Rožinį ir Jėzus tris kartus ištarė: "Boko Haram neliko". Boko Haram yra islamistų teroristinė grupuotė, veikianti ir minėto vyskupo valdose. Taip vyskupas ir sėkmingai kovoja prieš teroristus:

After vision of Christ, Nigerian bishop says rosary will bring down Boko Haram

Silvija

Šitas, kaip pavyzdys, tiktų čia. Nors kardas (kalavijas) ten apibūdinamas kiek kitaip.

Kiek tai vyriška, o kiek moteriška, vėl gi, atskiras klausimas. Yra dalykų, kuriems negalima uždėti vien tokio ženklo:

https://www.google.lt/search?q=zenklas+rodantis+lyti&rlz=1Y3NDUG_enUS524LT526&prmd=imnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjs-IOr0qTOAhWBVywKHXDuCrgQ_AUIBygB&biw=962&bih=601#tbm=isch&q=zenklas+vyr+mot&imgdii=If3HV7NZtfzhDM%3A%3BQcly50VIzMi7rM%3A%3BQcly50VIzMi7rM%3A&imgrc=Qcly50VIzMi7rM%3A

Diak. Tomas M.

Idėja, kodėl užvedžiau temą ne ta, kad Rožinis yra išimtinai vyriška malda, tiesiog blogis pasėjo melą, kad tai yra moteriška malda... Tad reikia atkovoti ją ir vyrams ;)

Donatas


Silvija

Labai gera laida! Išklausiau suintriguota Donato teiginio :), bet radau priešingą dalyką: Rožinio Karalienės vienas iš teiginių skamba taip: "Visi, kurie kalba Rožinį, yra mano sūnūs ir dukros, bei mano vienintelio Sūnaus Jėzaus Kristaus broliai ir seserys".

Diak. Tomas M.