• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 10:39:44

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Ką katalikai turi žinoti apie dabartinę situaciją pasaulyje, Bažnyčioje, masonus

Pradėjo Diak. Tomas M., rugsėjo 23, 2013, 02:26:03

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.


Kornelijus P.

Citata iš: Tomas M.  rugpjūčio 18, 2015, 13:21:21
Panašiai apie tai rašė rusų filosofas/teologas Solovjovas (apačioje prie susijusių straipsnių yra nuorodos į kitas dalis).

Aš irgi savo laiku labai daug laiko praleidau šio pobūdžio informacijai, labai išsekindavo, tuomet tarsi pats kūnas/protas duodavo suprasti, kad jau pakankamai susipažinau su ta tema ir kad jau laikas domėtis kitais reikalais. Tarsi eini į Černobilio sritį tyrinėti katastrofos priežastis - reikia suprasti, bet jei per ilgai užsibūsi, gali nukentėti nuo radiacijos...

Kaip su pirštu į akį...

Citata iš: Kaštonas  rugpjūčio 18, 2015, 13:22:40
Jei kyla klausimas ar filmas satanistini, tai aš jo nežiūrėsiu.
Man labiau patinka pasakos, multikai. Nors ir ten visko pasitaiko.

Tai pasiliksiu prie knygos. Šiuo metu skaitau "Grįžti prie dorybių " Peter Kreeft .

Kaštonai, šiais laikais naujo filmo be satanizmo scenų nebesurasi (žudymas be jokio gaileščio ar kaltės jausmo, pinigų aukštinimas, Dievo žeminimas ir dar daug daug kt. dalykų). Jeigu filmo nežiūrėtum dėl to, kad jis satanistinis, tuomet televizoriaus namie išvis neturėtų būti (na gal koks vienintelis kanalas LRT  padorias laidas ir filmus karts nuo karto parodo, bet ir tie nešventieji...). :D

Tomai, dabar žiūriu angliškąją vaizdo įrašo versiją. Ačiū labai už protingas mintis ir šaltinį.  :thumbup:

Kornelijus P.

Sakinukas iš vaizdo įrašo, kai sako, kad masonai save vadina šviesa - ,,What exactly is the light? Good question, no exact details are given.". Nežinau, gal jie šito tiesiog nenorėjo mintėti, na bet aš paminėsiu, tai tik dar vienas įrodymas, kad masonai visiškai yra visiški satanistai. Kaip Kristus tarė: 2 Kor 11.14 ,,Ir nenuostabu. Juk pats šėtonas apsimeta šviesos angelu.".

Kaštonas


Kornelijus P.

Kaštonai,jeigu (kaip ir sakei) tikinčiųjų mažės ir visai nebeliks, tada tai bus vienas didelis kalėjimas, kai žmonės bus marionetės, o tie, lyg vaikai, žaidžiantys žaislais. Sakau bus... tikėkimės, kad nebus (nes Dievas mūsų gelbėtojas, lieka tikėti ir gyventi Dievu). Na ir dabar, argi ne kaleimas (nenoriu pasirodyti kaip koks satanistas, nes jų biblijoje rašoma, kad pasaulis ir gyvenimas yra tik tai šūdo krūva (atsiprašau))? Maistas, kurį mes valgome (planas, kad patys žudytumėmės E621, populiacijos mažinimo priemonė), pinigai, TV, internetas, cheminės dujos (chemtrails - populiacijos mažinimo priemonė), transportas ir t.t.. Na, bet kol pasauly bus gyvas nors vienas Dievo pasekėjas, jie yra prieš mus bejėgiai...

Noriu pacituoti savo mėgstamiausią citatą - ,,MK 4, 35–41,,KODĖL JŪS TOKIE BAILŪS? ARGI JUMS DAR TEBESTINGA TIKĖJIMO?"

Pilnas skaitinys iš Evangelijos : ,,Vieną vakarą Jėzus tarė mokiniams: ,,Irkitės į aną pusę!" Atleidę žmones, jie taip jį ir pasiėmė, kaip jis valtyje sėdėjo. Drauge plaukė kelios kitos valtys.

Tuomet pakilo didžiulė vėtra, ir bangos ėmė lietis į valtį, taip kad valtį jau sėmė. Jėzus buvo valties gale ir miegojo ant pagalvio. Mokiniai pažadino jį, šaukdami: ,,Mokytojau, tau nerūpi, kad mes žūvame?" Atbudęs jis sudraudė vėtrą ir įsakė ežerui: ,,Nutilk, nusiramink!" Tuoj pat vėjas nutilo, ir pasidarė visiškai ramu.

O Jėzus tarė: ,,Kodėl jūs tokie bailūs? Argi jums dar tebestinga tikėjimo?" Juos pagavo didelė baimė, ir jie kalbėjo vienas kitam: ,,Kas jis toksai? Net vėjas ir ežeras jo klauso!""

Visada ją prisimenu, kai ištinka kokia bėda, iškarto pagerėja, nes žinau, kad Dievas su manim, šalia, kol aš su juo kūne, sieloj ir širdy...
Kaip mano amžinaatelsį senelis sakydavo - ,,svarbiausia būti geru žmogumi".  :thumbup:

Visą video išanalizavau kiek galėjau. Labai patiko, viskas labai išsamu ir aišku, prasiplečiau akiratį daugiau, net, kad norėjau. Net neįsivaizduoju ką dar ir įmanoma besužinot. Ačiū labai Tomui už tokią info. O galiu gal paklaust iš kur pats gaunate tokius šaltinius? :thumbup: ;D Ir ar galiu juo dalintis? Nes kaip matau jis yra privatus ir apsaugotas nuo (jie labai mėgsta tai daryti) pašalinimo.

Pabaigai... Katalikai, vienykimės! ;) :thumbup: :bible: :pentecostal:

Kaštonas

Na atrodo aš nesakiau, kad mažės ar išnyks.:-)
Galiu pasakyti, kad nuo tavęs tiek pat priklauso.

Ir ne aš taip kaip Mozė iškėlė žaltį, taip tu iškelei masonus?!

O kuris čia blogas žmogus?
Arba ne marionetė?


Diak. Tomas M.

Citata iš: Kornelijus P.  rugpjūčio 18, 2015, 15:35:09O galiu gal paklaust iš kur pats gaunate tokius šaltinius? :thumbup: ;D Ir ar galiu juo dalintis? Nes kaip matau jis yra privatus ir apsaugotas nuo (jie labai mėgsta tai daryti) pašalinimo.

Aš labai tiksliai neprisimenu dabar, bet man atrodo, kad dauguma ir dar daugiau info yra pateikta John Salza svetainėje:

http://www.johnsalza.com/p/masonry.html

Kornelijus P.

Citata iš: Kaštonas  rugpjūčio 18, 2015, 16:25:14
Na atrodo aš nesakiau, kad mažės ar išnyks.:-)
Galiu pasakyti, kad nuo tavęs tiek pat priklauso.

Citata iš: Kaštonas  rugpjūčio 18, 2015, 12:00:48
Trikampis atrodė kitaip.

Žiežmariuose tikinčių liko "penkios močiutės"
Ir Vilniuje jų tiek liks jei gaiši savo laiką.
Ar dėl to Jėzus atidavė savo gyvybę už tave?

Kurioj vietoj aš iškėliau masonus? Tiesiog jeigu sukūrėm temą, tai ir išanalizuokim, ko nežinojau, sužinojau, dabar nebūsiu ant tiek tuščia galva kaip ankščiau. Tikrai nemanau, kad čia yra kažkas blogo, žinot, kas šių laikų pasauly dedas...

Na, gerai, nevadinsiu blogais žmonėmis masonų, gal geriau pavadinkime taip juos - priešais. Kad ir kaip bebūtų, Kristus mus mokė mylėt savo net ir didžiausią priešą. Myliu kiekvieną žmogų, dauguma iš jų (net patys masonai) nežino ką veikia tose savo ložėse ir net nesuvokia, kad vsiškai eina prieš Dievą. Mūsų darbas yra duot jiems suprast, skleist Tikėjimą ir nešti meilę kiekvieno mūsų širdyse, kad galbūt kitiems prašvistų širdis, protas ir siela?  [-o<

Aišku, ačiū, Tomai :)

Diak. Tomas M.

Kaštonai, gal tu nežiūrėjai to video, bet Pop. Leonas XIII kvietė "nuplėšti kaukę nuo masonų veido", kad būtų atskleista tiesa žmonėms. Tokiu būdu reikia kelti ant pagalio... kad ir kaip nesinorėtų ;)

Kaštonas

"Mūsų darbas yra duot jiems suprast, skleist Tikėjimą ir nešti meilę kiekvieno mūsų širdyse, kad galbūt kitiems prašvistų širdis, protas ir siela? "
Kiekvienas čia esanti turi savo Dovaną (-as).
Kalbant masonu kontekste negaliu pasakyti jog tai mūsų darbas, bent jau ne mano :). Tikriausiai tavo?!

"Žiežmariuose tikinčių liko "penkios močiutės""
Ty faktas.

"Ir Vilniuje jų tiek liks jei gaiši savo laiką.
Ar dėl to Jėzus atidavė savo gyvybę už tave?"
Ty ne pranašystė, o apeliavimas į tavo sukurta temą grįstą "žinojimu".
Taigi sveikas nubudęs.

Kad labai nagučių nenusibalnotum siūlau, junkis į bendruomenes pagal savo amžių.
Eik ir daryk ką žadėjai. Paskui užsuk papasakoti kaip sekėsi.

Pabaigai.
Noriu tau priminti, jog tu neturi teisės ką nors atversti į Tikėjimą :)

Ps. Žiūrėjau, Tomai.

Kornelijus P.

Argi ne mūsų, katalikų darbas (na, ne darbas, o galbūt net ir pareiga) yra skleist tikėjimą? O kieno gi?

Na, manau info turėjau galvelėj užtektinai, kad bent suprasčiau kas vyksta pasauly... :)

Aš ir nesiekiu kažką atversti į Tikėjimą. Aš sakiau skleisti... gal tie, kurie dar neatsivertę, atsivers?




Silvija

Kaštone, pritariu tavo minčiai, kad visi labiau turėtume koncentruotis į krikščionybės pažinimą, o ne į priešo, bet nepritariu tonui, kuriuo kalbi. Tarytum iš aukšto, pernelyg kategoriškai ir "vyresniojo brolio" balsu. Nepamirškim, kad pas Dievą pirmi lengvai gali tapti paskutiniais ir paskutiniai - pirmais. Galų gale, kaip galima nustatyti kiek tikinčiųjų Žiežmariuose??? Tokiomis kategorijomis kalbant galim lengvai sužeisti kitą. Nes tikėjimo pamatuoti žmoguje negali niekas ir čia, kur gyvena konkretūs žmonės, netinka hieraldikos principai :no-no: (ta prasme, kad galima būtų spalvinti tam tikrom spalvom ar pateikti tokio tipo statistiką).

Kaštonas

Tas tiesa Silvija.

Nebežinau jau kiek kartų esu save pagavęs, kad realybėje stengiuosi nieko neužgauti visokio plauko niekšybėms ir su kiekvienu kartu jaučiuosi kaltas dėl to, kad esu DRUNGNAS.

Religija tai ne tik etika.
Jėzus nebuvo tik švelnus ir etiškas...
Tik etika vedą žmogų į MIRTĮ.

Ačiū Dievui radau savo atsakymus "grįžti prie dorybių"
Knygoje nagrinėjama kipšo laiškų demokratija.
Taip pat kalbama kokiu būdu religijai atliekame redukciją į etiką.

"nepamirškim, kad pas Dievą pirmi lengvai gali tapti paskutiniais ir paskutiniai - pirmais."
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2015-08-19-mt-20-1-16-paskutinieji-bus-pirmi-o-pirmieji-paskutiniai/133717

Kaštonas

D. Grybauskaitė -prezidentė.
G. Nausėdas-ekonomistas.
I. Šimonytė - finansinkė.
Kas yra Jėzus?!

Kornelijus P.

Citata iš: Kaštonas  rugpjūčio 19, 2015, 05:37:21
D. Grybauskaitė -prezidentė.
G. Nausėdas-ekonomistas.
I. Šimonytė - finansinkė.
Kas yra Jėzus?!

Jėzus yra tas, ką tau jis reiškia :)

Pilgrim

Citata iš: kukulis  rugpjūčio 18, 2015, 03:46:37
2) Iniciacija. Tam kad taptum masonų adeptu, tai turi praeiti iniciaciją, kurios metu esi "pašvenčiamas", tau "atveriamas" protas, kad suprastum tą slaptąjį mokslą.

O jeigu šiek tiek pakeisim  ;)

Iniciacija. Tam kad taptum kataliku, tai turi praeiti iniciaciją (įkrikščionimo sakramentai), kurios metu esi "pašvenčiamas", tau "atveriamas" (Šv. Dvasios dovanos) protas, kad suprastum tas tikėjimo tiesas.

CitataJeigu filmo nežiūrėtum dėl to, kad jis satanistinis, tuomet televizoriaus namie išvis neturėtų būti
Panašiai  :) būti TV gali, bet nėra "nekaltų" filmų todėl reikia labai ir labai atsirinkti tai ką žiūrėti.

Citatakatalikų darbas (na, ne darbas, o galbūt net ir pareiga)
Aha, pareiga  :-\ gal tiksliau būtų gyventi tuo, gyvenimo būdas turėtų toks būti -  liudyti ir skelbti arba skelbti ir liudyti  ;)

CitataJėzus yra tas, ką tau jis reiškia :)
Ne  :no-no: ir dar kartą ne
Tada Simonas Petras atsakė:,,Tu esi Mesijas, gyvojo Dievo Sūnus!"

Kornelijus P.

Citata iš: Pilgrim  rugpjūčio 19, 2015, 07:01:56

CitataJėzus yra tas, ką tau jis reiškia :)
Ne  :no-no: ir dar kartą ne
Tada Simonas Petras atsakė:,,Tu esi Mesijas, gyvojo Dievo Sūnus!"

Nu čia žiūrint iš kokios pusės Kaštonas paklausė. Iš tos, kur ką reiškia Dievas mums, ar iš tos, kas jis yra kiekvienam? :)
Kodėl gi ne? Taip, Dievas yra Mesijas, gyvojo Dievo sūnus. Bet pvz. man Jis yra ne tik Mesijas, o - viskas (meilė, gyvenimas, Tikėjimas, malda, žolė, medžiai, vanduo... visas grožis, kurį jis sukūrė... giliau įsižiūrėjus pamatai kaip viskas tyra ir gražu, Dievo paliesta ). :) :celebrate:

Yra labai gražus tekstas tik, gaila, nepamenu iš kur jis, gal kas iš jūsų atsimins?  ::)
,,- Ar buvai prie jūros? 1asm.
- Buvau. 2asm.
- Ar girdėjai jos ošimą? 1asm.
- Taip, girdėjau. Ir labai gerai, susišnekėt nebuvo įmanoma. 2asm.
- Ne. Aš tavęs klausiu, ar girdėjai? 1asm."

Kaštonas

"Ne  :no-no: ir dar kartą ne
Tada Simonas Petras atsakė:,,Tu esi Mesijas, gyvojo Dievo Sūnus!""

Prezidentė, ekonomistė, ...- žmonės.

Jn:1:29   Kitą dieną Jonas, matydamas pas jį ateinantį Jėzų, prabilo: ,,Štai Dievo Avinėlis, kuris naikina pasaulio nuodėmę!
Jėzus - išganytojas.

'Iniciacija. Tam kad taptum kataliku"
Seniau "Iniciacija" buvo vadinama ĮSIPAREIGOJIMU.

"Nu čia žiūrint iš kokios pusės Kaštonas paklausė. Iš tos, kur ką reiškia Dievas mums, ar iš tos, kas jis yra kiekvienam?"
Tai ką reiškia man, ta reiškia Piligrimui ir visiems čia esantiems, tame skaičiuje ir tu.



kukulis

Citata iš: Kaštonas  rugpjūčio 19, 2015, 07:40:30
"Ne  :no-no: ir dar kartą ne

Čia prieštaravimas visam ankstesniam pranešimui?
Keliems pranešimams?
Visiems kurio nors pranešimo teiginiams, ar kuriam nors teiginiui iš vieno pranešimo?

Kuriam (kuriems) ?

Kornelijus P.

Citata iš: Pilgrim  rugpjūčio 19, 2015, 07:01:56
Citata iš: kukulis  rugpjūčio 18, 2015, 03:46:37
2) Iniciacija. Tam kad taptum masonų adeptu, tai turi praeiti iniciaciją, kurios metu esi "pašvenčiamas", tau "atveriamas" protas, kad suprastum tą slaptąjį mokslą.

O jeigu šiek tiek pakeisim  ;)

Iniciacija. Tam kad taptum kataliku, tai turi praeiti iniciaciją (įkrikščionimo sakramentai), kurios metu esi "pašvenčiamas", tau "atveriamas" (Šv. Dvasios dovanos) protas, kad suprastum tas tikėjimo tiesas.

CitataJeigu filmo nežiūrėtum dėl to, kad jis satanistinis, tuomet televizoriaus namie išvis neturėtų būti
Panašiai  :) būti TV gali, bet nėra "nekaltų" filmų todėl reikia labai ir labai atsirinkti tai ką žiūrėti.

Citatakatalikų darbas (na, ne darbas, o galbūt net ir pareiga)
Aha, pareiga  :-\ gal tiksliau būtų gyventi tuo, gyvenimo būdas turėtų toks būti -  liudyti ir skelbti arba skelbti ir liudyti  ;)

CitataJėzus yra tas, ką tau jis reiškia :)
Ne  :no-no: ir dar kartą ne
Tada Simonas Petras atsakė:,,Tu esi Mesijas, gyvojo Dievo Sūnus!"

Čia iš prieštaravimo į
CitataJėzus yra tas, ką tau jis reiškia :)