• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 10:50:22

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


New age "tiesa" kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia

Pradėjo Donatas Banaitis, balandžio 09, 2016, 09:19:03

0 Nariai ir 3 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

kukulis

Apie visa tai, ką rašo Donatas Banaitis, yra taip vadinamos Rerichų sektos mokymas.
Yra parašyta knyga:

"Satanizmas intiligentijai" (rusų kalba). Autorius A. Kuraev.

Pats knygos tos neskaičiau, bet klausiau daug paskaitų per youtube. "Рерихи. Лекция Андрея Кураева" 


https://www.youtube.com/watch?v=diVkuFMua1g

kotletas

Donatas galimai išties tiki tuo ką sako. Tokių pavyzdžių pilna. Juk ir Hitleris tikėjo, kad čia apvaizda yra kažkokia, kuri jam liepia naikinti kitataučius, būti neva pasaulio išgelbėtoju nuo blogio. Net įtikino kai kuriuos vokiečius, jog reikia žudyti žydus, nes jie nukryžiavo Jėzų (pamirštant tą faktą, kad Jėzus pats pasirinko tokią lemtį, jog įvykdytų Dievo planą žmonijai). Dar gal pasiskaitė kokių tekstų, susijusių su visokiais New Age. Galbūt vaikystėje neturėjo religinio auklėjimo arba tas auklėjimas buvo neadekvatus jo paties atžvilgiu. Iš tikrųjų pastebėsiu, kad New Age turi daug teisingų idėjų (o jos visos arba beveik visos paimtos iš kitų didžiųjų religijų). Bet tos teisingos idėjos yra gudriai sumaišytos su melais, dėl ko tai pavirsta ypač gudria ir išmania psichologine manipuliacija žmonėmis, kurią naudoja ne kas kitas, o kaip tų judėjimų lyderis. Ką tai rodo? Tai rodo, kad su tokiais žmonėmis diskusija sunkiai įmanoma. Būkime jiems atlaidūs, tolerantiški. Ateityje jie susidurs su savo tikėjimo nelogiškumais realybėje ir patys pradės tai kvestionuoti, o po to ir sugrįš pas Dievą. Galime net ir taip sakyti - pasitikėkime Dievu, kad Jis jiems padės išmokti reikiamas pamokas.

Mes nesame dabar tobuli, todėl tikrai nereikia pykti, kad jie klysta. Bet kuriuo atveju jie juk nėra kaip satanistai, kurie garbina velnią. Net ir atlikinėdami savo praktikas, jie gi ne velniui meldžiasi ar ką jie ten daro. O tai rodo, kad jie nori sukurti ryšį su Dievu, tik netiki, kad tą ryšį sukurs per kokią nors Krikščionybės atmainą. Manau, Dievas sugeba prisitaikyti prie mūsų supratimo lygio ir įvykdyti savo planą per mus bet kokioje situacijoje, nes Jam viskas yra įmanoma. Ar reikėtų tylėti tada, jog jie daro tas nesąmones? Aišku, kad ne. Mes galime nurodyti jų pačių tikėjimo nelogiškumus. Ir jeigu jie į tai nereaguoja, na tai tada kiekvieno pasirinkimo reikalas. Aš asmeniškai jau tylėčiau, nes, jeigu žmogus negali diskutuoti net logika remdamasis, tai kaip aš jį įtikinsiu? Gąsdindamas pragaro ugnimi? Neturiu tokio tikslo kažką gąsdinti. Juo labiau, ir gąsdinimai tokių neatmuš nuo klaidų. O sustiprinti gali. Tad galima protingai tai ignoruoti ir, dar kartą pakartosiu, pasitikėti Dievu.

Silvija

"Donatas galimai išties tiki tuo ką sako..."

Forume turime du Donatus, todėl reiktų aiškiau įvardinti, apie ką kalbama, kad nekiltų kokių nors problemų.

kotletas

Pradžioje pagalvojau "???", nes kaip ir visi turėjo suprasti, apie ką čia kalbama. Pasirodo, čia buvo tik mano asmeninis įsitikinimas. Bet po to dar pagalvojau. Gerai, aš supratau, bet nereiškia, kad ir kiti privalo tai suprasti. Todėl dėkoju už tai, kad savo paprastu pasakymu parodei mano savivokos ribas ir kur galėčiau tą dar labiau plėsti. Iš to turiu ko pasimokyti ir kaip judėti dar toliau. Nuoširdžiai esu dėkingas už tai. Turbūt tokie smulkūs dalykėliai irgi gali parodyti, koks Dievas yra didis ir kaip jis veikia per žmones, kurie nebūtinai tokie įžvalgūs kaip įsivaizduoju besitikintis. Nepaisant to, įžvalgumo, supratimo stoka nėra Dievui problema, nes mes visi esame jo sūnūs ir dukros, sukurti pagal Jo paveikslą. Bet taip, apie tai, kas buvo pasakyta, tikrai apie tai nepagalvojau.

Grįžtant dabar prie temos. Apie ką kalbama? Kalbama apie Donatą, kuris yra šios temos, kurioje ir parašiau, autorius.

Silvija

Labai seniai jau buvo judinta ši tema, todėl taip sureagavau. Dabar gi žiūriu, gal be reikalo :ashamed: Perverčiau viską nuo pradžių - tikrai, ši diskusija vyksta išimtinai su jos autoriumi, todėl kaip ir savaime suprantama, su kuriuo Donatu.

Atsiprašau.

Diak. Tomas M.

Citata iš: kotletas  vasario 02, 2021, 08:49:09Mes nesame dabar tobuli, todėl tikrai nereikia pykti, kad jie klysta. Bet kuriuo atveju jie juk nėra kaip satanistai, kurie garbina velnią. Net ir atlikinėdami savo praktikas, jie gi ne velniui meldžiasi ar ką jie ten daro. O tai rodo, kad jie nori sukurti ryšį su Dievu, tik netiki, kad tą ryšį sukurs per kokią nors Krikščionybės atmainą.

Turiu visgi nuliūdinti tave, nėra satanistai nebent neinicijuoti, bet tie new age atstovai, kuri žino, ką daro yra tikri satanistai. Yra labai įdomus interviu su viena metodiste iš Detroito, kuri tapo mėgėja detektyve ir infiltravo į new age judėjimą jam dar tik formuojantis. Jei supranti angliškai, bus įdomu pažiūrėti, nes istorija yra labai įdomi, bet jei ne, tai viskas baigėsi tuo, kad visuotiniame new age susirinkime jie bandė išsikviesti į pasaulį antikristą ir ta paprasta moteris jiems sutrukdė... Kai įsigilini į okultinį pasaulį, supranti, kad tos srovės, sektos ir pan. t.y. tiesiog atskiros to pačio plano dalys, kaip kariuomenėje - yra pėstininkai, yra kavalerija, yra artilerija, yra dezinformacijos skyrius... taip ir blogio plane new age, raganos, satanistai, masonai ir t.t. veikia išvien, nors gal kai kurie to ir nesupranta. Kas dar įdomiau, kad new age judėjimas yra iš esmės politizuotas, neabejotinai blogis naudoja okultizmą kaip pagalbinį sparną dabartiniams įvykiams įgyvendinti (t.y. The Great Reset), o juk ta moteris kalbėjo 2006 metais!


https://www.youtube.com/watch?v=fbULRllBSVk&list=PL45vV7Hidr_4Or_-67H_7bkrFGlI64VRb&index=1


https://www.youtube.com/watch?v=5sT0QR3f4Zo&list=PL45vV7Hidr_4Or_-67H_7bkrFGlI64VRb&index=2

Citata iš: kotletas  vasario 02, 2021, 08:49:09Ir jeigu jie į tai nereaguoja, na tai tada kiekvieno pasirinkimo reikalas. Aš asmeniškai jau tylėčiau, nes, jeigu žmogus negali diskutuoti net logika remdamasis, tai kaip aš jį įtikinsiu? Gąsdindamas pragaro ugnimi? Neturiu tokio tikslo kažką gąsdinti. Juo labiau, ir gąsdinimai tokių neatmuš nuo klaidų. O sustiprinti gali. Tad galima protingai tai ignoruoti ir, dar kartą pakartosiu, pasitikėti Dievu.

Mano keli pažįstami žmonės labai rimtai įklimpę... aš juos pažįstu, jie turi geras širdis ir jų sąmonėje jie nori daryti gera žmonėms... okultizmo būdais, reiki, raganavimu... vienas žmogus net mano, kad tai daro tarsi vedamas ar padedamas Jėzaus ir Švč. Mergelės Marijos... labai liūdna... toks jausmas kad dabar pasaulyje tikrai siautėja demoniška disorientacija, kai žmonės absoliučiai paklydę.

kotletas

Citata iš: Diak. Tomas M.  vasario 03, 2021, 02:08:52Turiu visgi nuliūdinti tave, nėra satanistai nebent neinicijuoti, bet tie new age atstovai, kuri žino, ką daro yra tikri satanistai.
Aš kaip tik vakar, užvakar (iškart po savo žinutės parašymo), šiandien rimtai apie tai svarsčiau ir pats padariau tokią išvadą, kad jie, nors ir negalvoja, kad tokie yra, kad garbina blogio jėgas, bet jie vis tiek garbina tą padarą (dar prieš perskaitant tavo žinutę). Tad nesijaučiu nuliūdintas. Jaučiuosi, kad kaip tik man teko garbė ir malonė suvokti, kaip viskas yra iš tikrųjų čia. Nuoširdžiai dėkoju, kad man atvėrei dar daugiau tiesos. Visą gyvenimą buvau iš tų žmonių, kurie labai stipriai norėjo teisingumo, tiesos. Bet tos absoliučios, kuri pranoksta bet kokio žmogaus galimybes, suvokimą, man nerūpėjo pačiam iš savęs būti teisiam ir atrodyti kažkokiam geram, mielam, didingam, o tiesiog būti tarsi tos tiesos nešėju, kad ir kokia ji bebūtų.

Citata iš: Diak. Tomas M.  vasario 03, 2021, 02:08:52...kad visuotiniame new age susirinkime jie bandė išsikviesti į pasaulį antikristą ir ta paprasta moteris jiems sutrukdė...
Dabar jie dar gudriau tą bando padaryti. Siūlau rimtai pasižiūrėti į Kim Michaels. Iš jo nerasi tokių siekių bent jau dabar (gal vėliau, bet panašu, kad praeiti judėjimai tiesiog buvo tarsi mokymasis suprasti, kiek patiklūs dar esame). Jo judėjimas nėra didelis, bet tokio psichologinio manipuliatoriaus kaip šis asmuo dar nesu matęs. Pradžioje atrodė, kad jis tiesiog naiviai tuo tiki, kad galbūt bando atnešti naujų idėjų į šį pasaulį religijoje. Bet iš tiesų tai yra gal net demonas, veikiantis per jį. Man teko klausytis jo diktavimų. Bandžiau būti atviru protu ir karts nuo karto matydavau tokias vizijas, kad tarsi kažkokia pikta dvasia bando per jį kalbėti. Jeigu domina, štai link'as: ascendedmasteranswers.com , kimmichaels.info , askrealjesus.com (šitas garsiausias iš tos serijos).

Beje, mano žmona buvo rimtai įklimpusi į tą judėjimą. Pats tą irgi studijavau, bet įklimpusiu nebūčiau vadinęs. Tiesiog klausiau tokių raktažodžių kaip "kvestionuok ir šitus mokymus". Na tai ir kvestionavau juos, kas po to, kaip paaiškėjo, jiems itin nepatiko, nes kvestionavime, pasirodo, neturiu jokio "aukšto sąmoningumo" standarto, o tiesiog ėmiau ir pakvestionavau. Tai tokiu būdu savo žmoną iš ten ištraukiau, save irgi ir dar keletą ar kelias dešimtis žmonių. Tikslaus skaičiaus nepasakysiu, bet iš to, kiek asmeninėmis žinutėmis rašinėjo per FB po tam tikrų pastebėjimų, panašu, jog suabejojusių tuo buvo nemažai žmonių.

Citata iš: Diak. Tomas M.  vasario 03, 2021, 02:08:52...kad tai daro tarsi vedamas ar padedamas Jėzaus ir Švč. Mergelės Marijos
Ta "Marija" ten, panašu, yra tai, ką visokie spiritistai, paaugliai, pasidomėję tuo, pavadina kruvinąja Mere. O dėl "Jėzaus" tuose "mokymuose" tai... Joks ten "Jėzus". Ten kažkoks demonas irgi bus.

Tad kaip čia išeina? Išeina, mes esame dvasiniame kare? Jeigu taip, tada turėtume kažką daryti, ar ne? Bet ką galėtume padaryti, jog nutiktų taip, kad visas "New Age" būtų sunaikintas? Ir aš kalbu ne apie tų žmonių sunaikinimą (tie žmonės yra tiesiog paklydę, jie yra irgi Dievo sūnūs ir dukros, paklydusios avelės), o apie šitų judėjimų pašalinimą iš visuomenės, jog, atėjus paskutinėms egzistencijos akimirkoms, velnias iš šio pasaulio nepaimtų absoliučiai nieko, kas priklauso Dievui. Tad ir domina, ką galime visi dėl to padaryti.

Iš tikrųjų tai mane pykdo, kad aš tuos mokymus studijavau ir kurį laiką buvau tuo patikėjęs. Kas kad kritiškai? Bet praktikas taikiau, reiškia, atidavinėjau dėmesį tiems padarams, kurie neigia Dievą, mūsų visų Kūrėją, Absoliutą, be galo mylintį mus visus. Tad išeitų, jog išdaviau pats iš savęs Dievą, nors ir atrodė, kad to gal ir nedarau. Bet padariau tai. Ir tuo pačiu metu matau nemažai žmonių, pažįstu jų nemažai, kurie irgi taip pat tiki, jog čia kažką gero daro, o realiai išduoda Patį Dievą, Dangaus ir Žemės sutvėrėją, kuris mums dovanojo savo vienintelį sūnų, Jėzų Kristų iš Nazareto, kuris savo auka nuplovė mūsų visų nuodėmes ir sudarė sąlygas mums tapti teisiems prieš Dievą vėl.