• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
gegužės 20, 2024, 21:24:11

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Piligrimystė

Pradėjo Varlė keliauninkė, sausio 27, 2013, 05:03:24

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Varlė keliauninkė

Artėja gegužė.. jau po truputį rengiu save žygiui į Šiluvą..: kuris nors gegužės šeštadienis, Ariogala-Šiluva, 40 km (kas nori mažiau kilometrų, gali prisijungti kitur, pvz Betygaloj ar Žaiginy).. Galbūt vėl lengvi pusryčiai pas Ariogalos kleboną ir jo palaiminimas, kareiviška košė ir nakvynė pas gerus žmones..

Pirmiausia kviečiu pernykščius piligrimus, taip pat ir kitus. Jei, kas norėtų, rašykit čia, tada ir derinsimės. Piligrimkė įvyks bet kokiu atveju :)

kukulis

Aš 40km. tikrai neisiu, nebent su dviračiu, o 20 visai būtų gerai :D

Varlė keliauninkė

Atrodo kad piligriminį teks perkeltį į birželį.. :)
Arabele, keliautum šiemet?

arabele


Varlė keliauninkė

Kadangi nei gegužį, nei birželį pavaikščioti nepavyko, kviečiu jus, bičiuliai, į nediduką maldingą piligriminį žygį pas Mamą. Rugpjūčio 15 d. (šeštadienį) yra planuojamas žygis į Paparčių vienuolyną, kur vakarop prasidės Mergelės Marijos Ėmimo Dangun vigilija.

Maršrutas: Žąslių geležinkelio stotis - Paparčiai.
Atstumas: 17 km.
Ėjimo laikas: apie 5 val.
Pastaba: paprastai važiuojantys į vigiliją automobiliais, sugraibo nuo kelio piligrimus ir, sukišę į bagažines, nugabena į vietą :)

Tikslų laiką dar paderinsim vėliau. Laisvai galėtų prisijungti ir kauniečiai, ir vilniečiai, ir tie kas senokai bevažinėjo traukiniu. O kas nemėgsta vaikščioti, kviesčiau tiesiog atvažiuoti automobiliu į Paparčius - vakare pavėžinsit pavargusius piligrimus atgalios.. Taip pat galima ir nakvynė pas seses svečių kambarėly - tik reikėtų pasiimti miegmaišius. Tikrai kviečiu visus, nes eisime ir už tuos, kurie šito forumo erdvėje yra prašę maldos. Žada eiti žmonių ir ne iš šio forumo.

ps  keliautume paprastai be vėliavų, tačiau reikėtų turėti atšvaitines liemenes, kokias vairuotojai vežiojasi automobiliuose.

kukulis

Aš labai norėčiau prisijungti. Reikia tik laiką dabar susiplanuoti :)

O kaip ten vis dėl to reikia nuvykti? Ar traukiniu ar mašina?

Diak. Tomas M.

Aš irgi labai norėčiau, bet teks dalyvauti tik mintimis, na ir gal dar fotkių kas nors padarys :)

Varlė keliauninkė

Kukuli, jei nori eiti pėstute - važiuok traukiniu; jeigu ne - važiuok iki galo automobiliu, nes nuo traukinio iki vietos - 17 km. Pasidomėk: www.maps.lt

Tomai, kai pas mane namuose atsirado profesionalus fotografas, mečiau fotografuoti. Gal kukulis padarys nuotraukų ;)

kukulis

Kad aš irgi nekoks fotografas. Bet dėl bendro reikalo galiu ir pasiaukoti, tik reikia fotoaparatą gerą susiveikti. Pas mane telefonas labai prastai fotografuoja, o visi fotoaparatai namuose šiek tiek streikuoja ;)

P.S.
O tai kaip dauguma planuoja daryti, pėsčiomis ar su mašinomis?

Varlė keliauninkė

Kolkas yra tik mažuma: aš, tokia Lina ir tu :)
Silvija ir Kaštonas turi kitų planų.
Iš rašančiųjų forume dar liko Augustas, Donatas, Sigitas, Pilgrim (ir jis turi kitą planą); iš rečiau rašančiųjų - Eugenijus, gėlių pieva, arabelė, Jazminas, Vida, ..
Ech :)

Mes su Lina eisime pėsčiom.

Eugenijus

Eugenijus nebent mintimis prisijungs, nėra galimybių per įsipareigojimų gausą

arabele

Aš labai labai norėčiau ir jeigu tik tokia galimybė atsiras būtinai prisijungsiu

Jazminas

Citata iš: Varlė keliauninkė  liepos 29, 2015, 06:38:01
Kadangi nei gegužį, nei birželį pavaikščioti nepavyko, kviečiu jus, bičiuliai, į nediduką maldingą piligriminį žygį pas Mamą. Rugpjūčio 15 d. (šeštadienį) yra planuojamas žygis į Paparčių vienuolyną, kur vakarop prasidės Mergelės Marijos Ėmimo Dangun vigilija.

Ačiū už kvietimą, Keliauninke :) Gyvai dalyvauti neišeina, prisijungsiu mintimis ir malda.

vida

Sveiki, labai norėčiau prisijungti, tik reikėtų susisiekti gal telefonu. Be to, nežinau kaip su darbu. Daug kas atostogauja, kiti kolegos serga, todėl dar nežinau ar būsiu laisva nuo darbo. Šiaip turiu troškimą gyvai pamatyti Jus, kas keliausite. Ir dar kasdieną
,, įdedu ''visus forumiečius į savo maldą. Telaimina mus visus Viešpats.

Varlė keliauninkė

Bičiuliai, net nežinau kaip pasakyti jums, kad nesuprantu kodėl taip keistai nepalankiai klostosi man šiais metais aplinkybės šeimoje - šiandien dar nežinau ar galėsiu eiti į planuotą piligriminį..

Tačiau galiu informuoti, kad vigilija Paparčiuose vyks rugpj. 14 d. (ne 15 d. kaip rašiau), penktadienį, o šv. Mišios prasidės 19.00. Norintys galite nuvykti automobiliais, nes šiaip ar taip ne kiekvienas gali išverti keletą valandų ėjimo tokiame karštyje, nebent tai būtų treniruotė į Camino de Santiago ;)

Jei Dievas nustos juoktis iš mano planų, ketvirtadienio vakare patikslinsiu informaciją dėl piligriminio.

kukulis

Bet tai penktadienį darbas ...

Varlė keliauninkė

Gal iseitu laisvadieni pasiimt?

vida

Jau dabar žinau, kad negalėsiu dalyvauti. Lauksiu kitų progų pasimatyti ir su Jumis pakeliauti.

kukulis

Gal į Šiluvos atlaidus daugiau žmonių galėtų važiuoti?

vida

Mes iš Klaipėdos kooperuojamės ir važiuojame.