• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
gegužės 03, 2024, 10:11:13

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Kuklumas ir orumas aprangoje, išvaizdoje. Dorovinga apranga paplūdimyje.

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 30, 2014, 01:50:04

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.

Kadangi vasara, įdomu buvo pasižiūrėti, kokia skaitoma dorovinga apranga paplūdimyje. Keli pavyzdžiai iš modestswimwear4u.com, kuriuos radau viename katalikiškame bloge.

sparnai

Bent jau vieno sluoksnio nepakaktu idomu?  ;D Rengtis i papludimi silciau nei kad i gatve kazkaip man ... :-\

Silvija

Sparnai, kiek supratau, tu dirbi aprangos srityje, gal gali pasidalinti idėjomis? :)

Diak. Tomas M.

Manau, kad antras sluoksnis yra tam reikalui, kai iš vandens išlipi į krantą ir viskas ant kūno prilimpa :) Antras sluoksnis turėtų tą efektą sumažinti.

sparnai

Tomai, patikek, kiek sluoksniu bebutu, jie vis viena sekmingai prilips prie kuno ir isryskins visas kunos linijas.
Taip, Silvija, tai mano specialybe. Ideju nevystau, tiesiog pasidalinau pastebejimu. jei jau atsirastu toks poreikis vaikscioti papludimy kaip musu seses musulmones, tai reiketu bent jau paieskoti budo, kelti kuo maziau diskomforto, vis del to juk einama i saules atokaita. Pavyzdziuose pateikta moteru apranga panasu yra is medvilninio (geriausiu atveju) trikotazo, dar gi su elastanu.  Tai kaitri apranga, su ja buti sauleje tikra bausme. Nezinau kas kure tuos drabuzius, bet kazkas tame projekte netaip. Gal skirta tiesiog laisvalaikiui o ne karstai dienai prie juros? Geriausiai kunas jauciasi po plonytem austinem medziagom, neprigludusiom o gana laisvom, laivai kvepuojanciom. Beje, kiek maciau pleze smeliu aplipusias musulmonu moteris, tai jos buvo apsirengusios austinem o ne trikotazinem medziagom. Taigi siulyciau tada jau tiesiog ilga laisva suknele arba laisvas kelnes, plono lino, silko ar medvilnes su silku, tiktu ir viskoze jei nebijom glamzymosi. bet kuriuo atveju jei jau maudytis su rubais tenka atsisakant malonumo plaukti. 

Augucka

Aš už kuklumą, bet man tai jau atrodo per daug čia to drabužio  ::)
Juk yra dabar visokių plonyčių žoržeto skarų visokiausio ilgio, kurios vyniojasi apie klubus ar aukščiau, kam čia prisirengti šitaip pleže?
Pritariu sparnai, kad su tokia apranga tik daugiau žalos negu naudos.  ::)
Išvykstam su vyru į atostogas neužilgo, tai ketinu kaip tik ieškotis kažko kuklaus pležui. Parašysiu ar pavyks ką nors rasti ir ar įmanoma apsieiti be šių juokingų musulmoniškų apdarų  :D

Diak. Tomas M.

Čia aš matomai užtaikiau ant labai ortodoksinių variantų :) , nors kitoje svetainėje irgi radau panašų variantą: http://www.wholesomewear.com/skirted-b.html

Nors pvz. šitie stiliai labiau sportiški, tikriausiai būtų priimtinesni grakščiom lietuvaitėm: http://hydrochic.com/modest-swimsuits.html

O čia yra e-knyga nagingom merginom, kurios nori štai tokį maudimuką pasisiūti: http://www.freshmodesty.com/index.php/ebooks/swimwear-ebook

Augucka, pažiūrėk šituos nuorodų sąrašus, ten atskiros kategorijos yra firmų, kurios gamina maudomus:

http://www.colleenhammond.com/modest-clothing-resources/

http://puremodestyinfo.blogspot.com/p/clothing.html

http://luke2-14.blogspot.com/2011/06/sources-of-modest-clothing.html

sparnai


Silvija

Jei karšta, suknelė mano supratimu galėtų būti ir tokia (1 pav)

Su maudymosi kostiumėliais jau sunkiau. O viskas prasidėjo turbūt taip :) (retro)

Bet kaip sakoma, kuo toliau, tuo gražiau ir prieini galų gale prie klausimo išvis kas tas pliažas? ::)



sparnai

o geras, Augucka, tavo nuorodoje yra musulmoniska imone :) Estetiskai man grazu, nors ir nelimpa asmeniskai, taciau dar idomu kaip su patogumu. Ar tai apranga skirta juroje pliuskentis? Ar baseine? Ka pasakytu musu Rutele idomu apie plaukimo apranga, kaip srities profesionale :-\ :D

Augucka

Ar paskutinėje nuorodoje? Kad lygtais ne. Ta dizainerė prisistato esanti krikščionė:

CitataAshley & Gabrielle are two sisters who love helping other ladies strive to dress modestly, yet fashionably! They are homeschool graduates & Christians.
I'm twenty-three, a stay-at-home daughter who loves Jesus Christ, my family, and friends!



Čia kaip suprantu skirta maudymuisi šie kostiumėliai.

Aš asmeniškai ilgomis rankovėmis nesirengčiau tikrai. Gal pritariu pirmai melsvai ir paskutinei margai suknelėms, bet be tos juodos apatinės bliuskos su rankovėmis.  :no-no: Mano manymu, jau per daug fanatiška. Mano vyras tokio apdaro nesuprastų, o be to ir pliaže į save pritraukčiau begalės keistų žvilgsnių, kas man nėra priimtina. Aš mėgstu likti nepastebėta geriau  :ashamed:

O va štai taip maudosi musulmonės:

Diak. Tomas M.

Augucka, tos sesės yra blogerės, o kompanija yra Modest Sea.

CitataModest Sea Alternative Swimwear is an exclusive modest swimwear collection designed to conceal and reveal according to your desire.

Developed by an international team of swimwear designers from their studio in Bologna, Modest Sea offers an original coverage solution for women. At the beach or pool, a swimwear piece by Modest Sea combines the finest design principles with innovative Italian fabrics to deliver what no other line of swimwear can – moderate to full cover, sun protection and impeccable style.

Based on decades of design experience, the Modest Sea team has created a superb range of alternative swimwear that envelops the feminine form with flexibility and comfort. The swimwear collection is made with AcquaZero fabric, developed by Sitip in Italy using innovative nano-guard technology for the world's leading water-repellant swimsuit fabric. AcquaZero is fast drying and highly durable with exceptional UV and chlorine resistance, high breathability and superior moisture management, so that every piece by Modest Sea remains light and comfortable when wet or dry.

Delivering to women worldwide, Modest Sea is a revolution in swimwear design, empowering you with haute couture coverage options that reflect who you are.

Rodos tai yra italų kompanija, nerandu, kad jie musulmonai  :-\

Nesigailiu, kad pakrutinau šitą temą, nes labai neblogų variantų radom! :D

sparnai

Na bet Augucka, pasalinus ta visa juoduma is apacios, lieka labai jau nepadorus virsutinis sluoksnis :D labai jau daug atvirumo :D

Gal as suklydau, perskaiciau tai komentaruose ir man su vaizdu sutapo, kad tai musulmoniskas uzmanymas :) Grieztokas koloritas, kietokos formos, sportinis stilius. Estetiska, bet tikrai ne kiekvienam skoniui.

O kaip del kuno formu? Sitie drabuziai gerokai priglude, taigi jie kuna pridrengia bet jo neslepia. Isryskintos visos dailios moteriskos linijos. Jei jau tai nedirgina vyriskos vaizduotes, tai gal ir geriau imti tiesiog vientisus maudymosi kostiumelius ir bunant ne vandenyje klubus pridengti skraiste, sijonu? Kaip kad daug moteru ir daro siuo metu vaikstinedamos pajuriu..
Va toks variantas man asmeniskai nuosirdziai grazu : http://www.reyswimwear.com/products/holly-in-nile-blue. Siame tinklapy yra ir daugiau panasaus stiliaus uzmanymu.

Augucka

Na, galiu pasakyti, kad visada atsiras vyrų, kuriems kad ir nuo galvos pakaušio iki kojų visiškai užsidengus, būsi patraukli, seksuali ir kaitinsi jų fantazijas. Slėpkis nesislėpus  ;D Taip, kad visa ši kostiumuota apranga nieko tokio dorovingo neduoda. Ne tame esmė.  :no-no:

Pilgrim

Man yra patikęs toks girdėtas pasidalinimas: aistrą sukelia išgirstas aukštakulnių batelių kaukšėjimas. Taigi, ką tada žmogui daryti  :-\ visas į šlepetes perauti ?

sparnai


Augucka

Va, atsidarau savo FB paskyrą ir matau priešais save. Pamaniau tinka šiai temai, tai prisegu.
Tiesos tikrai yra, nepaneigsi  ::)  :-\

sparnai

Man nei sis nei priesingas poziuris nepriimtinas tiesa sakant. Musu moterys dirba, ne namie sedi kaip puosmenos, kad grizes namo vyras rastu zmona issipuosusia, namus isblizgintus ir pan.. Moteris nori puostis, bet argi puosiamasi vien viliojimui?  :-\