• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 19, 2024, 13:09:37

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Seminaras šeimoms "Per juokus į geresnę santuoką" (Kaunas)

Pradėjo Nieko nežinau, rugsėjo 14, 2012, 05:35:52

0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Nieko nežinau

,,Per juokus į geresnę santuoką"



Seminaras sutuoktiniams bei poroms besiruošiančioms santuokai.

,,Per juokus į geresnę santuoką" – netipiškas savaitgalio DVD seminaras vedybų klausimais. Mark Gungor, seminaro autorius, gvildena sudėtingus vyrų ir moterų santykių klausimus, pateikia aibę naudingų praktinių patarimų, kaip išnarplioti santykių ,,mazgus". Marko pateikiamos iliustracijos labai šmaikščios, spalvingos ir linksmos. Šio seminaro metu dalyviai pasisems vertingų žinių, prisijuoks ligi soties, įsileis į santuoką teigiamų permainų vėjų.

Mark Gungor - radijo laidų vedėjas, lektorius, knygos ,,Laugh Your Way to a Better Marriage" autorius, vienas žymiausių konsultantų šeimos ir vedybinio gyvenimo kausimais JAV. M. Gungor įrodo, jog raktas į vedybinę palaimą nėra vien romantika ar likimas – tai ir darbas ir įgūdžiai.

Seminaras vyks lietuvių kalba. Bus žiūrimi DVD įrašai, diskutuojama poromis ir grupelėse.

Kviečiame pažiūrėti seminaro ištrauką:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C5MeLyR0gtk#!

Numatoma programa:

PENKTADIENIS

17:30 - Registracija.
18:00 - Pradžia.
18:20 - I dalis. "Pasakojimas apie dvejas smegenis I".
19:35 - Kavos pertrauka su diskusijomis.
20:00 - II dalis. "Pasakojimas apie dvejas smegenis II".
21:00 - Diskusija, vakaro pabaiga.

ŠEŠTADIENIS
10:00 - Pradžia. Trumpas apibendrinimas.
10:10 - III dalis. Mano vėliava arba "Kuo gyvena sutuoktinis".
11:00 - Kavos pertrauka su diskusijomis.
11:30 - IV dalis. "Raktas į geresnį seksą I".
12:10 - Pertraukėlė.
12:20 - V dalis. "Raktas į geresnį seksą II".
13:00 - Pietų pertrauka.
14:00 - VI dalis. "Kaip išlikti susituokus ir nieko nenudėti".
15:00 - Pasidalijimas įspūdžiais, baigiamoji "ceremonija" prie kavos puodelio.

Seminaro laikas

2012 m. rugsėjo 21-22 d. registracija iki rugsėjo 16 d. arba kol bus surinkta visa grupė registracijos ankteta

Seminaro vieta

Seminaras vyks viešbutyje DANIELA (A. Mickevičiaus 28, Kaunas)

Seminaro kaina

Dalyvio įnašas - 75 Lt. (į kainą įskaičiuota: seminaras, kavos pertraukos ir pietūs. Dėl nakvynės viešbutyje kreiptis el. paštu gti@lcn.lt )


Dalyvavusių seminare įspūdžiai

,,Buvau visą laiką su savo žmona, abu juokėmės, abu jaučiamės gerai. O svarbiausia įžvalga: gyvendamas su savo žmona, turiu geriausią savo gyvenime pasirinkimą."

,,Seminaras dar kartą patvirtino, kad šeima yra nuostabiausias dalykas pasaulyje."

,,supratau, kad daug nežinau ir kiek daug darbo reikia įdėti, kad šeima būtų stipri, darni ir laiminga. Žinau kaip reikia tinkamai bendrauti, bet tam taip pat reikia daug indėlio."

,,Daug dalykų sužinojau kaip elgtis, kad mano vyras būtų laimingas, kad mūsų santuoka ir vaikai būtų laimingi. Supratau, kad neesu vienintelė su savo elgesio stereotipais, kad tai būdinga moterims ir kad neturiu savęs kaltinti dėl daugelio dalykų.'

,,Pamačiau, supratau aiškiau pačias problemas, jų esmę ir jų sprendimo būdus. Svarbu, kad abu atėjom su vyru – abu darėm klaidų, bet norim jas ištaisyti."

Šaltinis: http://gtinstitutas.lt/node/143

Diak. Tomas M.

Mark Gungor visai netyčia buvau atradęs jau prieš keletą metų, pasidalinau darbe, tai visi, švelniai tariant, "žvengė" ;D

Teofilė

Citata iš: Tomas M.  rugsėjo 14, 2012, 11:53:11
Mark Gungor visai netyčia buvau atradęs jau prieš keletą metų, pasidalinau darbe, tai visi, švelniai tariant, "žvengė" ;D
Šaunios paskaitos :thumbup:

Nors vertinant itin skrupulingai būtų galima prie šio bei to prikibti. (Berods ir su Mėta esame kažkur kažkada ta tema diskutavusios). Viena vertus, galima iki begalybės gilintis į vyrų ir moterų psichologinius skirtumus, kaip gyvena, mąsto, elgiasi "tipiškas vyras" ir "tipiška moteris", dėl to verkti ar juoktis, bet yra ir kita nuomonė - neva "amžinas" vyrų ir moterų nesusikalbėjimas, netgi kildinimas iš skirtingų planetų (plg. "Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros") yra gimtosios nuodėmės pasekmė. Pati aš šią mintį vertinu atsargiai (tik ją kaip tik ir vėl priminė neseniai mano skaityta Gregory K. Popcak knyga), bet visgi gal vyras ir moteris sukurti sugyventi darniai ir be tokių ne iki galo nuoširdžių pergurdavimo taktikų, kaip kad siūloma šiose paskaitose.

Na ir dar kas man negalėjo nerėžti ausies :ashamed: - protestantiškasis požiūris į kontracepciją.

Diak. Tomas M.

Aš nemačiau visų paskaitų, tai negaliu labai komentuoti, bet man atrodo, kad humoras yra stiprus vaistas, gydant šeimyninių santykių "ligas". Gal tai ir yra pagrindinė žinia iš tų juokingų siužetų?

Iš savo patirties žinau, kad kai tik susipyksti ir staiga kyla nejauki tyla, turi kokių 5-10 sekundžių momentą, kai gali viską pakeisti, pasitelkiant lengvą humorą ir "įžeminti" tą negatyvią įtampą.

Aišku ne taip viskas paprasta ir neįmanoma "įžeminti" visų problemų (nors kaip gerai būtų... :D), nes jos turi būti išspręstos, bet išsklaidžius blogą įtampą, visada turėsime pagarbų pokalbį ir pasieksime daugiau rezultatų diskusijoje  :-\

Nieko nežinau

Citata iš: Tomas M.  rugsėjo 14, 2012, 11:53:11
Mark Gungor visai netyčia buvau atradęs jau prieš keletą metų, pasidalinau darbe, tai visi, švelniai tariant, "žvengė" ;D
Mačiau kažkada ištrauka keliavo per facebook. Žmonės dalijosi kaip humoru, kai kurie turbūt nė nebandydami suprasti, kad tai galėtų kažką rimčiau reikšti.  :)

Nieko nežinau

Citata iš: Teofilė  rugsėjo 14, 2012, 14:08:26
Na ir dar kas man negalėjo nerėžti ausies :ashamed: - protestantiškasis požiūris į kontracepciją.
Pritariu ir tam ir kitam. Vis tiek visada pravartu matyti ne tik formą, bet ir turinį. Bet videoseminaruose kiek suprantu būna aptarimai grupėse, tai jei joms vadovaujama ne paviršutiniškai, manyčiau turėtų būti atkreiptas dėmesys į kai kuriuos dalykus. Nežinau ar tai daroma, aš daryčiau... Aišku seminaro tikslas ir nėra išleist visapusiškai teisingai suformatuotą kataliką, o paraginti neteist už tai, kad "vyrai nėra moterys" ir pan. Bet nesijausčiau sąžiningai pati prieš save, jei su gerai virškinamu humoru, kartu ir "piliulę" nuryt paduočiau.. tai tik toks pasvarstymas. Poros, kurios sudalyvauja, kiek girdėjau iš atsiliepimų - džiaugiasi. Bet kaip konkrečiai minėtos "detalės" sprendžiamos nežinau. Reikės kada prie progos pasmalsauti...

Teofilė

Citata iš: Mėta  rugsėjo 14, 2012, 16:51:35
Bet videoseminaruose kiek suprantu būna aptarimai grupėse, tai jei joms vadovaujama ne paviršutiniškai, manyčiau turėtų būti atkreiptas dėmesys į kai kuriuos dalykus.
Na videoseminarus veda taipogi protestantai, tad iš jų pusės vargu ar į tai kreipiamas dėmesys. Nors kita vertus, su Gungoro požiūriu kontracepcijos klausimu ir jiems gal ne visiems pakeliui (iš esmės siūlomos abortyviai galinčios veikti priemonės - daugelis krikščionių denominacijų tai laiko blogiu).

Diak. Tomas M.

Citata iš: Mėta  rugsėjo 14, 2012, 16:51:35
... Bet nesijausčiau sąžiningai pati prieš save, jei su gerai virškinamu humoru, kartu ir "piliulę" nuryt paduočiau.. tai tik toks pasvarstymas. Poros, kurios sudalyvauja, kiek girdėjau iš atsiliepimų - džiaugiasi. Bet kaip konkrečiai minėtos "detalės" sprendžiamos nežinau. Reikės kada prie progos pasmalsauti...

Šiais laikais išvis sunku rasti "neužterštos" medžiagos apie šeimą, šeimos planavimą ir pan. - kalbu apie medžiagą, paruoštą nereliginių grupių. Mūsų pačių (ir aišku renginio vedėjų) darbas yra atsijoti gerus dalykus nuo blogų. Net tas faktas, kad tas komikas pasisako už kontracepciją, gali būti panaudotas geram - išprovokuoti diskusiją ir dar kartą priminti žmonėms, kad tai prieštarauja tikėjimui.

O priminimų ta tema niekada nebus per daug... Na, matomai reiktų pažymėti, kad apie 80% JAV žmonių, laikančių save katalikais, naudoja kontracepciją ir mano, kad tai yra "OK"  ::)

Nieko nežinau

Citata iš: Teofilė  rugsėjo 14, 2012, 18:35:14
Na videoseminarus veda taipogi protestantai, tad iš jų pusės vargu ar į tai kreipiamas dėmesys. Nors kita vertus, su Gungoro požiūriu kontracepcijos klausimu ir jiems gal ne visiems pakeliui (iš esmės siūlomos abortyviai galinčios veikti priemonės - daugelis krikščionių denominacijų tai laiko blogiu).
Šitai aš suprantu, bet šiuo atveju siūlomas "Gyvenimo ir tikėjimo" instituto, kuris įgyvendina neformalų katalikišką suaugusiųjų švietimą, todėl ir pamąsčiau apie tai, kad tokiu atveju galima į kai kuriuos momentus dėmesį atkreipt. O ar atkreipia ir nežinau...  :-\

Silvija

Nuostabu, kad tokie dalykai Lietuvoje vyksta, turiu omeny "Bendrakeleivius", gaila tik, kad jie pasiekiami daugiausia miesto žmonėms.