• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 19, 2024, 18:13:20

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Grupė sutuoktiniams, norintiems išgyventi stipresnę bendrystę (Vilnius)

Pradėjo Teofilė, spalio 08, 2012, 09:30:18

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Teofilė

Citata iš: Teofilė  rugsėjo 26, 2012, 15:32:52
Grupė sutuoktiniams, norintiems išgyventi stipresnę bendrystę

"Kviečiame poras, išgyvenančias artimesnio, intymesnio, atviresnio santykio ilgesį, patiriančias, jog kasdieniai reikalai, atsakomybių našta, neišsipildę lūkesčiai bei vis labiau juntamas skirtingumas užpildo didžiąją dalį bendravimo. Poras, kurios nelinkusios tam pasiduoti.

Ši grupė yra dovana vienas kitam. Tai 12 savaičių galimybė patirti kitokį, artimesnį, pilnesnį santykį. Grupė yra erdvė, padedanti labiau atskleisti save ir pamatyti sutuoktinį. Ji suteikia progą praturtinti santuokinį ryšį ir įkvėpti jam daugiau gyvybės. Susitikimai leidžia ieškoti, kaip santuoka gali pasitarnauti tiek santykiui, tiek asmeniniam vyro ir moters augimui bei skleidimuisi.

12 susitikimų metu teoriškai (trumpi teoriniai temos pristatymai) ir praktiškai (įvairios užduotys ir pasidalinimas grupėje) paliesime šias temas:

    Kas aš esu ir iš kur atėjau?
    Meilė ir jos ženklai mūsų šeimoje
    Mūsų skirtingumai ir dovanos poroje
    Sutuoktinių bendravimas
    Emocijos ir mūsų bendrystė
    Kalbėjimas ir klasymasis
    Konfliktai poroje
    Susitaikymas ir atleidimas
    Lytinė sutuoktinių meilė
    Mūsų šeimos uždavinys

Užsiėmimai vyks Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centre (Matulaičio a. 3), Vilniuje
Užsiėmimus ves porų konsultantė Nijolė Kukuraitienė ir psichologė Vaida Platkevičiūtė
Regustruojame telefonu: 2461772, 861617473, arba vaida.platkeviciute@gmail.com
iki šių metų spalio 12 d. Grupės užsiėmimai vyks kartą per savaitę po darbo"