• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
lapkričio 28, 2021, 13:12:56

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Pristatomas Sielovados centras "Bendrakeleiviai" (Vilnius)

Pradėjo Teofilė, rugsėjo 14, 2012, 13:23:26

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Teofilė


Sielovados centras "Bendrakeleiviai"
Būti kartu kai sunku

Viliamės, gyvenimas jums dosnus sėkmės, o sunkumai yra pakeliami. Tačiau jei jus arba jūsų šeimą ištiko sudėtingi išbandymai, lydimi dvasinės ar psichologinės krizės ir jums praverstų psichologinė, sielovadinė ar teisinė pagalba, esate laukiami mūsų centre. Nuo 2001 m. teikiame kvalifikuotą palydėjimą sutuoktiniams, išgyvenantiems santuokos ar skyrybų krizę, jų vaikams bei paaugliams, šeimoms, negalinčioms turėti vaikučių, asmenims, slaugantiems sunkius ligonius ir kt.
Tiesiog norintiems giliau pažinti save arba kryptingai puoselėti savo dvasinį gyvenimą siūlome asmeninį dvasinį palydėjimą, vidinio išgydymo konsultacijas ir įvairias sielovadines bei saviugdos programas grupėse.
Mūsų centre dirba profesionalūs psichologai, sielovadininkai, krizines programas drauge su kitais specialistais palydi dvasininkas, šeimos teisės klausimais konsultuoja juristas.

Išdrįskite priimti mūsų pagalbą, išsirinkdami jums aktualią programą. Laukiame jūsų su viltimi, kad kiekvienas mūsų susitikimas bus mažas žingsnelis jūsų gyvenimo pilnatvės, vidinės ramybės ir aiškumo link.
2012 m. programų kalendorius.


Kaštonas


vida