• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
lapkričio 28, 2021, 14:25:56

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Šiandien

Pradėjo Silvija, gruodžio 04, 2014, 03:13:08

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija

VDU Akademinė sielovada, bendradarbiaudama su Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, šio Advento metu organizuoja Morkaus Evangelijos skaitymo vakarą. Evangelija bus skaitoma nuo pradžios iki galo, su keliomis pauzėmis, kurių metu bus giedamos psalmės. Toks būdas leidžia ne tik klausyti, bet ir pačiam asmeniškai atsiliepti į skambantį Dievo Žodį.

Tiems, kurie siekia gilesnio Morkaus Evangelijos supratimo, yra paruoštas trumpas Morkaus Evangelijos įvadas. Toks išankstinis ,,pasiruošimas" Evangelijos skaitymui gali padėti aiškiau atpažinti Autoriaus pasakojimo būdą bei pagilinti klausytojo ,,bendradarbiavimą" su pačiu Evangelijos tekstu.

Morkaus Evangelija bus skaitoma gruodžio 4 d. (ketvirtadienį) 18.00 val. mažojoje Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje (Aukštaičių g. 6), Kaune. Šis renginys yra Kristaus  Prisikėlimo bažnyčios kertinio akmens pašventinimo 80 metų jubiliejaus ir paminklinės Kristaus Prisikėlimo bažnyčios konsekracijos 10-mečio iškilmėms skirto renginių ciklo dalis.

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-12-03-raktas-i-morkaus-evangelija/124947

Augucka

Gruodžio 5 d.

Šiuos vakarus Kaune, Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje, organizuoja ir kviečia dalyvauti Nacionalinė egzorcistų asociacija kartu su broliais pranciškonais.
17.30 val. Valandų liturgija (Vakarinė). Galimybė priimti Sutaikinimo sakramentą.
18 val. šv. Mišios.
18.45 Švč. Sakramento adoracija. Pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei.
Melsimės atsiteisimo intencija už savo ir visų žmonių nuodėmes, už taiką visame pasaulyje, ypač Ukrainoje bei Šventojoje Žemėje, pavesime Dievui visus pašvęstuosius brolius ir seseris.

Silvija

Birželio 12 d. 17 val. Vilniuje, Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje (Sėlių g. 17)
vidinio išgydymo pamaldos su kun. J. Reczek ir S. Dąbrowska iš Krokuvos.

Čia galite pasiklausyti juos kalbant apie tai, kas yra vidinis išgydymas ir kam jo reikia. Kaip kalba pats kunigas-egzorcistas, dažnai mes negalime įveikti nuodėmės tol, kol kenčiame savo širdyje, jaučiamės atmesti ar vieniši.