• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
liepos 15, 2024, 00:15:36

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Gailestingumo kelias Vilniuje su tėv. Jonu Emanueliu CSJ

Pradėjo kliuni, spalio 22, 2020, 17:17:50

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

kliuni

Spalio 24-ąją kviečiame praleisti piligrimystėje Gailestingumo keliu – jungiančiu svarbiausias, šv. Faustinos ir pal. Mykolo Sopočkos gyvenimus menančias vietas. Piligrimystė po miestą – tai galimybė pažvelgti į Vilnių kitokiu žvilgsniu, eiti jo gatvėmis bandant įskaityti Dievo žmonių, susijusių su Gailestingumo istorija, mums paliktus ženklus.
Pradėję piligriminę kelionę nuo Aušros vartų, Gailestingumo kelią tęsime vietose, kur Dievo Gailestingumo paveikslas buvo tapomas ar vėliau gerbiamas. Troleibusu pasiekę Antakalnį, piligrimystę baigsime Šv. Faustinos namelyje, kur šv. Faustina patyrė Jėzaus apsireiškimus.
Stabtelėjimai įvairiose vietose skatins susimąstyti, kaip suprantame gailestingumo žinią, kaip atpažįstame gailestingumą savo gyvenime, kur jį patiriame, ar leidžiame sau pripažinti, kad esame sužeisti ir stokojantys, reikalingi meilės ir gailestingumo. Pasibaigus keliui norintieji prie puodelio arbatos galės pasidalinti piligrimystės po miestą patirtimi.
Planuojama Gailestingumo kelio trukmė 6 val.
Piligrimystės pradžia spalio 24-ąją, šeštadienį, 10 val. Renkamės prie įėjimo į Aušros Vartų koplyčią.
Į piligrimystę prašome užsiregistruoti iš anksto siunčiant trumpąją žinutę tel. nr. +3706 87 12 937 arba el. paštu piligrimai@vilnensis.lt.

https://www.facebook.com/events/727713441156363/