• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 26, 2024, 05:47:28

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Apie Išpažinties sakramentą

Pradėjo Giedrė, rugsėjo 12, 2012, 16:35:47

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Varlė keliauninkė

Kol dar šilti esam ir kol nesibaigė mano žolių arbata (jau baiginėjasi), t.y. kuo greičiau.

Gal kovo 11? Būtų du variantai:
1. Kaunietiškas pas mane namuose nuo iki/po pietų iki...
2. Kaišiadorinis pas Silviją iki 17 val., nes ten kkk kinas su R. Aušrotu nuo 18.00 (galima pasižiūrėti)

Pilgrim, kukuli, Giedre, Donatai, Silvija hmm.. kas dar..
Žodžiu, atsiliepkite :)

Pilgrim

darbo dienomis (paprastai iki vidurio savaitės, galima ir ryt  :)) po darbo išskyrus kitą visą savaitę

Varlė keliauninkė

dviese nėra prasmės mums arbatą gerti, reikia daugiau burnų

Pilgrim

Trečiadienio vakarai kur nors mieste  :-\ pvz. Bažnyčioje
arba kaip ir siūlai puodą arbatos

Varlė keliauninkė

Geriau tada pas mane arbatos, baznycioje kazkaip.. :no-no:
Treciadieni po darbo nuo 18.00  visi galintys ir negalintys :)

Pilgrim


Varlė keliauninkė

Oho, ziuriu esi labai karingai nusiteikes. zinok pas mane trys sunus, jei ka  :D
Shalom.

Diak. Tomas M.

Citata iš: Varlė keliauninkė  kovo 07, 2016, 15:33:38
dviese nėra prasmės mums arbatą gerti, reikia daugiau burnų

Manau burnų užteks, nebent jums norisi daugiau ausų ;) ;D

vida

Kaip Jums bus smagu. Toloka iš Klaipėdos atvažiuoti, o ir niekas nekviečia. Juokauju.
Palaiminto vakaro visiems , kurie susirinksit [-o<

Varlė keliauninkė

Nenusimink Vida, mytas nesigauna.. mat, savaitės vidurys, darbai ir t.t.
Kažkada palankesniu metu vėl bandysim susiburti :)

kukulis

Manau, kad surengti susitikimą labai gera mintis, nes jau seniai nebuvo  :thumbup:
Bet dėl manęs tai tik nuo kitos savaitės, nes šią  savaitę vis dar sirguliuoju ::)

Vis dėl to, norėčiau užduoti klausimą Piligrimui. Tavo pranešimuose sušmėžavo frazės: "esame ne šio pasaulio vaikai", "turime būti visi pranašai". Net jeigu tai suvokčiau perkeltine prasme, vis vien būtų neaišku, ką, atsižvelgiant į šias mintis, turėtume daryti čia ir dabar. Būtent didžiausias neaiškumas man ką daryti čia ir dabar , nes paprastas įsivaizdavimas, kad mes visi pranašai ir ne šio pasaulio vaikai, gal būt tik pakelia nuotaiką - geruoju atveju, arba didina puikybę - bloguoju atveju; tačiau nuo to nei kiek nepaaiškėja kaip turėtume keisti savo gyvenimą, kaip turėtume pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje.
T.y. trūksta konkretumo.

Pilgrim

Kukuli,
klausimas apima keletą lygmenų ir todėl į jį trumpai atsakyti sunku.
Tačiau pabandyti galima - tai tiesiog gyventi Evangelija. Būti ne iš šio pasaulio reiškia mąstyti ir gyventi ne šio pasaulio kategorijomis, bet Evangelijos kategorijomis, reiškia daryti Dievo darbus (mylėti, būti gailestingais, atleisti ir ... ). Tampa svarbu pažinti Evangeliją. Konkretumą duoda tik Jėzus ir todėl pirmoje vietoje, centre turi būti ryšys su Jėzumi, nuolatinis - 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ... Tiesiog nuolatos kiekvieną akimirką, kiekviename veiksme, darbe, mintyje, poilsyje, šventime ieškoti ryšio su Jėzumi. Kaip užsibaigia dauguma maldų - su Juo, Jame ir per Jį. Viskas keičiasi įvyksta tik su Jėzumi, Jėzuje ir per Jėzų. Tiesiog atsiverti Jėzui. Jėzus duoda aiškumą ir pasako kaip reikia konkrečioje situacijoje, konkrečioje vietoje, aplinkybėse, bet mums teisiog reikia ieškoti Jėzaus visur ir visada.