• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 20, 2024, 07:13:51

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Pabiros...

Pradėjo Kaštonas, rugsėjo 17, 2015, 05:55:50

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Kaštonas

"Čia mums tiesiog nepavyko rasti sutarimo ...."
Šita aš pastebėjau  ;D Pasitelkęs teologijos inžineriją, vis dar svarstau ar labai Bruse Li skaudėjo galvą.

Mano spėjimui, visi męs kalbamės su kunigais. Bent jau šis, susirinkusių, bažnyčios sinodas tai tikrai. :)
Kaži ar Kristų girdim?!



kukulis

O tu girdi?

Gal gali perduoti ir mums, ką Kristus sako apie karatė lankymą? ;)

Kaštonas

Ar aš girdžiu Kukuli, tau juk nerūpi. Man taip atrodo!

Citata iš: kukulis  rugsėjo 17, 2015, 05:14:59
Tai visad reikia pačiam rinktis :)

kukulis

Kaip nerūpi? Juk pats papriekaištavai, kad nesiklausom Kristaus.

Beje, vienas pažįstamas man sakė, kad tiesiogiai su Kristumi bendrauja ir jam "kristus" pasakė, kad popiežius Benediktas XVI yra demonas. Paskui atsiuntė nuotrauką, iš kurios "matėsi", kad tas popiežius tikrai yra demonas.

Tai žodžiu aš ir suabejojau ar tikrai su Kristumi bendrauja.

Pilgrim

CitataTamstai, Pilgrim'e, kol kas dar nepavyko rasti "šifro" rakto.
:o drąsu ...
Citatakuo labiau patikėti - manimi ar mano oponentais
yra paprastesnis būdas, pasiklausti Jėzaus


p.s. kursai su pietų pertrauka, pabaiga apie 15.00, vyks šalia Aušros Vartų

Kaštonas

Citata iš: kukulis  rugsėjo 17, 2015, 07:12:00
Kaip nerūpi? Juk pats papriekaištavai, kad nesiklausom Kristaus.

Beje, vienas pažįstamas man sakė, kad tiesiogiai su Kristumi bendrauja ir jam "kristus" pasakė, kad popiežius Benediktas XVI yra demonas. Paskui atsiuntė nuotrauką, iš kurios "matėsi", kad tas popiežius tikrai yra demonas.

Tai žodžiu aš ir suabejojau ar tikrai su Kristumi bendrauja.

Nelabai ką galiu atsakyti.
Na nebent apie pačią ABEJONĘ (jos prigimtį) galėtume kada nors kalbėti. :)
............  yra gražesnių dalykų apie ką galima kalbėti.

Beje Barzdyla.
Tavęs Šiluvoje nesutikau, o mane dar ir per TV rodė :DDDD

Andrius4

Citata iš: kukulis  rugsėjo 17, 2015, 07:12:00
Kaip nerūpi? Juk pats papriekaištavai, kad nesiklausom Kristaus.

Beje, vienas pažįstamas man sakė, kad tiesiogiai su Kristumi bendrauja ir jam "kristus" pasakė, kad popiežius Benediktas XVI yra demonas. Paskui atsiuntė nuotrauką, iš kurios "matėsi", kad tas popiežius tikrai yra demonas.

Tai žodžiu aš ir suabejojau ar tikrai su Kristumi bendrauja.

O jeigu tai tiesa, ką pažistamas sakė? Kas tada?

kukulis

Citata iš: Andrius4  rugsėjo 17, 2015, 10:20:39
Citata iš: kukulis  rugsėjo 17, 2015, 07:12:00
Kaip nerūpi? Juk pats papriekaištavai, kad nesiklausom Kristaus.

Beje, vienas pažįstamas man sakė, kad tiesiogiai su Kristumi bendrauja ir jam "kristus" pasakė, kad popiežius Benediktas XVI yra demonas. Paskui atsiuntė nuotrauką, iš kurios "matėsi", kad tas popiežius tikrai yra demonas.

Tai žodžiu aš ir suabejojau ar tikrai su Kristumi bendrauja.

O jeigu tai tiesa, ką pažistamas sakė? Kas tada?

Viskas paprasta.
Tuomet jis eis į dangų, ir dar keli, kurie jo klauso ir jam pritaria. O visi kiti - pragarą.


Pilgrim

Kas tada ? :)
Labai paprasta, tada Evangelija meluoja.

Andrius4

Citata iš: Pilgrim  rugsėjo 17, 2015, 12:15:36
Kas tada ? :)
Labai paprasta, tada Evangelija meluoja.

Na nemanau, kad tai susiję su Evangelija. Čia turbūt su bažnyčios tradicija susiję :)

Kaštonas

Jau nebejuokinga.

Andriau, kaip supranti šią eilutę
Mt 18, 8 Jei tavo ranka ar koja gundo tave nusidėti, nukirsk ją ir mesk šalin.
?

Andrius4

Citata iš: Kaštonas  rugsėjo 17, 2015, 15:30:06
Jau nebejuokinga.

Andriau, kaip supranti šią eilutę
Mt 18, 8 Jei tavo ranka ar koja gundo tave nusidėti, nukirsk ją ir mesk šalin.
?

Kaštonas,

Tu man pasakyk. Kaip aš nesuprantu tos eilutes? Kaip aš nesuprantu Evangelijos man pasakyk? Ne mums vienas kita testuoti. Aš savo supratimą, prieš trys metus išspyriau lauk už durų. Mano supratimas yra niekas Dievo akyse. Mums reikia Kristaus supratimo. Tik Kristuje yra įmanoma žiūrėti visiem i viena puse. Kodėl aš paklausiau išvis ta klausima: Kas jeigu Kukulio pažįstamas teisus ir kas tada? Nes aš turiu pakankamai priežasčių tikėti, kad Kukulio pažįstamas teisus. Kad ir kokiu ji laikytumėte ( išprotėjusiu ar ne) Noju irgi visi turbūt laike išprotėjusiu, kai jisai statė arka, nes anomis dienomis nebuvo lietaus, o Dievas sake Nojui, kad ims lyti 40 dienu ir 40 naktų. Ir kas galėjo patikėti, kad ims ir lis, kai tokio dalyko kaip lietaus nebuvo žemėje.

Kaštonas

.
Aš pakankamai turiu priežasčių tau pasakyti jog turi išeiti.
Kai norėsi žiūrėti viena kryptimi sugrįžk.

Diak. Tomas M.

Andriau, juk nėra jokia paslaptis, kad Bažnyčioje yra nemažai puolusių tarnų, buvo net ir Popiežių, prisiminkime, kad Judas Iskariotas juk buvo vienas pirmųjų vyskupų ir jis išdavė Jėzų. Tad tu ne tą klausimą keli. Esmė ne tame ar tas Kukulio pažįstamas teisus ar ne. Esmė tame, kad pagaro vartai Bažnyčios nenugalės, nes tai mūsų Viešpaties Žodis!  :pentecostal:

Varlė keliauninkė

Niekas niekam negali sakyti "tu turi išeiti" ar "tu turi ateiti".
Tas, kuris laiko save teisiu, teisia..  o yra parašyta "nėra teisaus, nėra nei vieno" Rom3, 10. Už Edeno vartų
.

Kaštonas

Gali. Net privalo.
Ką tik tai padariau tavo nuostabai Keliauninkę. Ir iš savęs nepaėmiau nei vieno žodžio.

Pilgrim

CitataKas jeigu Kukulio pažįstamas teisus ir kas tada?
Jau sakiau tada Evangelija meluoja ir visas krikščionių tikėjimas yra pasaka.
Ir tuomet reikia tikėjimo, kuris nemeluoja, bet tai jau bus ne krikščionių tikėjimas su savo šventraščiu Biblija.
Tačiau aš tikiu, kad Evangelija nemeluoja. Tuomet klysta Kukulio pažįstamas.
Ar Šventasis Raštas yra Dievo žodis? (kun. A. Akelaitis)

https://www.youtube.com/watch?v=_99E5Jy2QSU
Ar Šventąjį Raštą tikrai parašė Dievas? (kun. A. Akelaitis)

https://www.youtube.com/watch?v=nbj8LZh6EKg
CitataMums reikia Kristaus supratimo.
Tikrai taip, tačiau Evangelija ir yra Kristaus supratimas.
Keletas labai trumpų siužetų -
Ar kiekvienas tikintysis gali Šventąjį Raštą suprasti teisingai? (kun. A. Akelaitis)

https://www.youtube.com/watch?v=3aj9jAiB4Ps
Kaip teisingai skaityti Šventąjį Raštą? (kun. A. Akelaitis)

https://www.youtube.com/watch?v=UOBRIaMKQjo

Andrius4

Citata iš: Tomas M.  rugsėjo 18, 2015, 02:10:37
Andriau, juk nėra jokia paslaptis, kad Bažnyčioje yra nemažai puolusių tarnų, buvo net ir Popiežių, prisiminkime, kad Judas Iskariotas juk buvo vienas pirmųjų vyskupų ir jis išdavė Jėzų. Tad tu ne tą klausimą keli. Esmė ne tame ar tas Kukulio pažįstamas teisus ar ne. Esmė tame, kad pagaro vartai Bažnyčios nenugalės, nes tai mūsų Viešpaties Žodis!  :pentecostal:

Štai puikus ir sąžiningas atsakymas. Kuris net sudėliojo viska i savo vietas, kad įvykiai neišsirutuliotu be reikalo. Ačiū Tomui.

Kaštone, aš tikiu, kad mano buvimas čia tau nepatinka. Bet taip pat tikiu kad dauguma šio forumo stebinčiu dalyviu, nedrįsta išsakyti savo minčių, dėl tavo išpuoliu. Negi tau vienam viskas galima? Kai Tomas man pasakys palikti ši forumą, tuomet taip ir bus, aš ji paliksiu. Manai aš tas žinutes šiaip sau rašau ir gaistu savo ir jūsų laika? kažkurias žinutes man tenka rašyti net iki trijų valandų ir tik viena žinute. Nes aš meldžiuosi, tikrinuosi su Dievo Žodžiu priės kiekviena žinute i kuria man nėra lengva atrašyti, aš meldžiuosi. Aš ruošiu savo širdį, kad Kristus galėtu kalbėti. O tu sakai, kad kaip turėsiu noro žiūrėti i viena puse sugrisk.

Piligrime, aš nesakau, kad Evangelija meluoja, nes aš stoviu ant jos. Nes aš tikiu kad ji iš Dievo. Nes tai Dievo Žodis. Ir pasikartosiu, aš pats nieko nesiaiškinu savo protu, ar supratimu.

Ir Ačiū Varlytei.

Kaštonas

Ar aš girdžiu kaltinimus.?

kukulis

Tiesiog Kaštono toks charakteris. Nepalikti neaiškių klausimų. Veikti. Jausti rūpestį dėl visko kas vyksta.

Šiaip pavydžiu. Su tokiu charakteriu žmogus daug gyvenime pasiekia. :)

Aš pats tai greit pavargčiau šitaip ..  ::)