• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 20:27:25

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Pabiros...

Pradėjo Kaštonas, rugsėjo 17, 2015, 05:55:50

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Pilgrim

Andriau ar radai bent pėdsaką, kur kalbėjau apie tavo požiūrį į Evangeliją. Tik atsakinėjau į klausimą apie Kukulio pažįstamą  :)

Kaštonas

Augustai, tarp mūsų negali būti žmogaus kuris nukreiptų dėmesio

Pilgrim


Kaštonas

:-)

Augustai, tarp mūsų negali būti žmogaus kuris nukreiptų dėmesio

Persiprašau. Klaida įsivėlė
Augustai, tarp mūsų negali būti žmogaus kuris nekreiptų dėmesio

Andrius4

Citata iš: Kaštonas  rugsėjo 18, 2015, 06:51:48
Ar aš girdžiu kaltinimus.?

Aš nekaltinu, aš tikiu, kad taip gali buti. Bet aš galiu ir klysti.

Citata iš: Pilgrim  rugsėjo 18, 2015, 07:13:48
Andriau ar radai bent pėdsaką, kur kalbėjau apie tavo požiūrį į Evangeliją. Tik atsakinėjau į klausimą apie Kukulio pažįstamą  :)

Tik apsidraudžiu, kad nebūtu nesusipratimu :)

Kaštonas

Ar nori pasakyti, kad abejones rašai?

Andrius4

Ar nori mane i kampa užspausti? Nepavyks Kaštone, aš i tavo provokacijas nesivelsiu

Kaštonas

Tu pats* save ten įspaudei. Pats* save uždarei.  Tai ar ne todėl tave kviečiau (tebegalioja) į svečius?!
Viena nauda, kad greičiau pradėtum kalbėti/gimdyti. Tai ir tempiu už liežuvio.

"Nekalbėk, tavęs nesupras, pasijuoks," - ar pažįstama?
Sakau, ne ten priešu ieškai.

Jei skaldysi, kaltinsi ir skleisi abejones aš vėl išsižiosiu.


Ps 30

Andrius4

Citata iš: Kaštonas  rugsėjo 18, 2015, 15:30:45
Tu pats* save ten įspaudei. Pats* save uždarei.

Tokio atrasimo ir tikėjausi, nebuvo sunku nuspėti :)

Nebijau aš išjokėju, nes jie neturi pažinimo. Priešu niekada neieškojau, netoks mano tikslas. Nežinau, kodėl taip viska apsukai. Mano tikslas yra skelbti TIESA. Nes šiomis dienomis Dievo paslaptis yra atskleista.

Apr 10,7 bet septintojo angelo trimitavimo dienomis bus baigta Dievo paslaptis, kaip Jis yra paskelbęs Gerąją naujieną savo tarnams pranašams.

Septintas angelas jau trimitavo. Todėl tai turi buti danešta i kiekviena ausi ir širdį. Nežinau ,ką turi galvoja sakydamas" Jei skaldysi, kaltinsi ir skleisi abejones aš vėl išsižiosiu."Bet daryk tai, ką manai turis padaryti. O aš stovėsiu ant Dievo Žodžio (Evangelijos, Biblijos, Kristaus ant kiekvieno jo Žodžio ir sakinio), gal net dėl to busiu ištrintas, išmestas. Ir kiekviena tavo vadinama sklaidymą, ar abejonių skleidimą, patvirtinsiu Žodžiu, jog tai yra Dievo Žodyje.