• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 15:20:00

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Kas ta Elijo dvasia?

Pradėjo Andrius4, lapkričio 26, 2017, 15:00:01

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Andrius4

Citata iš: Kaštonas  gruodžio 09, 2017, 17:10:42Kalbant apie Paulių:niekas negirdėjo. Mokiniai, Kefas ir tt Argumentai iš nežinojimo. Kristuje visą yra VIENA. (toliau nesiplėsiu)

Kaštone nemontuok, tai žiauru ir neteisinga ką tu darai. Ir net juokinga. Aš rašiau apie šiandien dieną, ne apie ta diena kai Paulius vaikščiojo žeme. Tai kad melagingas montažas.

 

Citata"Vėlgi daugelis pasakys. Bet juk Šventosios Dvasios įkvėpti Bažnyčios tėvai tai pamatė teisingai. Ar tikrai teisingai? Ar tikrai Šventosios Dvasios įkvėpti? Na jeigu tikrai, tuomet Šventoji Dvasia ėmė kalbėti pati prieš save."
Logikos klaida. Argumentas iš tikėjimo. (lygiai tą galima pasakyti apie tave ir tavo sektą. Lpgiškai. Pažiūrėk savo iškraipytoje Evangelijoje kokie yra Šventosios Dvasios vaisai. Forumo "draugystėje" jų nėra )

Apie logikos klaidas jau kalbėjom. Jeigu tau nelogiška, nereiškia kad taip ir yra, nes čia tik tavo supratimas. Tai viena, o antra tai neargumentuoja tavo man mestu suktu kaltinimu, čia ne į temą. Ir aš neieškau draugystės, aš čia dėl tu sielų kurios tai pamatys ir gręšis į originalu Dievo žodį.

Citataetc

"Šiai dienai situacija yra kitokia." šiai dienai situacija yra tapati. Pats taip rašei: Kiekvienam žmogui viskas vienodai galioja, tad ir aš ne išimtis. (jei tu ne išimtis, tai nedaryk teiginių kurie nepagal tavo ūgį)

Ir vėl žiaurus ir nesąžiningas montavimas, dvi skirtingos mintys sulipdytos į vieną. Vienoje mintyje kalbėjau apie Paulių, o kitoje yra kalbėta apie Dievo žodžio vis didesni ir didesni atvėrimą. Kaštone taip sukčiaudamas bet ka purvais apdrabstysi. Bet žinai ką? Man jau nebesvarbu, nes pamačiau tavo dvasią visame "gražume", o ir manau skaitytojai irgi.

 

CitataViešpaties Jėzaus vardan eik su savo sektantais kalbėtis.

Kaštone, taigi nekalbėk su manim, kas tau liepia?

 

CitataApd 19, 5 Tai sužinoję, jie buvo pakrikštyti Viešpaties Jėzaus vardan.[i2]
2 Apd 19,5: Plg. Apd 8,17. Jėzaus vardan – dėl jo įsakymo ir nuopelnų.


Tai kodėl nedaroma taip, dėl Jo įsakymų ir nuopelnų?

 

 

Citata iš: Silvija  gruodžio 09, 2017, 17:59:53Turiu priminti, kad apie Krikštą lygiai prieš metus turėjome diskusiją, kurios pabaigoje, kaip man pasirodė, Andrius pritrūko argumentų ir net pažadėjo pabaigti savo dalyvavimą forume.

Taip, tai yra tiesa aš pažadėjau baigti savo dalyvavimą forume. Bet ne dėl argumentu trukumo. Ir buvau tikrai palikęs forumą, net ištrines savo naryste. Bet grįžau dėl dviejų priežasčių. Tai dėl Donato tikėjimo. http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,1364.msg19002.html#msg19002

Ir antra priežastys, kad Tomas padarė "sudėtingu pokalbių" svetaine. Tad aš čia tik ir rašau, aš grįžęs niekad nerašiau į kitas svetaines. Ir aš gerbiu teisingą pastebėjimą Silvija. Čia gal būt aš neteisingai pasielgiau su tuo sutinku ir pripažįstu. O ir kaip esu minėjęs anksčiau, kad amžinai čia ir nerašysiu. Mano misija yra, kad butu paskelbta tai, kas turi buti paskelbta. O tai Tiesa. Ir ne mano tiesa, o Dievo paskelbta per šios dienos Dievo pranašą. O kas priims? Tas priims. Kas ne? Tas ne.

 

Citata iš: nf  gruodžio 09, 2017, 19:30:54
Citatayra tik vienas teisingas Biblijos aiškinimas ir jis niekuomet nesikeitė ir nesikeičia. O vis daugiau ir daugiau atveriamas

Gal ir vėl ne tą mintyse turėjai, bet pasakymą "O vis daugiau ir daugiau atveriamas ", kitaip nemoku suprasti kaip: " Bilblija aiškinama vis labiau ir labiau pridedant aiškintojo nuomonės."

Ne, čia jokio žmogaus nuomonės negali buti, nei daugiau nei mažiau. Tiesiog pats visas bendras paveikslas yra atidengiamas Dievo vis daugiau ir daugiau.

Pvz. Kažkuriam laikotarpi žmonės niekaip negalėjo suprasti tam tikru Biblijos vietų, Tad iš visos Biblijos jie turėjo tik tam tikras Dievo atvertas Biblijos vietas ir jie tvirtai laikėsi tų vietų, ir tai buvo teisinga. Bet jie norėjo suprasti daugiau, nes klausimu kėlė kitos Biblijos vietos, o atsakimų nebuvo. Kitam laikotarpiui Dievas atvėrė daugiau Biblijos vietų per Šv. Irinėjų. Dabar žmonės pamatė aiškiau, jau didesne dalį to paveikslo. Kitam laikotarpiui Dievas atvėrė dar daugiau per Šv. Martiną. Dar kitam laikotarpiui per Šv. Kolumbą. Kitam per Šv. Martiną Liuterį. Kitam per Šv. Veslį. Ir šiam laikotarpiui per Branhamą.

Bet kiek daugiau ir kas būtent buvo Dievo atverta per šituos Dievo vyrus, tai butu kita didelė tema, bet mielu norų galima būtu ją gvildenti, jei tik kam tai pasirodytu įdomu. Gal tuomet būtu daug aiškiau.

Kaštonas

"Ir vėl žiaurus ir nesąžiningas montavimas, "

BEVEIK kiekviena kartą kai skaitau tave lygiai taip pat suprantu.

Tai ATE.

Silvija

Citata iš: Andrius4  gruodžio 10, 2017, 04:46:07
Citata iš: Silvija  gruodžio 09, 2017, 17:59:53Turiu priminti, kad apie Krikštą lygiai prieš metus turėjome diskusiją, kurios pabaigoje, kaip man pasirodė, Andrius pritrūko argumentų ir net pažadėjo pabaigti savo dalyvavimą forume.

Taip, tai yra tiesa aš pažadėjau baigti savo dalyvavimą forume. Bet ne dėl argumentu trukumo. Ir buvau tikrai palikęs forumą, net ištrines savo naryste. Bet grįžau dėl dviejų priežasčių. Tai dėl Donato tikėjimo. http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,1364.msg19002.html#msg19002

Ir antra priežastys, kad Tomas padarė "sudėtingu pokalbių" svetaine. Tad aš čia tik ir rašau, aš grįžęs niekad nerašiau į kitas svetaines. Ir aš gerbiu teisingą pastebėjimą Silvija. Čia gal būt aš neteisingai pasielgiau su tuo sutinku ir pripažįstu. O ir kaip esu minėjęs anksčiau, kad amžinai čia ir nerašysiu. Mano misija yra, kad butu paskelbta tai, kas turi buti paskelbta. O tai Tiesa. Ir ne mano tiesa, o Dievo paskelbta per šios dienos Dievo pranašą. O kas priims? Tas priims. Kas ne? Tas ne.

Prisikuri sau misijų, Andriau :) Jau seniai pastebėjau, kad nauji atsivertėliai iš to karštumo ima vaizduotis suprantą apie Dievą geriau nei visi kiti, nei Bažnyčia. Nenoriu rašyti, kad tai puikybė, tai greičiau jaunatviškas karštakošiškumas. Panašiai kaip mokiniui mokykloje supratus kelias matematines formules atsiveria akys ir jis patas sau ima atrodyti esąs asas toje srityje. Tavo Branhamo mokyme nesusiveda galai, tad ar pranašas jis?

Andriau, tiek apie Krikštą, tiek apie Švč. Trejybę tu užmerkei akis prieš mūsų argumentus, kurie remiasi Šventuoju Raštu. Ir tai yra taip pat nesąžiningumas. Kaltini mus, o pats tą patį darai. Jei ne, - pirmyn, siūlau grįžti į Krikšto temą ir atsakyti į argumentą dėl Mt.28,18-20. Ten tu tikrai nusimuilinai.

Dėl Donato tikėjimo - kaip moderatorė prašau tikslumo, nes turime ir kitą Donatą, kataliką. O Donato Banaičio, kurio pavardę pagooglinus visi norintys ras jo blogą, propagandos mes nutarėme neskleisti. Net ir Sunkių pokalbių skiltyje. Nes tai visiškai nesuderinama su krikščionybe.

Varlė keliauninkė

Citata iš: Andrius4  gruodžio 06, 2017, 15:59:23O ir kaip matome "Apr 11" Dievas siunčia du pranašus. Tai kad.......
vistik tai žydiškas alyvmedis, į kurį esame įskiepyti, todėl man artimesnė žydiška mintis nei tavo, Andriau, branhamiška.
Du pranašai, tai du liudytojai, kas reiškia Įstatymą (Mozė) ir st pranašus. Palyginimui gali pasiskaityti Lk 16 apie turtuolį ir vargšą Lozorių. Gal tada pradėsi matyti šventraštį kaip visumą :)

Aš galiu klysti, kaip ir tu, kaip ir tavo branhamas, bet Tradicija retai klysta, tiek krikščioniška, tiek judėjiška. Gal geriau užsiimtum kuom kitu, nes prastas uš tamstos misionierius.. :))

Pilgrim

CitataKitam laikotarpiui Dievas atvėrė daugiau Biblijos vietų per Šv. Irinėjų. Dabar žmonės pamatė aiškiau, jau didesne dalį to paveikslo. Kitam laikotarpiui Dievas atvėrė dar daugiau per Šv. Martiną. Dar kitam laikotarpiui per Šv. Kolumbą. Kitam per Šv. Martiną Liuterį. Kitam per Šv. Veslį
kas šiuos žmones paskelbė šventaisiais ?

Andrius4

Citata iš: Silvija  gruodžio 10, 2017, 07:57:21Prisikuri sau misijų, Andriau :) Jau seniai pastebėjau, kad nauji atsivertėliai iš to karštumo ima vaizduotis suprantą apie Dievą geriau nei visi kiti, nei Bažnyčia. Nenoriu rašyti, kad tai puikybė, tai greičiau jaunatviškas karštakošiškumas. Panašiai kaip mokiniui mokykloje supratus kelias matematines formules atsiveria akys ir jis patas sau ima atrodyti esąs asas toje srityje.

Tikrai Silvija aš nieko neprisikuriu. Aš esu rašęs jau ankščiau, kodėl būtent aš pradėjau rašyti aplamai. Matai kai yra Dievo vedimas žmogui, tai tik tas žmogus gali tai ir jausti ir suprasti. Lygiai taip pat jeigu tave Dievas vestu kažką padaryti ir žmonės tuo tiesiog netikėtu. Jie tiesiog sakytu lygiai ta pati, kad tu Silvija prisigalvoji ir tai normali žmonių reakcija. Ir kaip tikinti, tikiu, kad esi tai patyrus, tad turėtum tai suprasti.

CitataAndriau, tiek apie Krikštą, tiek apie Švč. Trejybę tu užmerkei akis prieš mūsų argumentus, kurie remiasi Šventuoju Raštu. Ir tai yra taip pat nesąžiningumas. Kaltini mus, o pats tą patį darai. Jei ne, - pirmyn, siūlau grįžti į Krikšto temą ir atsakyti į argumentą dėl Mt.28,18-20. Ten tu tikrai nusimuilinai.

Jokiu akių Silvija aš neužmerkiau, gal but aš nespėjau į tai įsigilinti, gal dar kas buvo. Ir kadangi jau taip sakai, tai butinai aš grįšiu ir įsigilinsiu į tai ką praleidau. Ir patikėk, nesvarbu kaip atrodytu, bet aš niekados nesistengiu nusimuilinti nuo nieko, tiesiog kartais aš nespėju, tai gal ką ir praleidžiu. O ir esu rašęs, kad jeigu ką praleidau, pabrėžkit, pakartokit.

CitataDėl Donato tikėjimo - kaip moderatorė prašau tikslumo, nes turime ir kitą Donatą, kataliką. O Donato Banaičio, kurio pavardę pagooglinus visi norintys ras jo blogą, propagandos mes nutarėme neskleisti. Net ir Sunkių pokalbių skiltyje. Nes tai visiškai nesuderinama su krikščionybe.

Taip dėl Banaičio. Ir tikrai neturėjau jokiu minčių skleisti kažkokia tai propagandą. Silvija aš kartais nesuprantu tokiu dalyku iš kur tai?. Aš tik parašiau dėl ko grįžau.

 

Citata iš: Pilgrim  gruodžio 10, 2017, 11:16:23
CitataKitam laikotarpiui Dievas atvėrė daugiau Biblijos vietų per Šv. Irinėjų. Dabar žmonės pamatė aiškiau, jau didesne dalį to paveikslo. Kitam laikotarpiui Dievas atvėrė dar daugiau per Šv. Martiną. Dar kitam laikotarpiui per Šv. Kolumbą. Kitam per Šv. Martiną Liuterį. Kitam per Šv. Veslį
kas šiuos žmones paskelbė šventaisiais ?
Kun 11 44 nes aš esu VIEŠPATS, jūsų Dievas. Todėl pašvęskite save ir būkite šventi. Nesuterškite savęs jokiu kužančiu gyvūnu, kuris rėplioja žeme!

1 Pt 1 15 Šventas yra tasai, kuris jus pašaukė, tad ir jūs patys tapkite šventi visu savo elgesiu, 16 kaip parašyta: Būkite šventi, nes aš esu šventas.

Rom 1 7 Visiems Dievo mylimiesiems, esantiems Romoje, pašauktiesiems šventiesiems: tebūna jums malonė bei ramybė nuo Dievo, mūsų Tėvo, ir Viešpaties Jėzaus Kristaus!

Kol 1   2 šventiesiems ir ištikimiesiems broliams Kristuje, gyvenantiems Kolosuose: malonė ir ramybė jums nuo Dievo, mūsų Tėvo!

Tas pats, kas ir paskelbė visus šituos šventaisiais. Dievas yra Šventas, tai ir visi kas yra jame yra Šventi.

Pilgrim

Andriau
kas yra tas -
CitataTas pats, kas ir paskelbė visus šituos šventaisiais

Andrius4


Pilgrim

Andriau,
Kokiu būdu Dievas paskelbė, kad šie, tavo mibimi, žmonės
Šv. Irinėjus, Šv. Martinas, Šv. Kolumbas, Šv. Martinas Liuteris, Šv. Veslis

Andrius4

Pilgrim, ar neaiškiai Dievo žodis parodo, kad visi kas yra Kristuje yra šventi?
Rom 11   

16 Jei pirmkepė duona šventa, tai šventa ir tešla. Jei šaknis šventa, tai ir šakos
1 Kor 3   

17 Jei kas Dievo šventovę niokoja, tą Dievas suniokos, nes Dievo šventovė šventa, ir toji šventovė – tai jūs!

Tad, ar nori pasakyti, kad tie vyrai kurios paminėjau nebuvo ir nėra Kristuje?

Pilgrim

tai kodėl nesakai - šventoji Silvija, šventasis Andrius4 ir pan. ?

Andrius4

Su visa pagarba, labai atsiprašysiu ir tikrai atsiprašau, bet negaliu vynioti į vatą.

Bet Dievo žodis sako.

Mt 7 20 Taigi jūs pažinsite juos iš vaisių".


Silvija

Kaip ironiška... kai tą pačią eilutę citavo Kaštonas, tu nuo jo pastabos išsisukai, o dabar pats ją kaip kortą išmeti.

Toks klausimas, Andriau4. Kaip tu skiri dvasias, kurios per tave veikia? Nes tavo dalyvavimo  šiame forume vaisiai - du metus trunkantis erzelis, bandymas suskaldyti Kristaus kūną :( ir ypač tai suintensyvėja Advento ir Gavėnios laike. Juk čia ne mes tave puolame, o tu mus. Kaip vilkas ėriuko kailyje. Mes tik ginamės. Ir jau seniai abejoju ar tai turėtume daryti.

Andrius4

Vadink tai kaip tau patogu Silvija, bet tie du metai ir bus du liudininkai mūsų kelio pabaigoje, kai stovėsime tenai, prie Baltojo Sosto.

Pilgrim

Citata iš: Andrius4  gruodžio 11, 2017, 17:53:25Su visa pagarba, labai atsiprašysiu ir tikrai atsiprašau, bet negaliu vynioti į vatą.

Bet Dievo žodis sako.
Mt 7 20 Taigi jūs pažinsite juos iš vaisių".

Andriau,
o kokie Tavo vaisiai ?

Andrius4

Mano vaisiai kalba už mane, kaip ir jūsų už jus. Obelis negali sakyti aš kriaušė, jeigu ant jos kabo obuoliai.

Pilgrim

Andriau,
jei nepalaikysi įžeidimu, pavardink tuos savo vaisius.

Andrius4

Ta ir noriu pasakyti,  kad nėra tikslo žmogui už save kalbėti. Nes ka žmogus besakys jo darbai kalba už ji garsiau. O tai ir yra vaisiai, kas iš žmogaus išeina. Ir net manau, kad nedera žmogui kalbėti už save.