• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 12:52:40

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Apie piktas dvasias. Ką reikia žinoti tikinčiajam

Pradėjo Augucka, gruodžio 28, 2013, 03:49:33

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Kaštonas

" ir kartais sunku yra tą aiškumą surasti (čia aš ne vien apie save). "

(man labai padėjo surasti aiškumą kai ėmiau kalbėti tik už save)

Pr 6
1 [i1]Kai žemėje žmonės pradėjo daugėti ir jiems gimė dukterys, 2 Dievo sūnūs,[i2] žiūrėdami į jas, matė, kokios jos buvo gražios, ir ėmė iš jų sau žmonomis tas, kurios jiems patiko. 3 Tuomet VIEŠPATS tarė: ,,Mano dvasia[i3] nepasiliks amžinai žmoguje, nes jis yra ir kūnas. Tebūna jų dienos šimtas dvidešimt metų". 4 Tomis dienomis, – kaip ir vėliau,[i4] – kai Dievo sūnūs susijungė su žmonių dukterimis, žemėje pasirodė milžinai. Jie buvo senovės galiūnai, garsūs vyrai. ...
http://biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKK1998_Pr_6


"Tad turime dvi žmonių gimines, geruosius ir bloguosius, kuriems reikia visiems sutilpti vienoje Žemėje. ,,Kai žemėje žmonių ėmė daugėti ir jiems gimė dukterų, dangiškosios būtybės žiūrėjo į jas, matė, kokios jos gražios, ir ėmė iš jų sau žmonomis tas, kurios patiko. Tomis dienomis, kaip ir vėliau, kai Dievo sūnūs susijungė su žmonių dukterimis, žemėje pasirodė milžinai. Jie buvo senovės galiūnai, garsūs vyrai" (Pr 6, 1–2.4).

Pirmasis klausimas toks: kas tos dangiškos būtybės? ..."
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2013-01-15-sandoros-raktas-i-sventaji-rasta-iii-nojus-ir-jo-seima/93702

kukulis


Kaštonas

:)
Savo išvaizda panašūs į žmogų ufonautai.
Taippat nykštukai, elfai, milžinai, robotai etc. -humanoidų rūšis.


Kai domėjausi tarp jų giminių neradau.
Sudomino?

kukulis

Tai jei nėra šansų rasti giminių, tai ne, nesudominai ;)

Kaštonas


Saulius

Ačiū, Kaštone, už nuorodas, labai padėjo :D . Rašiau, kad kalbu ne tik už save, nes mano aplinkoje labai mažai yra tikinčių žmonių. Net ir namiškiai sugeba užduoti tokius provokuojančius klausimus, ir aš toli gražu nesu tikėjimo dalykų žinovas. Todėl, sakau: man pasisekė - džiaugiuosi atradęs šį forumą, kuris vienija tikinčiuosius, leidžia pasidalinti įžvalgomis, aptarti šių dienų gyvenimo iššūkius, galu gale susiorientuoti tame, kas šiuo metu vyksta. Taigi, dar kartą ačiū visiems, kurie nesipiktina naujokais  [-o<