• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
birželio 26, 2024, 07:31:20

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Idėja "įsivaikinti" žmogų ir už jį melstis sutartą laiką

Pradėjo Augucka, gegužės 20, 2014, 10:46:53

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Jazminas

Citata iš: Giedrė  gegužės 25, 2014, 10:21:07
Mielai pasimelsiu ir už Jazminą (...) jei melsitės už mane - labai spaudžia mokslo darbai, tad svarbu, kad viską suspėčiau ir sėkmingai praeitų paskutinis gynimas rugpjūčio pačiam gale. Labai būsiu dėkinga, jei pasimelsite už mane ta intencija.  :celebrate:
Dėkoju, Giedre! :)
(Ir toliau meldžiuosi Jūsų intencija.) [-O<

Citata iš: Pilgrim  gegužės 27, 2014, 11:39:56
Varlytė keliauninkė už Jazminą
Labai ačiū Jums, Varlyte Keliauninke :)

Su Sekminėm - Šv. Dvasios atsiuntimo švente! :pentecostal:

P. S. Labai patiko ši maldos iniciatyva  :thumbup:

Varlė keliauninkė

Ir aš įsijungiu į dėkotojų ir šlovintojų chorą. Ačiū jums, brangieji.
Šventoji Dvasia pasilik su mumis, Viešpatie!

Augucka

Ačiū visiems, kas dalyvavote, kas ištikimai meldėtės.  :pentecostal: Man ši maldos iniciatyva irgi patiko  :thumbup:
Kol prasuksim naują ratelį, aš vis dar melsiuos už Arabelę ir jos vaikučius ir už visus forumiečius, kad mus visus Viešpats pastiprintų  [-O<
Kada sukam naują ratelį? :D

arabele

Ačiū Augučkai, kad meldėsi už mane ir mano vaikučius (labai jaučiasi tavo malda man šis laikas labai sklandžiai ėjo). Aš irgi dar pratęsiu maldą už Silviją kol bus nauji suskirstymai. Man labai patiko ši intencija jauties už kažką atsakingas ir malda tikresnė gaunasi. Labai ačiū sumanytojams. Jungsiuosi ir toliau.

Augucka

Arabele, meldžiau tau ramybės ir stiprybės  [-O<

Šlovė Viešpačiui  :pentecostal:
Gyvenkime nuolatinėje maldoje  [-O<

Augustas

Iniciatyva man patiko.  :thumbup:  Norėčiau, kad ji būtų pratęsta.  :pentecostal:

Pilgrim

Augustai, manau tęsim. Bręsta idėja, bet pora dienų nusimato offline rėžimas ir negalėsiu pasidalinti.


Pilgrim

Gal iki birželio 30 d. registruojamės ir nuo liepos 1 pradedam.  :-\

Tiesa aš irgi už  :)

Augucka, Arabelė, Jazminas, Pilgrim ...

p.s. sąrašą teeeesiam

Augustas


Sigitas

Su mano gyvenimo tempu, tai geriau imkime bent mėnesiui tos globos.  ::)
Nespėju palei jus bėgti.

Šita, įrašykite ir mane, tik nesupykite, aš dabar tik kartą ar du į savaitę prie kompo teprieinu, tad esu šia prasme "atsilikėlis".  :ashamed:
[-o< Ką priskirsite, tas gerai, tik neišsykio teperskaitysiu, neišsykio ir malda globosiu.

Augucka

Sigitai, gali kuriam nors palikti savo telefono numerį, kad būtų galima tau parašyti žinutę už ką tau reiktų melstis vos tik išaiškėjus.

Augucka

Atgaivinu temą gal kas dar norėtų prisijungti nuo liepos 1 d.  ::)

Silvija


Diak. Tomas M.


Varlė keliauninkė


Sigitas

O tai dabar jau tipo nebesimeldžiam už tą "priskirtąjį"  :swoon:
Mane irgi priregistruokite į eilę.
Noriu katrą jūsų "įsivaikinti".  :celebrate:

Pilgrim

Augucka, Arabelė, Jazminas, Pilgrim, Augustas, Sigitas, Silvija, Tomas, Keliauninkė ...
O sąrašas dar nepabaigtas  ;)
Pradėkime ryt liepos 1 d. ir pabaikime per Žolines rugpjūčio 15 d.
Sklando idėja apie intenciją, tačiau kadangi išvažiuoju į kitą Lietuvos kraštą maža laiko pasidalinti, tačiau naktį pasidalinsiu  :)

Silvija

Jaučiu reikia patikslinimo (na bent jau pasiaiškinu pati sau :)). Augucka už arabelę, arabelė už Jazminą, Jazminas už Pilgrim ir taip ratuku. Tomai, tu šįkart mano vaikas :D

Augucka

Na ne ne, gal sukim ratuką į kitą pusę, nes aš arabelę jau buvau įsivaikinus  ::)
Gal Silvija, tu nori traukt lapukus?