• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 08:25:24

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Idėja "įsivaikinti" žmogų ir už jį melstis sutartą laiką

Pradėjo Augucka, gegužės 20, 2014, 10:46:53

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Jazminas

Citata iš: Pilgrim  gegužės 24, 2014, 03:11:39
registracija iki gegužės 27 d. (antradienis)
startas gegužės 28 d. (trečiadienis)
pabaiga per Sekmines birželio 8 d. (sekmadienis)
intenciją padiktuoja liturginis kalendorius- reikalingų šventosios Dvasios dovanų

Siūlau visgi palaukti iki gegužės 27 d. ir pradėti nuo 28d.  Galbūt dar kas prisijungs. :)

Ir ateičiai besimeldžiančiųjų vardus traukti ne poromis, na, nebent taip "sukristų".

Jazminas

Citata iš: Silvija  gegužės 24, 2014, 14:16:22
Tai aišku, kad skubinti nereikia, bet gali būti priešingas variantas, kai pats žmogus nori, kad už jį melstųsi tam tikra intencija, bet čia, forume, nenorėtų jos viešinti.

Taip, tokiu atveju gerai būtų turėti galimybę susisiekti asmeniškai.

Sigitas

Citata iš: Augucka  gegužės 25, 2014, 08:29:26
Na, Giedre, manau taip negalima pasiskirti kas ką nori  :no-no:
Poto atsiranda visokios simpatijos antipatijos vienam ar kitam. Gal neužsiimkim diskriminacija ir išskirtinumu.
Nevadinkim tai burtais, gink Dieve, bet galbūt lapukų traukimu kas kam atiteks.
Nesuprantu, kodėl yra blogai simpatijos - antipatijos? Lygiai taip pat nesuprantu kuo yra blogai burtų traukimas? Apaštalams burtų keliu nuspręsti kas užims Judo Iskarijoto vietą Šventoji Dvasia netrukdė ir jie nebuvo tokie prietaringi, kad oj oj, to nevadinkime burtų metimu... gink Dieve! Burtai yra burtai, daiktus reikia vadinti tikraisiais vardais. Va vėl supainiojimas: ,,neužsiimkim diskriminacija ir išskirtinumu" - velniui patinka kai supainiojame sąvokas mažuose dalykuose, tada jis gali vesti toliau klaidinančiu keliu ir sunkinti situaciją. Diskriminacija lietuviškai kalbant yra atskyrimas. Klausiu - kas čia ką atskiria? Jėzus Kristus aiškiai yra pasakęs: ,,ateis Žmogaus Sūnus savo šlovėje ir kartu su juo visi angelai, tada jis atsisės savo garbės soste. Jo akivaizdoje bus surinkti visų tautų žmonės, ir jis perskirs juos, kaip piemuo atskiria avis nuo ožių" (Mt.25,31-32). Štai čia akivaizdus diskriminacijos pavyzdys. Kurioje vietoje jūs randate diskriminaciją šiame forume, šiame broliškame pasidalinime kuriam už kurią melstis?

Palaikau sesę Kristuje Jėzuje Giedrę ir mielai įsijungčiau į jūsų inicijuojamą grupę suaugusio žmogaus įsivaikinimo-užtarimo maldoje. Norėčiau melstis už ją, t.y. Giedrę, nors iš esmės nėra skirtumo, tiesiog manau, kad mūsų yra panašumas problemoje (sunkumai keliaujant). Bet klusniai lenkiu galvą ir priimu forumo vadovybės valią kaip Dievo valią man, todėl lai paskutinis žodis būna šio forumo administracijos.

Beje, brolis Kristuje Jėzuje Piligrim gerą iniciatyvą rodo!  :thumbup:

Giedrė

Mielai pasimelsiu ir už Jazminą - reikiama intencija, nors menkiau pažįstu, o kartu ir už Varlytę Keliauninkę - jos intencija, kaip jau sakiau, nes jai jaučiu ypatingą simpatiją. Nežinau, ar reikia taip viską formalizuoti, skirstytis nusistatinėti datas. Jei jauti kažkam simpatiją, tai ir malda noriau gaunasi. Šiaip ar taip - ateinanti savaitė tebus už tuos žmones, bet visokius oficialius skirstymus aš atmetu kaip nereikalingus. Nors jau maldos gal nereikia "nuleisti iš viršaus"... Palikime vieni kitiems tiesiog daugiau laisvės. Jei norite, galite parašyti mielos Jazminai ir Varlyte, man savo intencijas, o jei ne tai melsiuos už jus ir baigtas kriukis. Žvelkime į viską paprasčiau ...  :D Sigitai, ačiū, jei melsitės už mane - labai spaudžia mokslo darbai, tad svarbu, kad viską suspėčiau ir sėkmingai praeitų paskutinis gynimas rugpjūčio pačiam gale. Labai būsiu dėkinga, jei pasimelsite už mane ta intencija.  :celebrate:

Augucka

Na va, kaip ir sakiau, prasideda simpatijos - nesimpatijos.  ::)

O ka, jei man niekas jokios simpatijos nejaucia?  :( Vadinasi as liksiu uz borto?


Augustas

Jei susidaro nelyginis skaičius besimeldžiančiųjų, tai prisijungiu, kad būtų lyginis skaičius. T.y., kad vienam užtariamajam tektų vienas užtarėjas.  [-o<

P.S. Jei už Augucką melstis niekas nesirinko, tai pasirinksiu aš. Manau, svarbu, kad nė vienas žmogelis neliktų už borto, ir kad nė vienam užtarėjui netektų melstis už du.

Giedrė

Augucka, natūralu, kad tokių dalykų yra. Esame žmonės - ne angelai.  ;) Be to, nesame vieni kitų itin dažnai matę, kai kurių - visai nematę tikrovėje.  Viskas tvarkoje - juk svarbiausia - melstis už artimą. Iniciatyva gera - visi juk ją remiame, melsimės. Viskas puiku.   [-O< Gerai, kai daugėja maldos.   :D
Augucka, neliksi už borto. Visada prijungti galiu ir tavo intenciją prie kitų. Aš melsiuos už visus norinčius - sukalbėsiu Gailestingumo vainikėlį, o Dievas - padalins savo malonės kiek kam reikia. Jis - geriausiai viską žino.  :hug:

Pilgrim

Sveiki visi,
išsakysiu mintis ... Pirma, paskubėjimas suskirstant kas už ką, terminas apibrėžtas gegužės 27 d. Palaukiam tos dienos. Antra labai atsiprašau, bet ... dviračio neišradinėkim, maldos grupėse yra išdirbtos sistemos kaip reikia skirstytis, kad nekiltų simpatijos ir antipatijos. Todėl siūlau vieną iš tokių sistemų ir pritaikyti, žmonių skaičius ar tai lyginis, ar tai nelyginis neturi reikšmės.
Dalyviai:
1. Augucka
2. Arabele
3. Silvija
4. Varle keliauninke
5. Jazminas
6. Pilgrim
7. Tomas
8. Giedre
9. Sigitas
10. Augustas
11. ... ... ...

Augucka

Miela Giedre, nenusimink  ;)

Gal baikim tą dramą ir pradėkim kauptis aktyviai maldos praktikai.

Pamirškim tas nuoskaudas ir mąstykim vieni apie kitus kaip apie vieną kumštį. Mes visi esam Dievo vaikai ir tarp mūsų negali būti nieko kito, tik meilė vienas kitam.  [-O<

Aš asmeniškai noriu koncentruotis ir apmąstyti veiksmų planą, kaip, kur ir kada melsiuos, nes man asmeniškai rimtai melstis vis dar yra sunku ir aš turėsiu perlipti per savo negalėjimą, todėl aš turiu koncentruotis tik į tai, kaip tai įveikti.

Mano svarbiausios intensijos yra tikėjimo ir valios stiprinimas. Stipri valia reikalinga, kad galėčiau kuo daugiau nuveikti Dievo labui.  [-O<


Pilgrim

... pasimelsti už mielus dūšiai žmones ...

Jėzus bylojo savo mokiniams:

,,Jūs esate girdėję, jog buvo pasakyta: 'Mylėk savo artimą' ir neapkęsk priešo. O aš jums sakau: mylėkite savo priešus ir melskitės už savo persekiotojus, kad būtumėte savo dangiškojo Tėvo vaikai; jis juk leidžia savo saulei tekėti geriesiems ir blogiesiems, siunčia lietų ant teisiųjų ir neteisiųjų.

Jei mylite tik tuos, kurie jus myli, ką gi užsitarnaujate? Argi taip nesielgia ir muitininkai? Ir jeigu sveikinate tiktai savo brolius, ką gi ypatingo nuveikiate? Argi to nedaro ir pagonys? Taigi būkite tokie tobuli, kaip jūsų dangiškasis Tėvas yra tobulas".

Mt 5, 43–48

Tomai džiaugiamės tavo buvimu ir kontrole  :thumbup: Varlyte keliauninke taip puikiai jauti arbatinuko virimą reikia tik žavėtis tuom ;) Augucka ar žinai, kad tu labai taikliai pastebėjai tiesiai link 10 :) Silvija mes su tavimi  :hug: Giedre dažnai po pasakymo esame laisvi pabandyti paklausti nuo ko  :-\ Kukuli kartais auklėtojos būna visai nieko  :D
Atsiprašau jei užkliuvo mano pasakymai ... kartais būna kategoriškumo, tai deja kažkiek ir darbo įtaka ... nuolankumo mokytis ir mokytis  :(
Bet matyt pamiršom, kad Jėzus žiūri į mus ir tikriausiai šypsosi, kaip nepasidalinam smėlio dėžės ir žaislų ...

Augucka

Pilgrim, labai taikli citata iš Šv. Rašto :thumbup: Nėra net ką pridurti.

Manau, kad išvados kaip ir išdėstytos, todėl belieka kauptis rimtesniems darbams.  ;)


Silvija

Aš irgi laukiu "įvaikio" :) Sutinku su pasiūlymu melstis iki Sekminių prašant reikalingų Šventosios Dvasios dovanų, priimu ir myliu kiekvieną iš jūsų :angel-2:

Pilgrim

Palaukiam iki pietų gal dar norinčių atsiras  ;)
Nuolatos melskitės, - sako apaštalas Paulius. Viskas gali būti malda, galbūt šį kūrinį klausant, padės tai padaryti -
Pasaulio Valdove, Visatos Viešpatie palaimink mus malda

http://www.youtube.com/watch?v=kBso4GtQ4xA

Pilgrim

Jėzau ateik mūsų gelbėti, Jėzau ateik mums padėti.

Dalyvių sąrašas lyg ir visas, -
1. Augucka
2. Arabele
3. Silvija
4. Varle keliauninke
5. Jazminas
6. Pilgrim
7. Tomas
8. Giedre
9. Sigitas
10. Augustas
Sudaromas buvo pagal tai kada buvo išreikštas ketinimas dalyvauti maldoje. Gal ir ką nors pražioplinau, ne į tą vietą padėjau  :(
bet tikrai be piktos valios  :'( priimkim tai kaip šv. Dvasios dovaną mums
O dabar sąrašas tiesiog sukasi ratu ir susidaro kas už ką  :)
Augucka už Arabelę, Arabelė už Silviją, Silvija už Varlytę keliauninkę, Varlytė keliauninkė už Jazminą, Jazminas už Piligrimą, Piligrimas už Tomą, Tomas už Giedrę, Giedrė už Sigitą, Sigitas už Augustą, Augustas už Augucką.
Toliau esame laisvi savo pasirinkimuose: ar melstis, ar iš viso nesimelsti, kiek ir kaip melstis, kada melstis.
Tik kaip nutarėm pradžia gegužės 28d. pabaiga birželio 8 d.
Intencija kiekvienam asmeniškai reikalingų Šventosios Dvasios dovanų.
Jėzau ateik mums padėti

Diak. Tomas M.


Augucka

Kas taip pat norėtų melsti noveną (devindienį) į Šventaja Dvasią, reiktų pradėti jau gegužės 31 d., kuri pasibaigtų birželio 8 d.

Novena yra čia:
http://www.vievioparapija.eu/novena-i-sventaja-dvasia

Augucka

Taip taip, Silvija, tu teisi. Kaip as cia dabar susimaisiau  :-\
Atsiprasau  :(

Sigitas

Gerai. Už Augustą tai už Augustą. Tik kad va tik daba perskaičiau savaitės pasisakymus. Iki šiol meldžiaus už Giedrę, dabar, t.y. šį vakarą, pradėsiu už Augustą. Tai iki Sekminių? Gerai, tur būt imtinai? Geros jums savaitėlės! Laukiame Bažnyčios gimtadienio.  :celebrate:

Diak. Tomas M.

Tikriausiai kiekvienas mūsų tikisi gauti Malonės šios maldos akcijos metu. Tačiau vienas iš dalykų, kurie seka iš šio maldos "apsikeitimo" yra tai, kad aš asmeniškai atradau Šv. Dvasios noveną (dėkui, Augucka ;) ) - labai gilūs tekstai. Manau nuo šiol ši novena taps pastovia mano gyvenimo drauge, ypač prieš imantis svarbių darbų  :pentecostal:

Silvija

Citata iš: Pilgrim  gegužės 27, 2014, 11:39:56
Augucka už Arabelę, Arabelė už Silviją, Silvija už Varlytę keliauninkę, Varlytė keliauninkė už Jazminą, Jazminas už Piligrimą, Piligrimas už Tomą, Tomas už Giedrę, Giedrė už Sigitą, Sigitas už Augustą, Augustas už Augucką.
<...>
Tik kaip nutarėm pradžia gegužės 28d. pabaiga birželio 8 d.
<...>

Ačiū visiems, kas meldėsi! Ačiū Šventajai Dvasiai :pentecostal: