• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
rugsėjo 28, 2024, 18:39:24

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Gyvasis Rožinis

Pradėjo Agnietė, liepos 15, 2013, 11:58:00

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Džiaugsmo slėpiniai

1. APREIŠKIMAS (Angelas apreiškia Marijai Dievo Sūnaus įsikūnijimą)
2. APLANKYMAS (Marija lanko šv. Elzbietą)
3. GIMIMAS (Gimsta pasaulio Atpirkėjas)
4. PAAUKOJIMAS (Išganytojas aukojamas šventykloje)
5. ATRADIMAS ŠVENTYKLOJE (Viešpats Jėzus randamas šventykloje)

Silvija

Kančios slėpiniai

1. MALDA ALYVŲ SODE (Viešpats Jėzus meldžiasi Alyvų daržely)
2. NUPLAKIMAS (Viešpats Jėzus nuplakamas)
3. VAINIKAVIMAS ERŠKĖČIAIS (Viešpats Jėzus vainikuojamas erškėčiais)
4. KRYŽIAUS NEŠIMAS (Viešpats Jėzus neša kryžių)
5. NUKRYŽIAVIMAS (Viešpats Jėzus nukryžiuotas miršta)

Silvija

Garbės slėpiniai

1. PRISIKĖLIMAS (Viešpats Jėzus prisikelia iš numirusių)
2. ŽENGIMAS Į DANGŲ (Viešpats Jėzus žengia į dangų)
3. ŠVENTOSIOS DVASIOS ATSIUNTIMAS (Į žemę atsiunčiama Šventoji Dvasia)
4. MARIJOS PAĖMIMAS Į DANGŲ (Švč. Dievo Motina paimama į dangų)
5. MARIJOS VAINIKAVIMAS (Švč. Dievo Motina danguje vainikuojama)

Silvija

Šviesos slepiniai

1. KRIKŠTAS JORDANE.
2. APSIREIŠKIMAS KANOS VESTUVĖSE
3. DIEVO KARALYSTĖS SKELBIMAS RAGINANT ATSIVERSTI
4. ATSIMAINYMAS
5. EUCHARISTIJOS ĮSTEIGIMAS

Silvija

Kančios slėpiniai

1. MALDA ALYVŲ SODE (Viešpats Jėzus meldžiasi Alyvų daržely)
2. NUPLAKIMAS (Viešpats Jėzus nuplakamas)
3. VAINIKAVIMAS ERŠKĖČIAIS (Viešpats Jėzus vainikuojamas erškėčiais)
4. KRYŽIAUS NEŠIMAS (Viešpats Jėzus neša kryžių)
5. NUKRYŽIAVIMAS (Viešpats Jėzus nukryžiuotas miršta)

ritajuo

 [-O< jungiuosi į jūsų GR gretas... prieš metus man ir pasninkas atrodė kažkas nerealaus - o dabar trečiadienį ir penktadienį duona ir vandeniu maitinuos... tikiu, kad ir su rožinio kalbėjimu įvyks tas pats - grupėje lengviau įprasti prie kasdieninio kalbėjimo, nes atsiranda įsipareigojimas, kurį reikia vykdyti, o po to jau be to nebegali... Tikiu tuom...  :) šiandien pietų metu sukalbėjau visus slėpinius, pradėjus kalbėt rožinį, apsiniaukęs dangus nušvito, išlindo saulutė, priėmiau tai kaip ženklą  [-o<

Silvija

Na ką gi, sveika prisijungus! Matyt visi turime savo "metodą" kaip pradėti vieną ar kitą praktiką  :thumbup:

Mes pradžioje bandėme pasidalinti slėpinius, tai Erika pasiėmė pirmą (ji ne visada atsižymi, bet meldžiasi), Janina - trečią,  galėtum ir tu, Rita,  pasirinkt iš likusiųjų vieną, tai pradžiai būtų  ne per didelis krūvis, ir po truputį mūsų gyvasis Rožinis įgautų tokį pavidalą, kokį ir įsivaizdavome. Aš dar likčiau su dviem slėpiniais, kol neprisijungė penktas žmogus. Giedrė, kaip supratau, prisideda pirmadieniais ir šeštadieniais, o Jovita nežinau ar dar vis meldžiasi. Bet, jei turėsime ir neįsipareigojusių mums žmonių, kurie pastiprins mūsų maldą kai tik galės, tai bus liuks :thumbup:

Primenu, kad šis Rožinis kalbamas visų mūsų intencijomis ;).

ritajuo

OK... tada aš renkuosi antrą slėpinį ir įsipareigoju kasdien  [-O<

Silvija

Labai gerai :), tadu susmatysim ;)

Silvija

Džiaugsmo slėpiniai

1. APREIŠKIMAS (Angelas apreiškia Marijai Dievo Sūnaus įsikūnijimą)
2. APLANKYMAS (Marija lanko šv. Elzbietą)
3. GIMIMAS (Gimsta pasaulio Atpirkėjas)
4. PAAUKOJIMAS (Išganytojas aukojamas šventykloje)
5. ATRADIMAS ŠVENTYKLOJE (Viešpats Jėzus randamas šventykloje)

ritajuo

 [-O<
Antroji paslaptis. Marija aplanko šventąją Elzbietą. Melskime, kad taip mylėtume artimą, kaip Marija.

+ TM
+ 10 SM ...
Šv.Marija, Dievo motina, melsk už mus nusidėjėlius ir užliek visą žmoniją savo Meilės Liepsnos galia dabar ir mūsų mirties valandą...
+ GDT

Be gimtosios nuodėmės pradėtoji Marija, melski už mus, kurie šaukiamės Tavo pagalbos.

O mano Jėzau, atleisk mums mūsų nuodėmes, apsaugok mus nuo pragaro ugnies, nuvesk į dangų visas sielas, o ypač tas, kurios labiausiai reikalingos Tavo gailestingumo.

Silvija

Garbės slėpiniai

1. PRISIKĖLIMAS (Viešpats Jėzus prisikelia iš numirusių)
2. ŽENGIMAS Į DANGŲ (Viešpats Jėzus žengia į dangų)
3. ŠVENTOSIOS DVASIOS ATSIUNTIMAS (Į žemę atsiunčiama Šventoji Dvasia)
4. MARIJOS PAĖMIMAS Į DANGŲ (Švč. Dievo Motina paimama į dangų)
5. MARIJOS VAINIKAVIMAS (Švč. Dievo Motina danguje vainikuojama)

Silvija

Džiaugsmo slėpiniai

1. APREIŠKIMAS (Angelas apreiškia Marijai Dievo Sūnaus įsikūnijimą)
2. APLANKYMAS (Marija lanko šv. Elzbietą)
3. GIMIMAS (Gimsta pasaulio Atpirkėjas)
4. PAAUKOJIMAS (Išganytojas aukojamas šventykloje)
5. ATRADIMAS ŠVENTYKLOJE (Viešpats Jėzus randamas šventykloje)

Silvija

Kančios slėpiniai

1. MALDA ALYVŲ SODE (Viešpats Jėzus meldžiasi Alyvų daržely)
2. NUPLAKIMAS (Viešpats Jėzus nuplakamas)
3. VAINIKAVIMAS ERŠKĖČIAIS (Viešpats Jėzus vainikuojamas erškėčiais)
4. KRYŽIAUS NEŠIMAS (Viešpats Jėzus neša kryžių)
5. NUKRYŽIAVIMAS (Viešpats Jėzus nukryžiuotas miršta)

ritajuo

 [-O<


P.S. Silvija, norėjau paklausti, gal žinai kaip kalbamas Šv.Dvasios rožinis? Turiu iš Romos parsivežusi 7 dalių po 7 (vietoj 10) karoliukus. Kalbu (tiesa ne kas vakarą  :ashamed:) supaprastintą variantą
+ Sveika Marija
+ 7 Garbė Dievui Tėvui ...
Energetika labai stipri... Esu girdėjusi kad yra kitoks kalbėjimo būdas. Gal žinai?

Silvija

Su ta rožinių gausybe visokių "nuotykių" būna :)

Viena aišku, kad KB puslapiuose apie tai nerasi, kaip ir "Negimusių kūdikių rožinio", apie kurį jau kalbėjome. Mat kartais tarp tokių naujų maldų žodžių būna prikaišiota visokių "puošmenų", kurios tą vadinamąją energetiką ir kelia. O energetika matuoti krikščioniškos maldos gerumo negalima, nes tai - iš kitų religijų atėjęs terminas ir praktika, kuris iškart išduoda, kad malda taip pat gali būti sinkretiška.

Melsdamos tikrąjį Rožinį garantuotai kreipiamės ten kur reikia, todėl jo pilnai užtenka, nors kartais ji mums ir gali atrodyti ,,mažiau energetiška" ;). Septyni karoliukai - gražu, skaičius teologiškas, matyt susijęs su septyniomis Šventosios Dvasios dovanomis, bet aš nieko tikro apie tokį rožinį nesu girdėjusi.

ritajuo

aš nevartojų kažkokių papildomų žodžių, apart ant didžiųjų karoliukų SM, o ant mažųjų 7 kartus Garbė Dievui Tėvui ir taip 7 kartus. Rožinį įsigijau Romoje, jis įpatingas tuom, kad karoliukai iš mineralo (pamiršau pavadinimą, jį naudoja žiedų akutėms) ir parduodamas TIK Šv. Mergelės Marijos bazilikoje.

O Negimusių kūdikių rožinį irgi turiu, mums jį davė Ramygalos kunigas-egzorcistas Edmundas Rinkevičius. T.y. tekstą. o patį rožinį irgi teko matyti pas kunigą Edmundą. Jis mums patarė pasimelst už negimusius kūdikus. Esu narė savipagalbos grupės "Po angelo sparnu", vienijančios mamas, netekusias vaikų.

Silvija

Na jei jau turit egzorcisto ,,stogą", tai gal ir nepakenks :), bet visko būna ir su tais mūsų kunigais, gal vertėtų jam šią mūsų rastą informaciją parodyti?

O dėl tavo minėtojo, tai gal ten ir viskas gerai, juk iki Lietuvos irgi ne visos naujienos ateina. Tik aš pati tai galvoju, ar mums tų naujienų tikrai reikia? Ir paprastai apsieinu su senu geru paveldu. Pavyzdžiui į Šventąją Dvasią melstis galima novena, galima ją ir giedoti, kas man net labiau patinka :).

Bet jei ką nors sužinosi apie tą septynių karoliukų rožinį, tai duok žinot, įdomu ;)

Silvija

Garbės slėpiniai

1. PRISIKĖLIMAS (Viešpats Jėzus prisikelia iš numirusių)
2. ŽENGIMAS Į DANGŲ (Viešpats Jėzus žengia į dangų)
3. ŠVENTOSIOS DVASIOS ATSIUNTIMAS (Į žemę atsiunčiama Šventoji Dvasia)
4. MARIJOS PAĖMIMAS Į DANGŲ (Švč. Dievo Motina paimama į dangų)
5. MARIJOS VAINIKAVIMAS (Švč. Dievo Motina danguje vainikuojama)

Silvija

Šviesos slepiniai

1. KRIKŠTAS JORDANE.
2. APSIREIŠKIMAS KANOS VESTUVĖSE
3. DIEVO KARALYSTĖS SKELBIMAS RAGINANT ATSIVERSTI
4. ATSIMAINYMAS
5. EUCHARISTIJOS ĮSTEIGIMAS