• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 14:59:31

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Antrasis mūsų bendruomenės susitikimas

Pradėjo Giedrė, kovo 08, 2014, 07:45:23

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Giedrė

Silvija pasiūlė, o aš užvedu temą, nes jau laikas susitikti tikrovėje. Kadangi jau išbandyta vieta, tai siūlau Kauno Jėzuitų bažnyčią, Rotušės aikštėje.

Pirminis datos variantas balandžio 4 d. penktadienis, būtų galima sudalyvauti vakarinėse šv. Mišiose ir dar kartu pasėdėti "Skliauto" kavinukėje.

Ar būtų norinčių? Gal dar yra kitų idėjų? Rašykit ...

kukulis

Aš tai norėčiau.
Tik penktadienį kelintą valandą?

Silvija

Man nuo balandžio 1 iki 10 netinka :(, kitomis dienomis - būtinai prisijungčiau.

arabele


Giedrė

Kadangi Silvijai netinka, galime kelti į kitą penktadienį - balandžio 11 d., o vakarinės Mišios prasideda 17 val, tai reikėtų susitikti bažnyčioje bent dešimt minučių prieš šv. Mišias.

Kaip Jums Silvija, kukuli ir kiti - ar tinka toks variantas?

Silvija, gal reikėtų pranešti ir homo viator - kažkaip nesimato forume dabar?

Arabele, gal prisijungsit, nes būtų balandžio vidurys - nešalta jau ... :)

arabele

Man ne dėl šalčio bet važiuot nemažas kelias o dar tokiu laiku dirbu iki vakaro tai paprastos dienos man netinka, vasara nedirbsiu tada ir galėsiu prisijungt

Giedrė

Supratau. Lauksime vasarą  ;). O kaip kiti? Labai prašau visų atsiliepti, nes būtų gerai žinoti, ar bus dalyvių ir jei taip, tai bent apytiksliai keliese susirinksime. Nes nesinorėtų likti vienutėlei kaip piršteliui.  :) Siūlau būtent penktadienį, nes manau, kad savaitgalius norite praleisti su artimaisiais, šeimomis ir t.t.

kukulis

Man darbas iki 17:30 ...
O jeigu vėliau, tai tinka visos dienos išskyrus trečiadienis.

Sigitas

Sveiki!
Man, kaip ir sesei Kristuje Silvijai, tinka po 10 d.
Į Kauną galiu atvažiuoti. Tik nelabai gaudausi Kaune, žinau ten tik Laisvės alėją.  :ashamed:
Noriu sudalyvauti. Balandžio mėnesį dar tebebus gavėnia. Penktadienį - pasninkas. Gal geriau šeštadienį? Bet man visos savaitės dienos kaip šeštadieniai, išskyrus penktadienį ir sekmadienį. Prisitaikysiu prie jūsų.  :thumbup:

Pilgrim

Kiekvieną gavėnios penktadienį Kauno šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje
po šv. Mišių – Kryžiaus kelio pamaldos.
Šios gavėnios mintis, kad Kryžiaus kelio pamaldos vyktų šiek tiek kitaip negu būna paprastai.
Todėl jos bus kitokios  ;) na ir dar, kiekvieną penktadienį jos bus visiškai skirtingai
negu buvo prieš savaitę. Tai kviečiam sudalyvauti.
Šv. Mišios vakarais - 17.00 val.
Kas nespėja anksčiau spėkit į šv. Mišių pabaigą.

Silvija

Laukiu kol pasisakys visi, tikiuos Varlė keliauninkė grįš iš kelionių :D (rytoj juk darbas) ir tada nuspręsim.

Bet vis dėlto reiktų dar pasvarstyt galimybę ir dėl šeštadienio, tada gal ir arabelę būtų įmanoma prikalbinti, ir Sigitui patogiau, o ir man nereiktų kur nors nakvynės ieškotis, nes po Mišių ir Kryžiaus Kelio tik valandžiukė belieka iki paskutinio traukinio...

Pilgrim

Silvija ... yra ir kitų transporto priemonių  :D

Silvija

Kokių? Man nuo autobusų stotelės autostradoj dar mylia kelio O:-) be to nežinau kada tie autobusai, reik žiūrėt.

Pažiūrėjau - 22.07 paskutinis. Gal ir visai nieko :)

Varlė keliauninkė

Miela Giedre, homo viator susilietuvino ir tapo varle keliauninke (buvo tokiu pavadinimu senas rusiskas animacinis filmukas) :-)

Citata iš: Silvija  kovo 09, 2014, 12:11:31
... tikiuos Varlė keliauninkė grįš iš kelionių :D
Tikrai, visa savaitgali praleidau vyriskoj draugijoj, bet oho kokioje - pas Palendriu brolius :-)

Del susitikimo, tai ziurint is sios dienos perpektyvos - tinka.Teoriskai galiu bet kada ar 5dieni ar 6dieni po darbo. Bet del mano darbo specifikos bet kada tie planai gali zlugti - kartais tenka dirbt virsvalandzius ar net sestadieni :/

Giedrė

Na, tai jeigu visiems tinka, tai galima susitikti  šeštadienį,  balandžio 12 d.,  o šv.  vakarinės Mišios 17 val, Jėzuitų bažnyčioje.  Nežinantiems Kauno yra geras orientyras - Kauno  rotušė. Tai gal tada fiksuojam šitą datą? Tada niekam nemaišys darbai, įsipareigojimai ar transporto subtilumai. Be to, vakarinės šeštadienį  užsiskaitys kaip sekmadieninės. Kaip sakoma - du viename. Kadangi dar yra laiko, tai dar galime susirašyti visi kelios dienos prieš susitikimą. Bet tarkime, kad data - nustatyta.

Silvija

Gal dar nieko nefiksuokim, laiko turim ;) Nes juk yra ir daugiau forumo narių, kurių smagu būtų kadanors sulaukti. Bet tą savaitgalį, manau, galim visi turėti omeny.

Giedrė

Žinoma, galima juk dar laiką keisti, bet būtų gerai turėti galvoje konkrečią datą ir pasiplanuoti iš anksto, nes man bent jau paprastai be plano arba "ant smūgio" ateiti neišeina. Silvija, toliau perleidžiu koordinavimą Jums, nes dažniau būnat forume. Jei ką keisit, praneškit ir man prašau, kiek galima anksčiau.

Silvija

Ei, taip nesąžininga, aš juk iškart sakiau, kad šįkart planavimu neužsiimu ;)

Bet nesijaudink, mes čia kaip nors bendrom jėgom. Pranešim.

Giedrė

Silvija, juk viskas maždaug jau apsitarta: vieta, galimas laikas.  ;) Iš esmės nebėra ko labai daug ir planuoti,  :D O toliau jau, jeigu kas keistųsi, tai tiesiog parašykit man kur ir kada galutinai sutarėte. O aš pasistengsiu ateiti, tik būtų gerai žinoti iš anksto.

Pilgrim

Balandžio 12 d. tai bus Verbų sekmadienio išvakarės. Sunkoka dar nuplanuoti, tačiau tikriausiai atsiras svarbesnių įsipareigojimų ruošiantis Didžiajai Savaitei ir galbūt negalėsiu.