liepos 09, 2020, 00:00:19

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Drąsieji - „Courageous"

Pradėjo Kaštonas, rugpjūčio 21, 2015, 09:55:59

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Kaštonas

Filmas ,,Drąsieji" (anglų k. - ,,Courageous") žiūrovams daro daug didesnę įtaką nei buvo tikėtasi. Išvydę pasakojimą apie policijos pareigūną, kuris po dukros žūties pašventė savo gyvenimą Kristui ir tapo geriausiu tėvu, daugelis vyrų įsikvėpė atvesti savo šeimas pas Kristų.

Skelbiantys Evangeliją krikščionys karininkai iš organizacijos ,,Jaron Ministries Code 3 International" įkvėpti šio filmo paskelbė nusikalstamumo mažinimo akciją Kalifornijoje. Organizacijos atstovas J. Karteris sakė, kad filmas paskatino pradėti Biblijos kursus 20-čiai tikinčiųjų grupių.

Be to, filmas ,,Drąsieji" tapo atsakymu į maldas ir toliau daro įtaką viso pasaulio žmonėms. Ką tik grįžęs iš Filipinų J. Karteris pasakojo: ,,Mes parodėme filmą 4000 karininkų, ir jį pažiūrėję beveik 1000 pareigūnų išėjo į priekį išpažinti Kristų savo Gelbėtoju. Vietinės bažnyčios Filipinuose toliau dirba su naujai įtikėjusiais žmonėmis, organizuoja filmo peržiūras kiekvienoje policijos nuovadoje".

,,JAV policijos ženklas gali atverti kelius ten, kur sunku patekti pastoriams bei misionieriams. Todėl mes ieškome daugiau policijos karininkų krikščionių", -  sakė organizacijos ,,Code 3 International" atstovas J. Karteris.
http://www.btz.lt/lt/uzsienyje/1/5230

Vakar Donaldas (Donald Turbitt ) dalinosi vyrų bendruomenės Men of St Joseph International MOSJI (Švento Juozapo Vyrai) veiklos patirtimi.
Minėjo šį filmą. Gal kas jau matė?

Kornelijus P.

Ačiū, Kaštonai, už pasidalinimą filmo, būtinai reiks pažiūrėt :thumbup:
Yra filmas filmai.in, bet tik rusų kalbą. Gal kas žinot kur jį pažiūrėt liet. k. arba bent jau anglų k.? :)

Kaštonas

Manau tai ne komercinis filmas. Turėtų būti YouTube.

Super.

10/10

Kornelijus P.


Tomas M.

Aš viso filmo dar nemačiau, bet man šita ištrauka labai patiko - apie tėvo pareigas Dievo akyse:

https://www.youtube.com/watch?v=yKB66_kSeIU

vida

Vakar bandžiau ieškoti filmo ,, Dievo žmonės''. Atrodo,  prancūzų statytas. Neradau. Gal Jūs girdėjote apie šį filmą, ar žiūrėjote?


Aukštyn