rugpjūčio 13, 2020, 03:19:31

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Del komunijos

Pradėjo Ieskotoja, liepos 04, 2016, 09:34:51

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Ieskotoja

Laba diena. Daug temu perskaiciau, daug atsakymu suzinojau tik niekur savo gyvenimo narplynes neradau. :) Stai Kauno archivyskupijos klausimuose-atsakymuose raso:" Klausimas: Ar tikrai išsiskyre žmones neturi teises eiti išpažinties? Net jei nesiruošia tuoktis antra karta? Negi daugiau nebus atleista ne viena, net menkiausia, nuodeme?
Atsakymas: Žinoma, kad gali eiti išpažinties, ir gauti išrišima! Kol jie yra išsiskyre - niekas jiems netrukdo priimti sakramentu, bet jeigu atsiras kitas žmogus, su kuriuo susituoktu civiliškai, atsirastu ta situacija, kuri neleidžia kunigui duoti išrišimo".
Tuomet perskaiciau tokia pacia tema Bernardinuose :) kur atsakymas toks pats, tik parasyta, kad jei su zmogumi gyveni kai brolis ir sesuo - isrisima gausi.
Tuomet kaip butu jei Baznytine santuoka nutruko pries 40 metu, 20 metu gyvenau viena, o kai pasenau atsirado zmogus salia (taciau neiregistruota jokia civiline santuoka),  esame seni ir svetimmoteriavimas ar svetimvyriavimas neaktualus :). Kaip pakelti akis i nukryziuotaji jeigu eiciau Sv. sakramento priimti?????? Baznycia salia namu, Dievas sirdyje, malda lupose, kitaip gyventi negaleciau, tik atsakymo i savo klausima niekur nerandu. Kas patars????


Pilgrim

Kiekvienas atvejis yra unikalus, labai asmeniškas ir nežinant pilnai ar bent plačiau situacijos, sunku patarti.
Sakramentinis gyvenimas tai ne tik Eucharistija, bet ir Susitaikymo sakramentas, todėl
rekomenduotina tai spręsti su bažnyčios, kurioje lankotės kunigais. Taip pat galima pasikalbėti ir su pažįstamais kunigais arba rekomenduotais kunigais, kurie atlieka dvasios tėvo tarnystę.
Patarimą ar padrąsinimą galima išgirsti ir iš dvasinio palydėtojo arba kompetentingo asmens, ne būtinai kunigo.

Kaštonas

Pagėgiai miestelis mažas. Esu ten buvęs.
Vieni kitus pažįsta. ...

"Baznytine santuoka nutruko pries 40 metu, 20 metu gyvenau viena, o kai pasenau atsirado zmogus salia (taciau neiregistruota jokia civiline santuoka),"

Kokia problema susituokti Bažnyčioje?!


Ieskotoja

Nuolankiai dekoju uz Jusu mintis, patarimus, pabendravima.

Tomas M.

Kiek aš suprantu situacijas kaip jūsų, tai pagrindinis suvaržymas būna intymus gyvenimas. Jei jūs gyvenate su tokiu kaip ir sielos draugu, ir jokių intymių santykių nepraktikuojate, taip atrodo, kad galite eiti sakramentų, bet kaip ir Pilgrim sako, visada pasitarkite su jūsų nuodėmklausiu.

Ieskotoja

 Nuosirdus aciu. Vakar lankiausi Zemaiciu Kavarijos Dievo Gailestingumo atlaiduose. :). kiek daug dvasiniu dovanu, kiek meiles ir palaimos gavau, kad apsakyti neimanoma, ta galima tik pajausti, nes Dievo Gailestingumas yra begalinis.

Aukštyn