Pereiti prie turinio TavoRankose.org

Maldos Švč. Jėzaus Širdžiai

Ryto Švč. Jėzaus Širdies pasveikinimas ir pasiaukojimas

Meldžiantis individualiai

Sveikinu Tave, Švenčiausioji Jėzaus Širdie, gyvasis ir gyvybę teikiantis amžinojo gyvenimo šaltini, begalinis dievybės lobyne, liepsnojantis dieviškos meilės židiny! Tu esi mano poilsio vieta ir mano saugiausias prieglobstis. Mano brangiausias Išganytojau, uždek mano širdį ta degančia meile, kuria liepsnoja Tavoji Širdis. Išliek į mano širdį tą daugybę malonių, kurių šaltinis yra Tavoji Širdis. Tegul Tavo Širdis būna manąja, o manoji tebūna amžinai paklusni Tavajai Širdžiai. Amen.

Viešpatie Jėzau Kristau, aš vienijuosi su ta šlovinimo auka, kurią Tavo Švenčiausioji Širdis kadaise skyrė Dievui ir kurią ligi pasaulio pabaigos visur žemėje aukos Eucharistijos Sakramente. Visą šią dieną aš trokštu sekti Nekaltąja Švenčiausiosios Mergelės Marijos Širdimi, todėl laisva valia aukoju Tau visus savo ketinimus ir mintis, visus jausmus ir norus, visus darbus ir žodžius. Amen.

Meldžiantis šeimoje

Sveikiname Tave, Švenčiausioji Jėzaus Širdie, gyvasis ir gyvybę teikiantis amžinojo gyvenimo šaltini, begalinis dievybės lobyne, liepsnojantis dieviškos meilės židiny! Tu esi mūsų poilsio vieta ir mūsų saugiausias prieglobstis. Mūsų brangiausias Išganytojau, uždek mūsų širdis ta degančia meile, kuria liepsnoja Tavoji Širdis. Išliek į mūsų širdis tą daugybę malonių, kurių šaltinis yra Tavoji Širdis. Tegul Tavo Širdis būna mūsų, o mūsų širdys tebūna amžinai paklusnios Tavajai Širdžiai. Amen.

Viešpatie Jėzau Kristau, mes vienijamės su ta šlovinimo auka, kurią Tavo Švenčiausioji Širdis kadaise skyrė Dievui ir kurią ligi pasaulio pabaigos visur žemėje aukos Eucharistijos Sakramente. Visą šią dieną mes trokštame sekti Nekaltąja Švenčiausiosios Mergelės Marijos Širdimi, todėl laisva valia aukojame Tau visus savo ketinimus ir mintis, visus jausmus ir norus, visus darbus ir žodžius. Amen.

Šaltinis

Trumpos maldos

Švč. Jėzaus Širdie, viešpatauk mums!

Švč. Jėzaus Širdie, pasigailėk mūsų!

Švč. Jėzaus Širdie, pasitikiu Tavimi!

Jėzau, romusis ir nuolankiaširdi! Padaryk mūsų širdį panašią į savo Širdį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *