Pereiti prie turinio TavoRankose.org

Popiežius Pranciškus paskelbė Gailestingumo metų renginių planą. Gailestingumo jubiliejaus renginių kalendoriuje numatyta ir Kunigų diena birželio 3-oji, kurios metu drauge bus švenčiamas ir Švč. Jėzaus Širdies šventės 160-ųjų metinių jubiliejus.

Šv. Jono Eudo pastangomis Švč. Jėzaus Širdies šventė pirmą kartą buvo paminėta 1670 m. rugpjūčio 31 d. 1856 m. Popiežius Pijus IX šią šventę padarė privalomą visai Bažnyčiai. Popiežius Pijus XII šiai šventei suteikė aukščiausią šventės statusą.

Tikriausiai jau teko girdėti apie Čenstakavos Dievo Motinos ikonos kelionę per Eurazijos žemyną. O štai čia trumpa ištrauka iš jos kelionės per Kaišiadoris

Tikriausiai jau teko girdėti apie Čenstakavos Dievo Motinos ikonos kelionę per Eurazijos žemyną. O štai čia trumpa ištrauka iš jos kelionės per Kaišiadoris ...skaityti toliau "Čenstakavos Dievo Motinos ikona keliauja per Lietuvą"

1

VienuoliaiSantrauka: Po keturis metus trukusio JAV Moterų Vienuolių Lyderių Konferencijos tyrimo, Tikėjimo Doktrinos Kongregacija paskelbė griežtą įvertinimą ir paskyrė tris vyskupus, kurie turės prižiūrėti minėtą organizaciją ir užtikrinti, kad jos pozicija aktualiomis šių laikų temomis atitiktų visuotinį Bažnyčios mokymą. Kalba eina apie požiūrį į abortus, kontracepciją, eutanaziją, homoseksualias santuokas ir moterų šventinimą į kunigus. Organizacija, atstovaujanti daugiau kaip 80% visų JAV moterų vienuolių, kaltinama ir radikalių feministinių idėjų palaikymu ...skaityti toliau "Dauguma JAV moterų vienuolių nemato reikalo laikytis vieningo su Bažnyčia mokymo"

2

Kelias - kuo daugiau pakeleivių, tuo smagiau eiti
Kuo daugiau pakeleivių, tuo smagiau eiti 😉

TavoRankose.org pradeda savo kelią! Šia proga sumaniau pasidalinti su jumis savo mintimis ir keliais žodžiais nupasakoti, kaip kilo ši idėja ir kur link norime ją vystyti.

Pradžioje aptarkime, kokia gi padėtis šiandieniniame katalikiškame lietuvių interneto pasaulyje (tiek Lietuvoje, tiek išeivijoje), iš ko jis susideda ir kaip tos sudėtinės dalys tarpusavyje susijusios. Šio aptarimo metu ir paaiškės, kokią rolę skirta atlikti mūsų portalui ir kokias spragas jis stengsis užpildyti ...skaityti toliau "TavoRankose.org pradeda savo kelią!"