Pereiti prie turinio TavoRankose.org

Čenstakavos Dievo Motinos ikona keliauja per Lietuvą

Tikriausiai jau teko girdėti apie Čenstakavos Dievo Motinos ikonos kelionę per Eurazijos žemyną. O štai čia trumpa ištrauka iš jos kelionės per Kaišiadoris

Tikriausiai jau teko girdėti apie Čenstakavos Dievo Motinos ikonos kelionę per Eurazijos žemyną. O štai čia trumpa ištrauka iš jos kelionės per Kaišiadoris.

Pasivedimo Dievo Motinos globai maldą kalbėjome prie visų Kaišiadoryse esančių sveikatos centrų - tiesiog gatvėje ant šaligatvio kartu su med. personalu. Akcijos organizatorių Human Life International oficiali atsatovė Lietuvoje, VDU profesorė, gyd. B.Obelenienė įstaigų medikams įteikė kreipimąsi, kuriame sakoma:

"Jūsų profesija Jus kviečia būti žmogaus gyvybės tarnais ir sargais. Šiandienos kultūriniame ir socialiniame kontekste, medicinos mokslas ir praktika patiria pavojų nusižengti etikai. O dirbančius gali ištikti pagunda manipuliuoti gyvybe ar net tapti mirties pagalbininkais.

Kviečiame Jus prisijungti prie Meilės ir Gyvybės kultūros puoselėjimo savo darbe vykdant Hipokrato priesaiką, saugant kiekvieno žmogaus gyvybę ir nesukeliant mirties netgi paties ligonio prašymu. Ypatingai kviečiame atminti prigimtinį įstatymą „Nežudyk“ žmogaus vystymosi ankstyvosiose stadijose. Kviečiame Jus padėti išsaugoti negimusias gyvybes."

Taip pat siūlome foto reportažą iš Kauno: Čenstakavos Dievo Motinos paveikslo sutikimas prie Kauno arkikatedros.