Pereiti prie turinio TavoRankose.org

Katalikų liturginis kalendorius išmaniesiems telefonams ir ne tik!

Kad jau esame internetinė katalikų bendruomenė, natūraliai ir gaunasi, kad bandome nešti Gerąją Naujieną internetiniame ir technologijų pasaulyje. Šis projektas yra bandymas užpildyti šiokią tokią spragą ir padėti lietuviams lengvai pasiekti katalikų liturginį kalendorių iš savo išmaniųjų (protingųjų) mobiliųjų telefonų, bei naudojantis Google kalendoriumi. Taip pat yra galimybė įdėti šį kalendorių ir į kitas svetaines "įskiepio" pagalba - skaitykite apačioje.

Katalikų liturginis kalendorius išmaniesiems telefonams ir ne tik!

Darbą, suvedant į kalendorių šventes, labai palengvino: Ministrantų klubo liturginis kalendorius, Bernardinai.lt liturginis kalendorius, Katalikai.lt liturginių skaitinių kalendorius ir Šv. Pijaus X kunigų brolijos liturginis kalendorius.

Norėdami matyti dienos skaitinių nuorodas, paspauskite ant įvykio. Dienos skaitinių nuorodas kuruoja Gžegožas Pileckas.

Klausimai, idėjos, pagalba

1. Pridėti liturginį kalendorių prie savo asmeninio Google kalendoriaus

Jei norite pridėti šį kalendorių prie savo asmeninio Google kalendoriaus, tiesiog paspauskite ant ikonos (+Google kalendorius) apatiniame dešiniajame šio kalendoriaus kampe.

2. Pridėti liturginį kalendorių prie savo išmaniojo telefono kalendoriaus (Android operacinė sistema)

Jei jūsų telefone veikia Android operacinė sistema (beveik visi išmanieji telefonai, išskyrus: iPhone, BlackBerry ir Nokia), tuomet iš pradžių atlikite žingsnį Nr. 1 (pridėti liturginį kalendorių prie savo asmeninio Google kalendoriaus).

Tada savo telefone atsidarę kalendoriaus programą, pasirinkite meniu nustatymus ir atlikite kalendoriaus sinchronizaciją, kad telefonas parsisiųstų atnaujintą informaciją.

Po to, pačiame viršuje pamatysite iškrentantį meniu, skirtą pasirinkti norimus rodyti kalendorius. Jis gali būti pavadinimu "All calendars", "Multi-calendar" ir pan. (meniu pavadinimai gali būti ir lietuvių kalba). Ten pasirinkite liturginį kalendorių ir darbas baigtas! 😉

3. Pridėti liturginį kalendorių prie savo išmaniojo telefono kalendoriaus (iPhone, BlackBerry, Nokia...)

Daugelis išmaniųjų telefonų leidžia pridėti kalendorius nuorodos pagalba. Nuoroda į katalikų liturginį kalendorių yra:

https://www.google.com/calendar/ical/h70k5j9m91n93dcob2lbsi2810%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

Aprašymas, kaip prisijungti google kalendorių prie savo E klasės Nokia telefono (E52, E55, E57) ir kitų telefonų su Symbian 60 r3 operacine sistema (dėkui Vytautui Girdzijauskui už info): http://productforums.google.com/forum/#!category-topic/gmail/android/hldT3S4ms5Q

4. Rodyti kalendorių kitose svetainėse

Norėdami įdėti šį liturginį kalendorių savo svetainėje, jums reikės panaudoti šį kodą:

<iframe src="https://www.google.com/calendar/embed?showTitle=0&showCalendars=0&showTz=0&mode=AGENDA&height=600&wkst=2&hl=lt&bgcolor=%23FFFFFF&src=h70k5j9m91n93dcob2lbsi2810%40group.calendar.google.com&color=%232F6309&ctz=Europe%2FVilnius" style=" border-width:0 " width="960" height="600" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

Jei reikalinga pagalba, nesikuklinkite kreiptis