Pereiti prie turinio TavoRankose.org

Kelias į Švč. Jėzaus Širdį

Miela krikščionio siela, sveika atvykusi! Tu ieškai Ramybės Uosto, Neišsemiamo Malonių Šaltinio, Dieviškos Meilės Židinio - Švč. Jėzaus Širdies! Tikimės, kad ryšiesi leistis į šį šventumo kelią. Kelią, kurio tikslas - pamilti Švč. Jėzaus Širdį taip, kaip Ji myli tave, atverti Dievui savo Širdį, kad Jis ją perkeistų ir padarytų panašią į savo Širdį. Ženki šiuos žingsnius ir neteks gailėtis, nes tie, kurie eina šiuo keliu, bus apdovanoti Dieviškosios Širdies pažadais!

Pažink Švč. Jėzaus Širdį

Kad pamilti žmogų, pirmiausiai turime jį pažinti. Dievas mus myli tobula meile, kartu Jis mus ir tobulai pažįsta. Savo ruožtu ir mes turime įdėti pastangų ir skirti savo laiko, kad suprasti Dievišką Širdį, įsigilinti, ko Ji nori iš mūsų ir ką Ji atpildu suteikia mums, kad išgirsti Jos plakimą, kaip Ją girdėjo prie Jėzaus krūtinės prigludęs Šv. Apaštalas Jonas. Pažink Švč. Jėzaus Širdį:

Asmeniškai kreipkis į Švč. Jėzaus Širdį

Pažinę Švč. Jėzaus Širdį, mes neabejotinai būsime uždegti Jos meilės ir norėsime pasidalinti šiuo turtu su savo artimaisiais, draugais, šeima. Tačiau neabejotinai susidursime su kliūtimis ir pasipriešinimu, nes Dievo Širdis nėra iš šio pasaulio ir pasaulio dvasia visuomet trauks žmones į priešingą pusę. Kad sėkmingai pasiruošti Švč. Jėzaus Širdies meilės skleidimui savo artimųjų tarpe, mes turime užauginti savo pačių meilę Dieviškai Širdžiai. Kreipkis į Švč. Jėzaus Širdį

1 komentaras apie “Kelias į Švč. Jėzaus Širdį

Komentavimo galimybė išjungta.