Pereiti prie turinio TavoRankose.org

Katalikų pažinčių klubas

Kiekvienas iš mūsų esame sutikę daugybę žmonių, su daugybę esame bendravę. Vieni greičiau, kiti ilgiau turėjome ieškoti, o gal dar tebeieškome artimo sielai žmogaus.

Katalikų pažinčių klubas

Šis klubas, tikimės, padės surasti tą žmogų, su kuriuo bendraujant, atsiskleis ne tik bendri tikslai, siekiai, norai, pomėgiai, bet ir religinės vertybės, o gal ir noras kurti bendrą ateitį.

Jei ieškote paprasto būdo surasti svajonių draugą ar draugę, kuriam svarbu ne tik išvaizda, bendravimas, pomėgiai, bet ir tikėjimas, jūs patekote būtent čia!

Nesvarbu ko ieškote - bendraminčių, draugų ar giminingos sielos, visa tai rasite katalikiškame pažinčių klube. Visų laukiame čia, telieka užsiregistruoti

Prisijunkite prie šio klubo, parašykite kokio žmogaus ieškote ir tikimės, jį surasite. Laukiame jūsų žinučių katalikų pažinčių klube! .

P.S. Siekiant išlaikyti privatumą, jūsų žinutės bus matomos tik forumo narių, tad nenustebkite, jei teks prisijungti 😉

Naujas projektas: KitoLink.lt

Su džiaugsmu pranešu, kad Lietuvoje vienišų katalikų problema buvo užsiimta išties rimtai ir visai neseniai startavo naujas projektas KitoLink.lt. Kadangi nauja svetainė žymiai geriau atlieka užduotį, kurią bent dalinai mes bandėme spręsti forume, visiems rekomenduoju ten užsiregistruoti, nes didelis užsiregistravusių žmonių skaičius žymiai padidins galimybes susirasti gyvenimo draugą!