Pereiti prie turinio TavoRankose.org

Šiuolaikiniam žmogui sunku kažkam skirti laiko, jeigu nėra aišku, kodėl tai turėtų daryti.

Ar kada pagalvojote, kad matuojant amžinybe, žemėje gyvename tik vieną akimirką? Visi rūpesčiai, darbai, problemos, įtemptas gyvenimo grafikas sutelpa į tą patį žodį – akimirka. Tačiau dažnai paklausus žmogaus, kiek laiko skiri Dievui, išgirsti atsakymą, kad nei kiek ir po to seka pasiteisinimas – neturiu laiko. Šiuo atveju žmogus meluoja pats sau – kiekvienas žmogus per parą turi 24 valandas, 1440 minutes arba 86400 sekundes, kurias gali paskirstyti savo poreikiams. Vienintelis dalykas, kurio žmogus nežino – kaip ilgai žmogui skirta būti to laiko valdovu ...skaityti toliau "Dievas užimto žmogaus kasdienybėje"

Do not feed the troll - 04Šiandien nusprendžiau padiskutuoti tema, kuri manau yra labai aktuali šių dienų internetinėms bendruomenėms. Kalbėsime apie internetinių bendruomenių valdymą ir apie "nešvarius darbus", kuriuos reikia nudirbti, formuojant bendruomenę ir įgyvendinant savo viziją, kaip ji turi atrodyti.

Internetinė bendruomenė yra daug kuo panaši į sodą ar vynuogyną, tik šiuo atveju jis auga ir vystosi virtualioje erdvėje. Tai reiškia, kad jis turi būti prižiūrimas, nes norint sukurti gražų, sveiką ir derlingą vynuogyną, be abejo jį reikės tręšti, purenti jo dirvą, pašalinti nudžiuvusias šakeles ir kas be ko - kovoti su piktžolėmis ir kenkėjais, kurie įvairiausiais būdais trukdo vynuogynui augti ir klestėti. ...skaityti toliau "Internetinių bendruomenių vadyba: apie trolius, negatyvus ir kaip su jais kovoti"

OrigenasBažnyčia yra statoma iš gyvųjų akmenų; ji yra procese tampant "dvasine šventosios kunigystės buveine"... Taigi, net jei darnus akmenų išsirikiavimas rodytųsi esąs sunaikintas ir suardytas klastingų išpuolių persekiojimuose ar sunkmety ir visi kaulai, sudarantys Kristaus kūną atrodytų išsibarstę, šventykla bus atstatyta ir trečiąją dieną kūnas vėl prisikels! (Origenas)