Pereiti prie turinio TavoRankose.org

Dvasinių knygų ir diskusijų klubas

Dvasinių knygų ir diskusijų klube mes kartu skaitome ir aptariame dvasinę literatūrą, dalinamės savo įspūdžiais ir patirtimi.

Pradėjus žengti tikėjimo keliu, neišvengiamai susiduriame su knyga. Ar tai būtų Šventas Raštas, ar kiti dvasinio pobūdžio, teologiniai veikalai, knyga buvo ir tikriausiai ilgai išliks vienu svarbiausiu dvasinio tobulėjimo įrankiu. Nemažai žmonių įsijungia į knygų ratelius ar klubus, nes grupėje žymiai įdomiau skaityti ir diskutuoti svarbias, o kartais ir gana sudėtingas temas. Tikras bendruomenėje veikiantis dvasinių knygų klubas ir tapo akstinu sukurti šią internetinę diskusijų klubo versiją.

Dvasinių knygų ir diskusijų klubas - 2
Photo by Kym McLeod

Virtualus pasaulis suteikia nemažai unikalių ir labai patogių galimybių, kurios gali ne tik papildyti realaus bendruomenės religinių knygų klubo gyvenimą, bet ir suteikti galimybę jame virtualiai dalyvauti tiems, kurie negalėtų to padaryti dėl geografinių, laiko ar dar kitokių kliūčių. Štai keletas internetinio diskusijų klubo pranašumų:

  • Virtuali erdvė panaikina geografinius, patalpų, laiko ir dalyvių skaičiaus apribojimus.
  • Žmonės gali bet kada prisijungti prie klubo diskusijų - tiesiog pradeda skaityti knygą nuo pirmo skyriaus ir diskutuoti tam skyriui skirtoje forumo temoje.
  • Galimybė užsiprenumeruoti pranešimus apie naujus komentarus, padės skaitytojams greičiau įsijungti į diskusiją.
  • Forumo diskusija gali labai puikiai papildyti realaus knygų klubo veiklą - laukdami sekančio klubo susitikimo, skaitytojai gali neskubėdami gilintis į knygą ir pradėti diskusijas internete. Susitikus akis į akį, bus išsakomos svarbiausios idėjos, kurios turėjo laiko susikristalizuoti savaitės bėgyje.
  • Daugiau žmonių pasidalins mintimis - tai ypač aktualu rateliams, kurie turi daugiau narių ir žmonėms, dėl savo kuklumo nelabai mėgstantiems viešai kalbėti.
  • Nėra baisu atsilikti nuo grupės (pvz. dėl laiko stokos) - praeitų skyrių diskusijos visada lauks skaitytojo forume.
  • Į virtualias diskusijas galima pasikviesti savo dalyko žinovus iš įvairių miestų/šalių. Jie dar labiau praturtins diskusiją savo įžvalgomis ir komentarais.
  • Forumo temos atlieka diskusijų archyvo vaidmenį, todėl bet kada galima peržvelgti senas diskusijas, atgaivinti jas naujais komentarais.

Apsilankykite mūsų forume, kur vyksta dvasinių knygų ir diskusijų klubo pokalbiai.

P.S. Jei norite sukurti skiltį naujai knygai ir patys pravesti diskusijas ne tik internete, bet ir jūsų bendruomenėje ar bendraminčių grupelėje, brūkštelėkit forumo administratoriui 😉