Pereiti prie turinio TavoRankose.org

Prisijunk prie mūsų!

TavoRankose.org yra virtuali katalikų bendruomenė - ne pelno siekiantis projektas, daromas išimtinai iš idėjos. Jei manai, kad gali prisidėti prie mūsų komandos, nedelsk ir tą padaryk! 😉 Šis projektas tik gimė, tad nieko nelauk ir tapk mūsų komandos nariu – prisijunk prie mūsų!

Prisijunk prie mūsų!
Photo by Marco Michelini

Virtuali katalikų bendruomenė yra didelė ir įvairialypė terpė, labai tinkanti panaudoti savo sugebėjimus ir talentus. Mums reikės naujienų autorių, įvairių dvasinių sričių žinovų, forumo temų moderatorių ir visų, kurie nori būti aktyvūs ir ieško galimybių tam įgyvendinti.

Kokia gi katalikų bendruomenė be ganytojų? Todėl ypatingai tikiuosi kunigų ir vienuolijų atstovų dalyvavimo ir pagalbos, nes čia tikrai bus galimybių panaudoti avelių ganymo sugebėjimus 🙂

Tuo pačiu norėčiau kreiptis ir į visų svetainių kūrėjus. Mes galime pateikti tik tų svetainių informaciją, kurios turi galimybę informuoti apie naujus straipsnius RSS srauto būdu. Jei jūsų svetainė nenaudoja Turinio Valdymo Sistemos, kuri palaiko šią galimybę, susisiekite su mumis ir mes sudarysime jums sąlygas skelbti straipsnius, pranešimus ir anonsus tiesiai TavoRankose.org portale.

Iš anksto dėkoju visiems ir linkiu mūsų projektui sėkmės! Dėl idėjų ir pasiūlymų rašykite mums:

Nemažai naujų mūsų bendruomenės narių klausia: "kaip greičiau ir geriau įsijungti į katalikų bendruomenės veiklą?". Čia pabandysiu trumpai aprašyti TavoRankose.org bendruomenės "Fast Start Manual" 😉

1. Užsiregistruokite į forumą, nes forume vyksta pagrindinės klubų diskusijos ir kiti įdomūs pokalbiai, be to forumo nariams mes siunčiame anonsus apie svarbius įvykius ir renginius:

TavoRankose.org/forumas/

2. Skelbkite savo bendruomenių, organizacijų naujienas, idėjas, iniciatyvas:

Norite plačiau paskelbti žinia apie savo veiklą ir sulaukti atsako?

3. Pradėkite savo mėgstamos knygos aptarimą arba prisijunkite prie esančių Dvasinių knygų klubo diskusijų

Dvasinių knygų ir diskusijų klubas

4. Tapkite straipsnių autoriais ir korespondentais, rašykite straipsnius, apžvalgas, naujienas

Jei mėgstate rašyti ir norite prisidėti prie svetainės plėtimo, tik duokite žinoti, jums bus sukurta autoriaus paskyra! Esant poreikiui, galima būtų svarstyti ir apie asmeninės autoriaus skilties sukūrimą.

Jei nesate didelis rašytojas, bet sekate bažnytinio gyvenimo naujienas, praneškite mums, kai matote ką nors įdomaus ir svarbaus.

Jei turite administratoriaus gyslelę, galbūt galite mums padėti organizuojant ir administruojant mūsų klubus. Kreipkitės į mus ir apsvarstysime galimybes.

5. Įneškite į mūsų bendruomenę naujų vėjų ir naujų veidų

Yra dešimtys ar net šimtai įvairių veiklų, praktikuojamų bendruomenėse. Mūsų portalas nori suvienyti visus lietuvių katalikus. Forume užvesk atskirą temą tavo mėgstamam užsiėmimui ar praktikai, pradėk naujas diskusijas, įtrauk kitus narius - visiems kartu bus linksmiau!

Visi bendruomenės nariai skatinami prisidėti prie bendruomenės plėtimo ir renginių, bei naujienų skelbimo. Jei manai, kad kitiems gali būti įdomu paskaityti straipsnį pranešk jiems, pasikviesk savo draugus ir pažįstamus - visiems bus linksmiau ir įdomiau!

6. Bendraukite. Yra net 3 susisiekimo ir bendravimo būdai:

Forume: TavoRankose.org/forumas/
FaceBook puslapis: TavoRankose.org Facebook'e
ePaštas:

Taip pat yra trys papildomi būdai gauti mūsų naujienas:

Twitter naujienos: Twitter @TavoRankose
eNaujienos: TavoRankose.org eNaujienų prenumerata
RSS naujienų srautas: TavoRankose.org/feed/ ir RSS prenumerata tiesiai į ePaštą

Visada su jumis!
Tomas Mackevičius, projekto TavoRankose.org įkūrėjas.