Pereiti prie turinio TavoRankose.org

Knygų klubas: kun. Tadeusz Dajczer „Tikėjimo Įžvalgos”

Knygos tema yra žmogaus vidinis gyvenimas. Tai krikščioniškojo dvasingumo šedevras. Joje netradiciniu būdu mąstoma apie tikėjimą ir detaliai gvildenama vidinio gyvenimo teologija

kun. Tadeusz Dajczer - Tikėjimo ĮžvalgosDvasinių knygų ir diskusijų klubo startui pasirinkome kun. Tadeusz Dajczer knygą "Tikėjimo Įžvalgos: Dvasingumo teologijos klausimai".

Tai labai paprastai ir suprantamai parašyta knyga, kurią galima skaityti ir skaityti, ir kiekvieną kartą vis atrasti kažką naujo. Ši knyga yra labai tinkanti knygų klubo atidarymui, nes ją lengvai gali skaityti neseniai su tikėjimu susipažinę žmonės, t.y. nereikia būti labai "pasikausčiusiu" teologijoje, kad suprasti kas rašoma 🙂

Jei susidomėjote, kviečiame prisijungti prie skaitymo ir diskusijų!

Pateikiame trumpą knygos apibūdinimą iš leidėjo svetainės:

Knygos tema yra žmogaus vidinis gyvenimas. Tai krikščioniškojo dvasingumo šedevras. Joje netradiciniu būdu mąstoma apie tikėjimą ir detaliai gvildenama vidinio gyvenimo teologija.

Autorius, Nazareto šeimų judėjimo įkūrėjas, tėviškai rūpinasi tūkstančiais žmonių, kurie trokšta kasdieniame gyvenime kuo nuodugniau pažinti Dievą. Knygos kalba paprasta ir aiški, patraukianti ir prikaustanti skaitytojo dėmesį, žadinanti troškimą pažinti Dievą ir kviečianti eiti šventumo keliu. (KatalikuLeidiniai.lt)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *